SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
BumiEsma

BumiEsma

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 18:06

Ophelia demiş ki:
Spoiler:
Hoşbuldum. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 620909
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 18:13

Ophelia demiş ki:
Çatlarım ama beennn tey

Beklediğine değer umarım, şimdi oturdum onu düşünüyorum...Silsem mi...Baştan mı yazsam diye Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 18:20

silme sakın:d farklı finalimizi istiyoruz biz:d
ben biraz beklenmedik çarpışmaya yöneliyorum millet. bölümden sonra yorumlarınızı oraya da bekliyorum:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 18:23

asl1han demiş ki:
silme sakın:d farklı finalimizi istiyoruz biz:d
ben biraz beklenmedik çarpışmaya yöneliyorum millet. bölümden sonra yorumlarınızı oraya da bekliyorum:D

Sağol canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 504450 Şimdilik duruyor öyle, daha finale çok var Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 159630
Aslıhancım sen merak etme, biz yeni bölümü beklemekteyiz zaten Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 32319
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 19:57

Ayy evet Aslıhan sen Beklenmedik çarpışmayı yaz o da heyecanlı yerde kaldı aa
Sinem silme yaa merak ediyorum çok farklı bişey bekliyo bizi sanırım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 20:03

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 51113 Tamam canım... ehh madem final kesinleşti, hikayeye yoğunlaşmak gerek Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 126701
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 20:12

Sonuç belli ama gelişme bölümü yok Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 20:17

Hiç sorma canım ya...Ama aslıhan hikayesini eklerse, Gülcan da gelirse ve Nur da vakit bulursa, ilerletiriz , baya fire vermişiz yazar takımı olarak onu farkettim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 700190
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 15:00

Evet canım yaa öyle oldu biraz ama dönüşleri muhteşem olacaktır Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 15:10

Ben de öyle olacağını umuyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344 Sabırsızlıktan yazsam da direk finale mi gelsek diyorum ama biraz bekleyeceğiz sanırım...Şu okul mevzuu olmasa sorun değil Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 20:37

Rüya Jung Min'le olsun ya. Yakıştılar. (Kıskançlığımdan Young'a vermiyorum kızı. abo ) Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 935309
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 20:41

Ben gene beklettim. Büyük ihtimalle çok az olacak ama benimde az bir katkım olsun. Devamını ekliyorum. yaz yaz
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 21:00

Yol boyunca Jung Min'in bakışları Rüya'nın üstündeydi. Normalde Rüya'nın sinirden küplere binmesi gerekirdi ama aksine Jung Min'in bakışları Rüya'nın sinirlerini değil kalbini hoplatıyordu.
"N'oluyor bana ya?" diye düşündü Rüya. "Neden rahatsız olmuyorum şu bay ukalanın bakışlarından? Neden sürekli bana bakmasını istiyorum? Hastalık kafama vurdu herhalde."
Rüya bunları düşünürken Young Saeng de onun dikkatini çekmeye çalışıyordu. Sonunda da başarmıştı. O yumuşak yanaklarında o tatlı çukurları oluşturarak Rüya'ya gülümsedi. Rüya da ona ayıp olmasın diye soğuk bir gülümsemeyle karşılık verdi.
Young: Şey... Rüya...
Rüya: Sonra buradan çıkışta.
deyip konuyu pat kapattı. Hoş kendisi bile ne yapacağını bilmiyordu. Ama bir şeyler hissediyordu ve bu hissettikleri şey bu masum yüzlü Prens'e karşı değildi. Emin olduğu tek şeyde buydu zaten. Tamam kabul ediyordu Young bu dünyadaki en tatlı insandı ama yine de olmuyordu işte. Bu masumluğa aşık olamamıştı işte. Sonuçta elinde olan birşey değildi ki...
Hyung Jun: Rüya? Rüya? Rüyaaaa!
Hyung Jun'un kendisini dürtmesiyle düşüncelere daldığını fark etti Rüya.
Rüya: Efendim?
Hyung Jun: Hiç sadece daldığın yerden çıkarayım dedim.
Ardındanda bebek gibi kahkaha attı.
Rüya: Jun, Jung min'e davrandığım gibi sana da davranmamı istemezsin değil mi?
Jun: Hayır, Hayır! Kesinlikle istemem sağol.
Rüya: (Kahkahasını bastırmaya çalışarak) : İyi o zaman bana uylama!
Jun: Sen iste yeter. Uylamam ne demek.
Kyu: Ay baby nasıl da korktu öyle.
Hyun: Aman dikkat et Kyu şimdi ağlamaya başlamasın korkudan.
Jun: Off! Bu ne ya? Erkekseniz teker teker gelin üstüme.
Kyu: Hyun sen mi döversin yoksa ben mi?
Hyun: Ona verilecek en iyi ceza Jung Min. Jung Min'i sal başına.
Young: Offf'! Hyun idam et Jun'u daha iyi.
Hyun: Arada pek fark yok ki.
Young: O da doğru.
Rüya: Yaa! Yapmayın. (Hızla Jun'a döndü.) Bak gördün mü bana uylasan bile seni ben koruyorum.
Jun: Sağol çok sağol. Anam geliyor.
Tam o sırada Jung Min, Jun'a doğru saldırışa geçmişti ki Rüya araya girdi.
Rüya: Hele bir ona dokunmaya kalk o elini ısırırım.
Jung: Ha? Denesene hadi.
Jung Min elini kaldırıp Jun'a vurmaya kalkıştı. Ama Rüya Jung Min'in elini tuttu ve dişlerini geçirdi. Hem Jun'a vurmaya kalktığı için hem de kendisini Young'a rezil ettiği için intikam alıyordu ondan. Ama bir yandan da gülümsüyordu. Çünkü Jung Min'in eline dokunmuştu. Hatta şimdi ısırıyordu bile...

BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:00

Gitti Jung Min'in eli! Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 371716 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 700190
Çok güzel olmuş,emeğine sağlık. :)
Bu arada uylamak ne demek?
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:21

oooff kahretsin:D:D ya olamaz bu kadarı da yaa:d ben hiç buraya bakmadım yerleri karstrdım diğer tarafa ekledım bölümü:D:D
hahahaha olaya bak:D aynı anlarda farklı hayatlar gibi oldu:d
ne yapıcaz:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:29

Şöyle oldu Nur araba kısmını devam ettirdi Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 51113 Ben eklerim düzenleyerek ama ikinizinkine de bayıldım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344 Nur elini ısırmakla iyi yaptı cidden ama orda boşluk kaldı ya...Neyse sonraki kısımda orayı toplarız artık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:31

ben diğer taraftan sileyim eklediğimi buraya ekleyeyım sen düzenle diyeceğim ama nur jung min e karsı olan duyuglarını kabul ettrıyor rüya ya bense en sonunda gülümsediğini belirterek yenı farketmesını saglıyorm:d
nası olcak?
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:34

Güzel tespit...Hmmm...Bilemiyorum ya kafam karıştı sen buraya eklerken başını biraz değiştirsen? Araba kısmını ekleyerek Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 159630 Cidden karıştı ya Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 463552
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:37

arada uçurum var sinem:D başını değiştrsem sonu olmucak. ben benım bölümü tamamen sileyım hıc olmamıs gıbı olsn:D
zaten nur önce koymus:d benm dıkkatszlıgım karstrdı ortalıgı.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:38

Tamam eğer senin için sorun olmayacaksa öyle yapalım canım...Zamanlamanız süper olmuş ama Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:41

yok ne sorunu. yorumlarıda silelim bizim temiz olsn:d
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:43

Tamam, harbi yazık oldu ama ben ikinizinkini de çok beğenmiştim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 700190 Benimkileri siliyorum o zaman:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:45

ben silemiyorm bölümü ya:S napmalıyım söylesene sinem
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:48

tmm hallettım cnm.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:48

En sondaki mesajı silebildiğimizi farkettim şimdi...Ben sildim benimkini, şimdi silebilirsin canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 6 504450

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
6 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler