SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
shin_neul

shin_neul

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:06

Yok tamam daha başlamamıştım. Sakin. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 629990
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:10

hata gene bende başlamadan önce yazmalıydm alıyorum diye.:D
ben ekliycem birazdan uzun bir bölüm değil gerisini sendn beklerz:D
ben çıkaramadım daa ormandan:D:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:14

'Yanımdan ayrılmanı istemiyorum en azından şu ormandan çıkana kadar...'
bu da ne demekti şimdi.
"bundan eminim. ne kadar yakınında kalırsam o kadar benle dalga geçme fırsatı doğar değil mi sana da!"
bir şey demesine fırsat vermeden adımları hızlandırarak çıkış olduğunu tahmin ettiğim tarafa doğru yürüdüm. daha doğrusu yürüyemedim. ayağımın bir şeye takılmasıyla kendimi yerde buldum. heryerim çamur olmuştu kahretsin!
debelenerek yerden kalkmaya çalışırken "dur yardım edeyim" diyerek o da yanıma gelmişti.
ellerini iterek "yardımına ihtiyacım yok" dedikten sonra eskisinden daha kötü topallayarak yürümeye başladım.
"dayan Rüya iyileştiğin an bitecek bu azap"
gittiğin an daha büyük mutsuzluklar gelecek kapına...adı özlem olan...
hayır şimdi bunları düşünmenin sırası değildi.
"rüya" kolumdan çekerek beni durdurdu.
gözleri dolu dolu bana bakerken hiç olmadığı kadar masum görünüyordu.
tekrar inlermiş gibi "rüyaa, gerçekten görmüyor musun?" derken elleri kolumda beni sıkı sıkı tutuyordu.
anlamamış gözlerle suratına bakarken "gerçekten bu kadar kör müsün?"
"ben kör falan değilim" derken kalbimin sesi yağmurun sesini bastırıyordu ve ben sinirimin son kırıntılarına canla başla tutunuyordum.
buruk bir gülümsemeyle bana bakarken tam birşeyler söylemek için ağzını açmıştı ki gelen gökgürültüsüyle kendimi onun kollarına attım.

Ne kadar süre öyle kaldık bilmiyorum. yağmurun altında ikimizde konuşmadan... onun nefes alış verişini ve kalbinin sesini dinlerken...
O da yüzünü saçlarıma gömmüştü.
ne hissediyordum?
cevabım hazırdı.
huzur..
sanki ait olduğum yeri bulmuştum.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:19

aslıhan süper olmuş ya bayıldım keşke daha uzun yazsaydın Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 638837 Ben diyecektim ama bugün çakışmaz herhalde diye rahattım, devamını Nurdan bekliyoruz o halde Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 126701
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:25

Aslıhan'ım süpersin. Hadi yazıyorum bende ama çok uzun yazamayabilirim yaz yaz
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:42

"Sanki ait olduğum yeri bulmuştum."
Süppeer,çok güzel Aslı!!:) .:)
Evet Keşke daha uzun olsaymış.:D:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:55

zamanım olsa uzatrdım valla kızlar:d ama iftar yemeği hazırlkları var evde:D
essmeee pilav yapıyorum:D:D sana da yollucam bi tabak:d parmaklarını ye:D
nuuurr gidip gelip bakıyorm eklemiş misin diye:D:d merakla beklıyorum devamını:D
sinem öpüyorum seni de tatlım:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 17:02

asl1han demiş ki:
zamanım olsa uzatrdım valla kızlar:d ama iftar yemeği hazırlkları var evde:D
essmeee pilav yapıyorum:D:D sana da yollucam bi tabak:d parmaklarını ye:D
nuuurr gidip gelip bakıyorm eklemiş misin diye:D:d merakla beklıyorum devamını:D
sinem öpüyorum seni de tatlım:D

Kolay gelsin canım valla ben de aynı durumdayım yemek yapıyorum iftar için Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 808833 Ben de çok öptüm hepinizi Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 504450
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 17:10

Kendini çok huzurlu hissediyordu Rüya. Ama bir yandan da yelkenleri suya indirmek de istemiyordu. Jung min'in yüzüne baktı, gözlerinin içine... Orada tuhaf bir şey gördü. Kendisine bakan bir kız...
Kafasını sallayıp kendini toplarladı Rüya.
Rüya: Tamam teşekkürler. Hadi kurtulalım artık buradan.
Jungmin: Benden bu kadar mı kurtulmak istiyorsun?
Rüya: Anlamadım.
Jungmin: Kör olduğun için görmüyorsun. Şimdide sağır mı oldun?
Rüya: Off! Ne diyorsun sen ya? Açık konuş benimle.
Jungmin: Benden nefret mi ediyorsun?
"Ha? Bu nasıl soru böyle" diye düşündü Rüya. Sorunun cevabını elbette biliyordu. Ama bunu daha kendisine bile itiraf edememişken ona nasıl söyleyecekti ki...
Rüya: Hayır, dedi elinden geldiğince en kısık sesle gözlerini jung minden kaçırarak.
Jung Min: İyi en azından sağır değilsin.
"Bu çocuk beni delirtecek." diye düşündü Rüya. Az önce ne diyordu şimdi ne diyor. Bunun intikamını alacaktı. Ama nasıl? Kör değildi her şeyi görüyordu. Jung Min'in nasıl baktığını görüyordu. Ama emin olamıyordu işte. Orada ağacın altında yaptığı gibi bir şaka yapmayacağından emin olamıyordu. Bununda tek bir suçlusu vardı ki o da Jung Min'di. Aklına bir fikir gelmişti. Parmaklarının üstüne kalkıp Jung Min'in yanağından öptü. Sonrada onun kollarından çıkarak hızla geldikleri yöne doğru yürümeye başladı.
Jung Min arkasında öylece kalakalmıştı. Bir elini yanağına koydu. Rüya'nın arkasından yavaş yavaş yürüyordu. Sonunda ormandan çıkmayı başardılar. Rüya orada yavaşlayıp sersemlemiş gibi yürüyen Jung Min'i bekledi.
Rüya: Off hem ukalasın hem de uyuşuk. Seninle olacak kızın başı belada.
Jung Min'in yüzünde öyle bir ifade belirmişti ki Rüya ister istemez kahkahayı bastı. Jung Min'in eline yapıştı. Ona en büyük ceza ona yakın olup onun kendisine hissettirdiklerini ona hissettirmekti. Jung Min tıpkı onun gibi düşünüp duracaktı. Bu kız gerçek mi davranıyor yoksa şaka mı yapıyor diye. Sürekli Rüya gibi bu soruyla boğuşacaktı. "Oh olsun ona " diye geçirdi Rüya içinden. Ama bir yandan da kıyamıyordu işte. Kalbi buna izin vermeyi reddediyordu. Ama diğer yanıda bu cezayı hakkettiğini söylüyordu.
Kafasını sallayıp kendini toparladı Rüya. Jung min'i de elinden çekiştiriyordu. İkisi birlikte sonunda arabaya binmişti. Hepsi Rüya'yı çok merak etmişti. Rüya hepsine iyi olduğunu söyledi.
Jun: Sen iyisinde Jung Min pek iyi görünmüyor.
Jun haklıydı. Çünü Jung Min hala bir eli yanağında gözlerini Rüya'nın elini tuttuğu yere dikmiş öylece sus pus oturuyordu.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 17:16

hahaha süper olmuşşş:ÇD:Dd
wallahi bende artık bu dakikadan sonra nası bi ilerletme yolu buluruz diyordum:D
jung min e yakın davranıp ona da rüyanın hissttklerını hısstrmek gercekten mütiş bir fikir:D:D kutlarım nurcum:D
burda devamı süper olur:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 51397
bu arada belitrmek isterım esmenin çükolata sevgulumü ben sectım yani sarkıyı:D:D bencede süper olmuş ne kadar o grupla bir alakam olmasa da:d yalnız birini beğeniyorum mimikler kralı:d:D:D
ahh destan yazdım:D:DD:
hikayenın devamını kimse almazsa alabilirim:D ama anca yarına falan yazabilirim:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 17:45

Ayy Nur cidden güzel olmuş,fikir çok güzel ya bayıldım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 51113Jung Min'i öyle sus pus kalmış düşününce koptum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 935309 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 396619 Kızlar sizden bir şey istesem...Rüya'nın finale kadar seni seviyorum cümlesini kurmaması gerek...Eğer finali değiştirme kararı almazsak ona göre yazalım mı?
Aslıhancım ben bu akşam yazmam beklerim o halde...Nasıl bekleyebileceksem..Merakla bekliyorum devamını canım
Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 638837Bu arada final için cevabınızı da bekliyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 504450
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 20:15

Aslı illa kendine pay çıkaracaksın ha! :D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 935309
Çok güzel gidiyor merakla bekliyorum devamını.:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 21:48

aşk olsun esme:Dd
senin profesyonellğin tartışılmaz zaten:D benimde nacizane katkımı belirtmek istedim:D:D:D
ne zor iş ama zaten arastrıp bulduğun 5 şarkı arasından seçim yaptım:D:D
kızlar ayrıca benim imzalarımda esmanın elinden çıkan sanat eserleridir:D
imzalarımı ve esmayı seviyorum:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 81685

tabi sinemcim demeyi verdirirz seni sevıyorum dıe:d
gözümde birşeyler canlandı valla finalin hakkında hadi hayrlısı:D:D
ya zamanın varsa ekleseydın keske sen bölüm sendn sonra devam ederdm farketmezdi:d
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 22:55

Şarkı ve gif seçmek zor oluyor cidden.:D
Şaka bir yana teşekkürler.:D
ve de önemli değil bende seni saranghae.:D love
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 23:13

Kızlaaaaaaaaaaaaaaar görmeyeli döktürmüşsünüz yine ay bi solukta okudum hepsinii Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 32319
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 02:11

Kizlar emeginize saglik gayet güzel ve hos bölümlerdi aslinda ben daha degisik getirecektim devamini ama ani cikmam gerekti burada guzel olmus benim yazmak istedigimle isler biraz daha kesinlesecekti biray daha uzamis oldu suan yazmayi cok isterdim ama biraz rahatsizim takip ediyrum sizi hadi hepiniz öpüldünüz aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 14:10

Moralim bozuk gibi biraz... O yüzden kısa oldu kusura bakmayın... Biraz Rüya'nın iç sesine kulak verelim, olmaz mı?

Rüya onun bu halini gördüğünde gülmemek için kendini zor tuttu, sonra hiç

bir şeyden haberi yokmuş gibi Jung Min' e doğru eğildi,
'Aaa sen iyi misin? Gerçekten tuhaf görünüyorsun:D'
Jung Min
'B...ben iyiyim, sadece biraz yoruldum. Eve geldiğimizde beni uyandırın olur

mu?'
der demez gözlerini kapattı ve başını cama yasladı. Rüya'nın aklına onu böyle göreceği hiç gelmemişti. Sanırım vazgeçmeliyim dedi içinden...Ama hayır...O zaman yine o ukala tavırlarla kendisiyle oynamasına izin mi verecekti? Kalbini kandırmasına göz yumamazdı ve eğer bunu bir oyun gibi düşünürse belki hislerinin de sadece bir yanılgı olduğunu anlardı...
Ne olursa olsun şu anda Jung Min'in gözlerine bakmak istiyordu. Bunu değiştiremezdi, onu şaşkına çevirirken umarsızca gözlerine bakabilirdi.
'Tabii ki senden etkilenmedim' derken kalbini bir anlığına dahi olsa susturabilirdi değil mi?
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 14:14

Gülcancım çok geçmiş olsun canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 86024 Aslıhancım akşam yazsam eminim daha iyi olurdu Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 367317 Devamında size güveniyorum, çok bekletmeyin, öpüldünüz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 504450
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 14:34

hyun joong^^flower demiş ki:
Kizlar emeginize saglik gayet güzel ve hos bölümlerdi aslinda ben daha degisik getirecektim devamini ama ani cikmam gerekti burada guzel olmus benim yazmak istedigimle isler biraz daha kesinlesecekti biray daha uzamis oldu suan yazmayi cok isterdim ama biraz rahatsizim takip ediyrum sizi hadi hepiniz öpüldünüz aa

Gülcan geçmiş olsun canım kendine dikkat et Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 504450
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 14:48

Unnim geçmiş olsun. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 504450
Sinem unnim seninde ellerine sağlık kısa ama güzel. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 590255
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 14:54

Sağol canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 86024 Şartlar uygun olsa uzun yazacaktım ama sizden bekliyorum artık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 638837
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 17:26

çok gzl ve aydınlatıcı olmuş sinemcım:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 23 2010, 17:28

Sağol aslıhancım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 51113 Bugünlük böyle oldu kısa kaldı baya...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Salı Ağus. 24 2010, 02:03

Tesekkür ederim canlarim simdidaha iyiyim bir bölümde ben yazayim simdi devam....

Jung min eve varana kadar gözlerini acmamisti ama uyuyorada hic benzetememisti rüya,geldiklerinde jung mini uyandiran rüya olmustu bu oyunu sürdürmek istiyordu hem istiyor hemde hosuna gidiyordu.
Rüya=Jung geldik hadi kalk.
Jung=ahh..tamam.Haaapsuuu..
Rüya=Cok yasa canim.
Canim demesiyle jungun gözleri dört acilmisti neye ugradigini sasirmis ölece bakiyordu rüyanin yüzüne.
Rüya=Hadi girmiyomusun.
Dedi ve onden iceri girdi jungsa arkasindan hala bakiyordu.herkes cok yorgun odugundan hemen yataklarina girdiler,hyun yatmadan önce yenilemisti yarinki programi.
Hyun=Sabahtan calismaya gidiyoruz studyoya gec kakmayin.

Sabah oldugunda hepsi birer birer kalkmaya baslamislardi kahvalti masasi coktan hazirdi yine gelmeyen rüya ve jung kalmisti.
Kyu=Bunlar yine müzik odasinda uyuyami kaldlar?
Rüya tam o anda kapidan iceri girip,
Rüya=Günaydin kyu hemen yoruma hazirsin ben coktan kalktim ve yatagimdaydim.
Hyun gulerek,"günaydin"dedi.
Rüya=Eee bay ukala nerde?
Saeng=Galiba kalkamadi ben bakayim.
Rüya=Sen zahmet etme ben bakarim.
Dedi ve jungun odasina firladi saengis arkasindan saskinca bakakaldi tabi digerleride bu bir ilktii...
Rüya odaya geldiginde kapiya tiklatti ama ses gemedi ikini kez daha kuvvetli vurdu yine ses yok bu sefer seslendi.
Rüya=Jung icerdemisin?
Jung=Rüya yanima gel..
Ses kadar az geldiki rüya emin olamadi ama telaslanip girmisti coktan jung hala yataktaydi ve hic kipirdamiyordu hemen basina gitti ve,
Rüya=Iyimisin?
Jung=Hayir hic halim yok!
Rüya jungun teninin pembe oldugunu farkedip elini anlina uzatti cok ama cok atesi vardi hemen junga döndü üstünü acti.
Rüya=Aman tanrim sen dün islak elbiselerinlemi yattin.
Jung=Evet.
Rüya=Iyimisin sen gercekten aklin bi karis havada neyi düsünüyordunda cikaramadin?
Jung bu lafina hafif tebessümle karsilik verdi cünki onun yüzünden akli basindan gitmisti.Rüya hemen asagi indi ve hyunla digerlerine jungun cok atesi oldugunu bir doktor cagirmalarini rice etti.E bunu duyan lider rüyanin ricasini duymadan zaten telefona sarilmisti.Digerleride jungun basina toplanmisti.
Kyu=Nasilsin cokmu atesin var dur bakayim.
DEdi elini uzatti.
Jun=Benimle cok ugrasirsan sonun bu lur ama ben seni böle göreyede dayanamiyorum."dedi ve cocuk gibi boynunu bukup gözleri doldu.

hyun yukari ciktiginda oda nasil oldugunu sordu.Rüya ise jungun yani basindan ayrilmiyordu.Aadan an dakika gecmistiki kapi calindi ve hyun hemen doktoru karsilamak icin asgai indi, tekrar yukari geldiklarinde hepsi odadan cikmislardi,doktor hyunla iceri girdi ve on dakikalik kontrolden sonra üsütmüs oldugunu bir süre dinlenirse kendine gelecegini söylemisti.

Gelecek devaminda umarim jungla rya arasinda kaynasmalar olr hazir evde yalnizlarken dahada yazmak isterdim ama zamanim yetmedi hadi bekliyorum gelismeleri ve ayrica hepinizi tebrik ederim süper gidiyo.
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 Icon_minitime1Salı Ağus. 24 2010, 11:13

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 32319 Harika olmuş canım eline sağlık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 9 32319

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
9 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler