SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ağus. 12 2010, 19:15

Bunun devamını dün getirmeye çalıştım ama beğenmedim sinem canım çok süper yazmıssın evet biraz fazla dağıldı ortalık şimdi devammmm...

Jung min bu lafa çok kızmıştı rüyayı kırmak istemiyordu aklına diyecek birşeyde gelmiyordu zaten ayağa kalktı sonra sinirle baktı rüyaya rüya ise gözlerini kısarak alacağa cevaba karşılık hazırlıkla bekliyordu buduruma seyirci kalamayan hyun hemen;
Hyun=Tama tamam bi sorun daha istemiyoruz değilmi? Şimdi rüya durumun çok ciddi doktorların gerçekten istirat şart dyorlar zaten bu incilmiş bilekle nasıll bu hastaneden çıkacak ve kendine kalmaya bir yer bulacaksın??
Rüya ağzını açtı ama birşey diyemedi belliki düşünüyordu kendince birşeyler mırıldanmaya başladı.
Rüya=Haklı nasıl yapıcam işde bulmam lazım ayhhh....
Saeng=Birşeymi dedin rüya?
Rüya=Yooo hayırr...gerçekten durum bumu?
Saeng bu soruyu duyunca yumuşamış olduğunu anladı ve hemen rüyanın yanı başına yatağına oturdu rüyanın ellerini keni avuçlarına doldurdu ve o etkileyici gülümsemesini takındı,rüya bu durumda hem çok utanmış hem heyecanlanmıştı saengin gözlerine bakıyordu.
Saeng=Evet gerçekten durum bu hadi şimdi inatçılığı bırakıp geliyorsun bizimle şimdi çıkabiliriz ben sana yardımcı olucam sende bize anlaştıkmıı?
Rüya=Tamam ...ama sadece kısa bir süreliğine zaten kalabalıktan hoşlanmam zaten sizide rahatsız etmek istemem.
KYU=Ne kadar çok konuşuyorsun böle rüya hadi ben eşyalarını aldım bile bak çıkalımdaha evimize yerleşeceksin.
Dedi o sevecen gülümsemesiyle bunu gören rüyada gülümsedi sonra gözü jung mine takıldı suratı asılmıştı "acaba çokmu ağır oldu son lafım?" dedi içinden ama üstünde pek durmadı.Saeng onu kaldırmak için kolundan tuttu ve daha l-kolay destek alabilmesi içinde belinden işte o an saniyelerin durduğu o anın donup kaldığı hissine kapıldı rüya belini tutan saengin yüzüne baktı daha yakındı sonra ne yaptı farkettiğini hemen diğerlerinin bunu görüp görmediğine bakarak başını yere eğdi.Yürüyen sandalyeye oturmuştu artık saengin o güçlü kollarından kurtulup rahat bir nefes almıştı rüya heyecandan kalbinin atışının duyulmasından korkmuştu.
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ağus. 12 2010, 21:13

]i]gülcan unni valla ortalığı çok güzel toplammışsın... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 239891 yüreğine sağlık tatl [/i]
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ağus. 12 2010, 21:23

'Ne oluyor böyle bana?' dedi Rüya kendi kendine. Tamam Saeng çok hoş hatta fazla hoş olabilir ama sadece o kadar...Kendine ne kadar kızıyordu şimdi...Yaşamı boyunca böyle etkiyici kişilerle karşılaştığı olmuştu ama hiçbirini yanına yaklaştırmamıştı, elinde olsa gene yaklaştırmazdı. 'Erkeklere güveneceğime gider ıssız bir ada da tek başıma yaşarım daha iyi' demişti üniversitedeyken. Hala da fikrini değiştirecek biriyle karşılaşmamış olsa gerek hayatında hiç sevgilisi olmamıştı.

Yaşadığı o anı farkeden biri vardı ne yazık ki; Jung Min.

Ve bu yüzden midir bilinmez sürekli huysuzluk yapıp duruyordu. Rüya'nın ilgisini çekmek için ne yapabilirdi? Ah...bu da nereden çıktı, sadece sinirlenmesine sebep oluyordu zaten...Hem...sesi için yaptığı yoruma çok bozulmuştu, daha hiç duymamışken hemde.Bunun intikamını alacaktı...Şimdilik unutmaya çalışşam iyi olur diye geçirdi, nasılsa artık aynı evde olacaklardı. Bunu düşününce yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi. Jun bunu farkedip ona takılmadan edemedi
' Ha ha sonunda şansım döndü, Rüya varken bana eziyet edemeyeceksin.'
Yüzündeki gülümseme tehditkar bir ifadeye döndü
'Şuna bakın bebek büyümüşte abisine laf atmaya başlamış.'
Rüya şaşkınlık içinde onları dinliyordu ama aralarına girmedi, doğrusu çok eğleniyordu.
Neyseki birbirlerine giremeden otoparka gelmişlerdi.
Saeng ve Hyun onları bekliyordu. İkisi önce stüdyoya uğrayacakları için Hyun son olanlardan habersiz, Jun'a sıkı sıkı tembih ediyordu:
'Bakkk, eğer yine birbirlerine girerlerse senden bilirim. Bir sorun çıkmamasını sağla tamam mı?!
Jun alınmıştı
' Bana hep böyle çocuk gibi davranmanın ne gereği var? Ben Jung Min'le baş edebilirim'
Sanırım...diye geçirdi içinden...Hem o edemese de Rüya bu konuda çok iyi diye düşündü. Ayrıca dürüst olmak gerekirse onların kavgaları en çok Jun'u eğlendiriyordu...Hele Jung Min'in yüz ifadeleri...Görülmeye değerdi doğrusu...

Arabada giderlerken kimse konuşmuyordu. Rüya arkada Jung Min'le oturuyordu,çünkü Jun, Jung Min'in dalgınlığından faydalanıp en önü kapmıştı. Arabayı Kyu kullanıyordu. Rüya'nın dediği gibi basına malzeme vermemek için Saeng ve Hyun basın toplantısı yapacaklarını açıklayıp stüdyoya geçmişlerdi ancak sadece ikisinin gideceğini söylememişlerdi. Haliyle tüm basın ordusu şimdi stüdyoda olmalıydı.
Jung Min yol boyunca çaktırmadan Rüya'yı izliyordu. Rüya onu farketmişti ama inadına görmezden geliyordu. Jung Min sıkılmış gibi oflayarak kendi halinde tuhaf tuhaf hareketler yapmaya başladı. Hatta bir ara yanaklarını şişirip Jun'a dönmüştü o anda Rüya'yla gözgöze geldiler ve Rüya dayanamayıp gülmeye başladı. Ve Jung'a
' Çocuk gibisin.' dedi kahkahalarının arasından.
Jung Min ona dil çıkarıp
'Siz de çok ciddisiniz hanımefendi' dedi.Sonra hepsi gülmeye başladılar.
Şimdilik iyi diye düşündü Jung, Rüya'ya kendisini sevdirecekti, koymuştu bir kez kafasına zaten. Bırakın terslemeyi kimse onu geri çeviremezken Rüya'nın onu bu kadar düşündürmesine bir anlam veremiyordu...

En son my_angel tarafından Cuma Ağus. 13 2010, 15:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ağus. 12 2010, 21:26

Sağol Gülcancım, harika devam ettirmişsin, okurken çok beğendim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450 Rukiyecim, Gülcan topladı ben yine dağıttım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 367317 Ama olsun herkese bir şans vermek lazım, taktım Jung Min oppama Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ağus. 13 2010, 08:59

Gayet güzel olmuş canım gidişat güzel gidiyor jungminin bu ataklara geçmesi en doğrusu şimdi yazamıyorum yazmayan olursa ilerleyen saatlerde buluşuruz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 919239
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ağus. 13 2010, 12:33

Kızlar çok güzel devam ettirmişsiniz bayıldım yani aa Çok meraklanıyorum devamı için
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ağus. 13 2010, 12:49

Tamam Gülcancım ben de bekliyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450, beğenmenize çok sevindim kızlar içim rahatladı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319
Mervecim yazarken tedirgindim biraz, yorumun için çok sevindim
Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 01:07

Evet bugün biraz gezdim ancak akşam olduğunda evdeydim tembellik bi yana şimdi devamını getirmeye çalışıcam ... İşte devam;

Eve gelmişlerdi arabadan indiklerinde rüya gözlerine inanamadı ev çok büyüktü bahçesine denilecek laf yoktu.Kendince birşeyler mırıldandı yine ve bu sefer biraz sesli söylemişti.
Rüya=Burası ne böyle 5kişicik bu büyük evdemi yaşıyolar kesinlikle masraf masraf...
Bunu duyan jung min zaten gözünü ayıramıyordu.
Jung min=Biz karşılamıyoruz çalıştığımız şirket karşılıyor ve emin ol bu durum onları hiç sarsmaz.
Rüya=Aman neyse!!
İçeri girdiklerinde rüyanın yüzünde hala şaşkınlık vardı hizmetçi karşılamıştı onları salona geçiştiler hemen jung min koluna girmişti rüyanın bileğinden doğru dürüst basamıyordu, rüya otururken bir inilti yükseltti jung min ayağına basmıştı.
Rüya=Ahhhyyyşşş...!!!
Jung min?Çok çok özür dilerim...
Rüya=Ukalasın hemde sakar zaten canım çok yanıyo.
Jung min=Tamam öleyim ama canım hala yanmıyo değilmi?
Rüya=Tamam tamam.Diğerleri nerde?
Jung min=Bilmem gelirler şimdi.
Bir sessizlik çökmüştü odaya jungmin yutkunmakta zorlanıyordu rüyanın yanına oturmuştu.Rüya sıcaklıktan yakasını havalandırıyordu ama farkında olmadan zaten dekolteli olan bluzini çekiştirip durdurça altındaki iç çamaşırı gözüküyordu.Jung min daha fazla dayanamayacağını anladı ve ayağa kalkıp mutfaktan içecek getiri birini rüyaya uzattı.
Rüya=Ahh teşekkğr ederim çok sıcaktı zaten.
Jung min=Lafı bile olmaz.
Digerleri gelmişti şimdi eve yanısıra diğer ikisi basın tolantısına gidenlerde gelmişti böylece eki tamamlanmıştı.Lider dğer yan odaya çağırmıştı hepsini rüya aldırmadı sadece ne kadar zaman sonra tamaman iyileşe bileceğini düşünüyordu.Aradan bir saat geçti hala gelen yok rüyanın uykusu bastırmaya başlamıştı sonunda gözlerine yenik düştü ve iki saat sonra uyuya kalmıştı.Jung min içeri " Ee vetttt" diye girdiğinde biran kapıda kalıverdi rüya uyumuştu hemen diğerlerine dönüp sessiz kalmaları için sus işareti yapmıştı.Rüyanın yanına gidi iyice uykuya daldığından emin olduktan sonra onu kucağına alıp onun için hizmetçiler tarafından hazırlanmış olan odasına götürüyordu.Diğerleri salonda kalmışlardı.
Jung min=Neden bu kadar güzel teni var??

Sonunu yazacaktım ama zamanım bu kadar yoksa uzun uzun yazarım artık güzel bi oda sonu hazırlarsınız rüyayı uyandırıp bi çıngarlık daha yaptıracaktım ama kaldı işte hadi görüşürüz yarın Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 919239
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 14:55

Emeğine sağlık canım çok eğlendim okurken Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319 Gülcancım zevkle tamamlarım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319 Umarım beğenirsiniz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 638837

Yatağının yanına geldiğinde hala gözlerini Rüya'dan alamıyordu. Bir süredir öylece ayakta, kucağında Rüya'ya bakarken, Rüya yavaşça gözlerini açtı. Önce ne olduğunu anlayamadığı için tekrar gözlerini kapattı, ancak açtığında hala...Jung Min'in şaşkınlıkla ona baktığını farketti. Ve onun kucağında olduğunu...
'Ya!!!! Senin ne işin var burada bırak beniiii...'
Aynı anda Jung Min 'e vurmaya çalışırken Jung Min dengesini kaybetti ve ikiside yatağa düştü. Rüya telaşla Jung Min'i üstünden itip kalkmaya çalıştı ama ayağı daha çok acımıştı. Jung Min canını yaktığı için üzülüp yatağın kenarına oturdu, nihayet kendine gelebildiğinde
' Hey, korkmana gerek yok, sadece seni odana getirmek istemiştim.'
dedi yere bakarak.
Rüya'nın hali de farklı değildi, çok utanmıştı.
'Ben orada gayet rahattım, getirmene gerek yoktu!' diye bağırdı.
Sonra da yorganı üstüne çekip gözlerini kapattı.Jung Min
'Peki, sana da iyi geceler, huysuz şey.' diye söylenerek kendi odasına gitti.

Öğle vakti...

Kahvaltı güzel geçmişti ve Rüya hiç bir şey olmamış gibi davranıyordu; Jung Min'i görmezden gelmesini saymazsak...Ve bu durum Jung Min'i çileden çıkartmak üzereydi. Sabahtan beri onunla konuşabilmek için bir bahane arıyordu ancak tam konuşacağı sırada ya Rüya ortaya bir konu atıyordu ya da diğerlerine bir şey soruyordu.

Salonda oturmuş dergileri karıştırırken Rüya'yı farketti, saçlarını kurutuyordu.
Yüzünde müzipçe bir gülümsemeyle yanına gitti.
'Sıhhatler olsun:D'
Rüya
'Sağol' dedi ona bakmadan ve saçlarını kurutmaya devam etti. O sırada Jung Min eline tarağı alıp
'Rüya...Saçını örebilir miyim?'
Rüya sanki karşısında tuhaf bir varlık varmış gibi ona baktı.
'Beni rahat bırak Jung Min.'
'Tamam bunu sen istedin, ben iyilikle sordum:D'
Deyip Rüya'nın saçını tuttu hafifçe çekerek
'İzin vermezsen bırakmayacağım' dedi. Rüya sinirlensin mi gülsün mü bilemedi, inatla
'İzin vermiyorum işte. Bırak saçımı!!'
Aynı anda Jung Min'in saçını çekmek için uzandı ama Min önce davranıp kolunu yakaladı, sonra diğer kolunu da aynı eliyle tutup saçını biraz daha sert çekti.
Rüya bu kez acıyla bağırdı.
'Ya!! Off! Tamam ör, gıcıkkk!!'
Jung Min zafer kazanmış edasıyla gülüyordu, onu kolundan tutup salona götürdü. Kanepeye oturmasına yardım etti.O sırada Rüya'nın gözlerinin dolduğunu farketti.
'Ah...canını çok mu yaktım?'
'EVET! Ben de senin saçını öreceğim yoksa izin vermem.' Jung gülmemek için kendini tutarak
'Tamam, istediğin gibi olsun' dedi.

Rüya'nın saçlarını tararken daha dikkatliydi. Saçları ne kadar da güzel...diye düşündü.
Rüya'nın beline kadar uzanıyorlardı. Ve yumuşacıktı. Daldığı düşüncelerden Rüya'nın sesiyle kendine geldi.
'Çabuk olsana. Bende seninkini öreceğim bak sakın mızıkçılık yapmaya kalkma fena olur!'
Jung Min
'Az kaldı...Hem senin saçın çok uzun,sabret biraz daha.'
Saçını örmeyi bitirdiğinde Rüya elini arkaya doğru atıp kolunu yakaladı.
'Ha ha hiçbir yere kaçamazsın, yer değiştiriyoruz:D Otur bakalım:D'
Zaten istesen de bir yere gitmem diyecek oldu ama onun yerine gülerek oturdu. Tarağı Rüya'ya verdi.Birden bir acı hissetti...
'Ahh!!'
'Saç çekilince böyle acıyor işte, şimdi ödeştik :D' dedi Rüya gülerek.
Sonra saçıyla oynamaya başladı bir yandan söyleniyordu;
'Saçın biraz daha uzun olsa görürdün sen...'
Jung Min ise halinden çok memnundu.
Rüya işini bitirdiğinde ikiside koşarak salondaki büyük aynanın önüne geçtiler. Rüya gülmemek için kendini tutuyordu.
'Çok şirin oldun:D'
Aynı anda Jun üst kattan merdivenleri atlayarak indi.
Rüya'yı görünce 'Hey! Saçın böyle çok güzel olmuş' dedi.
Jung Min gururla
'Çünkü ben ördüm, o yüzden mükemmel oldu'
Jun, Min'e cevap verecekken birden saçını farketti ve kahkahalarla gülmeye başladı.
Bir yandan da yukarıya doğru sesleniyordu.
'Çocuklar bunu kaçırmamalısınız!! '
Diğerleri de merakla aşağıya inip Min'i farkedince karınları ağırana kadar gülmüşlerdi.
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 16:33

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344 Çok güldüm walla. Jung Min'le Rüya'nın sonu ne olacak merak ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 16:42

süper süper süper. hepsi çok güzel bende katılmak için sabrsızlanıyorm.:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 16:44

Sağol Mervecim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450Ben de merak ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319
Aslıhancım istediğin zaman katılabilirsin, çok mutlu oluruz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 19:38

kahretsin koca bir bölüm boşa gitti. bölümü tam bitirmek üzereydim ki internet koptu. kahretsin kahretsin Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 371716 offf moralim 0 landı:S
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 20:07

Jun un çağırmasıyla hepsi aceleyle merdivenlerden aşağı indi. şimdi de hepsi Jung Min i göstererek karınları ağrırcasına gülüyordu. sanırım biraz komik bir şekil olmuştu. tamam kabul ediyorum her tarafından küçük örgüler fışkıran bir saç modeli gerçekten komikti. ama bence yakışmıştı. zaten tatlı bir yüzü vardı şimdi daha da şeker olmuştu. şeker mi? ne diyorum ben. daha en başından beri diğerlerindense Jung Min e sebebini bilmediğim bir temkinle yaklaşıyordum. son yaşadığımız olayda sanki bunu kanıtlar nitelikteydi. ahh hadi ama Rüya çocuğun bir suçu yoktu. sadcee rahat uyumanı istedi. iç sesim isyanlardaydı.
hepsi birden gülerken ne kadar da güzel gözüküyorlardı. onlarla ilgili her şey güzeldi zaten. bunu yeni yeni farkediyordum. özellikle de dostlukları.. ben hayatımda kimseye bu kadar güvenememiştim. bu yüzden ister istemez bu dostluk beni büyülüyordu.
Jun gülmesini durdurabilmiş gözlerini silerken Jung Min e takılmadan yapamıyordu. "Jung Min bence bidahaki konserde saçını Rüya ya yaptırmalısın. fanlarımız buna bayılacaklardır."
"ya evet. ama sahneye en başta beni çıkarmayın bence.tüm ilgilerini üzerime çekersem neme lazım ağlar falansın Jun."
Jung Min in verdiği cevapla bozulan Jun yüzünü sarkıtıp ellerini göğsünde bağladı.bu görüntü okadar tatlıydı ki Jung Min e cevap veremeden edemedim.
"bence önce sen çıksanda sorun değil. fanlar sana biraz güldükten sonra biricik babylerini görmek isteyeceklerdir. sen şu müthiş karizmanın sarsıldığıyla kalırsın ortada"
Jung Min bana kötü kötü bakarken Jun merdivenlerden atlayıp yanıma geldi ve yanağdan öptü.
Sanki çok önemli bir açıklama yapacakmış gibi boğazını temizleyip "Rüya idolümsün." dedi. bu lafa Jung Min hariç yine hepimiz güldük. Jung Min se çoktan Jun u koşturmaya başlamıştı.
yanımda duyduğum sesle bir an irkildim. "daha iyi gibisin Rüya" Young Saeng gülümseyerek bana bakıyordu.ben Junları izlerken Kyu ve Hyun da işlerine geri dönmüştü anlaşılan. yalnızdık. neden bu kadar heycanlanmıştım ki. "e evet. ama çabuk yoruluyorum otursam iyi olacak" diyip bir an önce kalp atışlarımın normale dönmesi için oradan uzaklaşmak üzere bir adım attım. "dikkat et" diyip koluma girmesiyle dengemi kaybetmem bir oldu. aslında bana dokunmasa daha yardımcı olurdu hani. bir yerim incinecek endişesiyle iki eliyle belimi sardı. bende omuzlarından tutarken gözlerim şaşkınca açılmış ona bakakaldım. kalbim sanki maratona girmişti. benim şaşkın bakışlarıma gülümserken gamzeleri ortaya çıkmıştı. şaşkın bakışlarımın hayran bakışlara dönüştüğünü görmesemde hissediyordum.
orda öylece ne kadar kaldık bilmiyorum. gelen öksürük sesiyle ikimizde mutfak tarafına döndük. Jung Min gözlerinde anlayamadığım bir ifadeyle bize bakıyordu.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 20:11

yılmadım, bıkmadım yine yazdım millet. ortak hikayemize hayırlı uğurlu olsun umarım beğenirsiniz:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 20:26

Çok beğendim canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 504450 Netin kopmasına üzüldüm o kadar uğraşmışsın Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 454245Ama değmiş, bakalım şimdi ne olacak Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344

Not: Bu akşam yazamayabilirim ekleme yapacak olan yazar arkadaşlarıma duyurulur Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 975317
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 21:09

Süper olmuş canım ben de çooook beğendim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 21:40

Jung Min , Jun'u aramaktan bıkmış bir şekilde, mutfakta heryere baktığından emin olunca Rüya'yla uğraşmak için salona yöneldi. Ama karşılaştığı manzara karşısında kalakalmıştı. Buna daha fazla dayanamayıp öksürürmüş gibi yapınca ikisi de ona dönmüş, Saeng elini onun üzerinden çekmişti...Sonunda...
Rüya, Jung Min onları bu şekilde gördüğü için kendisine kızıyordu. 'Ah...Tam bir gerizekalısın Rüya. Buraya asla gelmemeliydin.' Birden tüm neşesi kaybolmuştu.
Saeng ise bunun farkında değildi.
'Hadi yukarı çıkıp oyun oynayalım. ' dedi sevinçle.Rüya ona bakmıyordu, bakışları Jung Min de sabitlenmişti. Jung'un yüzündeki gülümseme yokolmuştu. Saeng
'Hey, üzülme Min. Jun'u fazla hırpalıyorsun, bunu onlardan birine say.'
Jung Min neden moralinin bu kadar bozulduğuna anlam veremiyordu. Tamam, Saeng'in kız arkadaşları mevzularını biliyordu ama Rüya...
O sırada Kyu yukarıdan seslendi
'Hadi millet sizi bekliyoruz!'
Saeng
'Kyu, bu akşam oyun oynasak?' diyerek merdivenleri çıkmıştı bile.
Rüya sendeleye sendeleye merdivenlerin yanına geldi, yere bakıyordu. O içinden kendine saymakla meşgulken, Jung Min dayanamayıp koşar adımlarla yanına geldi. Koluna girmeden önce
'İzin verir misin?'dedi
Rüya
'Gerek yok, kendim hallederim' dedi. Hala yüzüne bakamıyordu.Üçüncü basamağa gelince tökezledi, Jung panikle onu kolundan tutup kendine doğru çekti.Rüya başını kaldırıp Jung'un gözlerine baktığında kalbinde tuhaf bir ağrı hissetti. Orada merdivende sarılmış bir halde dururlarken Hyun'un sesiyle irkildiler.
' Rüya! Bu akşamki oyunu sen seç.'
İkisi de hızla birbirlerinden uzaklaşıp merdivenleri çıkmaya başladılar. Jung, hafifçe kolundan tutuyordu.
İkinci kattaki küçük oturma odasında dördüde onları bekliyordu. Jun hevesle
'Eee ne oynayacağız, Rüya?'
Dalgınlıkla yine sesli düşünmüştü.
'Aklıma sadece şişe çevirmece geliyor.' dediği gibi pişman oldu. Kızkıza oynanınca bile yeterince stres yapıyordu zaten.
Jun
'Harika!! Hadi oynayalım' diye ellerini çırptı.
Rüya itiraz edecek oldu ama Jun çoktan mutfağpa koşup şişe getirmişti.
Aralarındaki tek kız o olduğu için ilk önce o çevirdi.
Şişe döndü...döndü...Saeng'in yanındaki JUng Min'i gösterdi.
Ah...harika diye düşündü Rüya sıkıntıyla.
' Doğruluk mu? Cesaret mi?'
Min şöyle bir düşündü;
'Cesaret.'
Peki...Şimdi ne isteyecekti?
Ah..tabi ya...Ortamı yumuşatıp onunla uğraşmak için bundan iyisi olamaz diye düşünerek sırıttı ve
' Peki bay ukala, şarkı söyle.'
Jung Min bunu beklemiyordu ama zaten bu konuda Rüya'dan intikam alacaktı.Şarkı söyleyerek...
Önce Rüya'yı kızdırmak için
'Bayan huysuz bugün şanslı gününde.' dedi.
Rüya'nın gözlerine bakarak, şarkısına başladı.

sadece ben miyim seni bu kadar özleyen?
küçük bir fotoğrafla böyle...
hala bir tarafa gidemeyen...
oh ! aşkım Lütfen bana gel.
bu yalnızlığın içinde miyim?
bizim aşkımız...

Neredesin? hala seni arıyorum..
geri dönmek mümkünse belkide seni böyle sevemem.

anılarında değil miyim?
kalbindeki o birisi ben değil miyim?
O yine ben miyim?
beni bir kez bile sevmedin mi?

sadece ben miyim seni bu kadar özleyen?
küçük anılarla böyle...
hala bir tarafa gidemeyen... oh ! aşkım
bebeğim Lütfen bana gel.
bu yalnızlığın içinde miyim?
bizim aşkımız...

Rüya Jung Min'in sesiyle kendinden geçmişti, gerçekten sadece bir meleğe ait olabilir diye geçirdi içinden. Şarkısını söylerken elini kalbinin üzerine koyup gözlerini kapatmıştı.
Rüya ise neye uğradığını şaşırmış bir halde sesinin büyüsüne kapılmıştı.

sadece ben miyim seni özleyen?
gecelerce seni düşünüp uykusuz kalan
senden nefret etmeyi denesem bile
seni bir kez daha özlüyorum.

sadece ben miyim gözyaşı döken ve acı çeken?
aşkını böyle özlerken
sadece ben miyim geri gelmeni ümit eden
oh! aşkım.
bebeğim bana gel.
aşkıma..

bunu yeniden yapabiliriz
aşkımızı...
bana geri geleceksin değil mi?
sen ve ben...

Gözlerini açtığında Rüya'nın bakışlarıyla karşılaştı.
Ah...bu arada...oyun henüz bitmemişti...

En son my_angel tarafından C.tesi Ağus. 14 2010, 21:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 21:44

Tahminim tutmayınca yazayım dedim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 781911
Biraz duygusala bağladım bu akşam, umarım beğenirsiniz... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 700190
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 21:47

"Peki bay ukala, şarkı söyle.'
Jung Min bunu beklemiyordu ama zaten bu konuda Rüya'dan intikam alacaktı.Şarkı söyleyerek...
Önce Rüya'yı kızdırmak için
'Bayan huysuz bugün şanslı gününde.' dedi.
Rüya'nın gözlerine bakarak, şarkısına başladı.

özellikle bu bölüme bitmekle beraberrr tümüne bayıldımmm. çook çoook güzel yazmışsın canm:D
ben young saeng tarafna yöneldıkce sen Jung Min e çekıyorsn. hah yazık kıza ne yapcagını sasrdı:D:D:
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 21:51

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344 Beğenmene çoook sevindim canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 396619 Çok teşekkürler Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 126701
Evet Rüya iyice arada kaldı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 781911 Hadi hayırlısı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 1426
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 12:57

Şarkı bitmişti ama rüya gözlerini jung minden ayıramıyordu ciddi bi ifadeyle gözlerine bakıyordu jungminin jung minde rüyaya aradan bir dakika kadar geçtikten sonra rüya ancak kendine gelebildi.Etrafındakilerin farketmemiş umuduyla yüzlerine baktı ama herkes ona bakıyordu utandı ve başını öne eğdi bu durum jungminin çok hoşuna gitmişti.Gruru okşanmıştı ama rüyayı bu durumdan sıyırmak için hemen harekete geçti.
Jung min=Tamam artık ben dediğimi yaptığıma göre şişeyi çevireyim.
Çevirdi ve hyuna geldi.

Jung min=Cesaretmi? doğrulukmu?
Hyun=Doğruluk..
Jung min=Bu hayatta benden sonra tanıdığın bir başka inatçı keçinin teki varmı bu soruyla ortamın eski havası geri gelmişti.Rüya gözlerini kısarak jungmine bakarken hyun düşünüyordu.Jung min bu soruyla tamaman rüyayı hedef almıştı.
Hyun=Aslında senden inatçısı yok sanırdım ama rüyayı tanıdıktan sonra sendende beteri varmış.
Dedikten sonra rüya hariç masadakilerin hepsi gülmeye başladılar.Rüyanın yanakları sinirden pembeleşmişti jungminin kendisiyle dalga geçileceğini bile bile bu soruyu sorduğundan adı kadar emindi.Jung gülerken o gözlerini devirerek tekrar kendi önüne dönmüştü.
Rüya içinden kendince konuşurken "tamam buna dayanabilirsin rüya bu ukalanın üstesinden gelebilirsin.." daha fazla dayanamadı ve;
Rüya=Sen bana inatçı keçimi diyorsun senden beterini tanımadım.
Jung min=Kanıt ortada hyun haaahaaa...
Rüya=ben keçi olabilirim ama sen tamm tammm birr....
Diyecek laf bulamadı ve yanaklarını şişirerek pes etti.tekrar ağzını açtı ama hyun ondan önce davrandı.
Hyun=Tamam sıra bende artık sessizlik..
Çevirdi ve şişe saenge geldi.
Hyun=Doğruluk mu?,Cesaret mi?
Saeng=Cesaret...
Hyun=Immm....Rüyaya öp..
Saeng=Efendim..!!
Hyun=Rüyayı yanağından öp.
Saeng biran rüyanın dudaklarından öpeceğini sanmıştı ama sonra lider yeniden düzelterek söylediğinde rahatlamıştı.Rüya ise bunu duyduğunda gözleri kocaman olmuştu karşısında oturan saenge bakamıyordu.Saeng koltuğundan kalktı ve yavaşça rüyanın yanına gitmeye başladı ,rüya kalakalmıştı kıpırdayamıyordu heyecan tüm bedeninş sarmıştı.Saeng yaklaştıkça yaklaşıyordu sonra yanında durdu gözlerinin çine baktı rüya bakamıyordu sadece masadaki şişede sabitlenmişti gözleri saeng daha yavaşça yanağına yaklaştı ve yanağına bir buse kondurdu.Rüyanın içi içini yiyordu;
"neden bu kadar yavaş yapmak zorunda alt tarafı masum bir öpcük hayır izin vermemeliyimm...aman tanrım öptü tamam bakma hadi git...Jung min neolur kızma! dur bidakika ya neden kızsınki yada o kimki istedime öptürürüm kendimi...ahhh hadi gitt.."düşünceleri içinde boğuşurken saeng yine olabildiğince yavaşça kendini geriye çekti ve tekrar yüzüne baktı rüyanın yanaklarındaki pembelik daha bi belirgin olmuştu bu durum hoşuna gitti ve gülümsedi.Sonra hemen yerine döndü.Rüya bakışlarını şişeden ayırmamak için büyük çaba veriyordu jung minin şuan nasıl göründüğünü merak ediyordu ama inatçı yapısı buna izin vermiyordu.Diğerleri kıkır kıkır bu duruma gülüyorlardı en çok eğlenen onlar olmuştu.
Saeng=Tamam sıra bende..
Şişeyi çvirdi ve rüyaya geldi.
Saeng=Cesaret mi?,Doğruluk mu?
Rüya=Doo (sesi çıkmamıştı boğazı kuruduğundan yutkundu ve tekrar)Doğruluk.
Saeng=ımmmm....Peki tamam bu güne kadar en çok hangi erkek arkadaşından etkilendin?
Rüya bu soru karşısında tamaman nutku tutulmuştu.O böyle şeylerden küçüklüğünden beri uzak duruyordu hiç inanmazdıda zaten karşısınada onu anlayan biri çıkmamıştı.Hiç tereddüt etmeden.
Rüya=Benin hiç sevgilim olmadı.
Hepsi bu cevap karşısında o kadar şaşırmışlardı ki hepsindende şaşkınlık niğdaları yükseldi.
Saeng=Yapma ama bu kadar güzellikte ayrıca zeki seni rahat bırakmamışlardır ki...
Rüya=Evet rahat bırakılmadım ama terslemey çok iyi bilirim.
Jung min bu soruyu duyunca nefessiz cevabı beklerken duyduğunun karşısında o kadar sevinmiştiki deminki manzarayı tamaman unutmuştu bu fırsatı da kaçıramazdı.
Jung min=Evet ona bizzat şahit oldum sende bu dil varken herkesi arı gibi sokmussundur.!!
Rüya nın bakışları tekrar jungminde buluşmuştu tasalanmakta yersizdi çünki jungmin deminki olaya hiç aldırmış görünmüyordu bu onu dahada hırslandırdı.
Rüya=Diyene bak senin dilinde pek tatlı sayılmaz hani.
Jung min olabildiğince yüksek kahkaha attı.
Jung min=Haaa haahaa.... erkeklerin senden cevap alınca nasıl kaçıştıkları gözümün önüne gelebiliyor..
Jung min ortalığı tekrarcanlandırmak isterken pot kırmıştı sonuçta rüya ne kadar ne olursa olsun bir bayandı.Bu lafla çok aşalığanmış hissetti kendini yutkundu ağzını açtı ama konuşamadı.Korktu ve susmayı tercih etti eğer bir laf daha ederse ağlamaktan korktu ki buda yapacağı son şey olurdu.Gözleri dolu halde masadan kalktı ve evin bahçesine çıktı.Masadakiler ise birbirlerine bakıyordu.Jung min ne kadar ileri gittiğini farketti ama iş işten geçmişti.Yakınlaşmak isterken bir kez daha rüyanın çook uzakların da kalmıştı.
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 13:31

Bundan sonrasını sizin hayalinize bırakıyorum yazabilirsem daha sonra ben yazarım ama siziin yazmanızı daha çok isterim.Bahçede rüya tek ona göre Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 291981
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 13:40

Yaa off tam yazarken pc kapandı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 700190
Gülcancım çok beğendim bölümünü ve devamı da güzel geliyordu ama yeniden yazmaya çalışacağım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 700190
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 14:13

Sinem çok güzel olmuş yaaa bayıldımm Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 590255 işte
Aşk üçgeni oldu resmen nereye gitcek bu işin sonu Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 2 28344

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
2 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler