SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaTakvimKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
YazarMesaj
shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   C.tesi Ağus. 28 2010, 16:56

1 Eylül gel artık. heyy

Senin İçin Olan Aşkımı Hissedemiyor Musun?
Bu Aşk Değil Mi?
Seni Özledim...
Fısıltılarımla Bağırdım...
Ama Neredesin?

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   C.tesi Ağus. 28 2010, 17:01

my_angel demiş ki:

Ha ha Nur sana özel hikaye yazacağım bu gidişle Saeng oppam sen varken napsın başkasını

Evet ya ne yapcak benden başkasını. Yapamaz o. Bende onusuz yapamıyorum zaten. Yaz unnim yaz . yaz yaz
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   C.tesi Ağus. 28 2010, 20:50

Kızlar valla çabuk ilerlerse 1 eylüle bile kalmaz Ama biri cidden şu itirafı yaptırsın ya ben yapmak istemiyorum
Ama bir eksiğimiz de kalmadı kore dramalarından, final tarihimiz bile belli
Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   C.tesi Ağus. 28 2010, 23:03

'Sen hiç şarkı yazdın mı? Ya da şiir? Yazdıysan beni anlarsın...İnsanın kalbinden kağıda dökülen bunca kelime yalan söylüyor olamaz... Bence aşk var... Ve sadece ait olduğu kişiyi bekliyor...'

Bu söz cok hosuma gitti eline saglik Sinem
Finali 1 eylülde yapmak süper bir fikir, gercekten cok güzel bir tarih olmus
Su finali öyle merak ediyorum ki..
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 10:39

Teşekkürler Elifcim Ben de çok beğendim ve o yüzden finale de buna benzer kısımlar ekledim, aslında yazmayacaktım ama tutamadım kendimi Sanırım önceden şiir yazdığım için hikayeye de yansıması normal
Ben de merakla tepkilerinizi bekleyeceğim
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 16:13

Sinem olmaz ama ya ben istanbula geldim sen gideceksin kimle hikaye yazıcam ben şimdi senle dolu planlarımız vardı
Napalım bende seni beklerim tekrarlayalım bu birlikte yazma işini hikayeyi öle bi gidişatta bıraktınki yazman istesemde uyduramıyorum bir eylüldede bitmesine üzüldüm ayrıca doya doya yazamadım bu hikayede artık yenisinde alırım hevesimi şimdi sorun olan nasıl bağlama yapacağız
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 16:46

Aslında güzel bir yerde bıraktığımı düşünmüştüm o yüzden devamı yazmadım Direk itiraf yaptırabilirsiniz baskın da yaptırabilirsiniz bilmem anlatabildim mi Gülcancım ben de çok sevdim bu hikaye yazma işini, gidince de yazabilirsem yazacağım ama bu kadar sık ve anında yetişemem
O zaman bölüm bekliyorum sizden hatta yazarsan çok sevinirim Gülcancım
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 18:26

Aslında o anlamda değil yani şimdi kişisel devam ettitirmek gerekir kişilerin ağzından yani biz dışardan anlatıyodukya sen nasıl bi şekilde yazdın bilmiyorum ama bunda devamı artık kişiselleşmesi gerekir gibi.. hadi devam olsun...

Rüya;
Çok şaşırmıstım jung anlattıça kalbime nedenini yeni yeni anladığım heyecan basıyordu.Nasıl olabilirdiki bu nasıl olurda bu kadar çok ukala gözüken biri hiç sevememiş olur.Neden soruşturuyosam belli değilmi aynı benim gibi kendini koruyor olmalı ama o savunmak yerine arama içerisinde duygularını belli etmiyor.Ölece kalmıstın son söylediklerinin arkasından o kadar derin bakıyorduki kalbimdeki heyecan onun bakışlarıyla birlikte fazlalaşıyordu.Birşeyler sölemek için nefes alıp ağzımı açtım ama bulamadım o eksikliği nasıl gidericeğimi olmuyordu yapamıyordum kendi içimde savaşırken kalbimle jung;
Rüya=........
Jung=Ne o birşeymi demek istiyorsun?
Rüya=Şeyy.....aslında....
Bitiremedim cümlemi jung öle güzel bakıyorduki eriyordum karşısında yüzü yüzüme yaklaştıkça yaklaşıyordu bense hareket edemeden kalakalmıştım işte dahada yaklaştı nefesini yüzüme verdikçe bütün vücudumun karıncalandığını hissediyordum karşı koymayacaktım bu sefer bende istiyordum çünki onu seviyordum.....geçte olsa......gözlerimi kapamış jungun sıcaklığını hissedecektimki tam o anda kapının vurulmasıyla ikimizde irkildik ben o kadar korkmuştumki birden ayağa kalktım jungsa kendini hiç bozmamış ölece duruyordu yüzünde yine bir sok ifadesi vardı iyi ama daha bişey olmamıştıki....
Ben çok utanmıştım tam kapıyı açmak için yöneldiğimde diğerlerinin geldiğini gördüm zaten kapıyı açmışlardı.Hemen yukarı odama çıktım.Arkama bile bakmadan kaçışıyordum....

Jung Min
Öle güzel bakıyorduki bu bakışları bana güvendiğini hissetiriyordu.Derin bir nefes aldı ama bir şey demedi vardı hemde önemli bir şey vardı neden bilmem ama öle hissettim sordum ama yine diyemedi.Bu duruma daha fazla anlayacağımı hissettim onun kalbinin sıcaklığını hissetmek istiyordum yaklaştım daha çok yaklaştım gözlerini kapamıştı.O an dahada emin oldum oda bana boş değildi ama sanki sanki hala kendisiyle mücadele ediyordu.Yaklaştım öpüyordum aman tanrım nefesinin sıcaklığı yüzüme vuruyordu teninin kokusunu alıyordum.O anda bir gümbürtü çalındı kulağıma rüyaya o kadar yaklaşmıştımki bunun şokunu daha atamamıştım üzerimden, rüya ayağa kalktı korıdorda öle bır duraksadı ve sonra arkasına bakmadan yukarı çıktı.kahretsin sinitlenp ayağa kalktım gelen bizimkilerdi.hepsi yanıma geldi.
Kyu=Selm nasılsın?
Jung min=İyiyim ama sinirliyim.
Hyun=Yine bişeymi oldu?
Jung min=Rüya...?
Saeng=Ne olmuş ona?
Jung Min=Hiççç!!!
Jun=Anlaşıldı yine atışmışlar.
Jung min=Evet ama siz gelmeseydiniz tatlı bir atışma olacaktı.
Saeng=Nasıl yani?
Jung Min=Onu öpecektim ve oda izin veriyordu.
Ben bunu kızgın bir şekilde saenge dedikten sonra boynuma öle bi dolandiki çok şaşırdım bütün hırsım gitmişti.
Saeng=Heyy dostum erçekten şanslısın .....inanamıyorum bunaaa....
Jung=Sen iyimisin?
Saeng=Neden?
Jung=Ben....ben...
Saeng=Ona karşı ilgim olduğunumu düşündün?
Saengin bu sorusuyla hepsi birden gülüşmeye başladılar.Gözlerimi kıstım ve hepsine saldırdım hepsi yerdeydi ama birlikte olup hepsi bir yerimden tuttular.

Jung=Dalgamı geçiyorsunuz siz..
Saeng=Üzgünüm dostum ama evet sana olan bütün hıncımı aldım bizimle uğraşmak çok eğlendiriyor seni değilmi? Nasılmış senin o yüzündeki ifadeni gördükçe arkandan gizli gizli gülüşüyorduk haaahaa =))
Jung=Siz görürsünüz haaa bırakın beniii bırakınnn...
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 18:51

Rüya
Odamda olduğum yerde bir oaraya bir buraya yürüyordum yerimde duramıyordum o kadar çok şey geçiyorduki içimden gidip ona sarılmak ben senin sevginin ait olduğu kişi ben olabilirmiyim demek geliyordu içimden.Bunlarla uğraşırken aşağıdan gelen sesler dikktimi çekti. Birşey oldu sandım öle bir hızla çıkıp aşağı indimki merdivenlerin son basamaklarında yere yuvarlandım.Öyle yerden hiç kalmadan gördüğüm manzara karşısında ağlayayım mı güleyim mi karar veremedim e rezil olmamda cabası,hepsi bir birinin altı üstünde böle tuhaf bişey olup çıkmışlar belliki boğuşuyorlardı bende ne sanmıştım kalbim çıkıyordu jung mine bişey olduğunu düşünmüştüm.Birkaç saniye sonra hepsi kahkahalarla bana gülmeye başladılar.Onların bu tepkisine bende burun kıvırdım ama o kadar tatlı ve komik gülüşüyorlardıki yerimden kalkmama fırsat kalmadan bende gülmeye başladım o kadar çok kahkaha atıyordukki evin yanından geçen bile duyabilirdi karnım ağrımıştı artık.Sonunda hepimiz sakinleştik ben toparlanıp ayağa kalkıyordum jung hemen yanıma geldi kolumdan tuttu ve beni kendine çekti.O an birkaç dakika önceki gibi hissetmemi sağlamıştı kalbim yerinde durmuyordu gözlerinden zor ayırdım gözlerimi sonra diğerlerine baktım.

Rüya=Nasılsınız?
Hyun=Çok iyi bu görüntüler için kusura bakma arada böle gelir bize sen nasılsın kötü düştün?
Rüya=Hiçç....hiç bişeyim yok..
O hatırlatana kadar düştüğümü unutmuştum bile jung yanımda yüzüme öle bir bakıyorduki bakmamaya çalıssamda gözüm kayıyordu ne yapayım.O sırada saeng kalkıp yanıma geldi
Bu nerden çıktı şimdi zaten utanıyorum kendimden birde ona karşı neler hissetmiştim daha doğrusu öle sanmıştım dahada doğrusu bu akşam daha iyi anladım onun sadece hayranı olmak istediğimi =))
Saeng=Bakın size ne diyeceğim bu akşam için bir tekne ayarlamıştım.Bi arkadaşımla gece yıldızlarını izlemek için ama arkadaşım beni ekince gitmemeye karar verdim ne dersiniz gitmek istermisiniz?
Rüya=Kim....be...bennn...ve..bumu?
Bumu derken işaret parmağımla junggu gösteriyordum aslında tepkim böle değildi bu şok ve sevinç karışımı bişeydi ama öle oluverdi işte...
Jung=Aaaa ama yeniden başlamayalım değilmi canım..
Dedi ve bir kolunu boynuma attı.Tanrım ne yapmaya çalışıyordu bu zaten heyecandan bacaklarım titriyordu.
Jung=Evet gidelim hadi rüya hazırlan bekletme beni..
Rüya=Pe... peeki tamamm.
Zaten şok olduğumdan diyecek pek fazla bişey bulamamıştım birde bacaklarımın beni taşıyacağından süphe duyduğum için hemen kabul ettim ve bölelikle odama bi solukta çıktım.

En son hyun joong^^flower tarafından Paz Ağus. 29 2010, 22:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 19:08

Jung Min
Biz yerde debeleşirken merdiven tarafından gelen gürültüyle o tarafa baktık düşenin rüya olduğunu görünce benimde canım yandı biraz ama öle durmuş şaşırmışca bize bakıyordu jun gülmeye başlayınca hepimiz gülmeye başladı rüya önce suratı asık bi şekilde yattığı yerde bize baktı ama sonra oda dayanamadı ve gülüşmelere katıldı.Hepimiz sakinleştikten sonra kalktım çünki rüya kalkmaya çalışıyordu ve yardımına gittim kolundan tutup kendime çektim biraz önceki durumdan cesaret alıp çekerken yakınında durdum ama çok yakınında gözlerinde yine o anlamlı bakışları vardı sonra saengin konuşmasıyla ona döndü arada bir gözü kayıyordu yine gözlerime ben hiç ayıramıyordum ama o bakışların anlamını yitirmemesi için dua ediyordum.Saeng bize öle bir teklifte bulunduki bunun coşkusuyla kolumu rüyanın boynuna doladım öle güzel bi hissdiki bu anlatılması anlamsız kalırdı.Ben hemen kabul ettim çünki bu bütün hayatımı değiştirecek bi gece olabilirdi.Rüyaya gidip hazırlanmasını söylerken uslu bir çocukcasına kabul etti ve hazırlanmaya gitti e bende böle gidemezdim diğerlerine bütün şirinlik ifademi takınıp gülümsedim ve hazırlanmaya gidiyordum ama hepsi bi anda üzerime yürüyüp sırtıma vurdular ben kaçtım odama sonra hazırlanmaya başladım.

En son hyun joong^^flower tarafından Paz Ağus. 29 2010, 22:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 19:10

Devam kimse yazmazsa daha sonra yazabilirim ama unutmayın unutulmaz bi gece olsun ve işte burada itiraf edebilir rüya aşkını düşünün tektede sadece ikisi olacak ona göre Hadi ben gittim iyiakşamlar
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 21:29

Canım baya yazmışsın ve çok güzel olmuş, soluksuz bitirdim Devamını ben de birinizden bekliyorum artık, bizimkiler eve döndüğünde final başlar haberiniz olsun Kimin ağzından yazacağınız önemli değil bu arada... Ama yine de Rüya asla itiraf etmesin, unutmayın
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 23:11

Jun min
Benim hazırlanmam tam bir telaş içinde olmuştu.Bu akşamın bir saniyesini bile ertelemek istemiyordum kapının önünde sabırsızlıkla bekliyodum.Diğerleri ortalıkta yoktu anlaşılan bu gece sadece bize özel olsun istemişlerdi.Yukarıdan gelen ayak sesleriyle başımı kaldırdım ve....

Jung kendinden geçmişti rüya zaten güzeldi ama herzaman pek sade giyinirdi şimdide sadeydi ama ilk kez onu abiyeyle görüyordu siyah elbise tenine o kadar yakışmıştıki diz üstü mini ve ince yan askılıydı altına onu tamamlayıcı son derece şık ve zarif topuklu ayakkabılarıyla çok çekici görünüyordu.Yüzüne yaptığı makyajda bu görüntünün pürüzsüz aynasıydı sanki çok sade ve doğaldı ama farkedilecek kadar vardı Jung rüyayı incelemeyi bıraktıktan sonra derin bir nefes aldı ve

Jung=Çok güzzel görünüyorsun...!!
Rüya=Teşekkür ederim hyun ve kyunun hediyesi....Biliyomusun bu gece bana pekde başkası için ayırılmışa benzemiyor.
Jung=Al bendende o kadar hyunda bu işin içindeyse tamammen bir komplo olmalı =))
Jung o an kahkahasına engel olamadı rüya jungun gülüşünü görünce oda güldü jung bir kez daha hayranlıkla baktı.

Jung min

Ben mi abartıyorum bir kız bu kadar güzel olabilirmi insana bu kadar yakışabilirmi bir elbise.....Bu gülüş bu sıcaklık tıpkı bir güneş gibi hem parlıyor hem ısıtıyordu.merdivenlere, yanına gittim kolumu uzattım girmesi için oda çok zarif bir şekilde yanıma gelerek koluma girdi ve birbirimize bakarak gülümsedik rüyanın gözlerindeki anlamın yitirilmesinden korkuyordum.Hiç bir şey söylememesine rağmen gözleri sanki kalbimin aynasıydı ama bu yeterli olamazdıki rüya bu sağı solu belli olurmuydu hiç....

----------------------------

Rüya

Odama çıktığımda aradan beş dakika geçmiştiki ne giysem diye gardolabımı karıştırıyodum kapım çalındı açtım hyun ve kyu kikir kikir gülüşüyolardı anlam veremedim dikkatimi ellerindeki çanta çekti baktığımda hyun neye baktığımı gördü ve ;

Hyun=Bu senin senin için ...çok önce almıştık bu geceye nasipmiş al hadi bunu giyin sana çok yakışacak...
Aldım ama şaşkınca onlara bakıyordum nasıl bilebilirlerdiki bu duruma uygun birşeyim olmadığını.....Hıh =) doğruya benim gibi erkek fatmaadan ne beklenilebilirdi ben gülümsedim; aklımdan geçenlere tepki olarak kyuya baktım oda;

Kyu=Gerçekten çok yakışacak ikimiz seçtik....
Rüya=Teşekkür ederim çok sağolun yardımıma koştunuz =))

Aldım ve onların odalarına girmelerini bekledikten sonra kapımı kapadım hemen baktım çok güzel siyah bir elbise ve ayakkabı e bide ufak bir el çantası "hyun kyu nasıl minnetimi belli etsem size acaba" =))
Üzerimi giyindim kapım tekrar çaldı hyun ve kyu nasıl göründüğüme bakmak için geldiğini düşünerek gülümseyerek açtım kapımı ama gelem saengdi benim gülümsememe karşılık verdi tabi ufak bir şok nidasından sonra ben ne diyeceğimi bilemedim yüzüm asılmıştı birden ...acaba beni yanlış anlamışmıdır diye aklımdan düşünüyordumki saeng lafa başladı.

Saeng=Çok güzel olmussun ....E zatan öyleydinde.."dedi ve göz kırptı"
Rüya=Saol ....Şey ..ee benn
Saeng=Rüya canım sen benim kardeşimsin arada yanlış anlaşılmıssam kusura bakma bu jungmini kızdırmak içindi aslında sana baştan sölemem gerekirdi.

O kadar rahatlamıştımki üzerimden büyük bir yük kalktı.Ben yanlış anlaşılmışımdır diye korkarken oda aynı şeyden korkuyormuş. E aslında biraz kızmıştım ama şimdiki sevincim bunu bastırıyordu.

Rüya=Hayır seni yanlış anlamadım ben senin sadece bir hayranınım.

Dedim ve güldüm oda aynı şekilde karşılık verdi.

Saeng=Git hadi bekletme daha fazla yaramaz kardeşimi.
Rüya=Peki tamam...

En son hyun joong^^flower tarafından Ptsi Ağus. 30 2010, 16:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Paz Ağus. 29 2010, 23:37

Sonunda jung ve rüya arabada sahilin yolunu almışlardı.Rüya heyecandan elini kolunu nereye koyacağını bilemiyordu içi bu kadar kıpır kıpır olmasına rağmen hala onu rahatsız eden bir şeyler vardı jung minin ta kendisiydi bu onun ünlü oluşu,yakışıklı oluşu,peşinde bu kadar koşanın oluşu....bunların içinde eskide kalan bi mazi olmak istemiyordu jung mne güvenemiyordu.Hiç onun kadar kendinden emin bi başka kişi görmemişti..Sonra düşündüde birde kendisi vardı bu fikrine kendi kendine gülmeye başlamıştı.Jung onu duyunca;

Jung=Ne oldu neden gülüyorsun?
Rüya=Hiç aklıma komik bişey geldide...
Jung=Gülmek sana çok yakışıyor sen hep gül....

Rüya bu iltirafa nasıl karşılık vereceğini şaşırdı ve kendi gibi olmaya karar verdi.

Rüya=Yok bu kadar gülemem ben yanaklarım ağrıdı son bi saattir ağzım kulaklarımda sonra bölee (o arada tam bir sırıtışla jung mine bakarak gülümsedi) kalırım'dedi.

Jung o kadar gülmüştüki rüyanın bu haline içi içine sığmıyordu.Sonun da gelmişlerdi ama biraz yürümeleri gerekiyordu.Jung arabayı durdurdu ve hemen rüyanın kapısını açmaya gitti.Rüya arabadan inerken çantasını yere düşürmüştü.Almak için eğildiğinde jungda eğilmişti.

JUNG MİN

Kapıyı açtımki rüyam rahatlıkla insin istedim o an elindeki çanta yere düştü bende alıp vermek isterken eğildim ve çantaya elimi uzattım rüyanın elini farketmemiştim. Onun elini tutunca ister istemez yüzüne baktım rüyanın sonra gözlerine orada öylece ikimizde eğilmiş birbirimiz bakıyorduk....Tanrım bu kadar güzel bakış olabilirmi ben sırılsıklam aşık olmuştum resmen ve bu durum her an için zorlaşıyordu benim için ama kendimi tutmalıydım. Gözlerim rüyanın gözlerinden dudaklarına kayınca boğazımda yutamadığım bir düğümün oldunun farkına varıp yutkundum ama birşey olmamıştı hala oradaydı. Dayanamayacağımı anlayıp ayağa kalktım rüyada aynı şekilde kalktı ama tek bi kelime etmeden neden bu kadar zorlaştırıyordu herşeyi.....

RÜYA

Arabadan inmem için jung kapıyı açtığında çantamı düşürdüm ve eğilip almak isterken jung mşnin elini elimin üstünde bulmuştum. Yüzüne baktığımda bana bakıyordu.Böle olmak zorundamıydı.Orada o şkilde ne kadar durduk bilmiyorum ama bana saniyeler durmuş gibi geldi o ışıkta jung min o kadar tatlı o kadar çekici gözükiyorduki kelimeler yetmezdi içimdekini anlatmaya ama kendimi bir kez daha firenlemiştim...Jung kalkınca bende kalktım ve arabanın kapısını kapatıp kenara çekildim....

DEvamı gelecek ama benden önce yazan olursa lütfen romantizmi elden bırakmasın heyy
Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 00:21

Gülcan döktürmüşsün canım yaaa süper olmuş artık her şey rayına oturuyo gibi çok heyecanlıyım

You are the strength that keeps me walking.
You are the hope that keeps me trusting.
You are the light to my soul.
You are my purpose, you're everything...
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 00:27

Evet evet canım son yazılar artık
Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 00:38

Malesef canım ama olsun sizde bu beceri olduktan sonra başka hikayeler de yazarsınız b1

You are the strength that keeps me walking.
You are the hope that keeps me trusting.
You are the light to my soul.
You are my purpose, you're everything...
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 09:32

Gerçekten çok güzel olmuş canım Ben devam ettiremeyeceğim bugün, evden çıkmadan hikayeyi okumak istedim Evet Mervecim, finale adım adım... Bu hikayeyi birden düşünmeden yazmıştım ama cidden güzel ilerledi, başka hikayeler de yazmak güzel olur...
asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 10:38

keşke katkıda bulunabilsem ama ben benım hikayeyı bile yürütmekten acizim bu aralar biliyorsunuz.s
oooofff offf okumucam ben evimin kadını mı olsam ne.d
shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 14:01

Harikaydı ya off sanki yaşadım o anı ya unnim süpersin.

Senin İçin Olan Aşkımı Hissedemiyor Musun?
Bu Aşk Değil Mi?
Seni Özledim...
Fısıltılarımla Bağırdım...
Ama Neredesin?

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 17:24

Saol nurum e şimdi devamı gelsin mi? Hepinizin gelsin dediğini duyar gibiyim e hadi devam.....

JUNG MİN

Rüya kapıyı kapatınca arkamı döndüğümün farkına varıp hemen ona dönüp gülümsedim... herşeyin normal olduğunu hissettirmek içiin tabi içimde fırtınalar koparken bu zor oluyordu ama rüyadan aynı tepkiyi alınca rahatladım...
--------------------
İkiside biribrlerine gülümsedikten sonra jung tekrar kolunu uzattı ve rüya ise biraz önceki yaşanılanların etkisinden çıkamamış olacak ki hiç birşey demeden ona eşlik etti. Sahil yolunda pek nadir insan vardı ikiside birbirlerine bakmadan ilerliyorlardı...
----------------------
RÜYA

Ahh kalbimin bukadar telaşla atması normal mi acaba... neler oluyor böle bedenime.........
Kendine gel rüya tamam biraz ortamı bozalım

------------
Derken kendi kendine boğazını temizledi ve...
Rüya=Burada hep tekneler mi duruyor pek az boşluk var?
Rüya elinden geldiğince ortamı bozmak istemişti başarılıda olmuştu jung kolunu serbest bıraktı bu fırsattan yararlanan rüyada heemen kolunu çekti ve bir adım çekildi.Jung ona öyle bişekilde bakıyordu ki her an gülecekmiş gibi ve evet güldüde....

Jung=Ahaa ahhhhaaahhhaa =))........... Buda nereden çıktı şimdi?
Rüya=Aman senlede birşey konuşulmuyor yani hıııhhh....
Jung=Peki tamam...Burası sadece tekneler için ayrılmış bir yer diğer traftanda tamamen gezmelik yerler var..haaahaaa........Dedi ve hala gülmeye devam etti.Bunu gören rüya kaşlarını çatarak...
Rüya=Neresi bu kadar komik anlamıyorumki...
Jung=Hiç ....hiçç ölesine işte gülesim tuttu..=))

-----------
JUNG MİN

Tanrım o kadar romantik bir ortamda öle bi soru soruşu vardıki sanki iki kardeş gezisine çıkmışız gibi tutamadım kendimi katıla katıla güldüm ama sonra baktım rüyam biraz bozuluyo altan almaya karar verdim.

Jung=Hiç.... hiçç ölesine işte gülesim tuttu..=))
Rüya=Hım iyi peki....daha çok varmı tekneyi merak ettim?
Jung=Hemen şuarada az kaldı...
Rüya=E iyi ozaman biraz daha hızlı yürü..
Jung=İnatçı keçi....

Neden bilmiyorum ama içimden öle demek geldi bu lafı duyduğunda olduğu yerde durdu ve bana baktı bende gülümseyerek elimi yüzüne götürerek yanağını okşadım bu onu öyle bir irktiki sanki elektirik akım ettim gibi geldi...... yanaklarının yumuşaklığı o kadar tatlıydıki...üzerinde ki şoku atınca ağzını açtı ama daha bişey diyememiştiki ufak bir kızın sesini dukduk ikimizde aşağıya baktığımda elindeki sepette bir dolu gül olan küçük tatlı bir kızı gördüm..

-----İyiakşamlar oppa bu güzel unniye..yani sevgiline gül almak istemezmisin?

Ben kızdanbaşımı kaldırıp rüyaya bakmıştım rüyada başını kaldırıp bana gözlerimebakıyordu sanki bu durumu onaylamak istemiyormuş gibiydi....ahhh yapamazsın bunu ufaklığın yanına eğildi elinden tuttu ve ağzını açmıştıki...ben araya girdim.

Jung=Tamam neden olmasın hadi hepsini ver çünki bu güzel unninin yanında bir gül çok sönük kalırrr....'İç geçirdim tekrar onu süzdükten sonra ; tabi o bana şok olmuşcasına bakıyordu...Eğilip küçük kızın önünde diz çüktüm ve rüyanın ellinden ufaklığın ellerini çaldım.Sonra yüzüne baktım;

Jung=Sende büyüyünce umarım kalbin bu unnin kadar güzel olur...'Bunu dedikten sonra ufaklığın elleri ellerimde ama gözlerim rüyda devam ettim..
....Çünki kalbin güzel olursa bu yüzünede yansır....'Dedim rüyanın o gözlerindeki derin bakışlar geri gelmişti....
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 18:22

RÜYA

Ortam istediğim gibi olmuştu ama jung busefer damarıma basıyordu bana inatçıkeçi dedi hem o kadar güldü şimdide basbayağı dalga geçiyordu gözlerimi kıstım tam ağzımı açmıştımki bir kız sesii işittim aşağılardan başımı eğdiğimde çoktatlı ufak bir kızın junga doğru hitap ettiğini görüm ama dediği şey...

-----İyiakşamlar oppa bu güzel unniye..yani sevgiline gül almak istemezmisin?

Başımı junga doğru kaldırıp istemsizce gözlerine baktım istemsizce çünki bu anlarda gözlerindeki anlam beni ...kendimi unutturuyordu....ama bu doğru değildi ki...Kısa bir şok yaşadıktan sonra ufaklığa eğildim ellerini tutum ve açıkllama yapacaktım ki jungda eğilip dizlerinin üstüne çökmüş ufaklığın ellerini almıştı ellerimden bense ellerim havada kaldım duyduğum şeyin karşısında yere düşmediğime dua etmeliydim...
Jungun dediği şey "Tamam neden olmasın hadi hepsini ver çünki bu güzel unninin yanında bir gül çok sönük kalırrr....Sende büyüyünce umarım kalbin bu unnin kadar güzel olur...'Bunu dedikten sonra gözlerime baktı ve devam etti bu arada hala ellerim boşluktaydı..."Çünki kalbin güzel olursa bu yüzünede yansır...."
Kulaklarım bana ihanetmi ediyordu benmi yanlış algılıyordum acaba..... yok yok son derece doğruydu jungun dudaklarından çıkıp kalbime işlemişti....Ne kadar kala kaldım bilmiyorum ama kendime gelip ufaklığa baktım sonra ellerimi farkedim eğilmiş posizyonda dururken hemen indirdim "çok geç olmuş olsada "dizlerime koydum sonra gülümsedim ve doğruldum... jung cüzdanından para çıkarırken arkamı dönüp denize doğru baktım. seslrini duyabiliyordum

-------Teşekkür ederim oppa...dedi ve kısa bir sessizlik oldu neler olduğunu görmek için jung mine döndüğümde ufaklığın kulağına birşeyler dediğini gördüm...sonra kız yanıma geldi eğilmemi işarek ederek tek eli ağzında kulağıma yanaştı eğildiğimde............
Dedi ği şey..... dediği şey.... "Bence aşk var... Ve sadece ait olduğu kişiyi bekliyor" dedi ve gülümseyerek yanımızdan uzaklaştı. Bense arkasından baktım sonra junga döndüğümde gözlerimin içine baktığını gördüm bu sözleri duymam bugün ikinci olmuştu sonrasında neredeyse jung beni öpüyordu bunu kasten yaptığının farkındaydım utandım yanaklarımda alevlerin dans ettiğin, hissediyordum hem o anı hatırladım hemde jung elindeki güllerle yanıma yaklaştı şükürler olsunki gece karanlıkta yüzümün kızardığını farkedemezdi...Yine ne oluyor baanaaa.....kalbim neden delicesine jung min diyerek atıyor...??
yanıma geldiğinde gözlerimi ayırmak zor olsada güllere çevirdim. Jung bana uzattı aldım.

Rüya=Neden afaklığa doğruyu söylememe izin vermedin?
Jung=O küçüğün kalbini kırmak istemedim.
Bir yandanda yürümeye başlamıştık....
Rüya=Doğruyu söyleyerek nasıl kakbini kırabilirsin ki....Gerçekten anlamadım
şağın Yüzümdeki acayip ifadeyle ona bakarken gülerek lafa başladı
jung=Çünki küçük hanım eğer bizim sevgili olmadığımızı söyleseydik gül satmaktan vazgeçip yanımızdan geçip gidecek ve asla kazanamayacağı bol bahşişli ücreti alamayacaktı...Ne kadarda tatlı görmedin mi ? Şimdi söyle tekrar olsa ne yapardın?
----------------------
Dedi ve rüyaya bakarak gözkırptı ve biraz daha hızlanarak hemen önünde duran teknenin basamaklarına çıktı.Rüya ise bu kadar şokun bi gecede kendisi için aşır geldiğini düşünüyordu.İçinden "Bu ukaladan nasıl bu düşünceler çıkabiliyor ki?" diyerek jung minin yanına gitti.

-----------------------
JUNG MİN

Bu akşamın benim için önemli olduğunu düşünmekte çok hakllıymışım,,nasılda gözlerindeki bakış değişiyor bunu gördükçe içimde birşeylerin hareket ettiğine yemin edebilirdim.Sanki miğden zıp zıp zıplıyordu nasıl birduyguydu bu böle....
Ufaklığa parasını verdikten sonra güllerin hepsini aldım ve kulağına eğilerek benim için oppasına şunu söylemesini istedim "Bence aşk var... Ve sadece ait olduğu kişiyi bekliyor..." bununla ne demeye çalıştığımı anlamasından emindim.Tahmin ettiğim gibide olmuştu ufaklık gülümseyerek giderken rüya ona son kez baktıktan sonra bana döndüğünde yanakları pembeleşmişti bunu farketmemişcesine yanına yaklaştım gülleri ona uzattım ve aldığında hemen lafını yapştırmıştı..
Bende neden ona engel olduğumu açıklamıştım ama asıl neden tabiki bu değildi çok hoşuma gitmişti bu yakıştırma bozulsun istememiştim.Eğer bozulursa bu gecenin büyüsününde bozulacağını hissetmiştim.Sonunda tekneyi gördüm ve hemen hızlandımki rüyanın merdivenleri çıkarken elinden tutma fırsatını yakalayabileyim...

En son hyun joong^^flower tarafından Ptsi Ağus. 30 2010, 18:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yazım yanlışlarımı düzeltiyorum işte....)
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 18:49

Canım çok güzel devam ettirmişsin, ben bugün yoktum ama bu saatten sonra da ekleyebilir miyim bilmiyorum, emeğine sağlık canım
hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 19:03

Yok canım ekleme bi gün daha bekle düşündüklerim var daha zaten 1 eylüldü final yarın son gün yani yazacaklarım var daha o sonunbaşlangıcına uygun olacak tamamen öyle bi güzel itirafdüşünüyorumki muhteşem olacak şimdi halamlara gidiyorum orda yazaman yarına kaldı artık hadi öptüm yarın son gün üzülmış
my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Ptsi Ağus. 30 2010, 19:41

Tamam canım, yok finali değil devamı ekleyemem dedim ama yarın senden bekliyoruz o zaman Bence de güzel ilerliyor gayet sana mesaj atacağım bu akşam, bakmayı unutma
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Bugün 22:26

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
12 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Edgar Allen Poe - Hikayeler