SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sonraki
YazarMesaj
asl1han

asl1han

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 20:08

kızlar müthişsiniz:D:DD
finali sabırsızlkla bekliyorm:D
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 20:18

my_angel demiş ki:
Tamam canım, yok finali değil devamı ekleyemem dedim ama yarın senden bekliyoruz o zaman Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 51113 Bence de güzel ilerliyor gayet sana mesaj atacağım bu akşam, bakmayı unutma Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 504450

Canim ne zaman atacaksin msji burda bi laptop buldum firsattan istifade bakayim dedim faceye atacaksan orayada bakar cikarim ama msjina bakmadan yazmam bölüm merak etme istersen ekleme yap o zaman ama itiraf kismini bana birak sinemcim ben direk sonunu yayacaksin sandim kisada olsa ekle istersen
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 22:48

Çok güzel gidiyo canım yarına devamını bekliyoruz ve sonra da final zamanı aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 23:12

Gülcancım ben eklemesem daha iyi moralim bozuk biraz...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 02:13

Devam......

Rüya geride kaldigindan basamaklari cikarken jungun ona uzattigi eli tutmak zorunda kalmisti.Jung israrla onu etkilemeye calisiyordu....Rüya merdivenlerden teker teker yukari cikarken jung minede bir bir yaklasiyordu son basamaga geldiginde jung geri cekilmedi ruya tam alt basamaginda jungun geri cekilmesi icin ona bakarken jung israrla oldugu yerde kalmisti...

Jung=Yukaridan daha güzel gözüküyorsun...´dedi ve siritti rüya ise bunun karsisinda onu alt etmek istedi.
Rüya=Demek öyle hee..`dedi ve jungu tüm gücüyle itti ama sonucunu düsünmeden bir anlik refleksin sonunda jung öyle bir gürültüyle güverteye düsmüstü ki rüya onu iterken basini egmisti kulaklarina varan gürültüyle sok icinde basini kaldirdi jung yere sereserpe yatmis kipirdamiyordu..,

RÜYA

jung beni yine utandirmayi basarmisti ve ayrica kizdirmisti da hep böle kalbimden mi vuracakti bu.... yok yok hala ona inanmiyorum ne kadar kalbimde birseyler yesermeye baslasada güvenemezdim ben bu kadar zayif olamazdim.....Ona kizdigimi beli etmek icin onu ittim tamammen arkasinin bos oldugunu unutmusum öle bi gürültü cikti ki yerimden ziplayarak junga baktim yerde kimildamadan yatiyordu..Ne yaptim ben böle.....hemen yanina indim...

Rüya=Jung iyimisin....junggg´derken bir yandanda ellerimle basini kontrolediyordum.Saglama benziyordu ama ya daha kötüsü olmussa icimi öle bir korku sardi ki.....

Rüya=Jung lütfen yapma sakanin zamani degil áglamakli bi sekilde onun kendisine gelmesi icin yaninda diz cökmüs yalvariyordum aklima nefes alisini kontrol etmek geldi..Yüzüne yaklastim burnuna kadar sokuldum tam o anda jung gözlerini acmis bana bakiyordu bense basimi hareket ettirmeden....

Rüya=Jung min...??
Jung=Ne o benimi öpeceksin?

BAna bu soruyu öyle rahatca sordu ki o an anladim bunun bir essek sakasi oldugunu..ahhh... o kadar kizmistim ki...Basimi hemen kaldirdim oldugum yerden kalkamamistim bu miniyle imkansizdi ....ilk defa olmus olmali hayatimda cevap verme tenezzulunde bile bulunmamistim..cok korkmustum bunun sakasi olabilirmiydi...???
Jung kendini toparlayip yanima oturdu..
Jung=Heyy ne oldu......(elini eliminüzerine koydu) Sakaydi sadece saka...
Ben bir sey diyemeden gözlerine baktim neredeyse aglamak uzereydim.Jung bunu farketmis olmaliki...

Jung=Rüya....sen....ayhhsss...Özürdilerim bu kadar kötü olacagini bilemedim.

Dedi ve bana orada öyle bi sarildiki siki ....cok siki hic birakmasin isterdim ama o icimdeki asabi kiz uyani verdi.Junggu kendimden ittim ve kolunu tutup isirdim jung bagirdikca daha kuvvetli isirdim..

Jung=Ahhhhh....aaaaa......aaaaaa
Rüya=Demek öyle ha....saka..sen... sen varyaaa...
Jung=Agghhh bu gercekten acidi ama....
Rüya=Ya ben ne yapayim benim canim nasil acidi bil bakalim...
Dedigimde jung acisini tamamen unutmustu bana tekrar cok derin cok anlamli bakiyordu..Ayyhh ne demistim ben öle....

Jung=Gercekten endiselenmismiydin...?
Rüya=Tabikide ne bekliyordun....???
Jung=Seni sakada olsa bir daha üzmeyecegim.....

Elini saclarima koymus gezdirirken gözlerimden hala ayirmiyordu bakislarini.....bende ayni sekilde oturdugum yerden onu izliyordum...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 03:09

JUNG MIN

Rüya konustukca kalbimin ritim atisi hizlandikca hizlaniyordu..Dudaklarindan kelimeler o kadar güzel dökülüyorduki
"seni sakada olsa bir daha üzmeyecegim"Dedikten sonra ellerimi saclarindan zorda olsa cektim..Rüya basini egdi etegini cekistirip duruyordu bu durum gercekten cok komigime giiti bu aksam adeta gülme rekorunu kiriyordum ama o kadar mutluyken gülümsememek elde degildi zaten normaldede pek asik suratli oldugum söylenemezdi dayanamayip kahkahami atarak ayaga kalktim ve elimi rüyaya uzattim rüyada hic terslemeden kabullendi elimi ve tutup ayaga kalkti. Ancak kalktiktan sonra dili acili verdi..
Rüya=Tesekkür ederim bay ukala ama neden gülüyorsun anlayamadim..
Jung=Gercekten cok hossun...her halinleee....'Rüya gözlerini kisarak bana bakti kafasi hafif egik bir sekilde bana....
Rüya=Senin bir amacinmi var neden benimle ugrasiyorsun ki???
Dedi ve derin bir nefes alarak arkasini dönüp ön güverteye yürümeye basladi.Bende arkasindan gülüsümü birakmadan yürüyordum..Sonra biran durakladi vee "aaahhh" dedi ben neye sasirmis olabilecegine bakmak icin dahada yanina yakalstim basimi uzattimki bir masa vardi ve üzerinde yemekler dahasi son derece romaktikti mumlarla aydinlatilmisti ortam her yerde mumlar vardi...

Jung=Bu olsa olsa saengin isidir mumlar filan .....baksana mumlarin sönmemesi icin özel kapanlar filan .....haahhaa
Rüya basinin üstünden dönerek...
Rüya=Nasilda oyuna getirildim hic gelmemem gerekirdi...
Dedi ve dönüp gercektende gitmek icin hazirlikla adimini atacaktiki önüne gectim..
Jung=Hayir yapamaysin bunu...
Rüya=Neden yapamiyorusum onlara günlerini gösterecegim...
Jung=Hee...Öle yanii...Aman bosver sonra ikimiz birlikte hallederiz merak etme...
Dedim ve omuzlarindan tutarak onun masaya cevirdim tekrar ve kollarimi boynuna doladim.
Jung=Görmüyormusun yemekler harika hadi gel ben cok aciktim..Diyerek elinden tuttugum gibi masaya oturttum..Bu durum cok hosuma gidiyordu gercektende dedikerimi yapmaya baslamis son derece uysal bi kiz oluvermisti e ama hala arada oluyordu hircinligi olsun ben onu böyle sevdim..

Oturduk ve yemeye basladik güverteden bir anda biri ciki verdi kaptan giyinimli biriydi e o zaman kaptnadi gelip iyiaksamlar diledi ve saraplarimizi doldurup geri gitti..Biz yemeklerimizi yerken acilmaya baslamistik...

Rüya=Bu cok güzel ama ben daha iyisini yapabilirdim evde ne gerek vardi buraya...
Jung=Ya ölemi??...Tamam bir gun yapta bakalim ne kadar iddaanda dogrusun...!!
Rüya=Inanma sen ama bir kere tadina baktirdiktan sonra bir daha vermeyecegim ve sen istiyorum diye sizlanacaksin heeheeehee...
O gülerken bende güldüm nasil gülmeyeyimki o karsimda isiklardan bile daha fazla isildarken...
Jung=Tamam sen yeter ki yap tadimliga bile raziyim yemegimizi gülüserek bitirdikten sonra üst güverteye cikmak icin rüyaya teklifte bulundum...

En son hyun joong^^flower tarafından Salı Ağus. 31 2010, 14:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 03:13

Daha daha devami yarina kaldi olsa olsa iki yada uc bölümden sonrasi senindir sinemcim oy oyyy bitiyo üzülmış
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 13:39

Canım çok güzel olmuş cidden şu itirafı merak ettim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319 Evet benim de finalde ufak süprizlerim olacak çok az kaldı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 1426
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 15:17

Harika olmuş canım yaa bayıldım ben de merak ediyorum itirafı ve de finali Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 15:20

Birlikte yukari guverteye ciktilar burasi asagidan biraz daha ufakti kaptan motoru durdurmus ama bunu ikiside farketmemisti kiyidan sadece biraz uzaktalardi.yukari merdivenlerden cikarken jung yine öne atilip rüyaya elinden tuturak yardimci olmustu.Rüya gecenin isiginda adeta bir peri görünüyordu.Jung bu durumdan oldukca etkileniyordu beraber öne dogru yürüdüler sonra rüya korkuluklara dayanarak jung mine döndu jung ise yukari yildizlara bakiyordu.

--------------------------
RÜYA

Yemekte o kadar eglenmistimki sohbete doyamadim gerci biraz didisiyorduk ama herseyiyle güzeldi.Sonra jung min yukari cikmayi teklif edince oradan manzaranin nasil görünecegini hevesle merak ettigim icin hemen kabul ettim. Jung yine önden ben arkadan el ele tutusarak merdivenleri ciktiktan sonra ben manzaranin karsisinda tutulu kaldim.....o kadar cok isildiyordu ki sehir gece olmasiyla sanki bir yildiz kentine dönusuvermise benziyordu korkuluklara yaslandim jung mine döndüm ama o yukari bakiyordu.....yildizlara....

Birazdan devam ederim firsat bulamiyorumki
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 15:26

Bekliyoruz canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 504450
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 15:32

Evet beklemedeyiz biz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 28344
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 15:39

süperr... hatta süper ötesi mükemmel... aa
tek solukta o kadar bölümü okudum ve hem itirafı hem de finali dört gözle bekliyorum aa b1
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 17:15

Devamı bekliyoruz. yaz yaz
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 18:38

RÜYA

Onun yıldızlara baktığını görünvce bende başımı yukarıya çevirdim.....Çok şahane gözüküyordu denizin üstünden yıldızlar okadfar çoktular ki.....
Rüya=Ne kadar çoklar değii mi?
Jung bana baltı onu görüyordum ama ben ısrarla yüzüne bakmayı reddediyordum...
Jung=Yıldızların çok oluşunun bir öyküsü var...hiç duydun mu?
Şaşkınlıkla yüzümü ona çevirdim bu kendinden başka hiç bişeyden haberi olmadığını sandığım jungun kalbi o kadarda boş değilmiş....
Rüya=Hayır....anlatsana merak ettim?
Dedim ve gülerek tekrar yıldızlara baktı bense gözlerimi ayıramıyordum jungdan anlatacağı şeyi can kulağıyla dinlemeye hazırdım....
Jung=Yeryüzünde insanlar birbirlerine aşık oldukça yıldızlar belirirmiş gökyüzünde ama birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir......Bu aşıklar zaman gerçerde ayrılırlarsa yada sevgileri biterse o yıldız gökyüzünde sevgisiz kalınca sesizce kayıp düşermiş ....ya sonsuzluğun içine yada bir gezegene.......çünki o yıldız sadece aşk sevgisiyle beslenirmiş...eğer bir ömür boyu sevgi devam ederse yıldızın yıldan yıla parlaması artarmış......
Dedi ve bana döndü bu kelimeler beni öyle etkilemişti ki ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyordum.Jung bana doğru bir adım attı sonra iki sonra yanıma kadar sokuldu....
Ben gözlerim jungun gözlerinde nefes almayı unutmusken ona bakıyordum....

---------------------

JUNG MİN

Güverteye çıktıktan sonra biraz duraksadık yıldızları seyrediyormuş gibi yapıyordum ama aslında o an kendimle mücadele ediyordum daha fazla dayanacağımı hiç sanmıyorum...Onun bana söylemiyle yüzümü ona çevirdim her an kendimi frenlemekten bıkmıştım artık...
Bana dediği;

Rüya=Ne kadar çoklar değii mi?

Bunu söyleyince tamam ben artık kendimi firenlemeyecektim .....daha fazla olmuyorduu....yapamıyordum...aklıma gelen ilk yıldızların öyküsünü anlattım..ben anlattıkça oda gözlerime öyle bi derinlkte bakıyordu ki kendi duygularımın önüne geçemiyordum..Öykümü bitirdiğimde ona yaklaştım taa yanına yüzüne eğildim

Jung=Rüya ben....ben seni ....(derin bir nefes alıp yutkundu)...Ben seni seviyorum....

Rüya karşımda donup kalmıştı bakışlarında bı buğuluk vardı ama ne olduğunu çözemedim çokmu ani olmuştu ama hayır son derece ağırdan almıştım...

----------------------

Rüya jungun son dediğinden sonra tüm yaşam belirtisini kaybetmiş gibi oarada korkuluklara yaslanarak jung minin yüzüne bakıyordu...Jung sa rüyanın ne tepki vereceğini merak ettiğinden gözlerini ayırmaıyordu gözlerinden.....Birden rüya dengesini kaybetti ve yaslandığı korkuluktan aşaı kaydı...Jung zaten sok durumundayken iyice şok olup ne yapacağımı şaşırmış halde aşağı baktı..Rüya suyun içinde çırpınıyordu...
Rüya=Jung...Yardım ...et....

hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 19:22

JUNG MİN
Rüya nın dikatke yüzünü incelerken oracıktan kaydığını faretmedim bian şaşkınlıktan sonra birde baktımki aşağıda suyun içindeydi yardım istiyordu hiç düşünmeden suya atladım buz gibiydi su ama buna hiç aldırış etmeden rüyayı tuttuğum gibi teknenin arka tarafına çektim kaptan bizi görmüş elini uzatıyordu birlikte rüyayı güverteye aldık kaptana hemen kıyıya gitmemizi söyledim rüya tirtir titiriyordu içeri kamaradan bir örtü buldum ve onun üzerine örrttüm;
JUng=Korkma canım ben yanındayım....tamamm..bittiii....

----------------------------

RÜYA
Suya düştüğümde yüzmeyi bildiğim halde yüzememiştim ayak bileğim daha önce burkulduğundan rahatça yüzemedim bir ikikere çırpındıktan sonra suya batmaya başlatyınca jungdan yardım istedim ve hemen yanıma atladı ve beni tuttuğu gibi teknenin güvertesine taşıdı üşüyordum hemde çok bu biraz suyun soğukluğundan birazda sinirlerim boşalmıştı jungun dedikleri hala kulaklatımda çınlıyordu..Jung içeriden bir örtü getirdi ve beni sardı sonra sıkıca kucakladı sımsıkı....sonra;

JUng=Korkma canım ben yanındayım....tamamm..bittiii....
Rüya=Korkmuyorum....(sen yanımdayken)Diye fısıldadım içimden...

Kıyıya o kadar çabuk ulaşmıştıkki anlayamadım.....jung beni kucakladığı gibi tekneden indi ve yürümeye başladı bi yandanda bana bakıyordu..

Jung=Nasılsın..?
Rüya=Aslında iyiyim sadece titiriyorum...
Jung=Evet farkındayım...
Rüya=Üşümüyorum ama..
Dedim jung gülümsedi arabaya bindik ben jungga bakmaya çekinirken o sık sık bana bakıyordu....

---------------

JUNG MİN

Arabaya bindiğimizde onun iyi olduğunu görünce çok rahatladım bu benim için unutulmaz bi gece oldu ama rüya neden suya düşmüştü ki onu sevdiğimi söylediğim için bu kadar yani ne kadar şok olmuş olabilir acaba hiç mi söylemeseydim kahretsin....Eve vardığımızda onu hemen odasına çıkardım tabi yürüyerek yine kollarımda taşımak istedim ama izin vermedi...Diğerleri çoktan uyumuşlardı...bu daha iyiydi rüyanın bu halini görsünler istemezdim....Odasındayken ;
Jung=Hadi git duş al seni bekliyor olacağım...Dedim ve rüya hiç bir tepki vermeden gidip dediğimi yaptı fazla geçmemiştiki rüyanın yatağında beklerken üstünü giyinmiş halde odadan çıktı banyodan son dediğimi duymamış hissine kapıldım iyiden iyiye rüya yanıma yaklaştı bende ayağa kalktım gözlerimi gözlerinden hiç ayırmadan;

Jung=Rüya şimdi daha iyisinya...
Rüya=Evet...geceni biraz ıslak bitirdim kusura bakma 'dedi ve gülmeye başladı bende gülümsedim sonra bi kez olmuştu yine yapmalıydım bu sefer cevabımı almadan bırakmayacağım...
Jung =Rüya....?
Rüya=Evet...?
Jung=Şeyyyy.....Ben seni seviyorum....
...................................................
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 19:24

Sİnem canım senin bana gönderdiğin sonun başlangıcı için ortam yapmak istedim hani evde geçmesi gerekiyorya eve gönderemm gerekiyordu onları bende rüyayı suya düşürdüm filan işte öle eve vardırdım onları umarım uygun olmuştur uygun olmadıysa değiştirebilrsinde canım
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 19:28

Şimdi finale geçiyomuyuz yaniii çok heyecanlı yaa aa
Canım harika bi bölümdü Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:03

Olmuş canım bence Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319 Ayyy yarın finali göndereceğim birden üzüldüm ya...Şimdi bu bölümün ardından finali okuyacağım bakalım nasıl oluyor Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 28344
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:21

Heyecanla bekliyoruz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:23

Hikaye için emeği geçen; bölüm ekleyen ve yorum yapan herkese çok teşekkürler...Finalden önceki son bölümümüz az önce eklenmiş...Yarın 1 Eylül...Finali yarın yollayacağım, saat 13:00dan sonra her an finali ekleyebilirim, umarım bir aksilik olmaz... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 1426 Kendinize iyi bakın...Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 126701
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:27

aa aa Bi de final teaser alsaydık keşke Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 28344 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:33

Onu ben de düşündüm Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 935309 Ama tamamen süpriz olsun daha iyi Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 20:34

Haklısın canım bakalım yarın bizi neler bekliyo Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 32319
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 21:15

Sen tamam diyosan öledir o zaman sinemcim bari bu bölümden sonrasını okuyunca bizede söle gidişatı nasıl oluyo uyuyomu filan olmazsa değiştir yine....Teşekkür ederim mervecim bidahaki hikayemizde sende yaz bişiler bol bol hayal gücü lazım bu siteye... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 13 975317

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
13 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler