SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ss501-Let Me Be The One Devam

+12
Ruk!Ye _ JOON
eun a sin
selinn
choon hee
Hana.Atmosphere
ciwciw
hyun joong^^flower
asl1han
shin_neul
Ophelia
my_angel
duygu hyun joong
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
duygu hyun joong

duygu hyun joong

Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 13:59

22.bölüm

-Anne, sana her şeyi anlatacağım.
-Hayır bu çok saçma!Asla olmaz.
-Anne biz birbirimizi seviyoruz önemli olan da bu değil mi zaten?
-Hayır Nehir siz çok farklısınız.Ben böyle şeylere alışık değilim.Onunla dönünce ayrılmalısın.Sakın evlenmek falan geçmesin aklından.
-Anne lütfen sana yalvarıyorum.

-Neye yalvarıyorsun diye girdi babam içeri.
-Para istiyor ne olabilir ki? dedi annem.Beni gözleriyle uyararak.

Çabalarım boşa gitmişti.Annem ikna olmadıysa babam hayatta ikna olmazdı.Son zamanlarda anneme üzgün üzgün bakmam, ısrarlarım fayda vermemişti.Annem sürekli inat ediyordu.Ne yani ben şimdi ondan ayrılmalı mıydım?

Kore’ye dönüş vaktim gelmişti.
Hyun bugün geleceğimi biliyor diye düşündüm uçakta.Kesin beni bekliyordur.Gider gitmez ona sımsıkı sarılmayı düşünüyordum.Ama aslında içim acıyordu.Ben ondan gerçekten ayrılmalı mıydım?Peki bu nasıl olacaktı.Bari ilk günümü mutlu geçireyim diye düşünmeye başladım.Ama yinede kalbim acıyordu.

Hava alanında kimse yoktu.Neden gelmemişti?Yoksa bu ayrılığımızın bir başlangıcı mıydı?
Kafamda binlerce düşünceyle bir taksi çevirdim.Yurda gittiğimde her şey çok sessizdi.Hatta kapıları kapalıydı.Ne olmuştu ?Ben anlamıyordum.

Bavulumu sürükleyerek merdivenlerden çıktım.Sırtımla kapıyı ittirdim.Bavulum çok ağırdı.Kafamı kaldırdığımda herkes sürpriz diye bağırıyordu.Ben onlara şaşkın şaşkın bakıyordum.Hyun bana sarıldı ve:
-İyi ki doğdun aşkım! dedi.Tabi ya bugün benim doğum günümdü.
Tam pastayı üflüyordum ki:
-Dilek tut, dedi Kyu.Bende şartlar ne olursa olsun yine bir arada olmayı diledim.Herkese sırıtmaya başladım.
-Teşekkür ederim.dedikten sonra Jane,Kyu,Prince,Jung ve Baby bana sarıldılar.

Odaya eşyalarımı bıraktıktan sonra pastayı yedik hep beraber.Hyun bana duygu dolu ve mutlulukla bakarken annemin sözlerini unutmaya çalışıyordum.
-Geçekten çok şaşırdım.Seni havalında göremeyince üzüldüm biraz dedim.
-Biraz mı?
-Üzüldüm işte.
-Seni bırakacağımı nasıl düşünürsün?Ben senden asla vazgeçmem.
-:D Seni çok özledim 
-Bende..Artık daha fazla görüşebileceğiz bu seneyi sana ayırdım işe değil :D.
-Aaa buna çok sevindim :D.
-Ne diledin?:D
-Söylemem yoksa olmaz :D

Hyun’la konuşurken Jane dikkatimi çekmişti çünkü Jung’la el ele tutuşuyorlardı ve ben yeni fark ediyordum.Hyun’a onları gösterdim.
-Aa evet çıkıyorlar.dedi.
-Ne?Ne zamandan beri?
-Sanırım 1 ay falan oldu.
-Gerçekten mi? Dedikten sonra Jung’ın yanına gittim.Birbirine kenetlenmiş ellerine bakarak:
-Ben yokken neler olmuş böyle?Nasıl oldu anlatın lütfen.
-Nehir bizi utandırıyorsun :D dedi Jung.İnanmamı beklemiyordu herhalde.
-Ya aslında seninle görüşmemden sonra Amerika’da sıkıldığımı fark ettim.Neden Kore’ye şimdi gitmiyorum dedim. Buraya geldim.Sonra Jung bana birkaç sürpriz yaptı…
-Zaten seksi karizmayım biliyorsun :D diye atladı Jung
Bu sözden sonra Jane Jung’a ‘öyle misin, hiç fark etmemişim’ şeklinde baktı.

-Jane iyi ki var, artık Jung’dan daha az çekiyoruz dedi baby sırıtarak.Bende ona karşılık verdim.
-Sürekli mutlu olduğu için kimseye sataşmıyor!diye devam etti prince.

O gün kahkahalar arasında geçmişti.Ama ben o günden değil gelecekten korkuyordum. üzülmış

---------------22.bölüm sonu-------------
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 14:19

Off yaaa ne zor bi durum nasıl ikna etcek ailesini Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 700190 Öyle bişey olsa babam beni öldürürdü heralde Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 750436
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 15:01

İşler sarpa sarıyor bu durum nasıl açılacak bilemiyorum??? Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 425662
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 18:39

Gel de üzülme şimdi...Ama annenin tepkisi gayet normaldi kim öyle demez ki zaten Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 700190
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 30 2010, 22:50

Yaani hemen olur diyecek hali yok ya, kız vermek zor hele yabancıya vermek hepten zor Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:16

Al bendende o kadar ....Duygucum ya sen nerelerde kaldın bi kaç gündür sende eklemiyosun bölüm Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 811960

En son hyun joong^^flower tarafından Çarş. Eyl. 01 2010, 13:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:56

Ya tatlım benim dershanem başladı bu aralar biraz meşgulüm Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 367317
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 00:08

23.bölüm

Ne yapacağımı düşünüyordum.Ailem mi?Hyun mu? Bu iki seçenek üstünde günlerce kafa yorduktan sonra içim kan ağlaya ağlaya ailemi seçtim.Hem Hyun benden daha iyilerine layık, ona ben ayak bağı oluyorum ayrılmamız en iyisi diye kendimi rahatlatmaya çalışıyordum.

Önce yurdumu değiştirmeliydim.Bir ev tutmaya karar verdim.

-Saçmalıyorsun dedi Jane.Bence Hyun bunu bilmeli.
-Jane lütfen biliyorum çok üzülecek ama bunu yapmak zorundayım sen ailemi tanımıyorsun.
-Peki nereye taşınacaksın?
-Söylemeyeceğim
-Niye?
-Hyun’a söylersin biliyorum.
-Şey bu konuda söz veremem.
-Gördün mü ben seni tanıyorum.
-Peki para?Ev tutmak ne kadar zor biliyor musun?
-Part-time bir iş bulup çalışacağım.

Ve kendime son kez Hyun’u görme fırsatı vermek istiyordum.Sonra hayatından usulca ayrılacaktım.Onu çok üzecektim.Kendimden nefret ediyorum.En azından o da benden nefret edecekti.Suçu kendinde aramayacaktı.

Hyun’la son kez bir kafeye gittik.Tabi o bunun son olduğunu bilmiyordu.Ben onun yüzüne karşı gülüyordum ama içimin ne kadar acıdığını kimse bilemezdi.
-Beni bırakma olur mu Nehir? Dedi bir anda.Yoksa hissetmiş miydi?
-…
-Sensiz bir bir hayat düşünemiyorum artık.
-…
-Niye bu kadar durgunsun?Hasta mısın yoksa?
-Biraz halsizim o kadar gece iyi uyuyamadım.
-Kendine iyi bak sen bana lazımsın :D
-:D

Yurttan çıktım.Biraz zor olmuştu.Ama başarmıştım.Kendime çatı katında tek oda bir yer tuttum.Evet biraz pisti.Odayı aldığım temizlik malzemeleriyle bir güzelce temizledim.Senin böyle temizlik yapacağını hiç düşünmezdim Nehir dedim kendi kendime.Tembel bir insanım sonuçta.

Daireye yerleşmeden önce işte bulmuştum.Kazandığım para kirama gidiyordu.Zaten bursum vardı.İş, ev, okul arasında yaşamaya çalışıyordum.Çalan telefonlarıma bakmıyordum.Bir tek Jane dışında.Geceleri çatıdan yıldızlara bakıp Hyun’u düşünüyordum.

Şimdilik 2-3 ayı atlatmıştım.Ama zaman durmuş gibi geliyordu.Çünkü her gün yaşadığım acının kat be kat fazlasını yaşıyordum.

Sabah kalkıp markete gittim erişte almak için.Sürekli erişte yiyordum.Erişte alıp kasaya geldim.Kasadaki kız televizyonda magazin izliyordu.Ss501 yazısını görünce:
-Sesini açar mısın? dedim.Kız şaşırarak sesi açtı.
‘Ss501’in lideri Kim Hyun Joong 14 gün önce kaza geçirdi.O kazadan zorlukla kurtulmuştu.Ve ne mutlu ki bugün taburcu olması bekleniyor.’

-Ne kaza mı?Ama nasıl? Diye bağırdım.
Kız bana doğru dönerek:
-Arabasını çok hızlı kullandığını söylüyorlar.Sanırım yolda bir ağaca çarpmış.Ss501 üyesi Jung onu aramış.Ulaşamayınca yetkililere haber vermiş.Sen televizyon izle miyor msusun? Dedi bana bakarak.

Ama ben şok olmuştum.Kasaya koymak için elimde tuttuğum eişte paketi yere düştü.Ve yırtıldı.Her tarafa dağıldı.Ben de kendimi tutamayıp sessizce öbür tarafa yığıldım.
Uyandığımda bayıldığımı söylediler hastahanede.
-Biraz dinlenin sonra gidebilirsiniz. Dedi hemşire.
Hemen kalktım.Dinlenmeye ihtiyacım yoktu.Ayağa kalktığımda başım hala dönüyorduHızla katlığımda düşecek gibi olmuştum hemşire bana yardım etti.Hemen gitmeliyim diye düşünüyordum.Hyun’u görmeliydim.Peki ama nereye?

-------------23.bölüm sonu-------------
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 00:19

Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 750436 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 750436 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 750436 Yaa ben çok üzüldüüümmmm
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 12:34

Kaçış fikri güzeldi ama umarım birbirlerini bulurlar Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 638837
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:08

Okurken hyunun gercekten kaza yapmis ihtimali göz önüme geldíde cokkk üzüldüm....Ya duygu bunuyapmak zorundamiydin...ama güzel olmus bölüm soluksuz kaldim okurken hyunuma üzüldügümden üzülmış üzülmış
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:29

Yazilan hikayelerdede Hyun hep aci cekiyor. BOF yüzündenmidir nedir, cogu aci cektirmek aliskanlik oldu Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344 Güzel gidiyorsun duygu. Bakalim Hyun´un yanina gidince ne olacak.
Bu arada imzana bayildim. Biraz degisitirip kullanabilirmiyim?
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 17:55

Tabiki tatlım kullanabilirsin imzamı Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 20:09

süpersin duyguuuD::D
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 20:40

24.bölüm

Jane’i aradım hastaneden çıkar çıkmaz.
-Bana niye söylemedin? dedim
-Neyi?
-Hyun’un kaza geçirdiğini.
-Üzülmeni istemedim.
-Böyle bir şeyi nasıl söylemezsin?Peki o iyi mi?
-Evet iyi bu gün hastaneden ayrılıyor.
-Saat kaçta?
-Yarım saat sonra falan ayrılır herhalde Jung öyle demişti.
-Hangi hastane?Onu gözlerimle görmem lazım.

Hastanenin yerini öğrenir öğrenmez koştum.Hastane neyse ki yakındı.Yarım saatte yetişebilirim diye düşünüyordum.’Sen ne yaptın kendine Hyun?Bu kadar dikkatsiz ve vurdumduymaz…Canın önemli değil mi?Bütün bunlar benim suçum.Kendimden iğreniyorum.Keşke seni tanımasaydım ya da zamanı geri alabilseydik.Yine deniz kenarında olsaydık.Ben sana baksaydım sadece ilk günkü gibi.Dertli gözüküyorsun demeseydim.Ya da sen benimle konuşmaya tenezzül bile etmeseydin.Sonra çekip gitseydin sessizce.Hayat ikimiz için de aksaydı alışılmış ve birbirimizle tanışmamış bir şekilde.Ne olurdu sanki?Her şey benim suçum.İğreniyorum kendimden.Bu iğrenme duygusu neden acımın yanında bu kadar hafif kalıyor?Hyun üzgünüm gerçekten.Çok çok üzgünüm…’hızla alıp verdiğim solukların arasında aklımdan geçenlerdi bunlar.

Kapının önüne geldiğimde Hyun kapıdan çıkıyordu.Çevresini gazeteciler sarmıştı.Bitkin gözüküyordu.Onu bekleyen arabaya doğru yavaşça yürüdü.Ben onu merakla izlerken o benim bakışlarımı yakaladı.Gözlerimiz buluştu bir an.Bu ani bakışma beni alt üst etti.Ne yapacağımı şaşırdım.O an yanına gidip ona sarılma isteğiyle büyük bir mücadele verdim.Onunsa yüz ifadesi sertleşti.Bu ifade beni kendime getirdi.’Sen bunu hak ettin Nehir.’

Hemen uzaklaşmaya başladım.O ise beni bulmak için etrafına bakıyordu.Telaşla bir köşeye saklandım.Neyse beni artık göremezdi.Kalbim hızla atıyordu.Onu görebilmiştim.Ona yaşattığım bütün ıstıraplara rağmen iyiydi.Ve iyi olacaktı.Daha doğrusu olmak zorundaydı.Tek güvendiğim şey zamandı.Zaman ona beni unutturacaktı.Ama ben de istisna yapıp onu bana asla unutturmayacaktı.Hyun’u ben asla unutamazdım.

Bir sabah yine markete erişte almaya gitmiştim.Aslında bir şey yemek istemiyordum.Ama midemin guruldamalarını dinlemekten bıkmıştım.Üstümde eşortmanım ve kapşonlu uzun kollu tişörtüm vardı.Kapşonuyla kafamı örtmüştüm.Yaşadığım acılar hala kalbimde duruyorlardı.Zaten hayatım boyunca gitmelerini beklemiyordum.Onlar kalmalı ve bana Hyun’u hatırlatmalıydı.Kalbimdekiler bedenimde de kendini belli ediyordu.Ruh gibi dolaşıyordum..

Markete girdim.Hyun’un kötü haberini daha doğrusu iyi haberini aldığım yer.Kasadaki kız yine aynı umursamaz tavrıyla oturuyordu.Hızla eriştelerin yerine gittim.

Rafa erişte nerde diye bakarken:
-Sağda dedi birisi.Erişteye uzandım aldım.Birden fark ettim bu ses Hyun’undu.Hemen ona kafamı çevirdim.Kızgın ve öfkeli bakışlarını üzerimde hissediyordum.Yine de bu bakışlar
acımasız değildi aksine yumuşaktı.Sanki bir randevuya geç kalmışım gibisinden.
Beni kolumdan tuttuğu gibi marketin dışına çıkardı.Eriştem gene dökülmüştü.Kaderi buydu ne yazık ki.Kolum acıyordu.Dışarı çıktık.Beni karşısına aldı.Ve kolumu bıraktı.Hafifçe kolumu ovmaya başladım.Kafamı kaldırmakta tereddüt etsem de yavaşça kaldırdım.
Ona bakıyordum bir şey demesini bekliyordum.

---------24.bölüm sonu----------
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 21:20

Allahh neler oluyor neler.....gercektende bu hyun hep aci cekiyor kiyamam ben ona yaa üzülmış Duygiú canim cok cok güzel devam ediyosun bekliyorumm devami icin sabirsizlaniyorum heyy
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 22:32

Yaşasınnn karşılaştılar Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 32319 Merakla bekliyorum canım neler olacak Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344
Haklısın Gülcan yaa Hyun hep acı çekiyo kıyamam yaaa boys over flowers dan yapıştı üstüne acılar Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 700190
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 11:37

Canım gidişat süper...Peki nasıl bulabildi?? Çook merak ediyorum yeni bölümü bekliyorum Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 159630 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 504450
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 14:05

Dimi ya al bendende o kadar merve neden hep acı çeken hyun sinirli
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 15:09

Çok üzülüyorum bu duruma nasıl içim acıyo anlatamam sanki gerçekten o da acı çekiyomuş gibi geliyo Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 750436 Üzmesinler liderimi abo
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 18:12

millet hikayemi bitireyim aklımda süper fikirler var:D:D
bu sefer ki hikayede kızı süründürcem tüm hyuncular adınaaa:D Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 97520
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 19:20

25.bölüm

-Bana bunu neden yaptın?Seni ne kadar düşündüm.Sense hiçbir açıklama yapmadan çekip gittin sadece.Sana o kadar öfkeliyim ki seni incitmek istiyorum ama yapamam ne yazık ki seni hala seviyorum.
-Hyun gerçekten üzgünüm.Ama seçeneğim yoktu.Bunu yapmak zorundaydım.Benim için kolay mı sanıyorsun?Senden uzak kalmak.Her gün daha fazla ölüyordum ama seçeneğim yoktu.
-Ailen yüzünden bunu yaptığını biliyorum.Eğer bunu öğrenmemiş olsaydım tepkim daha fazla olurdu inan.
-Peki beni nasıl buldun?
-Jane seni takip etmiş.Nerde oturduğunu söyledi bu sabah konuşurken.Artık bizim ayrı kalmamıza göz yumamayacağını söyledi.Bende duyar uymaz atladım.Önce evine baktım ama orda yoktun.Sonra seni markete girerken gördüm.İşte böyle…
-…
-Bunu beraber aşabiliriz dedi elimi tutarak.
-Ailemi tanımıyorsun.
-Tanışırım o zaman.

Öfkesinin geçtiğini hissettim.Bütün olanlara rağmen onun yanında olmak müthişti.

-Aç olmalısın dedi bana.
-…(Ona doğru baktım.)
-Hadi gidelim.
-Bana kızgın değil misin?Seni kırdım.Senden kaçtım.Bunlardan sonra beni böyle kolay mı affediyorsun?Ben kendimden nefret ederken sen nasıl bu kadar bağışlayıcı olabiliyorsun?
-Çünkü seni çok seviyorum diyerek bana sarıldı.Bende ona sarıldım.Sanki hiçbir şey olmamış gibiydi.

Bana kahvaltıda ramen ısmarladı.Çünkü param yoktu.Bütün bütçe planım erişteye odaklıydı.
O kadar açtım ki hepsini yedim.Kafamı kaldırdığımda bana sırıtıyordu.

-Niye gülüyorsun?
-Yemek yemeni bile özlemişim.:D
-:D Bende seni çok özledim….Gündüzleri yoğun olduğum için seni düşünmeye fırsatım olmuyordu.Daha doğrusunu bunu ben kendime yaratıyordum.Geceleri de yıldızlara bakıp seni düşünüyordum.Peki sen iyi misin?Kaza geçirdiğini duydum.Nasıl o kadar hızlı araba kullanabilirsin?Senin canın o kadar değersiz mi?!
-Seni kaybettiğimi düşündüm.Uğraştım seni unutmaya ama olmadı işte.Sarhoşken arabaya atladım.Tam olarak ne yaptığımı hatırlamıyorum.Gözlerimi açtığımda hastanedeydim zaten.Benim için çok mu endişelendin?
-…
-Hastanenin önüne geldin.Gördüm seni.
-Evet geldim öğrenince çılgına döndüm ve koşarak geldim.İyi olduğunu bilmem lazımdı.
-…
-…
-Aslında aileni haklı buluyorum.Kızlarına değer veriyorlar benim gibi.
-Peki ne yapacağız?Beni seçim yapmak zorunda bırakma Hyun.Çünkü biliyorum ailemi seçerim.Ve bunun sevgiyle alakası olduğundan değil sadece onlar benim ailem.
-Bunu sana asla yapmam merak etme.Aklımda bir şeyler var.Zamanı gelince sana da söyleyeceğim.Bu arada artık yurda dönmelisin o iğrenç yerde kalmana göz yumamam.
-Tamam dönerim.Biraz zor olabilir ama.Hyun,
-…
-…Seni çok seviyorum diyerek yanağından öptüm.Mutluluk yine beni bulmuştu :D

Yurda geri döndüm.Jane’i çok özlemiştim.Ona kızmayı düşünmüyordum.Belki de böylesi daha iyi olmuştu kim bilir.

Birkaç gün sonra Hyun yine beni sabahın 8’inde arıyordu.
-Günaydın aşkım:D
-Günaydın:D
-İyi mi kötümü bilmiyorum ama sana bir haberim var
-Ne haberi?!
Ne olabilirdi ki yoksa ailemle ilgili bir şey miydi?!Yoksa ülkeme gitmeye karar mı vermişti?!

-----------25.bölüm sonu-------------
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 19:56

Alah allah heyy Dayanamiyorum ben bu duruma heyy
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 23:04

Ne yapcak acabaa Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 23:05

asl1han demiş ki:
millet hikayemi bitireyim aklımda süper fikirler var:D:D
bu sefer ki hikayede kızı süründürcem tüm hyuncular adınaaa:D Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 97520
Kesinlikle böyle bişeye ihtiyacımız var buna bi son vermeliyiz yazıktır Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 4 28344

Ss501-Let Me Be The One Devam
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» SS501 Aşkı
»  SS501
» ♥♥ SS501 USA fotoları ♥♥
» SS501 drama ost
» Karikatür SS501