SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HAYALLERİN PEŞİNDE...

+18
shin_neul
Betülll
trifid
aslı hyun joong
Hana.Atmosphere
My Prince Heo Young Saeng
eun a sin
my_angel
-xxx-
Ruk!Ye _ JOON
Park Hyo-rin
hyun joong^^flower
asi_kız
Ophelia
ayşe
asl1han
bal
selinn
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
selinn

selinn

HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1Cuma Eyl. 17 2010, 23:25

Herkese teşekkür ederim bu güzel yorumlar içiiin :)
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 12:20

Kızlarr yeni bölümü bugün gidecek olanlar için ekliyorum .Özellikle Sinem için umarım gitmeden okuyabilirsin tatlım...İyi yolculuklar....:)

En son selinn tarafından C.tesi Eyl. 18 2010, 12:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 12:41

6.BÖLÜM
-"Ahh !! Şu romantizme bak!! Selin yıldızlar altında Min'le sarmaş dolaş uyuyor,Hyun sa beni hastahanelerden topluyor!!!Acınacak haldeyim"
diye düşünüyordu.
-"Hadi gel biz içeri girelim.Baksana çok yorgun gözüküyorlar.Bırakalım uyusunlar. Sende yorulmuş olmalısın.Seni odana çıkartayım."
-"Olur..."
Duygu odanın kapısına geldiklerinde utana sıkıla:
-"Şeyy...!!! Hyun üstümdekilerle uyuyamam.Acaba şey..Yani.."
-"Ahh !! Tamam.Bugün gerçekten derdin hiç bitmedi yaa...bekle getiriyorum."dedi ve gitti.
-"Hahhh!! Bu kadar yakınacaksan diğerlerinden de ödünç alabilirim.Senin kokuşmuş eşofmanını istemiyorum"kapıyı çarparak içeri girdi.
5 dakika sonra Hyun elinde eşofman Duygu nun kapısındaydı :)))
........
Sabah gurup üyeleri harika bir kahvaltı hazırlamıştı.Selin bahçede gözünü yalnız açmış içeri girmeye hazırlanıyordu.Duygu ysa uyanmış seke seke aşağı inmeye çalışıyordu.Bu sefer Duygu'nun yardımına Jun yetişmişti.
-"Dur dikkat et!!Neden beni çağırmadın ki?Çok tehlikeli bu yaptığın!!"
-"Telaşlanma Jun halen tek ayağım sağlam."
H: - "Sadece şimdilik !!!"
Bu söze ne desin di şimdi duygu.Sadece dil çıkardı ve Jun un yardımını daha bir memnuniyetle kabul etti.
-"Teşekkür ederim Jun.Herkes senin kadar düşünceli değil maalesef.Bi yardım etti iyi ki.Laf sokmadan duramaz artık.Yandım ki ne yandım"
-"Bakıyorumda baya iyi anlaşıyorsunuz liderle :P Çok acıktım hadi biran önce kahvaltıya başlayalım"
-"Tamam tamam bende çok acıktım "
Masaya otururken dikkatimi ilk çeken Selin ve Min'in sessizliği olmuştu.Bu kız neden bu kadar mutsuz ki Jung Min'in kollarında uyuduktan sonra diye geçirdi içinden.
Y.S:-"Kızlar rahat uyuyabildiniz mi?İkiniz aynı yatakta"
Duygu'nun yüzünde hınzır bir gülümseme oluşmuştu...:
-"Ben çok rahat uyudum koskaca yatakta tek başıma,tabi eminim en rahat uyuyan Selin'di."
Y.S:-"Selin senin yanında uyumadı mı ? İyi ama nerde uyudu öyleyse?"
S:-"Çimlerin üstünde...."
H:-"Hayır...Çimlerin üzerinde değil Jung Min'in kollarında uyudu..."
Jung Min ve Duygu dışında masadaki herkes duydukları şey karşısında şaşkınlıklarını gizleyememişlerdi.Bir Selin'e bir Min'e bakıyorlardı.Selin'in yanakları kızarmıştı,Min'se ağzını açıp tek bir kelime etmiyordu....
S:-"Jung Min in kollarında uyumak mı? Lütfen şaka yapma lider nerden çıkartıyorsun böyle şeyleri",
D:-"Hyun kanıta ihtiyacımız olacağını söylemiştim sana değil mi ?"
S:-"Ne kanıt mı,ne kanıtı neden bahsediyorsunuz siz Allah aşkına..."
Hyun yavaşça masadan kalkıp koltuğun üzerindeki telefonu alıp masaya geri döndü.
-"Dün gece sizi o halde gördüğümüzde,sabah bu duruma itiraz edeceğinizi düşünüp bir kaç fotoğraf çektik"
Tüm bu konuşmalar geçerken tek bir kelime bile etmeyen Kyu'nun yüzünde garip bir ifade vardı.Kafası yerde hiç bir şey söylemeden otururken fotoğraf lafıyla birlikte başını masadan kaldırıp Hyun'un elinden telefonu çekip almıştı.

SELİN
Fotoğraf mı çekmişlerdi .Tüm bunlarda ne demek oluyordu yani dün gece oda mı benimle uyumuştu ve nasıl bir haldeydik ki fotoğrafımızı çekip kanıtlama ihtiyacı duymuşlardı.Ama madem öyle sabah neden tek başıma uyandım ki ben, oda benimle uyuduysa yanımda uyanması gerekmiyor muydu....?Ahhh ama her ne olursa olsun o fotoğrafı görmeliydim dalga geçmek için bile çekilmiş olsa benim için güzel bir amaca hizmet ediyordu.

Kyu'nun yüz ifadesi de ne öyle gerçekten çok mu kötü bi haldeyiz,ahh nerdeyse ağlıycak.Ben tüm bunları düşünrken Kyu yüzüme kızgınlık ve umutsuzlukla bakarak telefonu uzattı.Alıp almamakta tereddüt ettim o yüzüme bu şekilde bakarken nasıl mutlulukla bakabilridim o fotoğrafa.Ama yinede o fotoğrafı görmek için çıldırıyordum.Yavaşça elimi telefona doğru uzattım ama oda ne Jung Min bende önce davranıp telefonu almıştı.Fotoğrafa şöyle bir bakıp...
-"Abartılcak bi durum yok çocuklar,ikimizde çok yorgunduk ve uyuya kalmışız.İnsan uyurken ne yaptığının farkında olmaz biliyorsunuz.Kasıtlı olarak yapılmış bir şey yok yani."
Söyledikleri doğruydu...Ama beni mutsuz Kyu'yu mutlu etmeye yetmişti.Fotoğrafa bakmama bile müsade etmeden kapatmış, telefonu bi kenara kaldırmıştı.Ağzımı açıp tek bir kelime edememiştim ne diyebilirdim ki....
J.M:-"Lider bugün bir arkadaşımla buluşacağım önceden verilmiş bir sözüm var.Programımız çok yoğun değildir bugün umarım."
H:-"Bugün bi programımız yok boş günümüz.İstediğin gibi vakit geçirebilirsin arkadaşınla.Hem bende Duyguyla ilgileneceğim bugün..."
Nee yani arkadaşımla buluşacağımda ne demek bu çocuk dün gece bana söz vermemişmiydi.Kıyafetlerimi almak için beni eve götürecekti.Ayşşhh gerçekten inanılmaz bu çocuk.Dengesizsin Jung Min gerçekten ne yaptığını bilmiyorsun.Ama ben sana gösteririm arkadaşınla buluşmayı....
-"Kyu bugün için bir planın var mı ?"
-"Hayır yok,neden?"
-"Öyleyse bugün bana eşlik etmeni isteyebilir miyim senden?"
-"Şeyyy...Tabii memnuniyetle"
-"Bazıları başkalarına verdiği sözleri çok iyi hatırlıyor ama bana verdiği sözü umursamıyor bile"
-"Henüz kahvaltına başlamadığını görüyorum,öyleyse güne dışarda güzel bi kahvalıyla başlamaya ne dersin?"
Kyu'yu kendime dahada yaklaştırmak istemiyordum ama Min'den intikam alma fikrinide geri çeviremezdim...
-"Ama önce eve uğramamız gerekli kıyafetlerim dışarı çıkmam için pek uygun değil.Canım senin özel olarak istediğin bir şey var mı evden gitmişken kıyafetleride alayım."
-"Günlük kıyafetlerimden küçük bir bavul hazırlayabilirsen sevinirim."
-"Tamam merak etme sen ;)."
JUNG MİN

Şu fotoğraf olayından iyi yırttım.Tanrımm ben tam bir aptalım nasıl kimsenin görmeyeceğni düşünerek ona sarıldım ve öylece uyuya kaldım.Hem ona verdiğim sözü nasıl unuttum ki...Şimdi bütün günü birlikte geçirecekler.Şuna bak Kyu nasılda sırıtıyor.

DUYGU

Bu çocuk biraz önce bütün gün benimle ilgilienecegini mi söyledi?Neler oluyor bu huysuza böyle ,sanırım planımız gerçekten işe yarıyor...Aklımı seveyim....Ama şu Selin olayınada bir el atmalıyım.Şuna da bak zavallı Kyu nasıl da ümitlendi.Ahh Selin ahh hata yapıyorsun.Bir gün hastanede kalmam her şeyi karmakarışık hale getirdi hemen iyileşmeliyim.Ama iyileşirsemde Hyun'un ilgisinden mahrum kalıcam.
Evden ilk çıkan Jung Min olmuştu.Kyu ve Selin'de çıkmışlardı.Jun 'la Young Seang ise sinemaya gitmek için hazırlanıyorlardı.
......
Hyunla evde yalnız olmak çok garipti.Karşımdaki kanepeye oturmuş çıt çıkarmadan elindeki dergiyi inceliyordu.Pöfffff!!! Bu çocuk beni öldürecek yahu.. Hani benimle ilginecekti bu!!! Hayır mazallah ilgilenmese nolcaktı kimbilir .....Baktım bu böyle olmayacak konuşmaya karar verdim.
-"Ben çok sıkıldım"
-"Hiç heveslenme seni biyere taşıyamam otur oturduğun yerde"
-"Bir yere gitmek istesem kendim giderdim bay ukala!!İyiki taşıdın yani.... Ben sohbet etmekten bahssediyordum"
-"Ne bilmek istiyorsun?"
-"Madem bir hafta zorunlu ev arkadaşlığı yapacağız,kendinden bahsedebilirsin."
-"Kendimi birine anlatmadan önce o kişiyi tanımak isterim ben.Önce sen!!!"
-"Annem,babam ve bir kızkardeşim var.Selin i de biliyorsun zaten.Ailemden sonra en yakınım"
-"Bu kadar mı yani!"
-"Neyi kastediyorsun"
-"Sevgilin?"
-"En son 3 sene önce bir ilişkim olmuştu."
-"Yaa... Demek öyle!!"
-"Ne oldu şimdi niye sırıtıyosun!!!Maalesef ben senin kadar popüler değilim beyfendi.Ayrıca erkek arkadaşımın olmaması,hiç olmayacak anlamına gelmiyor..."
-"Nnn...asıl yani!!! Bi aday mı var?Türkiye de mi?"
-"Bu seni ilgilendirmez.Yeter bu kadar sıra sende..."
-"Benim kız arkadaşım yok...Henüz!!!"
-"Ahhh...Sevgili liderimizi nasıl yalnız bırakırlar anlamıyorum :)))
-"Bu ne demek şimdi!!Ben bir kazanova değilim bayan çok bilmiş. Sadece daha aşık olmadım"
-"İnanamıyorum!!! Aşka inanan bir erkek...Sizden kalmışmıydı yahu bu gezegende ??"
-"Bizimkiler benim uzaylı olduğumu hatta 4.boyuttan geldiğimi söylerler :)))"
-"Ehh...Haksızda değiller açıkçası."
"Peki sen inanıyor musun...? Aşka......"
-"İnanmasam burada işim ne aptal "
-"Hıhhhh!!!!"
Kahretsin...Kahretsiiiiiiin......Ne dedim ben!!! Napacağım şimdi!!!!
-"Şeyyy!!! Yani..."
-"Anlıyorum.."
-"Nasıl!!Neyi anladın??"
-"Şu çocuk Kore de yaşıyor değil mi? Onun için geldin.."
-"Yaaaa!!!"
Ahhh!!! Şükürler olsun...Sen bir harikasın aşkım.Beni kurtardığının farkında bile değilsin.Keşke gerçeği söyleyebilsem...Ama şu anki mutsuzluğunun sebebinden emin olmadan ağzımı bile açmam. Üzgünüm....
........

Akşam olmuştu bile.Sevgili huysuzumla başbaşa ilk günümüz olması şerefine yüzümde güller açıyordu.Kendimi engelleyemiyordum işte.Akşama kadar şu aptal sırıtma halim devam etti.Bu mutluluğumu hiç bir şey bozamaz diye düşünüyordum..Tabi daha gün bitmemişti.Nerden bilebilirdim bir rüyanın küçük çaplı bir kabusa dönüşeceğini.....

-"Ben geldiiiim"
dedi Kyu elinde benim valizimle salona girerken...
-"Selin nerde Kyu!!Beraber gelmediniz mi?"
-"O da ne demek şimdi Duygu??? Daha dönmedi mi?"
-"Ay saçmalamaz mısın lütfen!!! Burda olsa neden sana sorayım!!!
-"Ama beni gönderdi ve özel bir işinin olduğunu,Yarım saat sonra döneceğini söyledi... E bende stüdyoya uğrayıp son kayıtları dinleyip demosunu aldım ki, bu en az 2 saat sürdü.Şimdiye kadar gelmesi gerekiyordu!!!"
-"Hemen onu aramalıyım...Biriniz telefonumu uzatabilir mi?Şurda...Muıtfak masasının üzerinde.."

Anlaşılan gün bitmemişti ve ben çok erken konuşmuştum."Kabus''
dedim kendi kendime..."Bu bir kabus!!!!"...Ben Selin i ararken,Kyu halen kendini suçluyordu...Ve benim sevgili huysuzum da kolları sıvamış,diğerlerine ulaşmaya çalışıyordu..."

SELİN

Aslında o eve gitmeyi zerre istemiyorum.Pis gıcık !!! Nasılda ekti beni...Bunu pahalı ödeyeceksin seni kendini beğenmiş ukala !!!Evin önünde ben bu düşüncelerle boğuşurken birden harika bir araba yarım metre önümde ani bir frenle durdu.O kadar hızlı gelmişti ki,son ana kadar farketmemiştim.İçinden bir hışımla çıkıp,bana ilerleyen kişiyi gördüğümde gözlerime inanamadım..

-"Sennn!!! Ne işin var burda!!! Dur ne yapıyorsun!!! Bırak kolumu Min...Nereye sürüklüyosun beni?"
-"Lütfen şimdi konuşmayalım...Şu anda çok sinirliyim.Kalbini kırmak istemiyorum.Sadece arabaya bin lütfen."
-"Peki tamam.Yalnız kolumu bırakırmısın.Yürümeyi bir yaşında öğrenmiştim ben."

Offff!!! Tut şu çeneni işte ya...Tamda espri yapılcak zaman sanki..Bak daha çok kızdı!!!

-"Tamam,tamam.Yersizdi.Kabul ediyorum ve özür dilerim."
-"Ehh!!En azından bu kadarını anladın..."

Yola çıkalı yaklaşık yarım saat olmuştu.Ağzını açıp tek kelime etmiyordu.Arada bir gözünün ucuyla bana bakıyordu.

-"Senin Kyu'yla olduğunu sanıyordum."
-"Bende senin arkadaşınla olduğunu sanıyordum noolmuş yani? Neyse...O eşyaları alıp eve döndü.Bende tam gitmek üzereydim taksi bekliyordum."
-"Biraz geç gitsen sorun olmaz herhalde.Hem istesende erken gidemezsin. Bugün benim tutsağımsın.Seni kaçırdım..."
-"Bırak şaka yapmayı Min...Hadi eve dönelim. Merak etmişlerdir. Şimdiye çoktan evde olmalıydım."
-"Hayır...Eve falan gitmiyoruz. Sen söyleyeceklerimi duymadan eve falan gitmiyoruz"
-"Söyle o zaman ne söyleyeceksende duyayım"
-"Biraz daha bekle neredeyse geldik"

Min beni bir kayalığın kenarına getirmişti. Önünde uçsuz bucaksız bir deniz uzanıyordu.Böyle bir yerin güzelliğine hayran kalmamak mümkün değildi.Hem gerçekten çok sessizdi ve bizi görebilecek hiç kimse yoktu.Neler geçiriyor bu adam aklından...
-"Söylesene Min neden buradayız."
-"Burayı sevdin mi?"
-"Evet çok güzel biryermiş.Ama konumuz şuan burayı sevip sevmemem değil!Değil mi?"
-"Evet konumuz bu. Burayı ilk görüşte sevip sevmemen"
-"Offf Min!!!Ne yapmaya çalışıyorsun sen.Evet ilk görüşte burayı sevdim oldu mu?"
-"Yani insan bir şeyi ilk görüşte sevebiliyormuş değil mi?
-"Bu da ne demek şimdi!"
-"Tamam.Yanlış bir başlangıç oldu.Öncelikle özür dilerim.Gerçekten bir işim olduğunu tamamen unutmuştum.Yoksa asla böyle bir hata yapmazdım.Seni üzmek istememiştim."
-"Yoo neden üzüleyim ki!!Kyu çok iyi bi arkadaş.Bugün çok eğlendik."
-"Yaaaa....Demek öyle.Neyse...Asıl konumuza yeniden dönelim.Bi cevap bekliyorum."
-"Ne cevabı?"
-"İnsan ilk görüşte sevebiliyormuş değil mi diye sormuştum?"
-"Tabi ki sevebilir ama konumuzla ne alakası var hala anlamadım."
-"Şimdi sen burayı ilk görüşte sevdim dedin ya..."
-"Eeee...?"
-"İşte bende...Yani....Seni ilk görüşte........."
-"Min ne diyorsun Allah aşkına hiç bir şey anlamıyorum."
-"Offf!!!Ne yapacağım ben seninle.İllede o sözleri duymak mı istiyorsun?Tamam istediğin gibi olsun SARANGHEEEEEEEEEEEEE"

Zaman durmuştu evet kesinlikle zaman durmuştu.Kalbimin atıp atmadığını bile hissedemiyordum.Ne yani şimdi bu aptal gerçekten beni sevdiğini mi söyledi.Yani kız arkadaşı olma mı istiyordu.Tepki veremiyordum.Donup kalmıştım adeta.Beni kendime getiren Min'in endişeli sesi oldu.
-"Selin?İyi misin?Kendine gel.Beni endişelendiriyorsun."
-"Be...Benn...İiiyiiim...Sadece çok şaşkınım"
-"İnan bende senin kadar şaşkınım.Tüm gün beynimde kurdum durdum.Acaba Kyu'yla napıyorlar?Yada acaba Selin Kyu'dan etkilenir mi,bana kızgın mı,beni düşünüyor mu diye.Şimdi sen beni bu keşmekeşten kurtaracaksın.Bi cevap bekliyorum."

Bi cevap bekliyor inanamıyorum.Tabi ki koca bir EVET aptal...Ama konuşmak yerine sana sarılmak istiyorum ve bunu şimdi yapacağım diye düşündüm.Bu düşüncemi hemen gerçekleştirdim.Min'in kollarına atıldığımda oda beni memnuniyetle kucakladı.Yavaşça kulağına doğru yaklaştım ve Türkçe olarak
-"Bende seni seviyorum hemde çok"
dedim.Ne dediğimi anlamamıştı ama hissetmişti.Daha sıkı sırıldı.Yok yokkk!!! Ben cennetteyim diye düşünüyordum.Ben bunları düşünür ve hissederken canım arkadaşımın bi cehennemi yaşadığını nerden bilebilirdim ki.Ahh bu düşüncesizliğim.Benim yüzümden çıldırmak üzeredir eminim.
-"Hadi artık eve dönmeliyiz çok merak etmişlerdir bizi."
-"Tamam güzelim,dönelim."
Eve dönerken Min bir eliyle arabayı kullanırken diğer eliyle benim elimi sıkı sıkı tutuyordu.Zaman çok çabuk geçmiş hemencecik eve gelmiştik.Eve yine elele girdik.Duygudan başka herkes bu durumu farketmişti.Kyu üzgün...Diğerleri ise şaşkındı.Duygu beni gördüğüne o kadar sevinmişti ki resmen üzerime atladı...
-"Heyyy...Kendin zaten sakatsın sevgilimi de sakatlıycaksın...Yavaş ol biraz."
-"Nasılllll!!!!Buuu bu da ne demek ?"
Min sıkı sıkı tuttuğu elimi havaya kaldırdı ve:
-"Biz çıkıyoruz..."
Y.S:-"Çok şaşırdım ve çok mutlu oldum.Tebrik ederim çocuklar."
J: -"Tebrik ederim yenge...:)"
H: -"Heyy...Tebrikler adamım!"
J.M:-"Teşekkür ederim ama ben seni ne zaman tebrik edeceğim lider?"
H: -"Minnnnn !!!!!!"

Kyu hiç bir şey söylemiyordu sanki şoka girmiş gibiydi.Min'de bende farkındaydık.Gönülsüz ve zoraki bir sesle
-"Tebrik ederim"
diyebildi sadece.

DUYGU

Vayy inanamıyorumm!!!Selin'in rüyaları gerçek oldu bile.Ya ben!!!Neden bu kadar zor birine aşık olmak zorundaydım ki.Ama şimdi bunları düşünmenin sırası değil bitanecik arkadaşımın mutluluğunu paylaşmalıyım.
-"Bitanem tebrik ederim...Başarabileceğini biliyordum"
dedim Türkçe olarak ve sım sıkı sarıldım...
-"Teşekkür ederim tatlım darısı başına..."
-"Tebrikler Min...Sizin adınıza çok mutlu oldum.Ama şimdi en yakın arkadaşımı biriyle paylaşacağım için biraz üzgünüm galiba.Bak arkadaşımı benden çalıp beni yalnız bırakırsan bozuşuruz ona göre."
-"Merak etme Duygu sen çok güzel bi kızsın eminim seni burda daha fazla yalnız bırakmazlar."
H: -"Evet Duygu.Hem bu senin içinde bi fırsat değil mi?Hoşlandığın o çocukla şansını deneyebilirsin hem."
D: -"Ya tabi tabi...Eminim deneriz."
S: -"Buda ne demek Duygu?"
D: -"Boşver odaya çıkınca konuşuruz.Hatta hemen şimdi çıkalım her şeyi en ince ayrıntısına kadar bilmek istiyorum."
S: -"Tamam zaten benim de sana söylemek istediğim önemli şeyler var.Partiden sonra o kadar çok şey oldu ki halen konuşmaya fırsat bulamadık.Söyleyecekleri mi duyduğunda şok olacaksın."

Çok garip buda ne demek şimdi!!!Benim kadar diğerleride merak ediyordu bunu ilk dile getiren Min oldu:
-"Neden bahsediyorsun,güzelim?"
S: -"Hiççç...hiç bir şey."
D: -"Hemen ilk günden bu kadar meraklı olma beyfendi.Bu ben ve arkadaşım arasında.Öyle değil mi tatlım?"
S: -"Duygu öyle diyorsa öyledir,hayatım..."
D: -"Hahhhaaa Duygu 1 Min 0 :D "
J.M:-"Skoru lehime değiştirmek için emin ol çok uğraşacağım."

6.BÖLÜMÜN SONU...:)

asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 13:46

süüüperrrdiiii:D:D
tanrım tebrikler:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 13:58

Selincim çoook teşekkürler, akşam İstanbul'dan ayrılıyorum ve foruma bir süre gelemezsem mazur görün... üzülmış
Yeni bölüme gelince, çok beğendim ve sanırım Duygu'nun işi biraz zor gibi...Kyu oppama üzüldüm ama ya üzülmış aa
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:10

Ehh napalım Kyu'nunda kaderi buymuş...Ama inatçı ve kolay vazgeçmeyen bi yapısı olduğunu biliyorum dur bakalım daha nler olacak :D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:11

heyy İşte bu ya, hemen vazgeçmesin zaten HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 32319
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:12

Boşa kürek çeker ama hıhh :D Min'imden başkasına bakmam ben :P:P:P:P
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:15

Olsun ya olmadı birini bulun ona, kıyamam ben Kyu'ya aa
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:17

Seni getireyim Türkiyeden olmadı :D:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:18

Ha ha Merve öldürür beni, sen en iyisi onu getir HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 32319 HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 935309
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:27

Demiii amaa öldürür valla :D Hem ben kıskanç bir insanım beni seven birini paylaşamam öyle kolay kolay :D HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 291981

En son selinn tarafından C.tesi Eyl. 18 2010, 14:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:29

Ha ha kıskançlık konusuna hiç girme zaten, onu bırak ben Kyu'ya o gözle bakmam aa HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 28344
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:32

O gözle bende bakmam tatlım :D:D Sende mi Jung Min ciydin kızzzz ???
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:33

Ha ha tabi ki Selin, belli olmuyor mu aa HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 81685
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:34

Ahhh kalbim sıkışmayaaa başladı nedense :D:D Ama bu sayfada Min benim aşkım baak yan gözle bakmaya kalkmaaa :D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:38

Ha ha bu sayfada tanımıyormuş gibi yapıyorum nedense HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 935309 Bencede o mevzuya girmeyelim Selin bi tuhaf oldum :D
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:39

Tamam tatlım girmeyelim hatta kapatalım konuyu en güzeli :D
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 14:40

Bu arada aslı'cım sanada güzel yorumun için ayrıca teşekkür ediyorum...:)
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:03

ne demek her zaman:D
ayşe

ayşe

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:27

ah çook güzeldi şimdi hyunda desenize ah o ö-çook zor olacak yaa yaz yaz devamını 4 göz bekliyorum dur gözlük takım 4 gözlük olsun hahahaha gülü AYŞE gülü
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:28

:) saol canımmm
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:49

Ayy dedikodumu yapmışlaaaarr noldu şimdi ben de geliyim mi koreye madem Kyum çok üzüldü aa
Bu arada süper bi bölümdü acayip keyiflendim darısı Duyguyla lidere HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:50

Mervecim seni düşündüm ben...Oppam varken ben mi gitseydim HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 935309
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 4 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 15:51

Evet şekerim dedikodunu yaptık baya ama seni Koreye getiremem biliyorsun kısknaç bir insanım benn :D:D:D duyguyla lider didişirken daha mutlular kavuşmasınlar daha :D

HAYALLERİN PEŞİNDE...
4 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sonraki