SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası

+4
evilangels01
merviş
My Prince Heo Young Saeng
sung_young
8 posters
YazarMesaj
sung_young

sung_young

Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Empty
MesajKonu: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 20:40

BÖLÜM 1

Abiciklerim benim... Hepsini tam on yaşımdan beri tanıyorum.

"Jun kapatmam lazım!" diye bağırmasaydım asla susmayacaktı benim ki. "Ama Maknae ... Ne zaman Seul'e geliyorsun? Meraklandırma gel işte. Hem Kyu'da Saeng'de Hyun'da seni özledi." dedi Jun. Yok ya !! Yemezler Jun... Geleyim de tüm tatilim boyunca Jung Min'le tartışayım değil mi?
"Gelemem Jun. Hem bugün işlerim var. Meşgulum şöyle ömrümün sonunda kadar. Yanı sonsuzlukta sana zaman ayırabileceğimi sanmıyorum Jun!" dedim. Jun güldü. "Sen gelemiyorsan biz geliriz Maknae!" dedi. Jun'u ağlamamak için bunu sineye çekiyorum.
"Jun bir hafta sonra 10 günlük tatil var o ara gelirim tamam mı? " diye sordum. Jun'dan bir sevinç çığlığı yükseldi.
Telefonu kapatıp liseye girdim. Saeng ve Hyun benden beş yaş büyüklerdi. Jun , Jung Min ve kyu ise dört yaş büyüklerdi. Okula girip derslere girdikten sonra bu seferde Hyun aradı.
"Efendim Hyun Oppa?" diye açmak zorunda kaldım.
"Arya gerçekten geliyor musun?" diye sordu heyecanla Jung Min.
Tabii biliyor beyefendi onun numarasını açmayacağımı....
Hyun'dan aradı gıcık.
"Jung Min!! Sende Hyun'un telefonunun işi ne?" diye bağırdım Korece. Sınıf arkadaşlarım bana şaşkınlıkla bakıyorlardı. "Özür Dilerim Arya ama meraktan kuduracaktım. En sonunda da Hyun'un telefonunu aşırdım!" diyerek telefondan suçunu kabul etmiş oldu.
JungMin benim baş belamdır. Aramızda ne olduğunu bendeniz bile bilmiyorum. Düşman mıyız Sevgili miyiz yoksa kardeş miyiz belli değil.
"Jung Min kapa şu telefonu yoksa ben gelince sana ne yapacağımı bilirim!" dedim. Jung Min güldü. "Kapatırım ama bir şartla dudaklarıma bir öpücük konduracaksın Arya!" dedi. Öfkeden masaya öyle bir yumruk attım ki masa çatırdadı. "Jung Min!" diye kükredim. "Neyse ben gelince o güzel dudaklarından öpücüğümü almayı billirim !" diyerek telefonu kapattı.
"Tanrım! diye derin bir nefes aldım. Ezgi merakla bana baktı.
"Ne oldu Arya?" diye sordu.
"Tek kelime yeterli oldur Ezgiciğim. Jung Min!" dedim. Ezgi kıkırdadı. "O çocuğa çok sert davranma o çocuk normalde çok tatlı!" dedi ezgi tabii normal bir şekilde. Kahkaha attım. "Onun takma adı ne biliyor musun Ezgi?!" diye sordum. Ezgi Ne?" diye sordu.
Güldüm.
"SExy Karizma!" diye cevap verdim. Ezgi kıkırdadı. Bir an sınıfa Oğuz girdi. Kendisi benim can düşmanım bana delicesine aşık olan şahşiyettir.
"Arya'cığım!" diye hemen yanıma gelirken Ben hemen telefonumu çıkarıp Saeng'i aradım.
"Alo Arya ?" diye açtı telefonu Saeng.
"Saeng Oppa nasılsın?" diye sordum. Oğuz öyle kalakaldı.
"iyilik tatlım. Deli Jung Min yine Jun'a işkenceye başladı. Hyun onları ayırırken bende onları izliyorum!" dedi. Benden bir kahkaha yükseldi. JungMin ve Jun'un kavgaları çok komik oluyordu. Ben Seul'dayken Kyu ve Saeng'le kucağımıza kocaman bir tabak mıısırı alır Jun ve Jung Min'i izlerdik. Hyun daha çok onları ayırmaya çalışırdı.
Oğuz kıpkırmızı olurken gülümsedim.
"Orada olmak vardı!" dedim Ve yüksek sesle iç çektim. "Gelecekmişsin Jun öyle dedi !" dedi Saeng. Hemen yetiştirmişti benimki.
Saeng'le biraz daha konuştuktan sonra telefon Kyu'ya geçti.
"Kyu Oppa!" dedim neşeyle. Uzun zamandır görüşemiyorduk. Tüm gün Oğuz kıpkırmızı bir suratla otururken ben tüm gün eğlendim

İşte bu benim abilerimle benim hikayem :D

En son sung_young tarafından Paz Ekim 31 2010, 18:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Ekim 21 2010, 07:18

Aaaaa bi rahat dur kızzz Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  935309 hikayelerin süper dewamını çabuk çabuk yazz Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  28344
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Ekim 21 2010, 14:25

yni bölmü bkliorm cnm çk kmk olcna inanıyorm Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  239891
evilangels01

evilangels01

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 20:08

omg bayıldım kızım hemen yenisini bekliyorum yaaa Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  581176
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1C.tesi Ekim 23 2010, 18:23

Bölüm 2

Abilerime kaçmayı hiç düşünmemiştim hayatım boyunca. Taki annem beni sınıf arkadaşım Oğuz'la evlendirmeyi düşünene kadar İlk uçakla Kore'ye kaçtım.Havalimanında beni beşi bir arada karşıladı. Direk Hyun'a sarılıp ağlamaya başladım. "Abi beni evlendirmeyi düşünüyordu. Orada kalamazdı. Sevmediğim biriyle evlenemezdim.Benim geleceğim mahvolacaktı. Burada ilerde yaşamayacaktım. Buraya kaçtım!" dedim gözyaşlarının arasında Hyun saçlarımı okşuyordu. Jun'un gözleri dolduruyordu. Kyu'da ağlamanın eşiğindeydi. Saeng bir şövalye gibi dimdikti. Ama annemi hiç affetmeyeceği açıktı.
JungMin ise öfkeliydi.
"Eve gidelim Arya. Gidelim biraz dinlen sen. Birazda yemek ye. Aç gelmişsindir!" dedi Hyun abim. Gözyaşlarımı silerken midem guruldadı. Ağlayan bende dahil olmak üzere herkes güldü. Jun ve Kyu benim kollarıma girdiler. "Hadii yemeğe!" dediler. Onların arasında gülmeden duramıyordum. Beni bir restorana götürüp özlediğim tüm yemeklerden yedirttiler. Hatta Jung Min ve Jun bana yemek yedirme yarışmasını yapıyorlardı. Ağzıma yemekleri tıkıyorlardı. En sonunda Hyun abim araya girdi. "Durun kızı boğacaksınız!" dedi. Birden kameraların patlamalarıyla karşılasınca Jung Min ve diğerleri iç çekti. Ve benim yine koluma girdiler. Hyun abim çantamı aldı. Okul kıyafetlerimle direk uçağa atlamıştım.
Jun kıyafetlerime şöyle bir bakmıştı. "Güzel okul kıyafeti!" dedi. ARka kapıdan çıkıp bir Hammer'a bindik.
Hyun abi arabayı sürerken Saeng merakla sordu. "Seni evlendirmek istediği kimdi?" diye sordu. Gülümsedim. "Hani size göstermiştim. Oğuz adlı bir gençti. Bizim sınıftaki bana aşık şerefsizdi." dedim. Hepsinin yüzü soğudu. "Yanımıza gelmen iyi olmuş!" dedi Kyu.
"Başta kimseye güvenmezdim. Ben hayatımda sadece dört kişiye güveniyorum. Hyun, Saeng , Kyu ve Jun Oppam!" dedim. Jung Min sitemle kollarını birbirine doladı. "Ya ben?" diye sordu.
"Yok senden kuşkuluyum!" diye cevap verdim. Jung Min yanıma yaklaştı. Zaten Saeng ve Hyun abi öndeydi. Ben Jun'un kucağında mini etek niteliğinde okul eteğimle oturuyordu. Jun abim düşmeyeyim diye dizim altından bacaklarımı tutuyordu. "Çok cadısın Arya!" dedi Jung Min . Gülümsedim. Saçımı arkaya attım. "Napayım Jung Min kanımda var !" dedim. Herkes güldü. Jung Min'de. Ben doğuştan kendini beğenmiş biriydim. Ela gözlerim. Uzun açık kahverengi saçlarım vardı. Saç rengim. Hyun abinin Boys Over Flowers'daki haline benziyor ama şimdi abimin saçı kızılımsı bir siyah.

Eve vardığımızda korumalara beni tanıştırdılar sırasıyla.İvan ve Dimitri... İyi insanlardı. Yıllardır Kore'de yaşayan Ruslar olduğunu öğrendim. "Bayan Arya tahminimizden daha güzelmişsiniz!" dedi İvan. Tabiiki si bunu deyince yanağına bir öpücük aldı. Bunu gören Jung Min yine öfkesinden kıpkırmızıydı. şağın şağın şağın şağın şağın şağın "Korumaları bile öpüyorsun. Kore'nin yarısı beni öpmek için çıldırıyor sen beni öpmek için bile bir hamlede bulunmuyor aşkolsun!" dedi Jung Min. Gülümsedim. Hatta kahkaha attım. Onun arkasına geçip boynuna sarıldım.
"Seni asla öpmeyeceğim!" diye mırıldandım kulağına. Sonra kıkırdayarak içeri giderken İvan ve Dimitri'nin kahkahalarını duyuyordum. İri cüsseleri ve kalın kahkahaları çok uyumluydu. Evde kahya olarak Helena vardı. Helena İvan'ın eşiydi. Ve bana düşündüğümden çabuk alışmıştı. O da İvan gibi iri cüsseliydi. Kalın kollarıyla bana sarılırken neredeyse boğuluyordum. şağın

Hemen akşam haberlerine çıkmıştık. "Bu ne hız ya ?"diye sordum. Saeng gülümsedi. "Bizim grubumuz K-pop tanrısı sayılabilir Arya. Normal canım!"dedi Saeng. Onun yanına televizyon seyretmek için oturduğumda Jun bir teklif attı ortaya. "Hadi bir gece kulüpüne gidelim.Ece nasıl Türk vatandaşı. Şu an reşit!" dedi Jun. Hyun da diğerleri de beğenmişti.
"Susadım!" dedim. Gülerek. Ama birden hiç yanıma elbise almadığım geldi aklıma. Saeng beni tutup onu çıkardı. Bir oda sırf onların kıyafetiyleriyle doluydu.
Odanın içinde birde küçük bir gömme dolap bulunuyordu. Saeng direk oraya ilerleyip orayı açtı. Kyu ve Jun'da seçime gelmişti. Saeng direk bir beyaz straplez elbise çıkardı. vE beyaz bir çift ayakkabı... Ayakkabı topukluydu. Jun ve Kyu elbiseyi hemen üzerime tuttular. "Mükemmel!" dediler hep bir ağıztan! Hayatımda hiç straplez elbise giymemiştim.Elbise ve ayakkabıyı elime aldım "Bunların sizde işi ne?"diye sordum. Kyu güldü. "Saeng senin geleceğini duyunca alışveriş çılgınlığına yakalandı!" dedi.Gülümsedim.Saeng abimin yanağından öptüm. Gamzeleri belirdi. Ben bir tuvalette giyinirken onlarda üzerlerini değiştirdiler. Tuvaletten çıkarken Jung Min'le kafa kafaya tokuştuk.Ben kafamı ovarken o da ovmaya başladı. "Önüne dikkat et Jung Min. Kafamın yarıyordun!" dedim.
"Asıl sen benim kini yarıyordun!" diye birbirimize bağırmaya başlarken Saeng Hyun Kyu ve Jun abim tek bir sıraya dizilmiş ellerinde bir kase mısır bizi izliyorlardı.
"Bu kavgaları özlemişim!" dedi Saeng Abim.
"Bende ...."
"Bende...."
"Bende ..." diyerek onlara katıldılar. En sonunda saat dokuzda evden çıktık. İki araba halinde gidecektik. Ben Saeng ve Kyu ile aynı arabadaydım. Ama Jun'da bizim arabaya binmişti.
"Jung Min'den korkuyorum!" diye benim himayeme sığınmıştı.
Gece kulübünün kapısına geldiğimizde kollarımda beş yakışıklı vardı. Adam pasaportuma baktı. Sonra geçmeme izin verdi. İçerde eski bir dostumlarla karşılaştılar bizimkiler. Ben onları yalnız bırakmıştım. Dj'e baktım. Ona yaklaştım. "When love takes over david guetta!" dedim.Çocuk gülümsedi.
"Tabii ki güzel bayan!" dedi. Müzik hızlanırken When love takes over'dan yavaşça Sexy Chick'e döndü. Sahnenin ortasında dans ediyordum. Saçlarımın yer değiştirirken teker teker abilerim benimle dans ediyorlardı. İlk önce Hyun abimle kızları terletmeye başladık. Sonra Kyu abimle sexy bir dans yaptım. Sonra Jun ve Saeng abimle dans ettim. o zamanlar birinin beni bar masasından izlediğinin farkında değildim.
İzleyen Lee Min Ho'ydu. Hyun abimin oyuncu arkadaşı. Jung Min ayağa kalktığında o ondan önce davranmıştı. Ben Min ho'ya sexy dans ederken Jung Min yine kızarmıştı. Ve hiç beklemediğim bir hareketle ayağa kalkmış ve karşıma dikilmişti. Ve min ho'yu ortamdan uzaklaştırmış benimle dans ediyordu....

Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Images%3Fq%3Dbeyaz%2Bstraplez%2Belbise%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D677%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10,2055&itbs=1&iact=hc&vpx=1047&vpy=300&dur=741&hovh=251&hovw=199&tx=180&ty=123&oei=DwfDTMfnG8We4QbQio26Aw&esq=5&page=5&ndsp=23&ved=1t:429,r:7,s:85&biw=1280&bih=677Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Images%3Fq%3Dbeyaz%2Btopuklu%2Bayakkab%25C4%25B1%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D677%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10,1610&itbs=1&iact=hc&vpx=820&vpy=348&dur=1520&hovh=224&hovw=225&tx=126&ty=121&oei=VwfDTJuUOM-F4Qb43Km6Aw&esq=3&page=4&ndsp=19&ved=1t:429,r:11,s:52&biw=1280&bih=677

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1C.tesi Ekim 23 2010, 18:55

Ayyy süper yaa ama çabuk bitti Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 hızlı yazarmısın çokk merak ediyorum devamını Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1C.tesi Ekim 23 2010, 21:55

bendeeee merak ediyorummmmmm Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 08:28

Yaa jung min kızı bide öpmesin amanınn Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  935309
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 11:11

Konu çok eğlenceli, yeni bölümü bekliyorum heyy
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 20:35

Jung Min'e Arya dayağı derlerse buna denir işte :D
Ona benimle dans etmenin acısını onun üzerinde tepinerek alıyorum. Yatağa yatırdığım JungMin'in üzerinde tepinmek en büyük zevkim oldu. Bana uzun gelen abilerime ait pijamaları giymek ve Jung Min'in üzerinde tepinmek işte Çarşamba gecesinin en büyük eğlencesi...
"Arya yeter!" diye bağırmaya başladı artık Jung Min. Gülmekten gözününden yaş gelmişti. "Oh canımada değsin. Benimle sexy dans etmek istersin ha.Seni gidi küstah!" diyerek onu gıdıklamaya devam ettim. Onun karnında oturuyordum. Dengesiz bir durumdaydım. Jung Min gülerken sırtıma dizini geçirdi. Ayı işte.Ve hiç tahmin edemeyeceğim bir pozisyona düştüm. Bacaklarımda Jung Min'in güçlü elleri vardı. Baldırlarımı tutuyordu.Ben ise onun üzerindeydim. geniş yakadan tüm içim gözüküyordu. JungMin'in de gülen yüzü aniden değişmişti. şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın şağın
Gülen yüzü aniden soğumuştu. Saçlarım onun yüzünü okşuyordu. Ellerim sert göğüs kaslarındaydı. Yüzlerimiz arası bir kaç santim vardı. "YEter artık Arya. Sen çok güzelsin!" diyerek gülümsedi. Hemen düzeldim. Elimle pijamayı yukarı çekerken "Sen tam bir uzaylı sapıksın Jung Min!!" diye bağırdım. kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn kızgınn

Bana ayrılan tavan arasındaki odaya çıkarken terliklerim bir topuklu ayakkabıdan fazla ses çıkarıyordu.

*
O an aşağı bulunan İvan ve Dimitri iç çekti. "Zavallı küçük hanım sonunda Küçük Bey'in bir sapık olduğunu anladı!" dedi Helena.
*

Ben bu arada koltuğuna oturdum bir Korece yazılmış kitabı okuyordum. Hyun odasına girdi. "Ne oldu Arya?" diye sordu. İç çektim. Saçımı geriye attım. "Sorun yok Hyun abii. Klasik Jung Min!" dedim. Hyun abim gülümsedi. "Seni yarın yakınlardaki bir liseye yazdırılım diyoruz. Hem burada bir üniversite okuma ihtimalin artar . Hemde biz sana referans mektupları yazarız. Bizim gibi K-Pop'un ileri gelenleri hangi üniversite önemsemez değil mi?" diye sordu abim

Gözlerim yerinden çıkacak sandım bir an. "Teşekkürler abii!" diye ona sarıldım

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 20:43

Amaa bu çokk kısa olmuş Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 yeni bölüm yeni, bölüm çabuk yazz yaa öeraktan çıldırcam şimdii
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Ptsi Ekim 25 2010, 16:44

Hikayeler böyle kısa olunca çatlıyorum yeni bölüm ne zaman gelecek diye Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  768209
evilangels01

evilangels01

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Ptsi Ekim 25 2010, 17:25

hikaye istiyorum awwwwwwww süpersin fıdtığım Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  581176
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Ptsi Ekim 25 2010, 19:36

yeni bölüm ne zaman istiyorum ve çok güzel gidiyosun Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  28344
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 21:12

Bölüm 4
Yeni lise .... Yeni bir hayat! Ve Arkamda Beş tane K-Pop İlahı!! Jung Min ve Jun abilerim kolumda . Diğerleri de arkadaşlarına kollarına atmışlar Altılı olarak yürüyoruz. Kızlar donakalmış bir şekildeler. Ve Hyun abim kayıt işlemlerini hallederken Jung Min yine bana asılıyordu. "Affet hadi Arya!!" dedi. Gülümsedim. "Ama bir şartla!" dedim "Ne?" diye sordu.
"Benimle yemeğe çıkacaksın ve Eskisi gibi olacaksın!"dedim. Şaşırdı. "Olamam ki!" dedi. "Ama en azından o akşamlık sapıklığı bıraksan?" diye sordum. Olumluca başını salladı.
"Olur!" dedi. Sonra sınıfıma gittim.
Tüm erkekler bana bakıyorlardı. Kızlar kıskançlıktan kıpkırmızılardı. "Seni öldürecekler!" dedi Bir çocuk! Gülümsedim. Ona baktım. Yüzü tanıdıktı.
"Kim Dong Joon!" dedim gülümseyerek. "Demek beni tanıyorsun!" dedi. Gülümsedim. "ZE:A grubunun Maknae'sin değil mi? Şarkılarınızı seviyorum!" dedim. Çocuk gülümsedi. Çok yakışıklıydı. "Tanınmak güzel ama benim asıl istediğim seni tanımak!!" dedi. Gülümsedim. Ona elimi uzattım. "Arya Keskin!" dedim. Çocuk gülümsedii
"SS501 üyelerini nereden tanıyorsun Arya?" diye sordu Dong Joon.
"Çocukluk arkadaşlarım. Jung Min dışında...Aramızda tam olarak ne var bilemiyorum!" dedim. Dong Joon gülümsedi. "İnşallah ben ondan daha şanslı birisiyimdir!" dedi Dong Joon.
Kahkaha attım. "Sexy Karizmaya karşı ZE:A Children of Empire'dan Kim Dong Joon !! İlginç bir karşılaşma olurdu!" dedim. Güldü. Birden yanımdaki sıraya oturdu. "Meraba Sıra arkadaşım" dedi. Gülümsedim. Dong Joon'u sevmiştim.
Tüm günüm onunla geçti. Birde edebiyatta ödev verilince mecburen Dong Joon'un eline kaldım. Korece konuşabilmeme ve okuyabilmeme rağmen edebiyatım berbat! Türkiyede olsa Edebiyat dehası olarka tanırırdım. Tüm gün içerinde Dong Joon'a tüm hikayemi anlatmıştım.
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 21:30

yaa çok kısa olmuş ama Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190
evilangels01

evilangels01

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 13:37

ay çoook güzel olmuş fıstığım dewamını bekliyorum Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  581176
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 18:59

sadece sen değil hepimiz bekliyoruz canım Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  700190
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 18:05

Bölüm 5

Saatlerce Dong Joon'a içimi döktüm. Bu kadar dolduğumu fark etmemiştim. Edebiyat ödevi kalakalmıştı. Bir kafede saatlerce oturmuştuk Dong Joon ile. O şikayetçi değildi. Bende... Telefonum çalsa bile hissetmemiştim. Geç olduğunu Dong joon deyince fark ettim. "Aaa akşam olmuş!" dedi. şaşkınlıkla dışarı baktım. Güneş batmıştı. Sonra saate baktım. Saat akşam dokuz buçuk olmuştu. Şaşkınca ona baktım. "Ben öldüm!" dedim. Merakla bana baktı. "Neden?" diye sordu.
"Jun, Kyu,Saeng ve Hyun abilerim beni öldürecekler. Bu saatte kadar onlardan biri yanımda olmadan! İşte şimdi bittim!" dedim. Dong Joon güldü.
"Ben hallederim!" dedi. Telefonunu çıkardı. "Alo , Jun Young Abi! Ben Dong Jun. Senden bir şey isteyeceğim. Acaba SS501 grubunu arayıp arkadaşlarının yanımda olduğunu söyler misin? Biz bu gece eğleneceğiz de!!" dedi Dong Jun. Ona şaşkınca baktım.
O birden güldü. "Neyse ben kapattım Hyung!" dedi ve telefonu kapatıp benim elimden tuttu. Beni Seul'un sokaklarına çıkardı.
"Hadi alışveriş yapalım.Madem sadece okul kıyafetlerinle gelmişsin Giysiye ihtiyacın var!" dedi. Beni bir alışveriş merkezine götürdü. Alışveriş yaparken Dong Joon kendinden geçmişti. Bana o kadar fazla giysi denettirdi ki yarım saat içinde.
En sonunda kollarımda ağzına kadar giysi ve ayakkabı dolu poşetlerle eve bıraktı.
"Bugün için teşşekkür ederim Arya. uzun zamandır bir bayanla bu kadar eğlenmemiştim!" dedi. Bana kartını uzattı. "Arkasında adresim var. Acil durumlarda gelebilirsin. Mesela annen gelirse filan!" dedi gülümseyerek. Güldüm.

O motosikletiyle uzaklaşırken eve girdim. Abilerim evde yoktular. Ev sessiz ve sakindi. Odama çıktım. Poşetleri yere bırakıp yatağıma uzandım. Gözlerimi kapadım. Birden bir gölge lambanın ışığını kapadı. Bundan memnumdum. Ama ürkütücü beş ses beni yerimden zıplattı. Gözlerimi açtığımda dört abim ve Jung Min yatağımın başındalardı. Kaçmaya kalkıştım. Ama hyun ve Kyu beni kollarımdan tuttup yatağa fırlattılar.
"Nerdeydin?" diye sordu Jung Min. Hayatımda bu kadar ürkütücü bir sesle konuştuğunu duymamıştım. Jun onun sırtınızı sıvazlıyordu.
"Şey......" diye bildim en sonunda.
"Kim Dong Joon kim?" diye sordu Saeng. Kartı masaya koymuştum. Onu görmüştü. "Şeyyyy......." dedim tekrar.
"Ney?" diye kükredi
"Benim sevgilim!" diye yalan attım.
Hepsinin gözleri büyümüştü.
"Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????İmkansızzzzz!! İzin vermiyoruz!" dedi Jung Min. Ve arkadaşlarını dışarı çıkarıp beni odaya kilitledi.
"Üzgünüm küçük aşkım ama beni buna mecbur bıraktın!" dedi Jung Min ve beni odaya kilitledi.
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 18:13

yaaa çok güzeldi ama çok kısayaaaa hemen okunup bitiyo Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  750436 yaaa yeni bölüm yaz lütfennnn Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 19:39

Yaaa yeni bölüm yen, bölüm Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837 Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  638837
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Kas. 04 2010, 23:10

yaa yeni bölüm yazsana artık bak kaç gün oldu abo abo abo eee birkaç bölüm birden yazarsın artık
Eun_Hye_Min

Eun_Hye_Min

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Perş. Kas. 18 2010, 18:18

hikayen çok güzelmiş ve şu ceza olayı çok hoşuma gitti
jung minimi üzmesin döverim kızı !!
bide "Üzgünüm küçük aşkım ama beni buna mecbur bıraktın!" ne demek oluyo ??
yeni bölüm bekliyorum
Reiißend Haqel

Reiißend Haqel

MesajKonu: Geri: Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası    Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  Icon_minitime1Ptsi Ocak 24 2011, 22:32

yeni bölümmmmm dıt dıt dıt Abilerim ve Baş belam Jung Min  Bölüm 5 Jung Min'in cezası  58370

Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!
» LOVE LİKE THİS 5.bölüm
» Yabancı Gelin!
» MB 2011 - 8. Bölüm 1.Kısım
» Kyu Jong & Jung Min