SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*

+11
denizgözlü
duygu hyun joong
SS501&BEN
shin_neul
iss501jun
bu-SS-ra
choon hee
mkazar
candost-um
afazi
MoNoKoRoCCo
15 posters
YazarMesaj
MoNoKoRoCCo

MoNoKoRoCCo

♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Empty
MesajKonu: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Cuma Şub. 05 2010, 19:02

SS501 üyeleri hakkında düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz...
afazi

afazi

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Perş. Nis. 01 2010, 23:50

Hyun:SS in lideri ve b.o.f'un romentik karakteri.Son zamanlarda seni biraz değişmiş bulsamda iyi bir lidersin.
Jun:Çocuğumsun ya , senin ağlamaların beni çok etkiliyor doğrusu.Çok içten ve çocuksu...Başarılı bir kardeşin var iyi bir abisin
Kyu: Hayat hikayen beni her zaman üzmüştür.Azmine hayranım, pelteğim
Jungmin: Kardeşimin biricik aşkı ve oppası sana at demekte pekte haksız sayılmazlar ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 28344 jungmin : Çok güzel gülüyorsun ve lakabınla müsemma tam bir seksi karizmasın
ve...
Heo:Sanırım en çok heo için yazabilirim.çünkü SS501'deki favorim olur kendileri, sesine hayranım bir çok şarkıda onun sesini duyduğumda çok etkileniyorum.Şarkıları söylerken yaşıyormuş ve gerçekten hissediyormuş gibi geliyor bana.
Grup üyelerine göre soğuk ve az konuşan olabilirsin.Ama benim için seni özel yapanda bu, içinde bambaşka bir insan olduğuna inanıyorum ve bunu herkesin görmesine izin vermiyorsun.İyide yapıyorsun, gülüşüneyse diyecek birşey bulamam.Özelsin.Özel kalıcaksın.
Beşi birlikte sonsuza kadar süperstar kalıcaklar umarım ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 395858

En son afazi tarafından Salı Nis. 20 2010, 20:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
candost-um

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Cuma Nis. 02 2010, 09:34

En çok Hyun'u seviyorum ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 81685
Benim için içlerinde en değerlisi o ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 395858
En sevdiğim koreli erkektir kendisi ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 239891

Saeng tatlı, gamzeleri çok sevimli ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 28344 Seside çok güzel ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 239891

Jung Min, sevimli, bazı yerlerde çok yakışıklı oluyor ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 395858

Hyung ilk görüğümde bana çok tipsiz geliyordu ama oda yakışıklı ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 768209
Kyu'da fena değil, farklı bir sesi var ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 239891
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1C.tesi Nis. 03 2010, 21:22

Hyun Joong koreli gruplar içinde gördüğüm en iyi lider. Grubu ve üyeleri için her zaman kendini feda etmeye hazır. Çok düşünceli ve duygusal her ne kadar fazla belli etmese de. Herzaman grubu için güçlü durmaya çalışıyor. Çoğu zaman diğerlerine destek olabilmek için gözyaşlarını tutuyor. Üyeleri için çok iyi bir abi ve lider. Ayrıca kendine has esprileriyle beni gülmekten kırıp geçiriyor. Bazıları liderin sesinin çok da iyi olmadığı söyleseler de bence çok iyi bir sese sahip. Yeri geldiğinde kalın bir sesle yeri geldiğinde ise hiç beklemeyeceğin ince bir sesle söyleyebiliyor.

Young Saeng mükemmel bir sese sahip. Bazen izlerken böyle yüksek notaları nasıl bu kadar kolay çıkarabiliyor diye düşünüyorum gerçekten çok başarılı. Gamzeleri çok tatlı. Önceleri çok sessizdi ve bu yüzden benim gözümde hep bir gizemdi ama şimdi daha çok konuşmaya başladıkça onu daha iyi tanımaya başladım ve tanıdıkça daha çok sevdim. Ayrıca dertlerini paylaşmak için çok iyi bir dinleyici izlenimi uyandırıyor bende.

Kyu Jong tam bir merkez. Çok içten ve sevimli. İnsanın içini ısıtan bir gülümsemesi var. Onu gülümserken görünce ben de gülümsüyorum. Seul dışında bir şehirden gelmesi ve şivesi çok farklı bir doğallık katıyor. Çok azimli. Şarkı söylerken kendini tamamen şarkıya vermesi özellikle slow şarkılarda gözlerini kapatarak söylediğinde beni kendine hayran bırakıyor. Ve çok hoş bir ses tonu var. Ayrıca yeri geldiğinde dünya umrunda değilmiş gibi süper komik hareketlerde bulunabiliyor.

Jung Min için ne desem bilemedim şimdi. Çok seksi olabildiği gibi aynı zamanda çok sevimli de. Kahkahalarıyla beni kopartıyor. Fanlarla iletişimi süper. Her hangi bir programda veya konserlerde fanların söyledikleri şeyleri gerçekten dinleyip onlara cevap verebiliyor. Kendine güveni çok fazla ve bu yönüyle beni kendine hayran bırakıyor. Kafasını sola yatırıp klasik gülümsemesiyle baktığı an herşeyi unutup aynı şekilde ona bakmama neden oluyor. Çok farklı kulağa hoş gelen bir ses tonu var ve bu sesle bir elinde mikrofon diğer eli göğsünde gözleri kapalı kendini tamamen şarkıya verip söylemesi mükemmel.

Hyung Jun benim gözümde hep çocuk olarak kalacak galiba. Çok sevimli, şirin, şeker bişi. Abilerinin oyuncağı. Her nekadar zaman zaman kendisiyle oynanmasından rahatsız olduğunu söylese de bundan çok büyük bir zevk aldığına eminim. Sevimliliği ile herkese enerji veriyor. Çok tatlı bir gülüşü var. Aynı zamanda çok duygusal. Hemen ağlayabiliyor. O kadar içten ağlıyor ki gidip ona sarılıp onunla beraber ağlamak istiyorum. Ayrıca sesi çok iyi. Çok farklı notaları hiç zorlanmadan çok iyi bir şekilde söyleyebiliyor.

SS501 kore gruplarından dinlediğim ilk grup. Beni kore müziği dinlemeye çeken grup. Her nekadar bazen farklı grupları da dinlesem de hiçbiri ss501 kadar iyi gelmiyor bana. Hiç kimseyi onları sevdiğim gibi her halleriyle tüm üyeleriyle sevemiyorum. Diğer gruplardan çok farklılar. Herşeyden önce çok samimi ve içtenler. Çok çalışıyorlar ve gerçekten yaptıkları her işte çok başarılılar. Artık bir grubun üyeleri olmaktan çıkıp kardeş olmuşlar. Birbirleriyle olan dostlukları çok güçlü. Hep böyle 5 i 1 arada kalırlar inşallah.
choon hee

choon hee

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Ptsi Nis. 05 2010, 20:44

Ben onları kelimelerle anlatamam ama içlerinde en çok Hyung jun'u seviyorum.O benim herşeyim resimlerine bakarak yaşıyorum.Tabiki diğerleride çok şeker.Hele Kyu jun çok tatlı herkezi, eylendiriyor ama Heo biraz sessiz kalıyor diğerlerine göre.Hyun joong da fena değil o çok çekici birşey.Ama ben Hyung jun hastasıyım, onu gerçekte görsem ölürüm heralde .Hepsini teprik ederim 5 ide süper yakışıklılıklarına diyecek yok valla
aa
http://ss501turkishfans.yetkinforum.com/
bu-SS-ra

bu-SS-ra

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 17:36

Gerçekten ne kelimelere nede yorumlara sığar..
bunu en iyi okul arkadaşlarım ( özellikle gariban sıra arkadaşım elif :) ) anlar... tüm gün yorumlarını yapabiliyorum özellikle jung min için :) ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 291981 7/24 kesintisiz..

liderimiz herşeyi ile liderliğe yakışır bir yakışıklı :):) sesine tarzına olgunluğuna laf yok açıkcası..bence grubun lideri olması tam isabet :)

heo :) çok şeker....kocaman yanakları küçücük ağzı burnu var... :):) şarkılardaki ona ait süslemeler insanı alıp götürüyor..

kyu :) okadar tatlı ve samimiki bayılıyorum...hem kendisine hem gözlerine ( özellikle wuss updaki hali bitirdi beni :)) gün geçtikce daha yakışıklı oluyor bu çocuk söylemesi...

hyung jun: sulu gözlüm :) ağlamasına hayranım gözler hemen kızarıyor :) ama çok duygusal ve içten bi çocuk ne yapsın yani ? :)

Park jung min : :) nasıl anlatsam kısa tutmaya çalışıcam...gerçekten moralin bozuksa onun videolarını izlemen yeterli..matematikten 14 alınca keyfimi yerine getiren tek şahıs :) :D ye beni ye beni der gibi duruyor.. hayranlık,aşk,sevgi,bağlılık ötesi birşey var bende ona karşı 2 yıldır..sesini duymaktan asla usanmayacağım kesin...hep gülüyor yarabbim bu çocuk :) havucu eksik olmaz :) bide at demiyorlarmı :) kızıyorumda gülüyorumda :):) seviyorum onu :):)

kısacası hepsi 4/4lük

( Uyarı : Cümlelerinize büyük harfle başlayın! Kelimelerinizi yarım bırakmayın! Harfleri çift kullanmayın!)
iss501jun

iss501jun

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1C.tesi Nis. 17 2010, 09:52

Hyun : Konumuna gerçekten çok uyuyor.Çok sempatik.Anlatmaya kelimeler yetmez.

Jung Min : Benim biricik neşe kaynağım.İnsanın yüzünde her zaman tebessüm olusturabiliyor yaptığı muzipliklerle.Bir de dans ederken ve şarkı söylerken kendinden geçiryor canım benim.

Young Saeng : Gamzelerine,özelliklede sesine bittiyorum.Çok şirin.

Kyu : Çok içten ve samimi.Her zaman güvenebileceğin biri (gerçi hepsi öyle)
Hepsi hakkında söylenecek birsürü şey var ama çok uzun sürer.

İşte geldik benim biricik Oppa^ma

Jun : Aşkım , bebeğim, birtanem kısacası herşeyim. ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 504450 İlk gördüğüm andan beri o var benim aklımda.Onun fotoğrafına bakmadığım,videosunu izlemediğim bir tek günüm bile yok ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 768209
Rüyamda gördüğüm ilk ünlü. ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 28344

SS501 in şarkılarını dinleyerek uyuyorum ,giyiniyorum vb.

Çok takıntılı gibi oldu ama bu durum beni mutlu ediyor... aa
bu-SS-ra

bu-SS-ra

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Paz Nis. 18 2010, 13:18

İnanın iss501jun senin gibi şarkıları dinlemeden yatamıyorum :)

Sınava girmeden muhakkak dinliyorum..

Her boş vaktimi onları araştırmakla geçiriyorum..

Korece öğrenmeye çalışıyorum..

Ve kafayı yemek üzereyim..Bilmiyorum ama bu tutku zarar veren bir tutku değil..Benim içimde yaşanabilecek en güzel duygulardan biri..Yaşamamakda istemiyorum..Park'ı sevmeyi seviyorum kısaca :):) SS501i sevmek zaten ayrıcalık :)
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Paz Nis. 18 2010, 18:26

Sadece şu kadarını söyleyeceğim sanırım bu benim için ne olduklarını anlatır...
SS501 Benim Hayatım b1
SS501&BEN

SS501&BEN

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Perş. Mayıs 06 2010, 17:51

Nasıl anlatılır ki onlar...
Dünya kelimeleri yetersiz kalıyor SS501 kelimesinin yanında.Onlar benim her şeyim aldığım nefes, içtiğim su, onlar hayatım, benim yaşama umudum tek umudum....
Daha çok anlatmak isterdim ama dedim ya kelimeler yetmiyor yetmeyecek de hiç bir zaman.
Sadece seviyorum hep seveceğim...
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Salı Mayıs 18 2010, 20:33

Ss501 hayatımda sonradan fark ettiğim en güzel şey! ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 638837
denizgözlü

denizgözlü

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Perş. Tem. 29 2010, 09:37

Ben onları tanımaktan gayet memnunum hatta çok mutluyum diyebilirim.:)
http://korea-stars.yetkinforum.net/forum.htm
gkce

gkce

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Ptsi Kas. 01 2010, 00:30

hyun joong ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 581176 diziLerde hep masum ve sade bi güLümsemeyLe karşımda ama... onun nası kahkaha attığını gördükçe bi kez daa hayran kaLıorum=) fazLa yakışıkLı ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 81685

"Love ya" da hepsi çok yakışıkLı çıkmışLar kLibede ss501 e de bayıLdım o kLipte..
"Love Like this" de eLLeriyLe Love yazmaLarı mükemmeL=)
yobo

yobo

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Perş. Kas. 11 2010, 10:13

Harika işler çıkarıyorlar grup olarak.
Beğenerek dinliyorum ss501 i.
Kim hyun u begenerek dinliyorum.
Özellikle solo çalışmalarına bayılıyorum
.
halenurloveshyunjoong

halenurloveshyunjoong

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Salı Şub. 01 2011, 16:08

Öncelikle beni kocaman bir bilinmezlikten kurtaran gkce ye teşekkürler. o video yu 20 defa izleyip de ne yaptıklarını anlamayan süper zeka benim, evet! :D
bu muhteşemliği anlatmak büyük bir yetenek istiyor...... yani... onlar SS501!!
ancak elimden geldiğince açıklıyorum:

kyucan: o benim canım canım pelteğim merkezim bi'tanemmmm >.<
onun aksanına hastayım ve çok yakışıklı olduğunu her fırsatta bağırıyorum. :D ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 696295
junn: oy ben yeerim onu yer!!! :D ne şekerliktir o yaaa küçük prens :D ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 638837
saeng: utangaç gamzelim benim!! onu şerbete batırıp yiyesim geliyor :D onunla gamzelerimizi gösterip gösterip fotoğraf çekicez büsürü :P (birsürü fotoğrafımız olcak odama asıcam)
onun da liderlik yaptığı zamandan beri gözümdeki yeri çok çok çok daha büyüdü aa
min: o tam bir şaklaban!! (onu bu şekilde seviyorum) gülüşüne,sesine, hayvansal derecedeki cazibasine(ece nur u hatırladım) kurban onun :D ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* 750436
hyun: lideeeeeeeeeeeeer!! O__O senin için kuduruyoruuuum (bağırdığım için harfler uzuyor :D) seninle ilgili herhangi birşey gördüğüm zaman çılgına dönüyorum. senin sayende yılın en sevdiğim günü 8 Ekim oldu. aslında koca yılda en sevdiğim günlerin sayısı 8 tane :D neyse üzülmış
sadece söyleyeceğim: SARANGHAMNİDAAA!!!
AHyunJoong

AHyunJoong

MesajKonu: Geri: ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*   ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥* Icon_minitime1Çarş. Ara. 05 2012, 21:09

HJoong:O liderliğe en çok uyan kişi.. gruplardan izlenimimle geride duran tek lider. gözleri saçları.. bu adam benim erkek anlayışımı tamamen değiştirdi beyaz tenli uzun boylu düz ve sarı (siyahda olabilir) kahve rengi gözlü olacak artık böyle olsun istiyorum.. baek seung jo karakteri sayesinde tanıdım bu yakışıklı çocuğu ve ss501'i ilk oppam <3
Min:bu kadar tatlılık görmedim Joong dan sonra sevdiğim tatlılık bu :D çok sempatik..
Saeng:Sesi çok tatlı slow şarkılarda üstüne yok :D Saeng için Kpop seslerinden en iyisi denilebilir
KJoong:Kyunun hakkında pek fazl bilgim yok tek bildiğim yakışıklılığı :D
Jun:çok tatlı sevimli bide çocuk gibi am bu onun artısı :D

♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ♥SS501♥ üYeLeRi.... *♥♥*
» Bugün SS501 Hakkında Neler Var...
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» Ss501-Let Me Be The One Devam