SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bugün SS501 Hakkında Neler Var...

+25
double's_hilal
Ruk!Ye _ JOON
krnlk_gzl
Park Hyo-rin
ruzgar prensesi
my_angel
moongirl
es raol goon
alice
Telepatik
Ophelia
duygu hyun joong
HeartBreaker
Immortal
iss501jun
choon hee
shin_neul
melek green peas
hyun joong^^flower
fatma kpln
afazi
bu-SS-ra
mkazar
ciwciw
Sung Ah PeRipELLa
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sonraki
YazarMesaj
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Empty
MesajKonu: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Perş. Mart 25 2010, 12:55

SS501 Hakkındaki Günlük Haberleri Buradan Paylaşabilirsiniz

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 9sa44p

Delicesine bir sevgi bu farkında mısınız? Dediler.Kim Hyun Joong Dedik...
O
kadar abartılcak ne var? Dediler.Heo Young Saeng Dedik...
Uzaktaki birini sevmek zor değilmi? Dediler.Kim Kyu Jong Dedik...
Bu kadarıda olur mu? Dediler.Park Jung Min Dedik...
Lakinlerle dolu değil mi bu özlem? Dediler.
Evet aynen öyle ama yinede Kim Hyung Jun Dedik...
Sorarım size sonuç belli değil mi?

=>>
DoubleS Five O One <<=

En son Sung Ah PeRipELLa tarafından C.tesi Mart 27 2010, 19:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ss501turkishfans.yetkinforum.com/
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1C.tesi Mart 27 2010, 18:56

SS501'mizin lideri Hyun Joong Seoul Moda haftası adına yapılan defileye konuk oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=b0_gniCidDQ&feature=sub

https://www.youtube.com/watch?v=OLfR8vWtMgs

Park Jung Min'de başka bir defileye konuk oldu..

https://www.youtube.com/watch?v=gKCkFyY6pLU&feature=sub

Kim Hyung Jun'da başka bir defilede modellik yaptı. (Hepsi başka başka yerlerde Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 8764 )

https://www.youtube.com/watch?v=rhG6By0oAPA&feature=player_embedded

Kyu Jon ve Young Saeng'de başka bir defileye konuk oldular.

https://www.youtube.com/watch?v=5k4k9xsGn3U&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=82fUubBP4xA&feature=sub
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1C.tesi Mart 27 2010, 19:33

En son Sung Ah PeRipELLa tarafından C.tesi Mart 27 2010, 19:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1C.tesi Mart 27 2010, 19:36

Kim Hyung Jun'un defilesinden, Jun'um o saçlarını niye öyle yapıyorlar senin Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 118795

https://www.youtube.com/watch?v=hkusUJS6hnA

https://www.youtube.com/watch?v=buE8vzMKXik&feature=player_embedded
ciwciw

ciwciw

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Paz Mart 28 2010, 09:09

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 20100327_stevenleess501rainbow

Steven Lee Rainbow ve SS501 in yeni albümleri üzerinde çalışıyor

Ünlü Kore-Amerikalı prodüktör Steven Lee SS501 in çıkacak yeni albümü için çalıştığını açıkladı.Steven Lee daha önce SS501 in mini albümü Rebirth için de çalışmıştı.
Steven Lee in açıklamasına göre, Lee şu anda hem SS501 hem Dsp entertainment in diğer bir grubu Rainbow hem de ünlü Japon grup Kat-tun un yeni albümleri üzerinde çalışıyor.
SS501 in yeni albümü için 1 Mayısı sabırsızlıkla bekliyoruz Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Ptsi Mart 29 2010, 16:31

SS501'mizin Personada kullanılan eşyaları Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 700190 Bunlardan bende istiyorum Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 454245

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 27ys4yc

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... B3ufjt

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 5nnl77

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 10wjyvp

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 2u8xtmp

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 3308i0k

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 10yme8m

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 9zulx4

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Ng60cm

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 2379jk
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Mart 31 2010, 18:29

Biraz eğlenelim değilmi? Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 Burdaki hallerine bitiyorum yani öyle böyle değil Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 51113 İyi seyirler çeviri için, Snowrain arkadaşımıza çok teşekkürler Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 590255

https://www.youtube.com/watch?v=G_H2slQKejA

En son Sung Ah PeRipELLa tarafından Çarş. Mart 31 2010, 19:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Mart 31 2010, 21:15

Young Saeng bugün dsp nin resmi sayfasına mesaj bırakmış (gözlerime inanamadım görünce ya kırk yılda bir mesaj bırakan bu yüzden bir ara şifresini bile unutan bizim tatlı prensten bad boy a dönüş yapan Young Saeng oppa mesaj bırakmış)

YOUNG SAENG [ÜZGÜNÜM......] (2010-04-01 1:14:23 AM)

İyi bir albümle geri dönüyorduk...
1 Mayıs 501günü..Albüm o gün yayınlanacaktı..Bu şekilde söz vermiştik..
Ama şimdi bu sözü tutamayacağımız ortaya çıktı..
Özür dilerim..Gerçekten çok üzgünüm..
5imiz sonsuza kadar 1 olacağız..Böyle bağırın..
Bişey yapılamıyor..
ühüüü...(üzgünlük ifadesi)
5 sene böyle uçtu gitti..Gerçekten birsürü olaylar oldu..
Birsürü güzel anılar da oldu..
Öyle günlerde birlikte güldük, ağladık
Gerçekten bunları unutabileceğimi sanmıyorum..
Sizi seviyorum..ve çok üzgünüm..
...........................

..................

.......

.......

....

...

..

.

.

.
Bugün 1 nisan! hehehehehhe
Yakaladım!!!!
Özür :(:(:(

Oppa cidden bad boy olup çıktın ya..Mesajı ilk okurken az kalsın kalpten gidiyordum resmen ya yüreğime indi kızgınn
Young Saeng oppa cidden çatlak ya bu mesajı yazarken onu hayal edebiliyorum nasıl gülüyodur allah bilir ya yerim ben seni ya çok tatlı aa
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Mart 31 2010, 22:00

Birkaç günlük sessizlikten sonra bugün birden böle haberler çıkıyor, SS501 hakkında şimdide yeni bir habere göre Kyu Jong oppa dijital solo single çıkaracakmış 12 nisanda müzik sitelerinde yakında çıkacak olan albümler listesinde yazıyormuş, Koreli Triples'ler şarkının büyük bir ihtimalle Kyu jong oppanın çektiği Super Star dizisiyle (aynı zamanda Baby Hyung jun da oynuyor bu dizide henüz yayınlanmadı ama) ilgili olabileceğini düşünüyorlarmış daha tam kesin bir bilgi yok ama hadi bakalım hayırlısı Kyu jong çok sessizdi bu aralar böyle bir şey olursa çok güzel olur 1 mayısı beklerken dinleyecek yeni bir şarkı olur Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Perş. Nis. 01 2010, 14:09

Bugün bizimkilere bi haller olmuş önce young saeng 1 nisan şakasıyla geldi şimdi de kyu jong mesaj bırakmış dsp nin sayfasına

[KYU JONG] GÖRÜŞMEYELİ UZUN ZAMAN OLDU! .. SABAH ÇOK ERKEN ~ ~ Ha ha (2010-04-01 7:04:59 AM)
Merhaba! Görüşmeyeli uzun zaman oldu!
Bu sabah çok erken uyandım dimi?! Uyandım çünkü Young Saeng Hyung'ın mesajını gördüm ve kandırıldım
Sabahtan söylemeye başlanmış..Çok şaşırdım ve şok oldum!! 1 Nisandan dolayı
Konser bittikten sonra memleketim Jeonju da uzun bir zaman geçirdim sonra Seul'e geldim
Memleketteki bir sürü arkadaşımla buluştum..Aile tatilimizden döndüm
Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 4481070206_a28a7b4a09_o
Ama gözümde bir ışık var gibi gözüküyo dimi? Eunah (Kyu Jong'un kız kardeşi) okulda çalıştığı için bu sefer katılamadı
haha..Herkes iyimi?
1 nisan geldi bile wow
Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor..Biz 501 ilk çıktığımız performansımız daha dün gibi
Fantastik Asya Tur performansımız çoktan bitmesine rağmen bana hala bir hayal gibi geliyor
Böyle mükemmel takım üyeleriyle birlikte..Hala inanması güç geliyor..Gurur duyuyorum..
Ve tabiki bizi koruyan/gözeten sevimli güzellerimiz..Çok teşekkür ederim..Başardık!!Başardık!!
Bu arada son performans olduğu için üyeler doğumgünü partisini duyar duymaz sularla saldırıldım
Hepiniz biliyosunuz dimi!! İntikamımı alacağım..
Soğuk su..tüm vücudumu ıslattı..:(( Ama bu hayatım boyunca unutamayacağım bir hatıra oluşturdu..
Teşekkürler
Mükemmel bir konser bittikten sonra, hep encore kısmında oynanan su oynu, sizler için de zor olmuş olabilir çünkü herkes ıslandı
Mükemmel hehe
Herzaman..gülümsediğiniz için teşekkürler..herzaman bize güç verdiğiniz için teşekkürler..
İlk çıktığımızdan beri bu yana..Bizim güzellerimiz(fanları kastediyo burda kyu jong oppa çok tatlısın ya) tarafından yüklenen tüm fotoğraflar..Hepsini araştırıyordum..
Onlara bakarken zamanın çok çabuk geçtiğini bilmiyordum..Gerçekten harika..Teşekkürler..
Neyse, bisüre önce yazılan benim bir rol model olduğum bir yazı gördüm
O yazıyı okuduktan sonra, aynı rol model tavrına tekrar sahip olmaya başladım..Şimdi ben yine birinin rol modeliyim..
Daha sıkı çalışacağım..Mutlaka yapacağım..Böyle düşün!!
İçimdeki mod da çok güzel..hehe hangi durum olursa olsun..
Hepinizi gerçekten çok özledim..Biz çok sıkı hazırlandığımızdan dolayı ve kısa zamanda çıkacağı için
Tedirgin hissediyorum..Ozamana kadar akademi,kariyer,iyi çalışın tamam mı?
Memleketten döndüğümden beri şive dilimde dolanıyor ve bazı problemlere yol açıyor..Cidden zor..
Görüşürüz byebye!! Çabuk, buluşalım daha çabuk..Özledim sizi
Hep güzel duygularla dolu olun, kalbinde böyle dua edin..
Bir yıldız olacağım, Bu dünyada nerede olursan ol nezaman olursa olsun hepiniz için parlayacağım..
24/7 pazartesiden pazar gecesine herzaman mutlu olun

Oh.. sonunda bitti bunu çevirmek çok zamanımı aldı ya ilk bulduğum ingilizce çeviri çok kötüydü Allahtan sonra bi tane daha iyi bi çeviri buldum

Kyu Jong oppa çok tatlı ya canım benim ya love

Bu arada Kyu Jong oppa bugün dsp nin sayfasına bu mesajı bıraktıktan sonra Young Saeng oppanın yazdığı 1 Nisan şakası mesajına da yorum bırakmış :D
Şaşırdım..Kandırıldım..wow daebak (bu kelimenin tam bi türkçe karşılığı varmı ya ingilizcede de artık daebak yazıp bırakıyolar çevirmiyolar)..Sabah sabah kandırıldım ımmm (memnun olmayan bir ifade)
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Perş. Nis. 01 2010, 14:37

Çok uzun olmasın diye bunu ayrı bir mesajda yazıyorum.
Evet Young Saeng ve Kyu Jong dan sonra sırada kim var tabiki bizim mükemmel liderimiz Hyun Joong Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319

HyunJoong: ....................................... (2010-04-01 12:32:08 PM)

Çarşamba..yurtdışında okumak için İspanya ya gidiyorum..
Birsürü başağrıtan problemler olduğu için biraz düşündükten sonra bu kararı verdim..
501 albümü mutlaka yayınlanması gerektiği için ama biz hala hiç bir şarkı kaydetmedik, tek bir şarkı bile yok ortada..kafam karışık bir durumda..
1 Mayıs albümü..Görünen o ki bu sözümüze bağlı kalamayacağız..Üzgünüm..
Benim bu kararımdan dolayı üstüne çok kafa yormayın, şimdiye kadar yaptığınız gibi herzaman benim kararlarıma inanın..
Lütfen desteklemeye devam edin..Gerçekten kararıma karşı hiçbir pişmanlığım yok..Lütfen buna inanın..
Bu anasayfaya son yazımı yazıyorum..
-Hyun Joong-

ve liderin bu mesajına Kyu Jong dan bir yorum geldi (galiba KyuJong oppa bugün hep netteydi ve sitede her gelene bi cevap bi yorum yazıp duruyodu :D)
Amca..Çok geç çok geç hehehe
Eğer öyleyse ben de boğa güreşleri için İspanya ya giderdim

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 Sanırım lider de 1nisan şakası yapmak istedi ama Kyu Jong 'un da dediği gibi çok geç kaldı Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 952505
Ya yalnız bunlar bidaha böyle şakalar yapmasınlar ya insanın yüreğine iniyor
Bu arada Kyu Jong oppa bugün cidden sitede çok uzun süre durmuş ve kendi bir mesaj yazdığı gibi bide gidip hem Young Saeng oppanın hem de Hyun Joong oppanın mesajlarına yorumlar yazmış artı bunlar yetmemiş bide sitenin chat kısmına girip fanlarla konuşmuş yalnız artık onları da çeviremeyeceğim yoruldum ama şunu çevirmeden geçemeyeceğim Kyu Jong oppa fanlarla chatleşirken bu çıkaracağı solo hakkında da bişiler söylemiş
Solo bir şarkı çıkaracağım..Yeni bir şarkı değil..Yanlış anlamayın..
501 şarkıları arasından birisini tek başıma söyleyeceğim hepsi bu..
Ama hangi şarkı olacağını ben de bilmiyorum

ya ben yeni bir şarkı çıkıcak sanmıştım Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 371716 neyse eski bir şarkıyı sadece KyuJong oppanın söylemesi de güzel bişey eski bir şarkıya yeni bir yorum mu denir buna şimdi Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 neyse bakalım hangi şarkı olacak merakla bekliyorum Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Cuma Nis. 02 2010, 23:35

Yeni gelenler hoşgelmişler aktif katılımlarınızı bekliyoruz hepinizin Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209

Bugün yine çok güzel bir haber aldım SS501 2010 Dream Concert'de sahne alacakmış Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319 Konser 22 Mayısta yani bu da demek oluyorki 1 Mayıs albümü o zamana çıkmış olacağı için konserde yeni şarkılar söyleyecekler Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 239891 Bu konser Korede her sene düzenleniyor ve konsere öyle her şarkıcıyı çağırmıyorlar sadece belli bir fan kitlesine sahip olan iyi meşhur grupları çağırıyorlar. SS501 daha önceki senelerde de çıkmıştı bu konserde en son 2008 de çıktı aslında 2009'da da çıkacağı tahmin edilmişti önce hatta internette bi anket vardı fanlar oy veriyodu en çok oyu alan grubun fanları bu konserde en iyi yere oturacaktı (evet bu konserde fanlar beraber oturuyor böylece herkesin fanları ve renkleri çok rahat görülebiliyor) ve bu anketi tüm triples lerin sayesinde prenslerimiz kazanmıştı (oy vermekten parmaklarımın koptuğunu hatırlıyorum Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344) ve tüm triples ler baya bi sevinmişti en iyi yerde oturucaz diye fakat sonradan nolduysa SS501 konsere çağırılmadı mı ya da bişi oldu katılamadı mı nedenini tam bilmiyorum ama 2009 dream konserinde çıkamamışlardı (ben de baya üzülmüştüm) o yüzden bugün 2010 konserine çıkacaklarını öğrenince çok sevindim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319

Bu arada bizim grubun iki büyük abisi (Hyun Joong ve Young Saeng) yaptıkları şakalarla internette haber olmuşlar hemen Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 Haberde bu ikisinin yazdıkları mesajları koymuşlar ve bu mesajlarla fanlarını nasıl korkutup şaşırttıklarını yazmışlar..Ya ama cidden bi daha böle şakalar yapmasınlar şakası bile kötü bunun Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 700190

Ayrıca bugün (gece yarısını geçtiği için artık cumartesi oldu 3 nisan) sexy karizma jung min oppanın doğum günü love
Peripella jung min in doğum günü için çok güzel bir video hazırladı aynı şekilde melek de video hazırladı ve kızlar ben bu iki videoyu ingilizce bir blogda gördüm bloğun sahibi triples ler tarafından hazırlanan videoları yüklemişti ve orda birden turkish triples görünce nasıl sevindim bilemezsiniz Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 395858 (bu arada bu blog ingilizce siteler arasında baya meşhur)

Neyse bugünlük benden bukadar Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 367249
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Paz Nis. 04 2010, 16:46

Bişi değil canım rica ederim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209

Bugün Hyun Joong'un imza günü vardı yani Tony Moly markasının sponsorluğunda olduğu için kendisi o markanın düzenlemiş olduğu bir imza günüydü 400kadar fan katılmış ve liderimiz hepsi için tek tek özenle imzalamış. Ayy cnm ya insanın eli ağrır o kadar imzaya. Olayla ilgili birkaç resim burda.
Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Hjj
Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Hj
Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Hjjj

Bu arada Hyun Joong 1 Nisanda yazdığı mesajda şaka yapmıyormuş. Gerçekten 7 Nisan Çarşamba günü İspanya'ya gidiyormuş. Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 700190
...............
.............
...........
.........
.......
.....
....
...
..
Ama tabiki okumak için değil sadece bir fotoğraf çekimi için Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 Bir şaka da benden olsun dedim inşallah kızmamışsınızdır Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 367317 Bu arada fotoğrafların konusu mükemmel karizma gibi bişey bakalım neler çıkıcak ortaya Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209 Ya bunlar niye hiç bi fotoğraf çekimine türkiyeye gelmiyolar acaba Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 700190
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Paz Nis. 04 2010, 19:14

Liderimizin imzalama anından bir video Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 504450

https://www.youtube.com/watch?v=S6sD3v1taB4
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Paz Nis. 04 2010, 19:56

Akıllı hayranlardan bir tanesi gitarını getirmiş imzalatmaya Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 Bunu yabancı sitede paylaşan arkadaşda, (Kübra arkadaşımın) bana bildirmesi üzerine, Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 (pek bir arkadaşlı cümle oldu Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 ) kendi resmini, imzalaması için önüne koyucaksın sonra uzaklaşıcaksın, resmin onda kalacak diye dahice bir fikirde bulunmuş Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 Hain TripleS, aklını çelecek çocuğun ama nafile..Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 312bus7

Buda imza esnasından bir video canım benim, biricik liderim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 504450

https://www.youtube.com/watch?v=o-JoFbK0uxY
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Paz Nis. 04 2010, 20:47

Arkadaşlar ben ve arkadaşımın Jung Min için yaptığımız videoları SS501'in en iyi ingilizce blog'u diyebileceğimiz bir blogda yayımlandı.Ben Turkish Fans yazmıştım, bu şekilde yayımlanmış.Bir yerde daha yayımlandı,Turkish TripleS olarak nam salmamızı istiyen biri olarak çok sevindim ve sizlerle paylaşmak istedim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 2dgrnzs

Nasıl mutlu olduğumu anlatamam Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 Açılın Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 159630 biz bir yerlere gelmeye çalışıyoruz Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309
Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 2yzhc01
bu-SS-ra

bu-SS-ra

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 17:25

İmza günündeki hali çok şekerdi gerçekten Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209 ( Bu arada forumumuz hayırlı olsun Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209 ) Haberlerde çok güzel, teşekkürler Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 590255
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 19:41

Jung Min dsp nin sayfasına mesaj bırakmış Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 32319 Sabahın 5inde oppa napıyorsun o saatte ayakta şağın

[Jung Min]
Lütfen hep beraber dua edelim...

Niye böyle bir mesaj bırakmış diyebilirsiniz, nedeni şu dsp nin başındaki adam (Lee Ho Yeon) rahatsızlanmış ve şuan hastanede bazı haberlerde durumunun çok kötü olduğu söyleniyor bazı haberlerde ise biraz abartıldığı o kadar kötü olmadığı söyleniyor, o yüzden ben de emin değilim, adamın şuanki durumu nasıl gerçekte eğer bir gelişme olursa zaten burda hemen yazarım..
Bu arada Hyung jun un dün geceki radyo programına kyu jong konuk oldu peripella canım saolsun hemen haber verdi, dinle diye ne dediklerini anlamasam da seslerini duymak çok iyi geldi.İkisi beraber çok tatlılardı, yine bugün ingilizce altyazısı çıkmış bakalım ne konuşmuşlar dün gece radyoda...
Hepinizin bildiği üzere geçen gün liderin imza günü vardı imza gününe giden bir fan anlatmış da bu fan liderin nerdeyse tüm aktivitelerinde bulunmuş imza günlerinin nerdeyse hepsine gitmiş o yüzden liderin belki kendisini hatırlayabileceğini düşünerek lidere beni hatırladın mı diye sormuş ve tabiki bizim dürüst lafını esirgemeyen liderimiz direk yoo hatırlamadım demiş kız da biraz bozulmuş tabi ama lider imzasının altına not düşmüş bir dahaki sefere kesin hatırlayacağım diye ayyy canım benim ya işte bizim liderimiz bu kadar tatlı bukadar fanlarını düşünüyor ya aa
Sung Ah PeRipELLa

Sung Ah PeRipELLa

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 19:50

Ay ay... canım benim, biriciğim ince düşüncelim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 395858 Çok hoş görülüdür liderim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 504450 Nasıl yapmış kızın gönlünü Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 81685 Patrona üzüldüm inşallah iyileşir yakın zamanda Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 332978 Canım bu arada, rica ederim, her zaman Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 239891 Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 Haberler için teşekkürler Kübra'm Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 504450
afazi

afazi

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 21:28

Hyun çok ince davranmış gerçekten takdir ettim.SS, hayranlarına karşı çok nazik ^^

( Uyarı : Lütfen, büyük harfle başlamaya özen gösterin + harfleri çift kullanmayın! )
fatma kpln

fatma kpln

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 22:01

Gerçekten haberler çok güzel hepinize teşekkürler..Bu arada videoların yayınlanmasıda harika bir haber, inşallah devamıda gelir hatta SS'imizde izler o güzel videoları Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 81685
mkazar

mkazar

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Salı Nis. 06 2010, 22:10

Önceki mesajda yazmayı unutmuşum bişey daha yazcaktım ama neydi diye düşünüyodum ve hatırladım Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209

Geçenlerde bizimkiler moda defilelerine gitmişlerdi hatırlarsanız orda kyu jong ve young saeng in beraber izlemeye gittikleri defilede hani hep olur ya işte konuklar halı üstünde poz verirler medyaya orda bunlara sormuşlar bugünkü stiliniz ne diye young saeng de ne cevap verse beğenirsiniz bu soruya stilistimiz bunları seçip verdi biz de giydik bugünkü stilimiz ne ben de tam bilmiyorum demiş Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 saengi ya komedi Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344

Not: afazi bu haberi de sana adadım geçen gün young saeng in fotoğraflarının eksikliğinden yakındığını gördüm bende baya bi konser fotosu var young saeng in müsait olduğum bi ara koyucam siteye merak etme Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 239891
bu-SS-ra

bu-SS-ra

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Nis. 07 2010, 15:18

Ne düşünceli lider ya :) Nerde öyle ünlüler Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 395858 Bu arada evet, bende birkaç kaynakta çok hasta olduğunu duydum umarım çabucak ayağa kalkar..

Ve merak ettim birazcık bu onları dinlediğiniz radyo kanalı hangisi Allah aşkına :) Şimdi saatlerce onu aramaya başlarım Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344 Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Nis. 07 2010, 15:34

Hyun joong'un konusuna gülüyorum deminden beri ay çok komik ya "yoo hatırlamadım" Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 935309 e ama çocuk cidden o kadar kişiyle karşılaşıyo nereden hatırlasın aranızda özel unutulamıcak yada herhangibi bir unutamayacağı bişey söyleseymişş ahh ben olucam orada yanındada neler derim klasik şeyler değil elbette ama tamamen kalbimden gelenleri sölerdim Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 396619
melek green peas

melek green peas

MesajKonu: Geri: Bugün SS501 Hakkında Neler Var...   Bugün SS501 Hakkında Neler Var... Icon_minitime1Çarş. Nis. 07 2010, 16:34

Hyun joong bu gün ispanya ya gitti Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 768209 işte hava alanından bazı görüntüler Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 28344

Bugün SS501 Hakkında Neler Var... 23820_411955986795_154554401795_5246855_590020_n

Bugün SS501 Hakkında Neler Var...
1 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Sonraki
 Similar topics
-
» ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» Ss501-Let Me Be The One Devam
» Karikatür SS501