SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar

+6
Ophelia
hyun joong^^flower
Telepatik
shin_neul
afazi
mkazar
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mkazar

mkazar

SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Empty
MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Nis. 25 2010, 19:05

İlk çeviri olmayı hak eden çok güzel bir yazı var. Yazının ilk yazılış tarihini bilmiyorum ama ingilizce çeviri tarihi 17 mart 2010.

SS501 - Birbirlerine onlar kadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok

Birbirlerine onlar kadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok.
Bir keresinde BOF aktiviteleri için Japonya'ya gittiklerinde, Kyu Jong'un resmi Hyun Joong'un pasaportuna yapışık çıktı. Lee Minho hayranlarından birisi sordu "Neden Kyu Jong oppanın fotoğrafını taşıyorsun" diye. Hyun Joong'un cevabı: "Onu özlediğimde bakmak için"
Onlar hep birlikteler, ama aynı zamanda birbirlerini özlüyorlar.

MBC kanalındaki bir yönetmen:
"SS501 gibi birbirlerine bukadar değer veren ve güvenen başka bir grup yok. Birbirlerine farkında olmadan değer veriyorlar. Tuvalete bile 5 i birlikte gidiyor."

SS501'in menajeri:
"Çocukların aranan numaralar tarihçesinde birbirlerinin numaraları var sadece."

Hep birlikteler..
Birbirlerini gördüklerinde ilk söyledikleri şey şakayla karışık da olsa "beni özledin mi"
Jung Min her sabah Hyung Jun'a şakayla "bobo (öpücük)" der ve Hyung Jun da "chu~(öpücük ifadesi olabilir emin değilim)" yapar.
Bu çocuklar saçma sapan düşünüyorlar, ama bana göre hepsi de çok şekerler.

Mantıksız olan ne?
Üyelerin birbirleriyle iyi anlaşamadığı dedikoduları mı?
501 hep böyle birlikte yaşıyor.
İlişkileriniz iyi ve sizleri böyle uyum içinde görmek çok güzel.
SS501 sevgi ile.

SS501 in hep böyle birbirlerine çok bağlı olduklarını biliyordum ama tuvalete bile birlikte gittiklerini ilk kez burda okudum. SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 935309
5 i de çok tatlı ve şekerler. 1 i olmadığı zaman çok eksik hissediyorlar. Bikere baby demişti "içimizden birisi eksik olduğu zaman hep onu düşünüyoruz ve özlüyoruz" diye. Lider Hong Kong a konser için gittiklerinde orda yapılan bir röportajda "ölene kadar 5 imiz hep beraber olacak" demişti. İnşallah dedikleri gibi 5 i hep 1 arada olurlar. SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 395858
afazi

afazi

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Ptsi Nis. 26 2010, 19:12

Duygulandım.Onları bu kadar çok sevmemizin sebebi bu...
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Ptsi Nis. 26 2010, 20:32

Onları böyle eşi benzersiz yapan şeyde nu birbirlerine bağları cano
Nasıl siz birbirinize bağlıysanız bizde size öyle bağlıyız 5 Mükemmel Yıldızım cano
Çevirine sağlık canım SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 504450
Telepatik

Telepatik

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Mayıs 02 2010, 18:23

Albümlerini sabırsızlıkla bekliyorum ve onlar asla ayrılmayacaklar biliyorum (umarım) :d[b]
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Mayıs 02 2010, 18:51

Hepside çok tatlı gerçekten çok yakınlar birbirlerine özellikle bu gruplaşma yani daha çok o onla bu bunla gibi anlaşmalar yapmıyolar aralarında hepsinin samimiliği ve sevgileri aynııı zaten bunu bizede yansıtıyolar onları bu enerjileri sebebiyle çok seviyorum b1
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1C.tesi Tem. 31 2010, 19:30

Kim Hyung Jun'un 5 Men 5 Years'daki Röportajı

Soru:Son 5 yıldaki en iyi ve en acı şey neydi?

Hyung Jun:Çıkışımızdan bu yana 5 yıl oldu.
En iyi şey sahneye çıkmamdı.Ve benimle zaman harcayan üyelere teşekkür ederim.
Beni mutlu eden şeyle iyi olan şey arasında fark yok.
Ben sadece ss501 ın iyi bir grup olmasından dolayı çok mutluyum.
En acı şey ise tırmanılması gereken çok dağ var ve daha yukarı gitmeye ihtiyacımız var
ama çok fazla zaman yok.
Ve bu yüzden şuan deniz aşırı bir ülkede çalışıyoruz.
Bu biraz acı ama ben memnunum.

Soru :İdol gruplar hakkında ne düşünüyorsun?

Hyung Jun: Diğer insanlar bir idol olmanın bir sınır olacağını düşünebilir.
Ama bence birçok insanın beni tanıması bir şans SS501 ın bir üyesi olarak. Bu tümüyle bir sınır değil.
Ben birşey yaparken insanların reaksiyon göstermesi teşekkür edilcek birşey.
Ve bilinmesi SS501 ın içinde Hyung jun'un olduğu.
Vu yüzden hiçbir zaman bunun bir sınır olduğunu düşünmedim.
Hem birlikte yapmamız gereken birçok şey var, hem de yapmak istediğim ayrı ayrı şeyler var.
Ama asla yalnız oluğumu düşünmüyorum ve o beşliden biri olduğumu düşünüyorum.
5 üye içinde benim rolümü yapan bir bölüm var. Bu yüzden bunun benim için tümüyle bir şans olduğuna inanıyorum.

Soru : 10 yıl içinde ne olacaksın?

Hyung Jun: Sanırım evlenirim.
Erken evlenmek benim aşk maceram ve amacım. Umarım 10 yıl içinde sevdiğim biriyle tanışabilirim.
Bir grup adı altında bu zor olabilir, ama sanırım 10 yıl sonra hem evli olacağım hem de SS501'ın üyesi mutlu bir evlilik hayatıyla.
Yaşlanacağım..
Sanrım ailesi olan bir adam olurum.

Soru : Diğer üyeler senin için neler?

Hyung Jun: Onları benim ailem olarak görüyorum... ve benim erkek kardeşlerim.
Aynı kanı paylaşmıyorlar ama paylaşıyormuş gibi hissediyoruz.
Birinin eksik olması, çok güç ve hepimiz onun eksikliğini düşünüyoruz.
Bunu görmek beni endişelendiriyor, artık onlar, onlarsız yaşayamayacağım insanlar.
(Ay canım Baby'im benim ya. cano )

Soru : Rol modelin kim?

Hyung Jun: Bütün insanlar aynı düşünceye sahip, benim rol modelim ailem.
Kuruluşumuzu düşündüm ama her yolda da ailem benim rol modelim.
Bu yüzden modelim ailem.
Tamam takip etmek istediğim birçok insan var. Hem oyuncular hem dansçılar hemde şarkıcılar.
Ama sanırım olmaya uğraşıyorum,diğer insanların rol modeli olmaya...
Benim en büyük rol modelim ailem.

Soru : Tarzın ne?

Hyung Jun: Açık sözlü ve parlak biri olduğumu düşünüyorum. Amacım...
23 yaşındayım. Olgun olmak istiyorum.
Sanırım içimde birçok şey saklıyorum. Bu yüzden sevimli ve sakin tarzları seviyorum.
Ama insanların benim adam gibi adam olduğumu görmelerini istiyorum.
Birçok yanını gösterebilen bir bukalemun gibi. Kendimi bir tarzla kısıtlamayı istemiyorum.

Soru : Peşinden gittiğin müzik?

Hyung Jun: Yaptığımız müzik biraz kısıtlayıcı. Birçok şey yapmaya uğraşıyoruz ama çok fazla sınır var.
Yapmak istediğim çok tarz var özellikle R&B ve pop dansla ilgileniyordum.
Solo collection albümünü serbest bıraktık. O albümde şarkı yaptım.
Şarkı sözü yazıyorum ve de şarkı yapıyorum. Sanırım bunu seviyorum.
Pop sanatçılarının akımından farklı dans etmeyi seviyorum. R&B den ve pop dansından hoşlanıyorum. Duygusal şarkılardan çok dans etmeyi seviyorum.

Soru : Çıkıştan sonraki en unutulmaz şey?

Hyung Jun: Bütün üyeler bunu hatırlar, ama sanırım ben asla The Rookie Ödülünü aldığımızı unutmayacağım.
Biraraya geldiğimiz ilk yılda bu ödülü aldık ve hayatında sadece birkez bu Rookie Ödülünü alabilirsin.
O zaman gerçekten endişeliydik çok iyi şarkıcılar vardı. Şanslıydık ve gerçekten çok çalıştık. Ödül yüzünden çok ağladığımı hatırlıyorum.
Seramoniden sonra hepimiz çok ağlıyorduk çünkü çok mutluyduk.
Ve eğer başka bir anı yapmak istersem, başka bir büyük ödül almak isterim.

Soru : En çok ilgilendiğin şey ne?

Hyung Jun: Şarkı yazımıyla ilgileniyorum ve benim amacım ürettiğim becerilerimi geliştirmek.
Bununla ilgileniyorum ve çok çalışıyorum.
Hemde birkaç şey içeren bir dramada oynadım. Oyunculuğun cazibesini hissettim, ve onunla da ilgileniyorum.
Eğer şansım olursa, oyunculuk istiyorum bu yüzden öğreniyorum. Lütfen beni kullanın. SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 935309

Soru : Ne zaman yalnız hissedersin?

Hyung Jun: 5 yıldır çalışmalar boyunca çok az hissettim.
Sadece 5 yıl ama hala uzak. Çok yalnız hissediyorum. Ve açıkçası bunu diğer üyelere gösteriyorum.
İyi hissetmedeğimde ya da stresli olduğumda bunu yüzümde gösteriyorum.
Bunu 5 yıldır hissediyorum ve arkadaşlarımı özlediğimde...
Çok sevdiğim bir arkadaş var. 10 yılı benimle geçirdi. Okul yıllarım boyunca çok arkadaşım yoktu.
Ve açık havaya çıktığımda,bütün gün boyunca dışarıya çıkmak rahatsız ediciydi.
Yalnız hissettiğim zamanlarda özellikle tan boyunca.
Gün boyunca bir arkadaşımla sinemaya gitmek istediğimde diğerlerinin farkında olmak zorundayım,
yazık ve yalnız hissediyorum.
Evet... İyi ..., Evet...

Soru: Kim sana güç verir?

Hyung Jun: Temel olarak SS501'ın bütün üyeleri bana güç verir.
Bizi seven hayranlar, ve bizim için iyi yada kötü olan kitle olabilir, ama onlar benim en büyük gücüm.
Onların kötü yanlarını gördüğümde, onların neyinin yanlış oluğunu merak ederim. Ama anti ya da hayran iseler de bana güç veriyorlar.
Ve SS501 bizi izleyenler sayesinde var oluyor. Biz tek başımıza dans etmiyoruz, bu yüzden hayranlarımız bize en büyük gücü veriyor.
Onların üzerine çok dayanıyorum.

Soru: Hayranların için bir söz..

Hyung Jun: Bizimle kalan hayranlarımız için, çoktan 5 yıl oldu.
Her zaman sizin bizi desteklemenizin farkındayım. Daha zoru deneyeceğiz o yuzden endişelenmeyin. SS501 her zaman 1 olacak.
Bu yüzden hiçbir yere gitmeyin ve bizi neşelendirin. Lütfen müziğimizi sevin,ve umarım her bizimizi düşünürsünüz.
Elimizden gelenin en iyisini deneyeceğiz. Bence 5 yıl bizim sadece başlangıcımızdı.
ve 50 yıl, 500 yıl sonsuza kadar öldüğüm güne kadar, kalbimin çarpışı durana kadar.
Hepimiz daha zoru deneyeceğiz. Bu yüzden lütfen bizimle kalın.
Her zaman daha iyi olan SS501'ın Hyung Jun'u olacağım.
Teşekkürler.
Bu DVDyle kendinizi rahatlatın. Gözlerinizi üzerimizden ayırmayın lütfen.
Hadi neşelenelim.
Hepimiz için alkış.
Teşekkürler.

Bunu çevirirken Hyung Jun'u kat kat daha sevdim. Açıkçası bunun nasıl mümkün olabileceğine ben de şaştım. Ama olabiliyormuş.
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Ağus. 01 2010, 00:22

Ya ne kadar tatlı tatlı konuşmuş love
Eline sağlık eltim SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 504450
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Ağus. 01 2010, 18:09

Kalbi o kadar temizki tıpkı bir melek gibi bu kadar pozitif düşünmelerine çok şaşırıyorum çok güçlüler yada ben çok zayıfımki bana öyle geliyor çok seviyorum hepsini jun birkez daha kalbimi alt ettin SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 581176
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Ağus. 01 2010, 18:09

Sağol eltim beğenmene sevindim. aa
Vakit bulunca diğerlerininkini de eklicem. yaz yaz
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Ağus. 01 2010, 18:10

O kadar iyilerki insan olmalarına şaşırıyorum. cano
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Paz Ağus. 01 2010, 19:43

Boşuna dememişiz melek diye SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 581176
Hayranlarına gösterdikleri hoşgörü ve yardımlarla ilgili bi yazı okumuştum o kadar ince düşünceliler ki SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 395858
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Ptsi Ağus. 02 2010, 15:52

Saygılı melekler. cano
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Ptsi Ağus. 02 2010, 19:00

Evet gerçektende yüreklerindeki sevgi ve saygıyı gösteriyolar SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 581176
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Ptsi Ağus. 02 2010, 22:08

Baby'nin bu konuşmalarına bitiyorum o kadar anlamlı ki üzülmış

Ss501 ruhuna bayılıyorum SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 917831

Hep böyle 5'li kalın, asla ayrılmayın SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 28344
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Salı Ağus. 03 2010, 15:14

Sırada Park Jung Min var. yaz yaz
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Salı Ağus. 03 2010, 15:23

Nurcum teşekkürler paylaşım için işte Jung Min de mi röportaj verdi?????? SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 933456
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Salı Ağus. 03 2010, 17:20

Park Jun Min'in 5 Men 5 Years'daki Röportajı

Soru : Son 5 yıl boyunca iyi ve acı şeyler oldu? Ki çoktan 5 yıl oldu.En iyi olan şey neydi?

Jung Min: Bunu sınırlayamam neyin en iyi şey olduğunu sahneye çıktığımızda ve Rookie ödülünü aldığımızda mutluydum. Bu yüzden hangisi en iyi andı seçemem.
En acı şey ise sonuçların çabalarımız kadar iyi olmaması ve hayranlarımıza umduğumuz kadar geri veremediğimizde bu da acı.

Soru: İdol gruplar hakkında ne düşünüyorsun?

Jung Min: İnsanların idoller hakkında önyargıları var ve bazen bir idol olmadığımı düşünüyorum.
Çünkü biz bir idolüz. Çok seviliyoruz. Ve hayranlar bizi koruyor, biz çok iyi olmasak bile. Bunun iyi mi kötü mü olduğunu söyleyemem.
Onlara her zaman teşekkür ediyorum.

Soru: 10 yıl içinde ne olacaksın?

Jung Min: Sanırım, bir baba olurum.
Bence bir adam olacağım, kendine ait bir ailesi olan ve ne yapmak zorundaysam onu yapan.
Ve hem hala SS501 ın bir üyesi ve şarkıcı olarak çalışan hem de bir aktör olabilirim.

Soru: Üyeler senin için ne anlam ifade ediyor?

Jung Min: Üyeler mi? Üyeler...
Son zamanlarda farklı farklı çalıştık ve ben müzikalde oynuyorken üyeleri gerçekten özledim.
Onlarla birlikteyken hissetmediğim birçok şeyi hissettim.
Sanırım bunun sadece birlikte değilken, farkına varabiliyoruz.
Benim için çok değerli arkadaşlar olduklarını fark ettim.
(Çocuk çatlak matlak ama eşi benzeri olmayan bir kalbi var. cano )

Soru: Rol modelin kim?

Jung Min: Bu hem meziyetli hemde meziyetsiz bir şey olduğundan bir rol modelim yok.
Birine benzemeyi istemeyi hiç düşünmedim ya da birini takip etmeyi.
Aslında başkalarının rol modeli olmak iyi olabilir ve onların benim gibi olmasını istettirmek.

Soru: Hayalin ne?

Jung Min: Ben sadece benim kim olduğumu görmenizi istiyorum.
Televizyonda gördüğünüz benle aramızda çok fark yok.
Ne desem ...?
Damimi olmak SS501 ın avantajı. Üyeler televizyonda yalan söylemezler. Bu yüzden tv'deki bizi kabul etmek en iyisi olur. Ama sahip olmak istediğim bir hayalim yok.

Soru: Peşinden gittiğin müzik?

Jung Min: Savaşçı olmak istemiyorum. Üyeler güçlü bir şarkıyla geri dönmek istediler.
Ama ben bir savaşçı gibi görünmek istemiyorum. Ben sadece şarkı söylemek istiyorum.
Hayranlarımla eğlenebiliyorum ve şarkılar kalbimi tutuyor. Birkaç samimi şarkı söylemek istiyorum.
Aşk şarkılarını severim. bu yüzden de aşk şarkısı denemeyi istiyorum.
Bu günlerde yeni çağa bir ilgim var. Hem de beste yapmaya başladım.
Bu yüzden bence benim müzik dünyamı görmelisiniz.

Soru: Sahneden sonraki en unutulmaz şey...

Jung Min: Rookie ödülünü aldığımızda başarabildiğimiz düşüncesi beni çok etkiledi.

Soru: En çok neyle ilgilenirsin?

Jung Min: Bir restorant açmayı düşünüyorum ya da kıyafet mağazası da olabilir çünkü modayı seviyorum. Ve beste yapmaya başladığımdan beri teker teker enstrumanlar alıyorum. Mümkün olan en kısa süre içinde şarkımı paylaşamayı düşünüyorum ve SS501 ın mini albümünü hazırlıyoruz.
Kendimi sınırlamayacağım ve ne dersem ona bir ilgim oluyor.Bu yüzden karma karışığım. Onu bunu şunu yapmak istiyorum. Ve yapmam gereken işler var. Bu da beni çok bağlı yapıyor.

Soru: Ne zaman kendini yalnız hissedersin?

Jung Min: Ben hep yalnız hissediyorum çünkü bir sevgilim yok.
Ama ... İnsanlar yalnız gelir ve yalnız gider.
Kendimi yalnız hissettiğimde arkadaşlarım ya da yapmak zorunda olduğum işlerim var. Yani yalnızlığımı düşünerek çok zaman harcamıyorum. Zamanımı bunun üzerinde boşa harcayamam.

Soru: Kim sana güç veriyor?

Jung Min: Güç vermek demek daha çok..
Mesela ailem, üyeler, hayranlar ve arkadaşlar hepsi bana güç veriyor.
İçlerinden birini bile kaybetmeyi istemem. Onlar bana gerçekten çok güç veriyor.
Ah birde banka cüzdanım SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 629990

Soru: Hayranların için son bir söz.

Jung Min: Bizi her zaman izleyen hayranlara çok teşekkür ederim olabildikleri her yerde bizi neşelendirdikleri için.
Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hiçbirinizin hayal kırıklığına uğramasına izin vermeyeceğiz.
Umarım her zaman bizimle kalırsınız.
Ve lütfen bizi bekleyin, Kore'de ve diğer ülkelerde daha iyi olmaya hazırlandığımız için.
Umarım iyi ya da zavallı olsak bile bizi seversiniz.
Ben SS501 dan Jung Min.
Hoşçakalın

Bunu çevirirken Jung Min'i daha iyi tanıdım ve daha çok sevdim. gülü
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Salı Ağus. 03 2010, 22:49

Jungmin'in gerçekten farklı gördüm bu röportajda sanki daha ciddi bilmiyorum doğru kelimeyi bulamadım ama gerçekten çok farklı love

my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Çarş. Ağus. 04 2010, 13:10

Paylaşımın için teşekkürler Nurcum, Jung Min oppam ya... SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 81685
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Çarş. Ağus. 04 2010, 13:34

Ahh Jung Min SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 28344
Delidir melidir ama nasıl tatlı nasıl iyi yaa aa
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Çarş. Ağus. 04 2010, 15:25

Aynen öyle kızlar ya.
Çok farklıdır bizim Çatlak Prensimiz. gülü
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Perş. Ağus. 05 2010, 14:57

Ay çok duygulandım gerçekten ilk defa oppamın duygusal yönünü görüyorum binlerce kez elinesağlık Nurcum. SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 700190
Çatlak filan ama iç dünyasında ne kadar duygusalmış sarangim benim hep takdir ederdim bi kere daha ettim SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 638837
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Perş. Ağus. 05 2010, 15:49

Triple S ler bu yüzden var işte SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 638837 Böyle oppaların böyle fanları olur SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 81685
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Perş. Ağus. 05 2010, 22:27

Aynen öyle unnim böyle oppalara da bizim gibi sevgi pıtırcıkları yakışır aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar   SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar Icon_minitime1Cuma Ağus. 06 2010, 12:30

Ha ha sevdim bunu; sevgi pıtırcıkları SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 32319 Jung Min oppadan sonra biz geliriz zaten, kimse onun kadar s. p. olamaz aa SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar 935309

SS501 Hakkında Çıkan Yazılar ve Ropörtajlar
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ♥SS501♥ üYeLeRi hakkında yorumLar ...... *♥♥*
» Bugün SS501 Hakkında Neler Var...
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» ♥♥ SS501 USA fotoları ♥♥