SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

-Beklenmedik Çarpışma-

+14
double's_hilal
asi_kız
eun a sin
selinn
duygu hyun joong
Hana.Atmosphere
ervanur^hyunjoong^
Ruk!Ye _ JOON
BumiEsma
Ophelia
ciwciw
hyun joong^^flower
my_angel
asl1han
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
duygu hyun joong

duygu hyun joong

-Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 17:58

Aslımmmm muhteşem yazıyorsun.Her bölümde okurken o kadar heyecanlanıyorum ki aa Bayılıyorum bu hikayene -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 81685 Devamını da bekliyorum -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 20:05

çoooook teşekür ederm millet siz böyle yazdıkça acayip gaz alıyorm:D
hepinizi çok seviyorum:d
ve çoook teşekür ediyorm.d
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 17:50

Bu hikayenin devamı en kısa zamanda gelmeli...merakla bekliyoruz...fazla bekletilmeyiz diye umud ediyorum....:) yaz yaz
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 18:08

en kısa zamanda yazıcam teşekür ederim.d
sinem hikaye severler olarak çoğalıyo muyuz bana mı öle geliyo:d heyy
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 18:25

Asli hadi ama ben sabirsizlikla kivraniyorum burada galiba ilham geldikce yaziyosun anlik ben hikayelerimi önce deftere sonra buraya yaziyorum ki hem gözden gecirebiliyorum hemde aklim bölünmüs olmuyor iki üc tane var ama iste halen evde deglim evimin yakininda halamlardayim gidemiyorum eve yarin yarin diyerek kaliyor geceyim kisa bir tane var onu eklemeyi düsünüyorum sonra nurum icin yazmaya basladim yarim kaldi onuda hareketlendiricem iste sonra kyu icinde fikrim var ama zaman yok oyy cok dertlendim ...yan zaman bol ama eve gidemiyom dıt dıt
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 18:25

Asli hadi ama ben sabirsizlikla kivraniyorum burada galiba ilham geldikce yaziyosun anlik ben hikayelerimi önce deftere sonra buraya yaziyorum ki hem gözden gecirebiliyorum hemde aklim bölünmüs olmuyor iki üc tane var ama iste halen evde deglim evimin yakininda halamlardayim gidemiyorum eve yarin yarin diyerek kaliyor geceyim kisa bir tane var onu eklemeyi düsünüyorum sonra nurum icin yazmaya basladim yarim kaldi onuda hareketlendiricem iste sonra kyu icinde fikrim var ama zaman yok oyy cok dertlendim ...yan zaman bol ama eve gidemiyom dıt dıt
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 18:54

ilhamla fln alakam yok benm gülcancım ya 2dka oturamıyorm pc ye.arada bakıp kapatıyorm anca.son sınıf olmak iğrenç bişey.
yaaa bi an önce ekle hikayelerini merakta bırakma bizi:D -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 19:59

Tamam ama sende bize aci üzülmış Diyorum ama bakma senide anliyorum napalim arada böle cildiriyorum meraktan aldurma -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 48419
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 22:57

Gülcaaaan sen de hazine var resmen yaaa bekliyoruz en kısa zamanda aa
Aslı yeni bölüm için meraktan çatlıcam artııkk -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 700190
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:24

Gülcancım yeni bölüm eklendiğinde beni haberdar et olur mu... gülü
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 16:44

KİM HYUNG JOON

Böyle üzgün arkasını dönmüş giderken başka ne yapabilirdim ki?
Üzüntüsünün sebebi olmaya nasıl katlanırdım. Ondan daha fazla nasıl uzak kalırdım.
Aradan geçen bir gün bile bunun imkansızlığını kanıtlayabilmişti.
Hyun gelmese o gece onu neredeyse öpücektim. Bu gidişe dur demeliydim. Kendi duygularımdan artık emindim ama Arya nın da bana karşı arkadaşlıktan başka bir şey hissettiğini düşünerek kendimi kandıramazdım.
Bu yüzden koca bir gün boyunca onunla olabildiğince az konuştum. Nerdeyse ondan kaçtım. Yüzüne baksam gözlerimden sanki her şeyi anlayacakmış gibi geliyordu.
Ama şimdi yenilmiştim… Tanrım tekrar gözlerine bakmak ve onla gülebilmek çok güzeldi.
Artık duygularımı bastırmaya çalışmaktan yoruldum. Neden olmasın belki Arya da ben den hoşlanırdı. Bunun için denemeye değerdi.
Evet artık savaşmaya karar vermiştim.

Havuzun oradaki puflara oturmuş sohbet ediyorduk. Sanki ikimizde antlaşma yapmış gibi hiçbir şey olmamış gibi davranıp Jung Min in çocukluk anılarına gülüyorduk.
Ama ona bir özür borçlu olduğumu hissediyordum.
“özür dilerim Arya”
Bu beklenmedik söz karşısında konuşmayı kesip bana baktı.
“üzgünüm. Eğer dünkü davranışlarımla seni üzdüysem.”
Bu defa gözlerimi hiç kaçırmadan ona bakıyordum.
“evet üzdün. Ama şu an hiç önemi yok çünkü eski Jun geri geldi.”
Gözlerinin içine kadar gülüyordu.
Bu manzara gerçekten harikaydı.
“nedenini sormayacak mısın?”
Yüzündeki gülümseme yavaş yavaş silinip anlamamış gözlerle “ne?” derken rahatsız görünüyordu.
“dünkü davranışlarımın nedenini… sormayacak mısın?”
“hayır. Yani ben.. ben eminim öyle davranmanı gerektirecek bir şey yapmışımdır. Ve şu an beni affetmişken sana bunu hatırlatmak istemem değil mi” derken gülümsemeye çalışıyordu. Bir şeylerin farkına mı varmıştı acaba? Belki de varmadıysa da hissetmiştir.
Ve anlaşılan duymaya hazır değil.
Bende ona gülümseyerek başımı salladım.
Derin bir nefes verdi. Ardından “sanırım artık yatsam iyi olacak yarın yeni evime geçeceğim. Biraz enerji toplayayım.”
“doğru yarın gidiyorsun.” Sıkıntıyla iç geçirdim ve bende ayağa kalaktım.
Yüzünde melek gibi bir gülümsemeyle önüme gelip yanağıma bir öpücük kondurdu.
“teşekkür ederim Jun. Kore ye ilk adımımı attığımdan beri bana bu kadar mükemmel bir insanın olabileceğini ispatladığın için. Seni tanıdığım için çok şanslıyım. Umarım hayatın boyunca mutlu olursun. Seninle evlenecek olan şu kız ayağını denk alsa iyi olur seni üzerse karşısında Jung Min den önce beni bulur.”

Son cümleyi duymazlıktan gelmek benim için zor olmamıştı. “ne o veda konuşması mı yapıyoruz?”
“tabi ki de hayır benden bu kadar çabuk kurtulacağını mı sandın?”
Her anımı senle geçirmek isterken mi?
“bir an umutlanmıştım işte.” Dedikten sonra ikimizde gülmeye başladık.
“iyi geceler Hyung Joon”
“iyi geceler Arya.”

Olduğum yerde mutlulukla sırıtırken ne kadar süredir burada durduğumu hatırlamadığımı fark ettim. Arya gideli baya olmuştu.
Bu berbat günün böyle mutlu sonlanacağını kim tahmin edebilirdi ki.
Kafamı yastığa koyduğumda aklımda hala ayaklarının üstünde yükselerek beni yanağımdan öpen Arya vardı.
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 17:33

Çoook romantiktiii -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 81685
Bakalım ilerde ne olucak meraktan çatlıyorum -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 917831
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 17:37

ARYA

Aşağı inerken çok heyecanlıydım. Kahvaltıda şu fotoğraf çekimi projesinden bahsedecektim. Yüzümdeki gülümseme birden soldu. Hyun huysuzluk yapar mıydı acaba? Yok canım neden yapsın ki sonuçta bu onun da yararına bir durum.

Son basamağı da indiğimde çoktan kahvaltıyı hazırlamış olduklarını gördüm. Hyun hariç hepsi masada ki yerlerine oturmuştu.
Hepsine günaydın derken bir yandan da masaya doğru yürüyordum.
Jun yüzünde kocaman bir gülümsemeyle bana dönüp günaydın derken Jung Min azından yiyecekler fışkırtarak günaydın olduğunu tahmin ettiğim bir şeyler söyledi.
Young Saeng “günaydın canım geç otur hadi. Bu gün oturmaya pek vaktin olmayacak gibi.”
Birden hepsinin yüzü asıldı.
“Arya gitmek zorunda değilsin biliyorsun değil mi burada kalman bizi çok mutlu ediyor.” Tam ona cevap vermek için ağzımı açmıştım ki arkamızdan Hyun un “kendi adına konuş lütfen Kyu” diyen sesi geldi.
Sakin ol Arya şu proje işi onaylanana kadar Hyun u alttan almalısın.
Sanki mümkünmüş gibi…

“şey herkes burada olduğuna göre sizinle konuşmak istediklerim var.”
“ne o minnettarlık konuşması mı geliyor eğer öyleyse ben almayayım.”
“hayır Hyun bu bir iş konuşması eğer sende masada ki yerini alırsan ne olduğunu öğrenebilirsin.”
Dişlerimi sıkarak söylediğim sözler onu meraklandırmış olacak ki yanımıza gelip yavaşça yerine oturdu.
Hepsinin suratına bakarak ciddi bir ifadeyle Jung la şirkete adımımızı attığımız dakikadan itibaren her şeyi anlattım.
Bitirdiğimde Jun, Kyu ve Young un yüzünde şaşkın ama olumlu bakışlar gördüm. Hyun sa gözlerini masaya sabitlemiş düşünüyordu.
“böyle bir rastlantıyı ben de hiç beklemiyordum. Buraya geliş amacım çok farklıydı fakat olayların akışı bu yönde gelişti. Ama başarabilirsem güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. Aklımda güzel olduğunu düşündüğüm fikirler var.”
Umutlu gözlerle onlara bakarken Jun “bence süper bir rastlantı olmuş. Ayrıca bu işi başarabileceğinden adım gibi eminim.” Ben gülümseyerek ona bakıp onaylarken Kyu “zaten Young la bu konuyu konuşmuştuk. Şimdi bir de üstüne bundan para kazanacağız ayrıca hayranlarımız buna bayılacak” dedi. Young Saeng “sabırsızlanıyorum Arya” diyerek geriye bir tek Hyun un kalmasını sağlamıştı.
Şimdi tüm grup üyeleriyle umutlu gözlerle ona bakıyorduk.
O ise bizi hiç umursamadan masaya bakmaya devam ediyordu. Ortamda ki sessizliği fark etmiş olacak ki kafasını yavaşça kaldırıp direk bana baktı.
“Hayır. Yapacak daha önemli işlerim var. Bensiz devam edin lütfen.”
“a ama tüm grubun fotoğraflarını çekmem lazım sen olmadan proje iptal olur” derken korktuğum şeyin başıma geldiği gün gibi ortadaydı.
“o halde üzgünüm. Yapabileceğim bir şey yok.” Diyip masadan kalktı ve merdivenlere yöneldi.
Herkesin yüzündeki mutsuzluğu görüp buna sessiz kalmak benim için imkansızdı.
“Yukardan ne ses gelirse gelsin hiç birinizin çıkmasını istemiyorum. Onunla yalnız konuşacağım.” Dedikten sonra ben de arkasından kararlı adımlarla merdivenleri çıktım.

asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 17:38

Boş zaman bulunca durmadım artık.d
umarım beğenirsiniz. bu arada yorumun için çok teşekkür ederim duygucum.d -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 18:16

Aslıhan süpersin ya 2 bölüm birden okumak çok güzeldi...İnanmıyorum ne konuşacaklar? -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 159630
“Yukardan ne ses gelirse gelsin hiç birinizin çıkmasını istemiyorum. Onunla yalnız konuşacağım.”

İyice meraklandım, bölümler için sağol ca
nım -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 504450
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 20:41

merhaba -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 367249 sihirli bir kalemin mi var ?-Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 768209 her bölümde yeni bir olay -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 239891 teşekkürler
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 20:46

beğendiğinize sevindim.d -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 28344
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 21:25

Bir dahaki bölümü çok merak ettim aa
Aslım yine döktürmüşsün -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 504450
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 21:26

Allahhh allahhh heyy heyy heyy
Hyunum gitti yine alden... jung minin khvaltıdayken ağzı dolu konuşmasına bittim ya.... -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 935309
Ay öle bi yerde bıraktın ki aslı olmaz böle şey ya lütfen daha çok bekletme bunun sonu için bizi valla küüserim yaaaa.... üzülmış üzülmış
Selinncim şimdi gördüm tamam facedende buradanda msj atıyorum hemen bu bölümü kaçıramazsın
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 23:02

Okudum canım benim teşekkür edrim düşündügün için...:)aslı bncede bizi fazla bekletemzsin ölüyoruz burda....
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 23:22

Çok heyecanlı yerde kaldı yaaa nasıl meraklandım şimdi üzülmış
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 17:23

Aslı buradasın bölümmü ekliceksin yoksaa...(sanki bu anı yine yaşadım...) üzülmış
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 17:42

cnm başına oturamıyorum pc nin gidip geliyorum sürekli bu akşam yemekten sonra ekleyebilirim belki.
ama şimdi mümkün değil -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 811960
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 12:19

KİM HYUN JOONG

Arya yı sevmiyorum. Arya yı hiç sevmedim. Ben, Arya yı sevmiyorum. Ondan hiçbir zaman hoşlanmadım zaten. Arya yı hiç sevmedim. Sevmedim… Sevmiyorum…

“Ashhh” yatakta uyumaya çalışırken sıkıntıyla ellerimi yüzüme kapattım.
Dün geceden beri kafam da sürekli bu cümleleri döndürüp duruyordum.
Dün gece…
Kendime daha fazla hakim olamayıp onu öpmüştüm. O ise karşımda hiç hareket etmeden durmuş daha sonra da aceleyle ardına bakmadan gitmişti. Bense salak gibi onun için endişelenmiş bir süre kulüpte oyalandıktan sonra peşinden gitmiştim. Tahmin ettiğim gibi evdeydi.
Jun la…
Onları öyle gördüğümde bir an nefessiz kaldım. Daha sonra da bir şeyler mırıldanıp odama çıktım. Olabilir miydi? Jun…
Kahretsin bana ondan hoşlanmadığını söylemişti. O zaman neden?
Fakat endişelerim yersiz çıkmıştı. Jun un bugünkü davranışlarını gördüğümde Arya ya karşı bir şey hissetmediğini anlamıştım. Peki ya Arya ona karşı bir şey hissediyorsa? Ahh başım çatlayacak gibi ağrıyordu.
Arya nın olduğunu bildiğim bir çığlıkla yerimden fırladım.
Aceleyle kapıyı açtığımda gördüğüm manzara acıyla yüzünü buruşturarak yere çökmüş bir eli ayağında Arya oldu.
Rahat bir nefes alıp elimden geldiğince soğuk bir sesle sessiz olmasını söyleyip odama geri döndüm.
Demek o da uyuyamamıştı.
Kafamı tekrar yastığa koyduğumda düşündüğüm tek şey neden her şeyin bu kadar zor olmak zorunda olmasıydı.

“Hadi Hyun çık artık kabinden konsere geç kacaksın diğerleri gitti bile.”
“tamam işte hazırım. Nasıl olmuşum?”
Arya baştan ayağa beni süzdükten sonra “idare eder” derken hayran hayran bakışlarından beğendiği anlaşılıyordu.
“bayıldın Arya salyaların akacak.” Derken ağzım kulaklarımda gülüyordum.
Önce gözlerini kısıp baktıktan sonra kendini tutamayıp o da gülmeye başladı ve bana sarıldı.
“zaten yeterince kız seni böyle görünce bayılacak bir de ben fazlalık yapmayayım dedim.”
“aslında haklısın. Önemli olan sevgilimin değil fanlarımın beğenmesi zaten.”
“sen.. sen çok adi birisin Kim Hyun Joong” derken bir parmağıyla da göğsümü dürtüyordu.
“ve sen bu adi adama aşıksın.”
Bir an hareketsiz durduktan sonra muhteşem bir gülümsemeyle “evet” dedi.
Onu öpmek için eğilirken mutluluğun bu olduğunu biliyordum. Mutluluğum… Arya ydı.

Ve birden uyandım. Sonunda gerçekten de rüyalarıma girmeyi başarmıştı.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 13:03

Hmmm geriden almışsın Hyun'la...Daha da meraklandım ya...Aslıhan şu ev kızı mevzusuna yorum yapamadım, gel biz yazar falan olalım ya, Jung Min'le Jun da imza günümüze gelsinler -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 935309 -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 935309 -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 5 935309

-Beklenmedik Çarpışma-
5 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sonraki