SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HAYALLERİN PEŞİNDE...

+18
shin_neul
Betülll
trifid
aslı hyun joong
Hana.Atmosphere
My Prince Heo Young Saeng
eun a sin
my_angel
-xxx-
Ruk!Ye _ JOON
Park Hyo-rin
hyun joong^^flower
asi_kız
Ophelia
ayşe
asl1han
bal
selinn
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sonraki
YazarMesaj

HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:41

hehehehe HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 935309
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:42

Bu arada fıstık adını bilmiyorum ama sen gönder tamam bn elimden geldiğince fikirlerimle destek olmaya çalışırım...:)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:43

Sen niye mutsuz oluyosun ki amaaaa şağın
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:43

Ben bugün çok mutsuzum Merve'mmm hiç girme o konuya...:(
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:51

Selin ve Duygu hikayeniz gercekten güzel. Fikir süper. Biliyormusunuz onlarla karsilasacak olsam bende aynen bu sekilde davranirdim. Ukala, kibirli, umursamaz :D Sadece böyle dikkatlerini cekebilirsin. Ama ben bunu sadece dikkat etmek icin yapmazdim. Karakterim böyle :D Etkilensemde aslaaa belli etmem. Hele Jung Min gibi kendini begenmise ASLAA :D

Saengci kiz senin adin ne? :D Bence ekle hikayeni. Yani baksana ben bile bu tuhaf hikayemi ekliyorum, sende ekle ekle :D

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:53

berfinnn ismim berfin

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:53

ama hikayemde çok fazla hayal ürünü var hayal hayal başka bişey yok zaten ya beyenmezsenizz
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 13:55

Canım teşekkür ederim bu arada bnde senn adını bilmiyorum??

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:00

benim mi
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:00

Berfin memnun oldum bende Elif :)
(Nickim biraz garip gelebilir. Hana korecede bir yani Elif demek. Atmosphere´de Jung Min´in lakaplarindan biri. Park Atmosphere, bende Elif Atmosphere yaptim :D. Aciklayayim dedim)

Simdi okumadigimiz icin fazla birsey diyemiyecegim ama hayal güzeldir :) Bence ekle. Hic birimiz yazar degiliz, hatalar cok. Yanlislarin olsa bile yazdikca düzeltirsin.
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:01

Berfiiin hoşgeldin aramıza canım ben de Merve HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 28344
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:04

evet bu konuda Elif e katılıyorum Berfin'cim yazdıkça gelişir ve düzelirr..

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:08

tanıştığıma memnun oldum o zaman bende başka hikayemi yazıyım bakalım beyenecek misiniz? hayal ürünü fazla olan hikayemide bir eldeen geçiriyim o zaman HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 239891
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:29

Tabi yaz sen de hemen bekliyoruz HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 239891

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 14:31

yazdımmm HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 239891
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:07

Hemen bakıyorum HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:15

seliiinnnnnnnn hani bölümmm geldm ben okuldan bir merakla baktm ama yok bölüm.s hadi niye yaynlamyon yaaa üzülmış
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:28

Duygunun yanına gitti demin hikayeyi ekliceklermiş HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:29

oohh iyi barii:D saol cnm:D
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:30

Sen ne zaman yazcannn üzülmış
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:40

cok yorgunum cnm yaa.s selin eklemış mı bır bakaym dedım uzanmayı planlıyordm.
okulun ilk günü çok yordu beni.s
akşama eklerm umarım.
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 15:44

Okul açılınca haliyle eskisi kadar sık yazamıcaksınız hikayeleri HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 700190
Neyse olsun sınava hazrlanın güzelce HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 28344
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 16:32

7.BÖLÜM

DUYGU

Yukarı çıktığımızda meraktan deliriyordum ve beni bu kadar endişelendirmiş olduğunu da unutmuş değildim arkadaşımın...

-"Eğer bu gün olanları anlatırken tek kelime atlarsan,bitersin!!!"
-"Tamam, tamaaam!!! Sakin ol lütfen.Anlatacağım ama sana öyle şeyler söyleyeceğim ki benim aşk hikayemden daha çok ilgileneceksin...

.......

Selin'in anlattıkları beni bi taraftan çok mutlu etmişti,diğer taraftansa birazcık kıskanmıştım.Çünkü hem en yakın arkadaşımı biriyle paylaşacaktım,hem de Hyun la aramın süt liman olduğu söylenemezdi.Tamam bu adamın zor bir kişiliği olduğunun bilincindeydim ama,bununla başa çıkmak sandığım kadar kolay değildi.
Ben bunları düşünürken Selin dalmış olduğumun farkına varmış olacak ki bana seslendi

-"Duygu iyimisin? Neden tepki vermiyorsun şu anda havalara uçuyor olman lazımdı...Aval aval yüzüme bakman değil!!!Yoksa sevinmedin mi"
-"Hıh..!!!Aaaa tatlım dalmışım bir an...Tabi ki sevindim senin adına.Bir de umutsuz vakaa olduğunu söylüyordun.Bak meğer Min de sana aşıkmış ama sen farketmemişsin.."
-"Duygu sen beni dinlemiyordun değil mi? Tahmin etmiştim zaten.Yoksa şimdi mutluluktan tavana zıplardın!!!!""
-"Nasıl yani ya!!!O da ne demek?"
-"Diyorum ki kokteyl gecesi ben seni ararken Hyun a sordum.O da bana 'sende mi onu arıyorsun' dedi.
-"Nnn........eeeee!!!!!! Dur bir dakika duurrr!!!Baştan anlat.Her şeyi bilmeliyim.Hem sen bunu nasıl daha önce söylemezsin!!!İnanamıyorum yaaaaa!!!"
-"Bak yaa !! Benim adıma ne kadar da mutlu oldun sen öyle...O kadar konuştum sadece Hyunla ilgili tek bir cümleye verdiğin tepkiye bak.Şu Hyun u kıskanıyorum ama.Siz daha çıkmadan bu böyleyse gerisini düşünemiyorum artık.Neyse ben yatıyorum iyi geceler!!!
-"Hhh..eeeyyy!!Niye kızdın ki şimdi ya....Bi kere şu anda teselliye ihtiyacı olan benim.Yalnız ve mutsuzum."
-"Tamam tatlım haklısın boşverelim şimdi bu konuyu ama uyumadan önce konuşmamız gereken çok önemli bir şey daha var."
-"Kyu değil mi?"
-"Hmmmm"
-"Bu hiç hesapta yoktu.Ne yapacağız şimdi?"
-"Bilmiyorum ki...Bu konuların uzmanı sensin!!!Patlat bakalım bir plan :D"
-"Aaaa!!! Şimdi iltifat mi ettin hakaret mi ettin kız?Entrikacımıyım ben?? :P"
-"Yooookkkk canııııımmmm... Nerden çıkardın?"
-"Seliiiiiiinnnn!!!!"
-"Neyse tamam tamam.Eeee napıyoruz sonuç olarak?Hemen bu sorunu çözmeliyiz çünkü Min de durumun farkında!"
-"Farketmemek mümkün değil di zaten.Zavallıcık sizi el ele görünce rengi kaçtı valla !!! Bayılmadığına şükret sen.."
-"Ne yapmalıyım sence?"
-"En basit ve etkili yolu deneyeceğiz tatlım.Karşımıza alıp konuşacağız."
-"Sence buraya geliş hikayemizi de anlatmalımıyız?"
-"Aslında iyi fikir....Kyu bizi anlıyacaktır."
-"Peki beni infaza yalnız mı yollayacaksın?"
-"Maalesef ki öyle !!! Bu konuşmada üçüncü bir kişi sadece daha fazla karışıklık demek.İkili bir konuşma daha iyi olacaktır.Hem ben bugünden sonra senin ikna etme kabiliyetine daha bir güvenmeye başladım :)"
-"Aman yaaa!!! Biliyordum benim üstüme kalacağını hadi neyse...."
-"Eeeee kızım.Adam beni zaten arkadaşı olarak görüyor.Sana da arkadaşımın aşkısın bölümü kaldı napalım :P"
-"Yaaa!!Sen yastık kavgalarımızı özledin galiba!! Dua et yürüyemiyorsun .Yoksa yemiştin yastığı kafanın ortasına.....Neyse ben artık uyuyorum.Yeter artık uğraşamıycam seninle.Yarın erkenden kalkıp okula gitcek olan sen değilsin tabi...."
-"Seliiin....?"
-"Yine ne oldu yaaa...."
-"Sen bir şey unutmadın mı?"
-"Neymiş...?"
-"Sevgiline süt götürüp,iyi geceler öpücüğü vermeyi tabi ki :)))"
-"İşte bu sefer yastığı hakettin sen...Al bakalım!!!!
..........

SELİN

Olamaaaazzz!!!Duygu'nun son anda kafasını eğmesiyle yastık kapıdan elinde bir bardak sütle giren Min'e çarptı.Ah zavallı sevgilim benim ...

-"Aaaa..şkım iyimisin ?Çok özür dilerim."
-"Hey neler oluyor?Bi sorun mu var?Neden yastık kavgası yapıyordunuz?"
-"Hiiiçççç...Duygu beni sinir etmekle meşguldü de!! Sen iyimisin?"
-"Bişeyim yok merak etme aşkım.Sadece biraz üzerim battı o kadar."
-"İnanamıyorum Min süt mü getirdin?Artık Duygu nun dilinden bir ömür kurtulamayız."
-"Niye ki?"
-"Neyse boşver....Hadi git üstünü değiştir.Bende uyuyayım artık.Biliyorsun yarın okul var"
-"Haklısın...İyi geceler..."
-"Sana da iyi geceler.Bu arada süt için teşekkür ederm :)"

Çalar saatin o sinir bozucu sesiyle uyandım.Duygu nun uykusu çok hafif olduğu için sese uyanmış,alarmı kapatmam için bana bağırıyordu.Zor da olsa gözlerimi açmayı başardım.Bugün önemli bir gündü benim için.Hem okulun ilk günüydü,hem de Kyu yla konuşacaktım.Bugünden sağ çıkarsam gerçekten benim için ümit vardı.Hemen duşa girdim ve hızlıca hazırlandım.Aşağı indiğimde herkes kahvaltı için beni bekliyordu.Kahvaltı sırasında herkes bir şeylerle ilgileniyordu.Young Saeng Duygu yu elleriyle beslerken,Hyun büyük bir memnuniyetsizlikle onları izliyordu.Jun ve Min bugün yapacakları dans provası hakkında derin bir sohbete dalmıştı.Yalnız kafasını hiç kaldırmadan sessizlik içinde oturan Kyu ydu.Hala onun la nasıl ve nerde konuşacağım hakkında en ufak bir fikrim yoktu.Kahvaltıdan sonra evden çıkmak için çantamı almaya gittim.Israrlarım sonucu Min i ikna etmiştim.Yalnız gidecektim okula.Onun provasını bölmesini istemiyordum.Zaten bizim sorunlarımız yüzünden yeterince işlerini aksatmışlardı.Halen de stüdyoya gidemiyorlardı.Duygu nun evde yalnız kalması fikri kimseye uymuyordu.Bu yüzden de bütün ekipmanlardan uzak kalma pahasına evdeki dans odasında çalışacaklardı.Ben bu düşüncelerle dalmış, okula doğru giderken telefonum çaldı.
-"Alo?"
-"Merhaba benim."
-"Kyu...!!!"
-"Şeyyy...Bugün bi beş dakikanı bana ayırabilirmisin müsaitsen?"
-"Tabi ki!!! Zaten benim de sana anlatmak istediğim şeyler var."
-"Tamam o zaman.Okulda işin bittiğine haber ver.Muhtemel lider de bizi o zamana kadar azad etmiş olur.Yalnız problem çıksın istemem.Yani...Seninle Min arasında demek istiyorum"
-"Yok hayır sorun olmaz.Ben onu şimdi arayıp haber veririm.Bugün görüşmek üzere Kyu."
-"Tamam görüşürüz....."

Telefonu kapattıktan sonra hemen Min i aradım.

-"Heeyyy..."
-"Heyyyy...Evden çıkalı daha bir saat oldu.Bu kadar çabuk mu özledin sexi karizmanı bakalım?"
-"Telefonu suratına kapatmamı istiyorsun galiba hayatım ha?"
-"Dur durrr...Şaka yaptım sadece.Ne oldu bir sorun mu var.Hemen geliyorum.Nerdesin?"
-"Bi sorun filan yok Min.Ve lütfen Hyun un gazabından kaçmak için beni kullanmaya çalışma..:)"
-"Yyyyooookkkk canııım nerden de çıkardın.Bizim Hyun bal gibidir.Neyse ne oldu?"
-"Şeyyy...Çıkışta bir arkadaşımla buluşacağım."
-"Senin Kore de Duygu dan başka arkadaşın var mı?
-"Evet tabi ki var.SS501 üyeleri ve Sung ah ı unutuyorsun galiba."
-"Aaaaa...Tabi ya Sung Ah la buluşacaksın yani!!!"
-"Hayır aslında....."
-"Eeee"
-"Şeyyy... Kyu yla buluşacağım."
-"Nnn..asıl yani!!! Neden?"
-"Bırak lütfen Min farkında olduğunun farkındayım."
-"Nnn..eden bahsediyorsun?
-"Miiiiinnn...Kekeleyip durma lütfen ve sakin ol tamam.Eve gelince sana anlatırım olan biteni şimdi kapatmalıyım.Dersim başlamak üzere...."
-"Tamam tamam...Görüşürüz."
-"Görüşürüz.Kendine dikkat et."

........

HYUN

Aigooooo!!! Çok stresliyim.Provaların aksamış olması zaten başlı başına bir sorunken,bir de Duygu bizi izlemek için ısrar etti.Onun yüzünden bir türlü konsantre olamıyorum.Neden sürekli beni izlemek zorunda sanki.Kesin bir kusurumu bulmaya çalışıyor bu cadı.Ayaklarım da ona yardımcı olmak istermiş gibi sürekli kareografiyi kaçırıyorum....Yok bu böyle olmayacak.
-"Heyy..Sen..."
-"Ne var yine yahu.Sessiz sessiz oturuyorum işte.Yine mi battık gözüne?"
-"Konsantrasyonumu bozuyorsun.Sürekli bana bakmayı kesermisin?"
-"Hahh!!! Seni ukala...!! Kim sana bakıyormuş ya?Kendini ne sanıyorsun sen?Hem seni izlediğimi nerden biliyorsun ki?Sen şuna seni gözetlemekten işime konsantre olamıyorum demiyorsunda......"
-"Aysshh....Bu kız gerçekten....."
-"Hem kendini bir şey sanma Hyun hazretleri.Ben Prensi izliyordum.Şuna bak kızların ona hasta olmasına şaşmamak lazım değil mi.Dans ederken gülümsüyor ve mükemmel gamzeleri ortaya çıkıyor.Çok tatlıııı...Yani senin tam tersin."

Bu kız lafı ağzıma tıkmayı gerçekten iyi biliyor.Neden hiç bir tartışmayı ben kazanamıyorum!!!Şimdi de young saeng ortaya attı.Ne saçma....Bende bir çift göze sahibim hanımefendi bilmem farkındamısınız???
-"Hem sen bana laf yetiştirmeyi bırakta.Şu provayı tamamlayınn neredeyse akşam oldu."
-"Evet çocuklar.Son tekrar.Sonra serbestsiniz."

JUNG MİN
Bu ikisinin ne garip bir ilişkisi var böyle.Sürekli didişiyorlar,birbirlerinden nefret ediyormuş gibi davranıyorlar.Ama neden gözleri bunun tam tersi olduğunu söylüyor.Ahh bu Duygu neredeyse akşam oldu dedi değil mi?Yani Selin neredeyse okuldan çıkmak üzere.Ayşhhh bu ikisi ne konuşacak ki.Acaba Kyu'ya sorsam mı?Yok yok neyse,nasılsa akşam Selin herşeyi anlatacak.

KYU
Offf!!!!Ne konuşacağım ben şimdi bu kızla.Konuşmak istediğimi söyledim değil mi?Neyse oda benimle konuşmak istediğini söylemişti zaten.Önce onu dinlemeyi teklif ederim.Hem böylece belki konuşmama bile gerek kalmaz.Aaa telefonum çalıyor.Selin olmalı.
-"Alo,Selin?"
-"Kyu benim dersim bitti.Sen ne zaman çıkıbiliyorsun?"
-"5 dakika sonra çıkıyorum."
-"Tamam öyleyse ben kampüsün tam karşısında ki kafedeyim."
-"Tamam görüşürüz."
-"Heyyy.Son bir şey daha tanınmaıycak şekilde giyinmeye dikkat et"
-"Merak etme biz senelerdir bu şekilde yaşıyoruz.Bu konuda oldukça profesyoneliz."

7.BÖLÜMÜN SONU...:)

selinn

selinn

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 16:37

Aslı'cım kusura bakma biraz geç oldu ama ancak bu kadar yetişti tatlım...:)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: HAYALLERİN PEŞİNDE...   HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 20 2010, 16:40

Kızlaaarrr süper bi bölümdü HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 32319 HAYALLERİN PEŞİNDE... - Sayfa 9 32319 ama heyecanlı yerde bitirdiniz yani konuşmalarını çok merak ediyorum

HAYALLERİN PEŞİNDE...
9 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sonraki