SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeni ailem ve ilk aşkım

+2
My Prince Heo Young Saeng
merviş
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
eun a sin

eun a sin

yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 16:23

ooo merviş süper gidiyo,yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum:)
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 18:08

hoşbulduk canım
yaaa ben mi güzel gidiyotum beynim patlıcak nerdeyse artık eskisi kadar bişey bulamıyorum çok zor oluyo yaa

bide isim olarak ben kesin bişi söyleyemicem sen söle ben değiştiririm ok ?
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 21:26

bölüm 9

yoorin bence abine açıklamalısın saengle olan ilişkini bende söylamek istiyorum ama ben çok korkuyorum istersen ben söyleye bilirim dedi yoorin bende çok güzel olur saol dedim akşam olunca yoorin abime olup biteni anlattı diğerleride onaylayınca abim de onayladı abim saenge kız kardeşimi üzersen sen öldün dedi sabah kalkıp yoorinle kahvaltı hazırladık yemek yerken kimseden çıt çıkmıyordu
yoorin böyle kahvaltımı olur dedi insan kalkınca güler sohbet eder ama sizden hiç bir eylece suratlarınızda yok hepiniz uyku sersemisiniz dedikahvaltı fastı bitince yoorin juna bu gün saeng ve borayı dışarı çıkartalım diyordu junda bende diğerlerine söyleyeyim iyi bir plan yapalım dedi planı hazırladıktan sonra içeri gittik yoorin hadi dışarıya çıkalım dedi hep beraber hava alıp tekrar geliriz dedi
bizde tamam dedik arabaya bindik gidiyoruz ben nereye gidiyoruz deyince herkes gidince görürsün dedi bizi bir restaranta götürdüler saengle ben indim yoorin bizim bir işimiz var yarım saat sonra buluşuruz dedi siz yer falan ayarlayın biz eliriz dedi içeri girdik içeride kimse yoktu burnuma bir kokular gelyor dedim saenge ama saeng ilgilenmiyordu bile şimdi asıl süpriz burada sana süpriz yapmak istemiştik ilk beraber yemeğimiz olacak bu gün yemek yedikten sonra sahile ineriz beraber
orad dondurma yeriz dedi bende sevincimden elim ayağım birbirine dolaştı biz gezerken bizimkiler kılık değiştirmiş bizi izliyorlardı biz ilk önce anlmamıştık sonra baktık ki gittiğimiz her yerdeler aslında kılık değiştirmeyi fazla becerememişlerdi ama neyse sahile indiğimizde dondurma aldık saeng benim dondurmamın tadını merak etmiş hemen elimden aldı kendininkini bana verdi sonra su almak için büfeye gittigidince ben bizimkileri gördüm yoorin diye seslendim ama beni duymamış gibi yapı kaçtılar sonrada kıyafetleri değiştirmişler ben saengi beklerken yanıma iki dilenci gelmiş benden para istiyorlardı bemnde yamımda para yok deyince bıçak çektiler hemen para ver dediler saeng onları görünce bağırarak hemen yanıma koştu onlarda o aradan kaçmıştı sana bişey olmadı değilmi dedi bende yok ama ama ne dedi saeng bıçak sahte gibi duruyordu dedim saen bana baktı ve güldü sinirleri bozulmuştu bende ona eşlik ederek kahkahalara boğulduk saki hava kararmıştı zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık eve gidelim dedim saen üşüdünmü diyerek üstündeki hırkayı bana verdi bir taksi tutmuştuk mağlum birileri arbayıda alıp gitmişlerdi eve gidince ışıklar kapalıydı biz ışıkları açınca her yer süslenmiş tebrikler diye bağırmışlardı neden bunu yaptınız gerek yoktu süslemeye falan yoorin olurmu en yakın arkadaşım sevgilisiyle ilk buluşmasını yapacak ama biz kös kös oturacak mıyız yok bizde ilk buluşmanızı kutlamak istemiştik o yüzden bunu yaptık ha bide size bir şeyler hediye etmek istiyoruz dediler ne hediye edeceklerdi acaba bizi oturma odasına götürmüşlerdi birde baktık ki kalpli yastıklara bizim fotoğraflarımızı basmışlar biricikj sevgilim yazılmış tişörtler her zaman birlikte yazılı pantolon ve etekler yaptırmışlardı bize anlaşılan bizim için çok şey yapmışlardı hediye kısmı bittikten sonra pasta almışlar ve çikolata sosuyla sakın mutluluğunuzu bölmeyin yazdırmışlardı ...

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 21:54

Yaa cnm önümüzdeki hafta bir geçsin söz 3 bölüm birden yayınlıcam ama yazılı stresindeyim yaa haa bu arada İSMİM YAĞMUR OLABİLİR Mİ?? yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 638837
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 10:20

olabilir canım

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 10:52

Ayyy çok mutlu oldumm aa aa aa aa faceni versene ekiyim mesaj atıverr
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 21:48

bölüm 10

sabah erken kalkmıştık çünkü oppalarımın dans provaları vardı arabaya bindik gidiyoruz yoorin herkesi canlandırmak için güldürmeye uğraşıyordu her zaman olan şeydi bu hayatımız artık eğlenceyle gidiyordu provo bittikten sonra herkes yorulmuş eve gitmek üzereydik yoorin dışarıdan su almak için gitti telefonunu yanına almamıştı babası ona mesaj göndermiş şöyle yazmış yoorin doğum günün kutlu olsun işlerim bittiği zaman ilk işim senin doğum gününü kutlayacağım üzgünüm ama geç kutlamak zorundayım yazmıştı hemen bir plan hazırlamıştım ve diğerlerine söyledim diğerleride fikrimi onaylayınca tamam plana başlyoruz jun sen yoorini oyala hyun sen pasta al ama çikolatalı olmasın geriye kalanlarımız evi süsleyip hediye alacağız dedim yoorin gelince her şeye başlayacaktık yoorin ben geldim dedi junu iterek biz bu gün dışarıda yemek yemek istiyoruz dedi bizde gidelim yer falan ayarlayalım dedi yoorin olmaz ben evde yemek istiyorum dedi jun hadi ama yapma dışarıda yemeker dondurmalar falan gezeriz tozarız dedi yoorin dışarıda olmayı çok seviyordu dışarı çıkınca küçük bir yer buldular jun garsonla konuşmaya gidiyorum beni burada bekle yoorin tamam anlamında kafasını salladı ama içinden bakalım bunun altından ne oyu nlar çıkacak diye düşünüyordu jun burada yer yokmuş dedi başka bir yer bulalım dedi oraya gittiler buraya gittiler arada jun bizimkileri arıyor artık hazır mı her şey diye soruyordu en son bir kez daha aradı artık eve gelelim mi çok fazla pot kırdım yeter artık tamam herşey hazır artık gelebilirsiniz dedim jun yoorinin yanına gidince en iyi yemekleri olan yerleri araştırdık ama yer yoktu dedi sanırım başka bir güne artık hadi eve gidelim dedi yoorin tamam ama beni dinlemedin gitmediğimiz yer kalmadı ayaklarıma kara sular indi bunun acısını sizden çıkartıcam dedi jun belkide kelmaz dedi mırıldanarak efendim dedi yoorin jun yok bir şey dedi eve gidince hava kararmıştı eve girdiğimizde ışıklar kapalıydı kesin birşey vardı yoorin okadar alışmıştıki bize kendi doğum gününü unutmuştu mesajı eğer okusaydı kesin anlayacaktı ama okuyamadan biz araya girdik ama söyleyecektik neyse yoorin hani kimse gelmedi mi daha dedi bilmemiş gibi yaptı bizde şekil almış duruyoduk öyle jungmin öyle bir durmuşki tek ayak üsüne habire kımıldıyordu ışıklar yanınca you birthday deyince jungmin daha fazla dayanamadı bir düştü ki az önceki halinden eser yoktu ayaklar havada sırtı yerde kara yastıkta allahtan yerde yastık vardi ki kafasını vurmadı dedim yoorin kahkahayı bastırdı doğum günü kızı benim doğum günümü hatırlamam lazımdı ama benim için süpriz oldu hepinize teşekkür ederim özelliklre juna okadar yolu beni oyalamak için gezdi zavallım sana çok fazla pasta verşcem dedi iyide size doğum günümü söylediğimi hatırlamıyorum siz nasıl bildiniz dedi baban sana sen su almaya gitiğinde sana mesaj göndermişti senden sakladığımız için özür dileriz sana süpriz etmek istemiştik yoorin merak etme babam bu mesajları her doğum günümde bana atar kızmasdım merak etmeyin dedi mumlar üflenmeli artık eridiler dedim yoorin tam üflerken ben dur! dur! dedimbir dilek tut öyle üfle dedi yoorin dileğini tuttu ve mumları söndürdü ne diledin dedim yoorin dilekleri birine söylersendilek kabul olmazmış bu yüzden sır dedi pastayı keserken juna en büyük dilimi verdi jungmin neden ona en büyük dilimi verdin dedi yoorin çünkü o beni oyalamak için çok uğraştı dedim ve jun hahaha gördün mü böyle büyük işler yaparsan sana büyük ödül gelir dedi jungmin suratını asmış komik bir hal almıştı herkes ona gülerek eşlik ediyordu jungmin tamam ama bir daha ona bölyle büyük dilimler vermeyin dedi hyun başarırsan sana veririz dedi patiye son vermiştik yoorinin babası onu aramıştı yoorin konuşmak için odaya gitti ve efendim babacığım dedi yoorin özür dilerim bu günlerde çok meşgulum lütfen anla beni yoorin üzülme baba meşgul olmadığın zaman yaparız partimi hem parti kaçmıyorki dedi bizde kapıyı aralıyıp onu dinliyorduk yoorin gerçekten anlayışlı bir kızdı babası üzülme dedi...

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 22:14

Ayy süper olmuşşşş
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 10:44

yaaaaa diğer bölümde var ama süper olcanı sanmıyorum bide fazla uzatmayacağım hikayeyi 15-16 bölüm falan yazcam ha bide aklımda başka bir hikayrde var ama yazsam mı bilemiyorum. sana soruyum dedim
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 11:42

bölüm 11

yoorin tamam dedi ağlamalı bir sesle babası sonra annenin ynına gideriz dedi aslında annesi doğum yaparken kanaması durmamış ve vefat etmiş yoorin telefonu kapatıp lavaboya gitti elini yüzünü yıkayarak yanımıza geldi benim yarın bir işim var işimi halledip gelicem dedi bende geleyim mi diye sordum hayır anlamında başını salladı yatarken sessizce ağlıyordu sabah olunca erkenden kalkmış hazırlanıyordu güzelcene giyinmiş hanım hanımcık gibi olmuştu onu hiç etek giyerken görmemiştim onu daha pantolon giyen üstüne pantolon giyerken görmüştüm ve hiç topuklu ayakkabı giydiğini hatırlamıyorum hep spor ayakkabı gidiğini görmüştüm aslında topuklu ayakkabıları giymeyi beceremiyordu ve hep saçlarını topluyordu ama bu sefer saçlarını salık bırakmış gidecekti jun onu odadan çıkarken gördü ve yanakları kızarmıştı hemen arkasını dönerek yaaklarının kızarıklığının geçmesini bekliyordu yoorin acelem var ben çıkıyorum dedi ju düşünmeye başladı ve nereye gitttiğini merak etti bende merak etmiştim yoorini takip etmeye başladık ilk önce babasının şirketine gitti babası dün gece eve gelmiş ve şimdide şirkete gelmiş babasıyla beraber çıkarken lüks bir arabaya binmişlerdi bizde arkadan bir taksiye binip şu arabayı takip et demiştik sonra annesinin yanına gelmiş ve öyle hüzünlü hüzünlü duruyordu bizde anladık tabi neler olduğunu taksi bizi bekliyordu ona bizi beklemesini söylemiştik tekrar taksiye binip eve gittik herkese olanları anlattık yoorinin bugün gülmesini sağlamalıyız dedim herkes tamam dedi yoorin eve gelince ben çok yorgunum ben yatıcam dedi jung min hayır yatamazsın bugün dışarıya alışveriş yapmaya gideceğiz dedi herkes evet dedi yoorin siz gidin ben yatacağım dedi kyu yapma ama herkes senin gelmeni istiyor seniz olmaz dedi yoorin anladı bensiz gitmeyecekler mecburen tamam dedi alışveriz merkezine giderken ilk önce jung min kıyafetler daldı birbirinden güzel şeyler vardı jung min üstüne komik bir elbise giydi ve komiklik yaptı yoorin jungminin bu haline çok gülmüştü sonra kyu ayakkabı mağzasından topuklu bir ayakkabı buldu ve yoorine hediye etti yoorin ben topuklu ayakkabı fazla giyemem dedi bence sen bunu yağmura ver dedi (yağmur kyunun kız kadeşinin yeni ismi oldu ) kyu tamam sana spor ayakkabı lazım dedi yoorin tabkide sen benitopuklu giyerken gördün mü dedi ayaklarına baktı gülerek bunları saymıyorum dedi herkes yoorine topuklu ayakkablıarını unutacak kadar şaşkın olmalıydı sonra bir yere oturarak topukluları çıkardı ayakları şimişti ayaklarına basamayacak kadarda acıyordu jung min juna sen yoorini sırtında taşısana dedi jun niye ben dedi jung min yapma ona olan hislerini anlaya biliyorum ha-er sabah onu gördüğünde yanakların kızarıyor yemekler gözünü alamıyor ve hatta her zaman onun yanındasın bugün bile onu takip ettin eğer onu sevmeseydin nereye gittiği seni ilgilendirmezd dedi jun kızararak nerden biliyosun belki onu sevmiyorum jung min aha yine yanakların kızardı sen kesin onu seviyosum dedi jun kekeleyerek kabul etti sonrada alış veriş mağzasından evde eksik olan şeyleri aldılar eve gidene kadar yoorin artık yere insem diye mızmızlanıyordu eve gidince yoorin hemen odaya gitti yanımızada uğramadı ben odaya gitiğimde çoktan uyumuştu anlaşılan gülmesine rağmen içindeki hüzün hala gitmemişti ...

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 12:25

Yaaa bitirme hemen bende çalışmaktan vakit ayıramıyorum ki yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 700190 yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 700190
neyse cnm ismim için tşkler bende senin ismini toprak,doğa gibi birşey ile değiştirmek istiyorum tabi istersen
yeni hikayene mutlaka ama mutlaka başlaaa yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 856802
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 13:43

bence toprak gayet güzel bir isim bu yeni hikayede de romantik komedi gibi bişi olcak heralde
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 20:05

bölüm 12

yoorin sabah yine herkesten önce kalkmış kahvaltı hazırlıyordu gülerek bana günaydın dedi bende sanada günaydın dedim yoorinin gözlerinde özel bir mutluluk vardı içindeki tüm üzüntüler gitmiş gülüyordu bize ona neden bu kadar mutlusun diye sordum bana bu bir sır yakında öğrenirsin dedi saeng geldi ve yoorine tebrikler dedi bende neler dönüyor evde anlamadım sonra saenge sordum neler oluyor niye yoorine tebrikler dedin diye sordum meğer jun ona dün gece biz uyurken yoorine onu sevdiğini söylemiş saengede jun sabah söylemiş yoorinde kabul etmiş tabii artık onlarda çiftler di
aynı bizim gibi ben bunu duyunca şoklar geçirdim yoorini yanıma çağırdımyoorin neden bana söylemedin ha haha diye ona biraz kızmış gibi yaptım zaten anlayacaktın senin gözünden hiçbir şey kaçmaz ki dedi saeng tabi ki kız haklı senin gözünden bir şey kaçırana aşk olsun dedi gülerek jun içeri girerken günaydın dedi onunda sevinç gözlerinden belliydi daha önce onları hiç bu kadar mutlu görmemiştim kahvaltı yaparken yoorin juna yemek yediriyor ama jun ona yedirmiyor bizde bir ben saenge yemek yediriyor bir saeng bana yeme yediriyordu normal bir çiftler gibi jun dediki bakın yemek yerken sana kadının yemek yedirmeli neden diye sordu yoorin çünkü bir tek o zaman kollarını çalıştırman gerekmiyor dedi yoorin bak bak daha yen çıkmaya başladık neler neler söylüyor yedirmiyorum sana yemek dedi jun tamam tamam geri alıyorm sözümü ve şunu söylüyorum ancak o zaman tadı çıkıyo yemeğin yoorin bunlar yetmez dedi bizde aradan onları izliyorduk jun hala bir şeyler söylüyordu yoorin tam affedecekken jun iyice batırdı bu seferde o zaman havamızı atamıyoruz ki ama dedi ve yoorin iyiki söyledin bak kendin yemek için bahane arıyosun dedi kendini daha fazla tutamayarak gülmeye başladılar sonra yoorinin telefonu çaldı babası arıyordu yoorin efendim baba dedi yoorin seyehatten döndüm artık eve gele bilirsin yoorin telefonla konuşmak için bir odaya çekildi ama baba ben onlara çok alıştım burada kalsam olmaz mı dedi babası bence artık eve gelsen daha yi olur çünkü yeterince onları rahatsız etmiş olabilirsin ama onlar için bir sorun yoksa kalabilirsin dedi yoorin bizim yanımıza gelerek babam iş seyehatinden döndü eve gelme mi istiyor dedi eğer sizin için sorun yoksa burada hala kalabilirmişim dedi herkes tabikide sorun yok istediğin kadar kalabilirsin dediler yoorin hemen babasını arayıp baba istediğim kadar kalabileceğimi söylediler kalabilirmiyim diye sordu babası eğer hepsi olumlu düşünüyorsa tamam dedi hem bende iş yüzünden çok meşgulum işlerim azalıncaya kadar kalabilirsin ama işler hafifleyince eve gel tamam mı dedi yoorin çok teşekkür ederim baba dedi yoorin dikkatli ol orada tamam mı onları üzecek hiç bir şey yapma dedi o sırada evin telefonu çaldı arayan annemdi onlarda seyehatten birkaç gün önce dönmüşlerdi annem artık bize gelin diyordu ...

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 20:07

Çabuk yaz bide profil linkini att
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ekim 31 2010, 20:12

profil linkim yok galiba bende bilmiyorum

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Kas. 01 2010, 16:13

TAMAM CNM BEN SANA KENDİ PROFİL LİNKİMİ ATARIM =)
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Kas. 01 2010, 20:32

hemen at bekliyorum çabuk olllllll!!!
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Kas. 01 2010, 21:54

BÖLÜM 13

ANNEME ABİM YAĞMUR SİZDE KALMASIN BİZİM ONA İHTİYACIMIZ VAR DEDİ HEM AERTIK TEMİZLİĞE GELMEYEDE GEREK YOK DEDİ ANNEM TAMAM AMA BİR KAÇ GÜN KALSIN SONRA TEKRAR ORAYA GÖNDERİRİM DEDİ ABİM AMA ANNE YAĞMURUN BİRDE SINIF ARKADAŞI BİZDE KALIYOR ... DAHA SÖZÜNÜ BİTEREMEDEN KIZ DEĞİL Mİ DİYE SORDU ABİM ANNEME EVET DEDİ HARİKA SÖYLEYİN ONA ODA GELSİN EĞER GELMEZSE ZORLA ONU GETİRİRİM ZATEN HEP İKİ TANE KIZIM OLMASINI İSTEMİŞTİM AMA SEN ERKEK OLUNCA HAYALLERİM YIKILDI HEMEN GETİR KIZLARI DEDİ VE TELEFONU KAPATTI ABİM YOORİNE ANNEM SENİDE YANINDA İSTİYOR DEDİ YOORİN EĞER ANNEN İÇİN PROBLEM YOKSA BENİM İÇİNDE PROBLEM YOK DEDİ BİZ BİR TANE BAVULA EŞYALARIMIZI KOYDUK ABİMLER BİZİ BEKLİYORLARDI SAENG VE JUN BİZE ÜZGÜN ÜZGÜN BAKIYORDU SAENG BENİ ARA BENDE SENİ ARAYACAĞIM DEDİ JUN YOORNE ÇABUK DÖN BEN SENSİZ NE YAPARIM DEDİ YOORİN BENDE SENDEN AYRILACAĞIM DİYE ÜZÜLÜYRUM AMA BİR KAÇ GÜN SANRET SENİ ARAYACAĞIM ARADAN GÖZ YAŞLARI DÖKÜLÜYORDU İKİSİNDEN SANIRIM GİTMEDEN ÖZLEDİLER BİZİBİZ GİDERKEN PENCEREDEN BAKMADILAR IAYA ÇEKİLMİŞ BÖN BÖN BAKIYORLARDI BİZ EVE GİDİNCE ANNEM HEMEN KAPIYI AÇTI HOŞGELDİNİZ KIZLAR DEDİ BİZDE HOŞBULDUK DEDİK VE İÇERİ GİRDİK YOORİN SİZE RAHATSIZLIK VERECEĞİM İÇİN ŞİMDİDEN ÖZÜERDİLERİM DEDİ ANNEM NEDEN ÖZÜR DİLİYORSUN SENDE BENİM İKİNCİ KIZIMSIMSIN HEP İKİ TANE KIZIM OLSUN İSTEMİŞTİM AMA KYU DOĞDUĞUNDA ÜMİDİMİ KESMİŞTİM AMA ŞİMDİ İKİNİZ VARSIZ VE BEN ÇOK MUTLUYUM DEDİ YOORİN EĞER BİR SORUNUN OLUNCA DİREK BANA GEL SANA YARDIM EDERİM DEDİ BİZ GELİRKEN ANNEM OCAĞA YEMEK KOYMUŞ BİZDE SOHBETE DALMIŞIZ YEMEĞİ FARK ETMEDİK TABİ SONRA YOORİN SANKİ BİR ŞEY YANIYOR DED ANNEM EYVAH! YEMEĞİ UNUTTUM MUTFAĞA GİTTİK ALLAHTAN HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ SADECE TENCERENİN DİBİ YANMIŞ ANNEM BU YEMEĞİ YİYEMEYİZ DEDİ VE EVDEKİ BÜTÜN MALZEMELERİ KULLANDIM DOLAPTA BİR ŞEY KALMAMIŞTI ANNEM HADİ ALIŞ VERİŞE BİZ ALIŞ VERİŞE GİDERKEN ÇOK MUTLU GÖRÜNÜYORDU ANNEM ÇOK MUTLUYUM İKİ KIZIMLA ALIŞ VERİŞE GİDİYORUM DEDİ HEPİMİZ ANNEMLE GÜLÜYORDUK YOORİN VE BEN AKŞAM YEMEĞİ HAKKINDA KONUŞUYORDUK MALZEMELERİ ALDIKTAN SONRA MUTFAĞA KOYULDUK YEMEKLERİ YAPIYOR HAMDE KONUŞUYORDUK ANNEMDEN GÜLÜCÜKLER SAÇIYORDU BOŞ BİR ARA OLUNCA YOORİN JUNU BENDE SAENGİ ARAMIŞTIM JUN TELEFONU AÇIP DİREK SENİ ÖZLEDİM DEDİ SAENG NE ZAMANGELİYOSUN SEN OLMAYINCA BURANIN ANLAMI YOK DİYE MIZMIZLANIYORLAR DI ANNEM BİZİ YANINA ÇAĞIRARAK NE YAPTINIZ BEN YOKKEN OLANLARI AÇIKLAYIN SEVGİLİNİZ VAR MI YOK MU BİLMEK İSTİYORUM DEDİ ANNEME BEN SAENGLE ÇIKIYORUM YOORİNDE JUNLA ÇIKIYOR DEDİM ANNEM VOWWW DEDİ HARİKA HİÇ BERABER YEMEĞE FALAN ÇIKTINIZ MI DEDİ ANNEME SAENGLE BEN YOORİN SAYHESİNDE ÇIKTIK AMA YOORİN DAHA YENİ ÇIKTIĞI İÇİN HİÇ BULUŞMADILAR YOORİN BEN SU İÇMEYE GİDİYORUM SU İSTEYEN VAR MI DİYE SORDU BİZ HAYIR ANLAMINDA BAŞIMIZI SALLADIK ANNEM HARKA DİYE SÖZE BAŞLADI BUNLARI BAŞBAŞA YEMEĞE ÇIKARMALIYIZ DEDİ İLK ÖNCE BUNLRA İLK ÖNCE HEP BERABER PİKNİĞE GİDİYORUZ DİYELİM SONRADA BİZ HEP BERABER DAĞILALIM BUNLARI ORDA BIRKALIM AKŞAM OLUNCA GERİ DÖNÜP ALIRIZ NASIL FİKİR AMA DEDİ YOORİN İÇERİ GİREREK NEYMİŞ O FİKİR BENDE DUYMAK İSTİYORUM ANNEM DİYORDUK Kİ YARIN HEP BERABER PİKNİĞE GİDELİM DİYORUZ NASIL AMA DEDİ YOORİN BENCE HARŞKA BİR FİKİR DEDİ AKŞAM OLUNCA BABAM EVE GELDİ BABAMA YOORİNLE TANIŞTIRDIM NEYSE MASAYI KURDUK BABAM BÖYLE KALA KALMIŞTI YEMEKLERİ KİM YAPTI DİYE SORDU YOORİN HEP BERABER YAPTIK DEDİ YEMEK YERKEN BABAM BÜYÜK BİR İŞTAHLA YEMEK YEDİ ELLERİNİZE SAĞLIK HEP BÖYLE YEMEKLER YAPSANIZ HEPSİNİ YERİM DEDİ GÜLEREK ANNEM NE YANİ SEN BENİM YAPTIĞIM YEMEKLERİ SEVMİYOR MUSUN DEDİ

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Kas. 02 2010, 13:01

HAHAHA AYY SÜPER OLMUŞŞ SAENG LE BENİ ŞÖYLEE BAŞBAŞA Bİ YEMEĞE ÇIKARRR =)
AMA BEN BAYILIYIM FALAN BANA AKSİYON YARAT KENDİNEDE ROMANTZİM YARATT

NOT:HİKAYEMİ YAZARKEN SENDEN İLHAM ALIYORUMM :D
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Kas. 02 2010, 14:58

ben sadece romantizmi tek istemiyorum sık sık komedi olacak yoksa sevmiyorum

NOT: benden mi ilham alıyorsun valla ben o kadarda güzel yazmıyorum ama ikinci hikayem inşallah güzel ve komik olur

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Kas. 02 2010, 15:14

İnşallah cnm yaa ama beni saengle kendinide junla başbaşa bırak bende hikayemi yazmaya başlıyorum EVT SENDEN İLHAM ALIYORUM MESAJLARINA BAK PROFİL LİNKİMİ ATTIM CNM
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Kas. 03 2010, 16:52

bölüm 14

günümüz eğlenceli geçmişti biz çıkalı 2 ay yoorin ve junda 1 ay olmuştu sabah olunca yoorinin telefonunun sesiyle uyandık arayan jundu yoorin uykulu uykulu konuşuyordu efendim jun dedi kyu çabuk gelin saengle junu hastahaneye kaldırıyoruz sizde eve gidin hyun sizi alacak dedi bizde apar topar çıktık evden eve geldiğimizde kapıyı jun açtı bizde şaşırdık sen hastahanede değil miydin dedim jun hayır sadece bir şaka yapmıştık bakalım ne kadar korkacağınızı görmek için dedi biz içeri gittiğimizde sinirli sinirli bakıyorduk sonra özür dilediler biz tabi kabul etmedik bakışlarımıza devam ediyordu sonra abim elinde torbalarla içeri geldi içinde makyaj malzemeleri güzel elbiseler ayakkabılar takılar vardı bize bunları alın ve üstünüzü değiştirin dedi bizde hiç ses çıkarmadan odaya gittik üstümde beyaz bir abiye vardı sanki bir melek gibi olmuştum yoorinin abiyesi siyahtandı ama onunkinde tüllerden şekiller vardı saçlara gelince bana yoorin çok güzel bir topuz yaptı sonrada makyajımı açık renklerle yaptı bende onun saçlarına tatlı bir topuz yaptım makyajına koyu renklerle yaptım takıları taktıktan sonra saeng beni beyaz bir takım elbise ile junda siyah bir takım elbise ile yoorini bekliyordu salona gidince hepsinin gözleri açıldı jung min bu güzel kızlar da kim dedi jun ve saeng gözlerini jung mine dikti jung min tamam tamam yemedim kızları sadece iltifat etmiştim dedi biz farklı arabalara binmiştik neden ayrı arabalardayız aynı yere gitmiyormuyuz dedim saeng farklı yerlere gidiyoruz dedi biz restauranta gittik içeri gittiğimde sadece bizim için ayrılmış bir yerdi kalpli balonlar vardı yoorinle junda bir yatta yer ayırmıştı yemek yedikten sora saeng balonları benden patlatma mı istedi bende tamam dedim acaba balonları patlatınca elime ne geçecekti sırayla patlatıım içinde küçük kartlar vardı şimdi okumamı söyledi bende kartları birleştirdim şöyle yazıyordu ''BENİMLE EVLENİR MİSİN ? ''
ve garson elinde bir balonla geldi işte bu son balon bunuda patlat dedi bende şakınlıkla balonu patlattım içinden bir yüzük yere düştü saeng onu yerden alarak bana uzattı bende elimi uzatarak yüzüğü parmağıma taktı yoorinle jun içeri gittiklerinde yoorin juna teşekkür etti yemeklerini yediler sonra yoorin heyecandan eli ayağına dolaşmıştı yoorin benim makyaj tazelemem gerek dedi ve içeri gitti jun o sırada masaya küçük bir kutu koymuştu yoorin içeriden geldi e masaya oturdu oturunca önündeki küçük kutuyu gördü bu ney diyerek kutuyu açtı içinde yüzüğü görünce anladı junun yanakları fena kızarmıştı yoorin eline yüzüğü alarak taktı yüzüğü görünce anladım ve cevabım evet dedi annemim bizi başbaşa bırakma planı suya düşmüştü gece yoorin bize herşeyi duyduğunu söyledi ve ben gidemem yarın bir işim var dedi .

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Kas. 03 2010, 17:06

Süper yaaaaaa!!! Saeng bana evlenme teklifi etti ayy kalbim yerinden fırlıcak yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 629990
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Kas. 03 2010, 17:08

seni bildiğim için yaptım :P
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: yeni ailem ve ilk aşkım   yeni ailem ve ilk aşkım - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Kas. 03 2010, 19:48

bölüm 15 ~ FİNAL~

şimdi eve doğru yol alıyorduk ben mutluluktan uçuyordum kalbime giren adamla evlenecektim ama abimler bunu biliyorlar mıydı dedim saeng annenler de biliyorlar babandan ben çoktan izin aldım abininde katkısı oldu tabi acaba yoorinler ne yapıyorlar dedim içimden eve gidince abim elimde yüzüğü gördü yüzüğü takmışsın ha dedi bende abime saengle beraber teşekkür ettik abim bir şey değil ama ben olmasaydım babam biraz zor izin verirdi dedi ben yine teşekkür ettim eve yoorinler geldi içeri girerken elindeki yüzüğü gördüm yoorine sende mi dedim yoorin elime bakarak evet bende evleniyorum dedi sabah olunca düğün tarihini ayarlamışlardı saeng bizimkini junlardan bir hafta önce aldı
eve geldiklerinde bize süpriz yaptılar

evlilik günü

en sonunda evlendiğimiz zaman geldi ben çok heyecanlıydım düğün bittiğinde balayına tokyo ya gitmiştik birkaç gün aradan geçti ve evimize gittik yoorin gelinlik provası yapıyordu o da şimdiden heyecanlanmıştı işte o gün gelmişti her şey çok güzeldi ypprinler de evlendikten sonra onlarda tokyo ya gittiler bir kaç gün orada kaldıktan sonra onlarda eve geldiler yeni evlendiğimiz için herkes bize uğrayıp gidiyordu özellikle de annem her gün geliyor geldiğinde ben seni çok özledim deyip duruyor anneme alış artık dedim bende seni özledim ama bende artık evliyim dedim anne sen merak etme ben senin yanına geleceğim merak etme sende biliyorsun evlendiğinde annenden temelli ayrıl mı yorsun ki dedi annemde tamam güçlü olacağım dedi

1 AY SONRA

yoorinler ve biz abimlerin evinde toplandık yoorin size bir şey göstereceğiz dedi herkes merak içinde bizim ne göstereceğimizi merak içinde bekliyordu biz elimizde ultrasyon fotoğrafı ile işte dedik jun gözleri dolarak teşekkür etti saeng şaşırmış bakıyordu sonra yanıma gelerek ban sıkı sıkı sarıldı jun o aradan yoorini döndürmeye başlamış duruyordu yoorin döndürme midem bulanıyor dedi ama jun durmadı yoorin en sonunda dayanamayıp junun üstüne çıkarttı jun özür diledi yoorin
sen bunu hak ettin ama sana döndürme dedim jung min juna elbise verdi jun doşarı çıktıktan sonra yoorin ayılmış bekliyordu ben kaldığım bu gün burada kalacaktık herkes çok eğleniyordu özeelliklede jun ve saeng çok mutluydu

8 AY SONRA

benim karnım çok büyümüştü yoorininki benim yanımda hiç gibiydi anneme yoorinle gideceğiz anneme gidince yoorin iyiki senin ikiz çocuğun olmayacak yoksa kızım gibi şişersin anneme anne ben ne yaptım çocuklarım yemek yemek istiyolrar dedim gülerek bizim son günlerimizdi jun ve saeng bize çok iyi bakıyorlardı eve giderken karnım çok fena kasılmıştı ney seki saeng bizi eve götürüyordu karnım kasılınca hastahaneye gittik artık zamanım geldi saeng heyyecandan ne yapacağını biliyordu sonra doktor artık her şey hazır hadi dedi bir saat sonra oradan iki çocula beraber çıkmıştım saeng artık içi rahat etmiş yanıma gelip anlımdan öpmüştü yoorin tebrik ederim canım dedi bende senide görücez dedim bakalım nasıl dayanıcan dedi gülerek bir kaç gün geçtikten sonra yoorinin sancısı tutmuş hastahaneye gittik bir kız çocuğu çok tatlıydı benimde bir kız bir de erkek olmuştu hepsi çok tatlıydı jun ağlayarak yoorinin yanına geldi nasılsın diye sordu iyiyim anlamında başını salladı herkes çok mutluydu abim kendi dayı olduğu için çok mutluydu her gün çocukları görmek için geliyordu annemde bana yardım için geliyordu benden sonra yoorinin yanına geliyordu jung min hyun kendi hallerinden mutluydu yoorin zavallım kızı bir oyna bir buraya gitmekten yoorinin canı çıkmıştı jun bu kız nerden geldi başımıza diyerek mızmızlanıyordu ve en sonunda yoorinin yemeklernden yiyeceği için mutluydu saengle ben çocuklardan dolayı sıra ona gelemiyordu yaa birazda benimle ilgilensen olmazmı diye mızmızlanıyordu her şey olduğu gibiydi kimse bu düzeni bozamaz gibi olmuştu.

NOT:herkese benim yazdığım hikayeyi okuyanlara çok teşekkür ederim bence çok iyi olmadı yorumlarınızı bekliyorum.

yeni ailem ve ilk aşkım
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Hyun Joong'un Yeni Draması “Playful Kiss” in kamera arkası fotoğrafları
» Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!