SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki
YazarMesaj
Ophelia

Ophelia

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 22:32

İnşallah canım okumayı çok severim de yazmayla pek aram yok ama ben de çok isterim tabi Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 768209
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 22:47

E ufaktan ufaktan yazarsın işte başladığında kendini alamıyosun inan ki zaten pek değişik bişeyler olmuyo geneli hep aynı veee jungun itirafı pek istediğim gibi olmadı biraz aceleye gelerek yazdım yalnız olmadığım zaman oluyo bu genelde kalabalıkta pek yazamıyorum evde kalabalıktı....ve ve o yıldızlarla ilgili daha değişik yazacakken öle çıkıverdi işte sizce olmuşmu ki Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 8764
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:16

Bence olmuş canım ama içine sinmediyse bu gece değiştirip yollayabilirsin canım, çünkü artık bitiriyoruz , istediğin gibi olsunPrenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 51113
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:31

Bence de olmuş canım okurken cidden çok hoşuma gitti ama sen bilirsin tabi Sinemin dediği gibi içine sinmiyosa Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 811960
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:41

Hım tamam o zaman kalsın ya değiştirmeyelim....Başka hikayelere kalsın başka ilhamlar değilmi kızlar Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Salı Ağus. 31 2010, 23:56

Evet evet sen sakla ilhamlarını onlar lazım bize Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 01:54

Merve bana kızma ama şu gif beni çok etkiliyo ya Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 917831
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 12:20

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344 Yok niye kızıyım canım yaa haklısın çok dehşet görünüyo beni bitiriyo yanii Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 750436 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 581176
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:13

Benim gif baya buyuk evime gideyim ilk onu degistiricem ama kiyamiyorumda....Sinem gözüm yollarda kaldi ekliyonmu bölüm
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:15

Ben ikinizinkini de sevdim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 808833 Ekleyeceğim birazdan, sadece resim arıyorum istediğim gibi...Buldum sayılır Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 51113
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:24

Tamam canim ben simdi gittim birazdan gelirim
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:34

Ayyy çok heyecanlı Gülcan unnim bölümlerin çok güzeldi.Ayrıca gifin gerçekten çok güzel kıyma bence Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344
Artık finali bekliyoruz Sinemcim Fiiinal!Fiinal! Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:38

Finali yolluyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319 Umarım beğenirsiniz, finali okurken bir şiir ve bir şarkı alıntısı yaptım...Hikayedeki duyguyu daha iyi vereceğini düşündüm çünkü...Evet, daha fazla bekletmiyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 1426
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:41

ARADIĞIM CENNET---> FİNAL

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Aradgmcnnet

Rüya hala inanamıyordu. Jung Min onu sevdiğini söylemişti hem de gözlerinin içine bakarak. Ama en tuhafı Rüya'nın onun bakışlarını

gözlerinde değil kalbinde hissetmesiydi. Ve...o da onu sevdiğini hissediyordu. Ne kadar aksini haykırmak istese de...
'Ben sana karşı hiç bir şey hissetmiyorum' diyebilirdi, kendine yalan söyleyebilirdi ama Jung Min bunu duyarsa ne kadar kırılırdı...İşte

buna dayanamazdı...Jung Min onu kendine doğru çekip sıkıca sarıldı.
'Eğer senden duyamayacaksam, bırak beni sevdiğini kalbimle hissedeyim. Suskunluğuna bile razıyım.'
Rüya ağlıyordu. Hiç bir şey diyemiyordu sadece hep onun yanında kalmak istiyordu. Jung Min
'Bu akşam seninle uyuyabilir miyim?' dedi çekinerek.
Rüya sadece başını evet anlamında sallayabildi.Sesinin titrememesi için çaba gösterdi ama pek başarılı olamamıştı.
'Eğer bana şarkı söylersen...'
Jung Min ona sarılarak yavaşça yatağa oturdu ve yatmasına yardım etti.Sonra onu kendine doğru çekerek sıkıca sarıldı ve hafifçe

şarkısını mırıldanmaya başladı. Ona ilk defa söylediği şarkıyı...

sadece ben miyim gözyaşı döken ve acı çeken?
aşkını böyle özlerken
sadece ben miyim geri gelmeni ümit eden
oh! aşkım.
bebeğim bana gel.
aşkıma..
bunu yeniden yapabiliriz
aşkımızı...
bana geri geleceksin değil mi?
sen ve ben...

Rüya, kelimelerin ve sesinin büyüsünde kendini unutmuştu. İlk defa kendini bu kadar mutlu ve güvende hissediyordu. Sadece bu gece

diye düşündü ve tekrar gözyaşları akmaya başladı.
Jung Min onu teselli etmek istercesine saçlarını okşuyordu.
'Ben varken sen hep mutlu olacaksın.' diye fısıldadı, çok geçmeden ikiside uyumuşlardı.
Sabaha karşı Rüya gözlerini açtı ve Jung Min'i seyretmeye başladı. Yavaşça biraz daha ona yaklaşarak yanağına bir öpücük kondurdu

sonra sessizce kalktı. Bir kağıt ve kalem buldu ve yazmaya başladı. Sonra aynı sessizlikle kağıdı az önce kendisinin yattığı yere bıraktı,

yavaşça odadan çıktı.
Gidiyordu, bunu en başından beri biliyordu zaten ve artık zamanı gelmişti...

Jung Min uyandığında mutlulukla Rüya'ya sarıldığı koluyla onu kendisine doğru çekmek istedi ancak...yoktu. Şaşkınlıkla yatakta

doğrulup etrafına baktı.
'Rüya?'
Ve gözüne artık Rüya'dan geriye kalan kağıt ilişti. Telaşla kağıdı açtı ve okumaya başladı...

''Seni sevdiğimi söylecek kadar kalamam burada. Geçici bir hevesin olamam. Üzgünüm Jung Min...Bunu kendime yapamam. Sen beni

kolayca unutabilirsin, bu yüzden beni arama. Bugün Kore'den ayrılıyorum. Seni ve arkadaşlarını hep gülümseyerek hatırlayacağım...
Rüya...''

Elleri titreyerek kağıdı bir kez daha okudu...Rüya...onu bırakıp gitmişti...

Aceleyle alt kata indi bir yandan da onu durdurmaya çalışan Jun'a bağırıyordu.
'Anlamıyor musun!! Rüya'nın peşinden gitmem gerek, onu durdurmalıyım!!'
Jun
'Nasıl yani, vedalaşmadan mı ayrıldı?'
diyerek şaşkınlıkla kapıdan çıkan Jung Min'in arkasından bakakalmıştı. Jung Min ise Jeju daki havalanına bir an önce yetişmek için

acele ediyordu.
Rüya, Kore'den gidecekse havaalanında olmalıydı...

Arabasından indiği gibi koşarak uluslararası uçuş kısmına yöneldi.
'Afedersiniz, acilen birisi için uçuş kayıtlarına bakar mısınız? Adı Rüya...'
Sekreter bir anlık şaşkınlıktan sonra
'Üzgünüm ama soyadını da söylemeniz gerek, bu şekilde o kadar kişinin arasından onu bulamam.'
Jung Min artık sabrının taştığını hissederek bağırmaya başladı,
' Lanet olsun! Kore'de kaç tane Rüya adında Türk var sorabilir miyim??? Şimdi o kayıtlara bak ve bana hangi ülke için bilet aldığını

söyle!'
Görevli durumun sandığından daha ciddi olduğunu farkedip ismi arattı
'Haklısınız. Bir Türk, Japonya için 10.40 a bilet ayırtmış ve uçak 5 dakika sonra kalkacak'
'HEMEN o uçağa bir bilet istiyorum'
'Üzgünüm ama uçak birazdan kalkacak'
Jung Min
'Bana sadece şu kapılardan geçmemi sağlayacak bileti ver!!' deyip cebinde ne kadar para varsa hepsini masanın üstüne koydu, görevli kız

bileti verdi.
Ve uçağa gidilen yönü işaret etti.
Jung Min koşuyordu, hızla güvenlikleri geçip yolcuların uçağa doğru gittiği kapıya koştu.

Geç kalmıştı. O gözlerinden süzülen yaşlarla olduğu yerde kalmışken uçak havalanıyordu.

Orada öyle ne kadar beklediğini bilmiyordu ancak havaalanından çıkarken Kyu'nun sesiyle kendine gelebildi,
'Neler oldu böyle? Rüya nerede??'
Jung Min oradaki koltuklardan birine çöktü,
'Gitti...' diyebildi.
Birden aklına gelen fikirle umutla arkadaşlarına baktı,
' Bir sonraki Japonya uçağına yetişmeliyim!'
Hızla tekrar bilet satış noktasına ilerlerken oradaki büyük ekranlı televizyonda çıkan haberle olduğu yere çöktü, artık hiç bir şeyi

hissedemiyordu. Kalbi o kadar acıyordu ki arkadaşlarının bağırışlarını bile duyamıyordu....

'Jeju adasından bir saat önce Japonya'ya doğru yola çıkan XX456 sayılı uçak, bilinmeyen bir nedenden dolayı uçuş sırasında alev

almıştır. Okyanusa düşen uçaktaki yolculara ulaşmak için kurtarma çalışmalarına başlandı.'

Aşk, umutla beklemeye devam ediyordu...O gelecekti...Gelmeliydi...Bu kadar yakınken, bu kadar sevmişken ellerinin arasından kayıp

gidemezdi...Kalbi seni seviyorum diye çığlık çığlığa haykırırken ona sırtını dönemezdi...Ama kimbilir, belki de giderdi...Asla geri

gelemeyeceğini bilmeden, kalbini susturarak...Kimse ne olacağını bilemez, çünkü aşk sadece kalplerin arasındadır... Bazen başlar, bazen

biter, bazense hep devam eder...Ve kalbi yok edene kadar da nefes almaktan vazgeçmez...

BİR YIL SONRA

Tam bir yıl oldu diye düşündü Jung Min. Uçak kazasının olduğu o gün, bir haber alana kadar eve dönmeyi reddedip havaalanında

kalmıştı...Ölen yolcuların arasında onun adını görene kadar kalmıştı. Sonrasını hatırlamıyordu. Sonrası yoktu zaten...İlk önce gruptan

ayrılmayı istediğini söylemişti Hyun'a ama o kesinlikle reddetmişti.
Tam bir yıldır Jung Min'in normale dönüp tekrar konser verebilecek hale gelmesini bekliyorlardı. Sadece bir defa konsere çıkmıştı; o şarkı

için...Basına
'Bir tatili hakettiğimizi düşündük ve çalışmalarımız için hazırlık yapıyoruz ' demişlerdi.
Kyu, Jeju'daki evden ayrılmayı teklif etmişti ama Jung Min bunu duyunca
'Asla buradan ayrılmam! Onu unutmam için neden bu kadar uğraşıyorsunuz!' diye bağırmıştı.

bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet

sen say ki
ben hiç ağlamadım
hiç ateşe tutmadım yüreğimi
geceleri, koynuma almadım ihaneti
ve say ki
bütün şiirler gözlerini
bütün şarkılar saçlarını söylemedi
hele nihavent
hele buselik hiç geçmedi fikrimden
ve hiç gitmedi
bir topak kan gibi adın
içimin nehirlerinden
evet yangın
evet salaş yalvarmanın korkusunda talan
evet kaybetmenin o zehirli buğusu
evet nisyan
evet kahrolmuş sayfaların arasında adın
sokaklar dolusu bir adamın yalnızlığı
bu sevda biraz nadan
biraz da hıçkırık tadı
pencere önü menekşelerinde her akşam

dağlar sonra oynadı yerinden
ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca
sen say ki
yerin dibine geçti
geçmeyesi sevdam
ve ben seni sevdiğim zaman
bu şehre yağmurlar yağdı
yani ben seni sevdiğim zaman
ayrılık kurşun kadar ağır
gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın
yine de bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
beni affet
Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç

Her gün akşama doğru evden çıkıp gece yarısından sonra dönüyordu. Arkadaşlarının hepsi ne yapacağını şaşırmış, çaresizce Jung min'in

düzelmesi için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlardı. Aslında hala şakalar yapıyordu ve sürekli gülüyordu ama bir şeyler tersti.
Jun dayanamayıp Kyu'yla beraber o çıktıktan sonra peşinden gittiler. Döndüklerinde Hyun ve Saeng merakla
'Eee? Sorun ne öğrenebildiniz mi? Nereye gidiyormuş?'
Jun gözleri dolu bir şekilde
'Deniz kenarına...' diyebildi. O ağlamaya başlayınca devamını Kyu getirdi,
' Orada saatlerce oturup denize bakıyor ve kendi kendine konuşuyor. Biz yanına yaklaşırken Rüya dediğini duyduk, sonra ağlamaya

başladı. Bizi farketmeden geri dönmek zorunda kaldık...'

HYUNG JUN

Arabayla bir partiden dönüyorduk, Jung Min yine yoktu biz de hasta olduğunu söylemiştik. Sıkıntıyla dışarı bakarken ağzım açık

şaşkınlıkla
'Hey! Arabayı durdurun!' diye bağırdım.
Arabadan indiğim gibi koşarak az önce gördüğüm kızı yakalayıp önüne çıktım. Yanılmamıştım...Ben farkında olmadan ağlarken onun da

gözleri dolmuştu. Diğerleri de telaşla yanıma geldiler ve karşılarında Rüya'yı görünce şok oldular...

Oradaki bir kafeye oturmuş birbirimizin yüzüne bakıyorduk. Rüya
' Sizi tekrar görebildiğime inanamıyorum' dedi sevinçle.
Hepimize tek tek baktı...
'Jung Min? O nerede??'

KYU JONG

Jun ağlamaya başladı ve ben tüm hikayeyi Jung Min'in şu son hali hariç anlatmaya başladım. Şaşkınlıkla dinliyordu.Ben bitirince Hyun

hepimizin merak ettiği o soruyu sordu,

' Peki sen nasıl o kazadan kurtulabildin?'

RÜYA

Bir Yıl Önce - Jeju Uluslararası Havaalanı
Havaalanına vardığımda telefonum çaldı. Arayan çalıştığım şirketti. İstemsizce cevap verdim.
'Evet, konuştuğumuz gibi. Saat 3'te Astana'daki görüşmede olacağım.'
Kazakistan'a gidiyordum.Biletimi ise Japonya'ya almıştım...
6 Ay Sonra- Kazakistan
Her şey o kadar boş ki...Aylardır kendimi buradaki tarihi eserlerin kazı çalışmalarına verdim. Günlerdir yaklaşık üç saatlik uykuyla

ayakta duruyorum. Kendimi bu kadar kötü hissettiğim için herkesten uzaklaştım.Zaten isteselerde bana yakın olamıyorlar. Jung Min'in

dediği gibi herkesi kaçırabilme özelliğimi kullanıyorum.
3 ay sonra - Tayvan
Yeni işim Tayvan'daydı...Henüz alışmaya çalışıyordum...Geldiğim ilk gün televizyonda kanallara bakarken bir haber dikkatimi çekti.
''SS501 dün Tayvan'da verdiği konserde büyük ilgi gördü. Sadece slow şarkı söyleyen grup , yeni şarkıları 'Only One Day' ile büyük

beğeni topladı.''
Ve şarkıyı söyledikleri kısmı girdiler. Oradalardı...Beşide karşımdaydı işte...farkında olmadan tüm dikkatimi Jung Min'e vermiştim.

Şarkının sözleri üstüme bir ağırlık gibi çökmüştü ve bittiğinde Jung Min'in gözlerinden yaşlar süzüldüğünü görür gibi oldum.Kendi

kendime
'Hah! Haklıydım!!Kimbilir kimi düşünüyordun o an!...'
dedim. Gözyaşlarımı elimle silerek Tv'yi kapattım.Bu, onları gittikten sonra ilk ve son görüşümdü...

Only One Day (Sadece Bir Gün)

Senin giderkenki gülüşünü unutamıyorum...
Çünkü ben sana değer verdim.
'Zaman herşeyi onaracak...'
Bu arkadaşlarımın bana desteğiydi...
Ama seni gömmek için bu da faydasız
Sürekli gezilerin arasında
Beni tekrar bulan o şey,
Rüzgarla gelen sesindi...
Unutabilir misin?
Günden güne
Senin burada olmadığın o gün
Sanki dün gibi bir hatıra oldu
Bu bana çok zor geliyor
Bir gün yalnızca bir gün için
Eğer gözyaşlarını yalnız elim silebilecekse
O zaman sana söyleyeceğim, herşeyim olduğunu...
O uzun gecelerde gizlenen
Geçmiş anılarımı unutamam
Acımasız zaman dursa bile...
Üstelik tutamadığım sözüm, üstüme çöken toz oldu
Gizlice, gözyaşlarımla temizlerim...
Büyük kalabalığın arasında seni tekrar arıyorum
(Sesim) seni seviyor diyor, bunu unutabilir misin?
Kader bizi ayırsa da
Paramparça olmuş bir rüya olsa da
Seni tekrardan geri getirmeyi dilerim...
Bir gün, yalnızca bir gün için,
Eğer seni görebilirsem
Ettiğim en iyi dua
Seni geri getirebilmek için, devam edemiyorum...
Söyleyemediğim o kelimeler kalbimin derinliklerindeydi
O halde şimdi sana söyleyeceğim; seni seviyorum
Lütfen bu son cesaretimi kabul et...

Şu Anda...Kafede...SS501le...

Şaşkınlığım hala geçmemişti...Planımın buraya varacağını nereden bilebilirdim ki??
Onları daha fazla bekletmeden anlatmaya başladım...
'Evet o gün Japonya için bilet aldım ama onbeş dakika kala kararımı değiştirip Kazakistan'a gitmeye karar verdim. O...Jung

Min...gelmeyeceğini düşünmüştüm ama eğer gelirse diye nereye gittiğimi bulmaması için son ana kadar bekleyip Kazakistan uçağındaki

gelmeyen yolculardan biri yerine uçağa binebildim. Bunu yapanları zaten duymuşsunuzdur.' dedim son olarak.
Onlar, o gün uçağa gitmek üzereyken ağlama krizine girdiğimi nerden bilebilirlerdi ki?Ve Kore...Buraya yine işim gereği gelmek zorunda

kalmıştım...

Kyu,Hyun , Saeng ve Jun şaşkınlıkla onu dinlediler ve sözleri bitince Hyun
' Şimdi bizimle geliyorsun...'
dedi.Rüya şaşkınlıkla
'Nereye?' diyebildi...
Saeng sevecen gözlerle ona baktı,
'Jung Min'i sormuştun değil mi?...'

RÜYA
Deniz kenarına geldiğimizde hala bir şey anlayamamıştım. Kızamıyordum da çünkü hepsinde tuhaf bir durgunluk vardı. Sahile yaklaşık

yüz metre kala durduk ve arabadan indik. Soran gözlerle onlara bakıyordum.
Saeng yine yanıma gelip bana karanlığın içinde bir yeri işaret etti,
'Yürümeye devam et, göreceksin.'
'Neyi?' dedim. Ama cevap vermediler.
'Peki öyle olsun' deyip yürümeye başladım. İlerledikçe karşımda bir bank olduğunu farkettim. Merakla adımlarımı hızlandırdım, orada

biri vardı. Kalbim heyecanla atmaya başladığında aklım 'Hayır, lütfen 'o' olmasın....' diyordu...
Yaklaşık iki metre kala durdum ve derin bir nefes aldım. Tam seslenecekken duyduklarım karşısında hiç bir tepki veremedim...Sadece

dinliyordum...

Jung Min bir an onu görür gibi oldu karanlık okyanusta...Onu ve asla unutamadığı o gülüşünü...
'Sen gelemeyeceksin belki ama ben gelebilirim değil mi?... Seni son kez göremedim bile...Beni duyduğunu biliyorum. Hatta eminim hala

bana kızıyorsundur.
Burada olsaydın yine tartışacaktık ve ben ilk defa senin karşında susacaktım. Yalnız gözlerine bakabilmek için bin kere susmayı tercih

ederdim...Bana kızdığın için mi gittin? Şimdi senden geriye hiç bir şey kalmadı...Bazen hayalini görür gibi oluyorum, biliyor musun?'
Hafifçe güldü, artık gözyaşları akmaya başlamıştı,
'Hatta ''yine mi sen'' diye kızar gibisin, bakışların hala aynı. Ya ben? Ben aynı kalabildim mi? Her gün buraya gelip beni neden

bıraktığını sorup duruyorum, belki cevap verirsin diye...Bana ''Artık Git!!' diyecek olsan bile sesini duyacaksam eğer; giderim...Seni

kızdırdığım o gün eğer hala yanımda olacağını bilseydim, giderdim.Ben aynı kalamadım sanırım, görüyorsun, hala seni aradığım içi bana

kızıyorlar. Ve... Ve senin hayalin hala dalgalarda çocuklar gibi oynarken, sen bana hala gitmemi söylerken ben tıpkı o zaman olduğu gibi

yine gidemiyorum...'

Rüya da ağlamaya başlamıştı.Duyduklarına inanamıyordu...Yavaşça ona doğru yaklaştı, şimdi tam arkasında duruyordu, derin bir nefes

alıp
'Gerçekten gider miydin?' diyebildi.
Jung Min gözlerini silip ayağa kalktı...
'Sana bir soru sordum, bilmem farkında mısın bay ukala...' elinde olmadan sesi titremişti...
Yavaşça arkasına döndü...
İnanamıyordu, sadece bakıyordu. Eğer dokunmaya kalkarsa bir anda kaybolacağından korkuyordu.
Rüya daha fazla dayanamayıp ona doğru yaklaştı, eliyle yüzüne dokundu.
'Gitmeni istemiyorum.' dedi gözlerine bakarak ve devam etti,
'Ben hala buradayım...'
Jung Min hiçbir şey diyemeden Rüya'ya sıkıca sarıldı...İkisi de ağlıyordu...

Hayat bazen kimsenin hayal edemeyeceği şeylerle karşılaştırır sizi...Öyle ki bazen çektiğiniz tüm acıları bir anda unutuverir sadece o an

için şükredersiniz...Çünkü bilirsiniz ki hayat her zaman size bir fırsat vermez, siz bir ölünün dirilmesinin imkansız olduğunu bilirsiniz

ama hayat öyle bir plan kurar ki geriye sadece mutluluk kalır...

Bir Ay Sonra

Rüya, tüm yaşadıklarını Jung Min'e anlatmak zorunda kalmıştı, onun bu kadar acı çekeceğini bir an bile düşünmemişti... Şimdi ise

birbirlerini bulduklarından beri Jung Min her gün onunlaydı. Bu kez evlerinde kalmayı reddetmişti, oraya çok yakın bir otele yerleşmişti

ama eskisinden daha çok birliktelerdi. Jung Min, sanki kırılgan bir şeye dokunur gibi davranıyordu Rüya'ya...Hala inanamıyordu...

İnsan, bir ölünün geri gelmesi için ne kadar dua etse de gelmeyeceğini bilir...Ama gelirse...Bir şekilde tekrar hayatını aydınlatırsa işte o

an diyecek tek bir sözünüz kalmaz. Sadece doya doya onun yüzüne bakmak istersiniz ve en çok da onu kaybetmekten korkarsınız...
İşte bu yüzden Jung Min, Rüya'ya işiyle ilgili hiç bir şey soramıyordu, bir daha gitmeyeceğine inanıyordu...

JUNG MİN

Her zamanki gibi sabah erkenden kalktım, artık zorlanmıyordum...Ah...kesinlikle değiştim:D Alelacele üstümü giyinip alt kata indim,
'Heyy ben çıkıyorum, hazırlandığınızda beni arayın, sahilde buluşuruz...'
deyip kapıdan çıktım, koşarcasına otele gidiyordum. Aslında otele gitmesini hiç istememiştim ama o hala inatçı olduğundan beni

dinlemedi...Yine de onu görebildiğim için mutluyum. Odasının önüne gelince yüzüme en şirin ifademi yerleştirip kapıyı tıklattım.
'Rüya?'
Adını bir yıldır sürekli soğuk bir denize söyleyip cevap beklemiştim, şimdi ise onun sesi beni hayata bağlayan tek şey olmuştu...Yeniden...
'Geldim iki dakika daha bekle sadece tamam mı??'
Ben kapının yanındaki duvara yaslanıp beklerken birden kapı açıldı, onu gördüğümde yüz ifademin değişmesini farkedip gülmeye

başladı,
'Hem şaşkın hem de ukala...Umarım bu özelliklerinle de övünmüyorsundur:D'
Sadece gülümsedim ve elinden tutup kolumu boynuna dolayıp sıkıca sarıldım, saçlarının kokusunu içime çekerek bir süre öylece durdum.
'Bugün sana bir süprizim var, sadece görene kadar bekle:D'

Rüya ve Jung Min sahile geldiklerinde Kyu, Hyun,Jun ve Saeng çoktan gelmiş onları bekliyorlardı.Jun,
'Tekne turu mu? Bu harika:D Süpriz diye buna derim:P' diyerek güldü ve Jung Min'in tepkisinden korkarak hızla tekneye doğru koştu.

Hepsi gülüyordu Jung Min hariç...Hepsi bindikten sonra tekne açılmaya başladı. Etrafta sudan başka hiçbir şey görülmeyene kadar

uzaklaştılar...
O gün akşama kadar çok eğlendiler, hepsi Rüya için en hareketli şarkılarını söyleyip birlikte dans etmişlerdi ve Jung sürekli Rüya'yı

güldürecek çocuksu hareketler yapmıştı...
Akşam olduğunda Jung Min kaptana göz kırptı, tekne az sonra durdu, Jung gülümseyerek Rüya'nın yanından kalktı, tam ününde diz

çökerek gözlerinin içine bakmaya başladı,
'Bu anı hatırladın mı?'
Rüya bunu beklemiyordu...Tabi ki hatırlamıştı...Gitmeden önceki son gece birlikte yatla gezmişlerdi ve o geceyi asla unutamamıştı...
'Be..ben...'
Jung Min parmağını dudaklarının üstüne koyarak onu susturdu ve devam etti,
'Bu gece önce ben konuşacağım:D Ben...ben seni tekrar bulduğum için çok şanslıyım...Ve seni asla kaybedemem, bunu göze alamam.

Ben...ikimizde nefes almayı bırakana kadar benimle kalmanı istiyorum...'deyip aynı anda avucunu açtı, Rüya şaşkınlıkla bakakalmıştı.

Avucunda iki tane yüzük duruyordu, birbirini tamamladığında Saranghe yazısı ortaya çıkan iki alyans...
Rüya'nın gözleri dolmuştu, bakışlarını yere çevirerek,
'Ben...ben kalamam Jung Min...İki gün sonra buradaki işim sona erecek...Seni...seni gerçekten seviyorum ama kalamam...'
Jung Min inanamıyordu,
'İş mi? Bana bunu bahane etme...Hatırlıyor musun? Aşk sadece aradığı kalbi bekliyor demiştim, ben o kalbi buldum ve bulduğum gibi de

kaybettim. O kalbin bir daha asla atmayacağını düşünerek yaşamak nasıl hissettiriyor biliyor musun? Artık olmaz, bir daha gidersen buna

dayanamam...'
Gözlerinden yaşlar süzülmeye başlamıştı, Rüya ise ne diyeceğini düşünerek onun gözlerine baktı,
'Seni ağlarken görmek istemiyorum tamam mı?Bana bunu yapma...' deyip ona sıkıca sarıldı...

'Jung Min'in tatilde yapılacak düğününe kim gitmek ister ki:D' Jun bunu söyleyip gülmeye başladığında Rüya hafifçe yanağına vurdu,
'Bana bak Jun, şansını zorlama, senin yüzünden kaçak gelin olmak istemiyorum tamam mı??' Jun gülmeye başladı. O sırada kapı açıldı,

içeri gelen Saeng'di.
'İnanmıyorum, masallardan çıkıp gelmiş bir prensese benzediğinin farkında mısın??'
Rüya tekrar aynaya döndü,
'Ah...O prensesler de ukala prenslerle mi evleniyor?'
Saeng kendini tutamayıp kahkaha attı,
'Sen de hırçın prenses oluyorsun bu durumda:D'
Rüya da gülmeye başlamıştı, Saeng devam etti
'Birbirinizi bulduğunuz için çok şanslısınız.'
O sırada dışardan sesler geldi, bir bağırış duydular...Bu Jung'un sesiydi.
'Ya!! İçeri girmemem için bir neden söylesene Jun, Baaaakkk bugün sana iyi davranacağım ama yarın sen öldün tamam mıııı!!'
Saeng dışarı çıkıp Jung Min'in gelini görmemesi için bahçeye çıkarttı...Düğünde sadece SS501'in ve Rüya'nın aileleriyle yakın

arkadaşları vardı, basına kapalı olacaktı.

Yarım saat sonra ise birbirlerinin gözlerine bakarak evlilik yeminlerini etmişlerdi...

RÜYA

Her şey o kadar inanılmaz bir hızla gelişti ki...Ben onun hislerinden emin olabilmiştim ama yine de korkuyordum...O bana tüm kalbini

açtığında ise o bir yılda benim yaşadıklarım aklıma gelmişti, haklıydı... Onu bırakamayacağımı bile bile ona öyle söylediğime pişman

olmuştum...
'Rüya!!''
Jung'un sesiyle daldığım düşüncelerden sıyrılıp ona baktım,
'Sonunda gelebildin, sayende burada kök saldım:D'
'Hmm...Ölene kadar sadece beni beklemeni istiyorum' deyip muzipçe sırıttı, ben de bunun üzerine saçını çektim,
'Beni bir daha bekletirsen ölürsün:D' Sonra yanağına bir öpücük kondurdum, kalbim...sanki uçuyordu...6 ay boyunca Asya'dan

başlayarak tüm dünyayı gezmeye karar vermiştik, bense cennetimi aramaktan çoktan vazgeçtim... Onu bir yıl önce o kaza yerinde

bulmuştum ve o da hep benimle olacaktı...İkimiz de nefes almayı bırakana dek...
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 13:57

İnanmıyorum Sinem bu ne!! Söyleyecek kelime bulamıyorum döktürmüşsün resmen. Hiç böyle bi gidişat hayal etmemiştim 1 yıllık zaman aralığı şahane resmen,bayıldımm. Ben hala ciddiyim bu hikayeden süper dizi olur.
Yayında ve yapımda emeği geçen tüm unnilere tekrar tekrar teşekkür ederim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344 Herkesin eline sağlık çok eğlenceli bi aktivite oldu tekrarını bekliyoruz.
b1
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:11

Beğenmene ne kadar sevindim şu an anlatamam Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319 Gidişatı tahmin edemeyeceğinizi düşünmüştüm sanırım gerçekten bir süpriz oldu Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344 Yeni hikaye yazmayı ben de isterim ama zamanım olmayacak gibi bundan sonra...
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:28

Sineeeeeeeeemm!!! Harika olmuş yaa cidden ne diyeceğimi bilmiyorumm Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 504450
Yaa bi ara nerdeyse ağlıcaktım mutsuz son olcak sandımm Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 371716 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 371716
Esraya da katılıyorum bunun dizisi çekilmeli süper bişey olur kesinlikle Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 239891
Hepinizin tek tek elinize yüreğinize sağlık çok güzel bi iş çıkardınız darısı diğer hikayelere.. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 590255 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 590255
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:31

ÇOk sağol canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 504450 SS501'e yollayalım bunu olmadı Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 935309
Duygusal kısımları yazarken ben de kötü oldum ama güzel bir final yazmayı başarabildim sanırım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 396619
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:37

Harika bi final oldu kesinlikle yaa Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319
Bunu yollayalım hemen diziye uyarlasınlar Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:41

Sinem, harika muhtesem süper olmus! Okurken gözlerim doldu ve inan benim gözlerim dolmussa gercekten harika olmus demektir Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 768209
Bir an Rüya gercekten öldü sanip korktum ya.. Sonra aradan gecen 1 yil.. Cok korkuttun beni^^
Final süper olmus, yüzüklere ve sözlere bayildim. Siir ve sarkiyi koymanda cok iyi olmus. Haruman hikayeye nasilda uymus.. Jung Min´in sahilde söyledigi o sözler icimi acitti. Cok iyi yazmissin.. Neyse ben simdi uzattikca uzatirim. Dizi tadinda olmus canim kisaca mü-kem-mel diyorum. Hepinizin ellerine saglik Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 768209
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 14:48

Teşekkürler Elifcim çok mutlu oldum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 504450Hissettiğim duyguları size de hissettirebildiğim için özellikle Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 638837 Şarkı benim favorilerimden ve şiir de öyle...Ahmet Hamdi Tanpınar'ın şiiri bu arada Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 1426
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 15:30

Sinemcim harikasın tatlım ya... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 590255 ben zaten çok duygusalımdır finali okurken ağlamanın eşiğinden döndüm.. bu kadar içten yazdığın için ne desem az Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 396619
AHMET HAMDİ TANPINAR'IN bu şiirini ilk okuldayken sınıfta okumuştum
Şimdide Bu şiiri okurken bir an geçmişime gittim aa
Ne diyeyim başka... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 291981
MÜT-HİŞ bir final olmuş....işte cano
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 15:34

Çok teşekkürler canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 126701 , o şiiri defalarca okuduğumu bilirim ben de ve hikayeye uyacağını düşünerek koydum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319 Yorumları okudukça çok mutlu oluyorum, bu arada kullandığım resim, o sahilde söylenen sözlere uyduğunu düşündüğüm için seçtim, belki gözünüzden kaçmıştır, malum baya uzun oldu Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 28344
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 15:43

Bence love Şiirde,şarkıda,resimde herşey uyum içinde Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 239891
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 01 2010, 17:14

Kesinlikle her şey birbirini tamamlamış Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 14 32319

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
14 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler