SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

-Beklenmedik Çarpışma-

+14
double's_hilal
asi_kız
eun a sin
selinn
duygu hyun joong
Hana.Atmosphere
ervanur^hyunjoong^
Ruk!Ye _ JOON
BumiEsma
Ophelia
ciwciw
hyun joong^^flower
my_angel
asl1han
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
selinn

selinn

-Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 17:19

Aslııııcım hikayen çok güzel ileriyo tbrk ederim tatlımmm yüregine saglık...bu arada yorumları okurken sennde öss magduru oldgunu ögrendmm ...:d bi kaç soruda ss501 den çıksa keşke demi garantilemiş oluruzz hiç yoktan.... tatlı
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 17:26

İlahi selin ayy...keşge öle olsa ss501den çıksa hatta tüm sorular koreyle ilgili olsa heyy
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 18:41

öle olsa hacettepe tıp yani garanti:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 18:42

bu arada çok teşekür ederim selincim yorumun için:D
eksik olma:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 19:13

Ben geldimm:D Bu kez siz yoksunuz:D Ha ha öss de SS501 bu kadar skandaldan sonra tam olurdu, yapsa yapsa triple S'ler yapar bunu anca:P -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 935309
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 19:39

ARYA

Kendimi koltuğa bırakırken sonunda bittiğine inanamıyordum. Gözlerimi kapatırken daha banyo yapmam ve akşam yemeği için hazırlanmam gerektiğini hatırlayarak inledim.
Çalan kapı ziliyle kafamı daha yeni koyduğum yerden kaldırırken gelenin Jung Min olmaması için dua ediyordum. Ama hayır o olamaz evden çıkarken arayacağını söylememiş miydi? Öyleyse kim bu?
Aynada dağılan saçıma şekil veremeyeceğimi anlayınca vazgeçip kapıyı açtım.
“merhaba Arya ben Kim Yu Jin. Yanında ki evde oturuyoruz. Sanırım abimle sabah tanıştınız. Yemek yememişsindir diye düşünüp sana biraz ramen getirdim.”
Daha bir şey dememe fırsat vermeden içeri dalmıştı.
“mera..baa Bayan Kim niye zahmet ettiniz.”
“adım Yu Jin. Bana Yu Jin de. Ayrıca hiç de zahmet olmadı zaten abimle bana yapacaktım sana kalanı getirdim.”
Ahh ne kadar da açık sözlüydü böyle.
Elime rameni tutuşturduktan sonra koltuğa oturdu ve bana bakmaya başladı. Şaşkınlığı üzerimden atıp elimdekini mutfağa koyduktan sonra ben de yanındaki koltuğa oturdum.
“buraya taşınmana çok sevindim. Hiç arkadaşım yoktu çok sıkıcı. Ama artık sen varsın”
Sevinçle gülümserken aslında çok tatlı gözüküyordu.
“sevincini kursağında bırakmak istemem ama ben kısa bir süreliğine kiraladım bu evi.”
“biliyorum ama bir ay hiç yoktan iyidir değil mi? Görüceksin kız kıza çok eğleneceğiz.”
“tabi bundan eminim ama ben işim nedeniyle buradayım Yu Jin eğlenceye pek zamanım yok.”
Dudaklarını büzmüş bana bakarken o kadar tatlı görünüyordu ki gülmeden edemedim. Benim gülmemle o da gülmeye başladı.
“merak etme her dakika peşinde olmayacağım sadece boş olduğun zamanlarda aklına ilk ben geleyim diye öyle dedim.”
Ashh umarım onu kırmamışımdır. Ne kadar da kaba konuştum halbu ki kız ne kadar anlayışlı.
“tabi işim olmadığında ilk seni ararım. Zaten benimde burada pek arkadaşım yok.”
“ahh sabah ki o çocuk sevgilin miydi?”
Sabah ki? Kimden bahsediyor bu?
Anlamamış gözlerle ona bakarken o ayağa kalkmış “hani şu uzun boylu mükemmel bir vücuda ve yüze sahip olan çocuk.” Derken ellerini göğsünde tutuşturmuş sanki hayallere dalmıştı.
“sen Jung Min den bahsediyorsun. Hayır o benim kuzenim.”
Derin bir nefes alıp yanıma otururken “demek kuzenin oh be rahatladım onu senin sevgilin sanıp düşüncelerimden dolayı vicdan azabı duymaya başlamıştım bende. Tanrım ne kadar şanslısın o o… muhteşem.”
Neden herkes Jung Min in kuzeni olduğum için şanslı olduğumu söyleyip duruyor anlamıyorum. Ben onun kuzeni olduğum için o şanslı asıl. Hıh.
“evet tanışma faslını atlattığımıza göre direk konuya giriyorum. Sevgilin var mı peki?”
Derken gözlerinde muzip bir ifadeyle bana bakıyordu.
“ahh bu ani bir soru oldu. Ha..hayır yok.”
“şimdilik.” Diyip kahkaha atmaya başladığında ne olduğumu şaşırmış ona bakıyordum.
“sorduğumda yüzünde oluşan panik ve o kekeleme seni ele verdi küçük hanım. Anlaşılan aşk hayatın baya karışık.”
Ne kadar da zekiydi böyle.
Zorla gülümserken en iyisinin karşı atakta bulunmak olduğuna karar verdim.
“peki senin var mı?”
“hayır yok. Ben daha önce kimseyle çıkmadım. Erkekler sanırım beni biraz ımmm hareketli buluyorlar. Zaten şu ana kadar da benim ilgimi çeken biri olmamıştı. Tabi senin şu kuzeni saymazsak. Tanrım ne kuzen ama.”
“sanırım birileri fena halde aşk kokuyor.”
Şaşkınca bana baktıktan sonra kendini koklamaya başladı.
Bu hareketine kahkahayla gülerken bir süre sonra o da dayanamayıp bana katıldı.
Ne komik kız ama.
Biz kahkaha atarken çalan kapı ziliyle koltuktan kalktım ve hala gülen bir suratla kapıyı açtım. Bu gün ne çok ziyaretçim olmuştu böyle.
Gözlerimdeki yaşları silmeye çalışırken bir yandan da gülmemi durdurmaya çalışıyordum. Gören deli sanacaktı. Sahi gelen kimdi?
Sonunda gözlerimi aralayabilmiş bana şaşkınca bakan Chang i görebilmiştim.
İzin isteyen öğrenciler gibi tek parmağımı kaldırıp ondan zaman isterken onunda gülmesini bastırmaya çalıştığını fark ettim.
Tanrım ne olmuştu bana böyle sinirlerim boşalmıştı sanki.
Neyse ki imdadıma gülmesini durdurabilmiş Yu Jin gelmişti.
“ne oldu abi?”
“evde seni göremeyince meraklandım. Sonra ilk günden Arya Hanımı rahatsız etmek isteyeceğini düşünüp onu senden kurtarayım dedim.”
Yu Jin dil çıkarırken yeni bir krizi bastırıp Chang e cevap verdim.
“yok canım ne rahatsızlığı biz çok eğleniyorduk.”
“görebiliyorum.” Derken Young Saeng inki gibi çok güzel bir gülümsemeyle yüzüme bakıyordu.
“kuzeniniz akşam yemeği için sizi almaya geleceğini söylemişti. Yu Jin ve ben gidelim de sizde hazırlanmaya başlayın.”
“aa evet haklısınız daha hazırlanmam gerek değil mi?”
Sıkıntıyla yüzümü buruştururken üstüme atılan Yu Jin le afalladım.
“o zaman görüşürüz Arya en yakın zamanda seni yine rahatsız ederim.”
Diyip önden evine fırladı.
Chang arkada kalmış onun gidişini izliyordu daha sonra bana dönüp “kız kardeşim biraz deli doludur rahatsızlık verdiyse onun adına özür dilerim Bayan Arya.”
“hayır gerçekten biz çok eğlendik. Ayrıca ben size Chang diyeceksem lütfen siz de bana sadece Arya diyin.”
“peki. Arya.” Diyip çok sıcak bir şekilde gülümsedikten sonra evine doğru yol aldı.
Ardlarından kapıyı kapatırken gülme krizimi hatırlayıp yeniden gülmeden edemedim.
Ashhh saat kaç olmuş acele etmem gerek.

my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 19:56

Ha ha sanırım Yu Jin'i sevmeye başladım :D Aslıhancım çok güzel olmuş ya tekrar karşılaşacaklar mı???? Vee Jung Min için 'muhteşem' iyi bir seçim:P:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 20:18

tabiki de karsılasacaklar:D:D
arya nın yardımlaryla tabe:D:D
evet dimi bence de süper bi seçim oldu:D:D
bide tesekür ederim begendığıne havalara uçtum:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 20:25

:D :D Ayy ne güzel Arya'ya arkadaş gelmesi iyi oldu :D
Ha ha ne demek güzel yazıyorsun ve fikir de süperdi ;D
Jung'dan bahsediyorsak kızla nasıl karşılaşacakları ve konuşacaklarını merak etmekte haksız mıyım:D:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 20:51

zaten bölümü özellikle senın beğenmen benım için önemliydi:D
jung dan bahsediyoruz değil mi senden sorulur o:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 21:04

:D :D Ha ha sağol canım :D :D Çok mutlu oldum şu an :D Yeni bölüm ne zaman geliyor peki? BU akşam mı? Yoksa bu akşamdan da yakın mı:P( Şu an oluyor galiba :P)
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 21:13

yok bölüm yazmıyorum canım yarına artık:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 21:25

:D Normal şartlar altında yarın gidiyordum ama 1 hafta daha buradayım :D Bir kez daha sevindim şimdi:D Hikayeni takip edebileceğim:D Devamı için atraksiyonlar var mı aklında ?:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 21:30

ne zaman olmadı ki:D
zaten bu yüzden göremiyorum finalin yolunu hiç:D
ip ucu yok bekleyelim ve görelim:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1Cuma Eyl. 10 2010, 21:32

Ya oppamla ilgili de mi yok:( Taktım kafayı iyice ya...Zaten bugün face'ini hacklediler biliyor musun??:((
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 00:49

Vayy ev sahibinin bacısıııı.. Yeni bi atraksiyon çıktı Aslı seni tebrik ediyorum -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 28344
Ay böyle gün boyu nete giremeyip gece bakınca hikaye birikmiş oluyo bi çırpıda okuyorum. Yoksa pc başında beklemek çok zoooor
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 00:53

Bende aynısını yapıyorum btn gün kendimi tutuyorum akşam yeni bölümleri okuyorum...ama btn gün merktnda çatlıyorum...çok güzel yazıyo bizimn kızlar Allah için :)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 00:58

Evet yaa şaşıp kalıyorum okurken maşallah diyorm bizimkiler döktürdü yine -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 28344
Ama yarına kadar beklicez yine malesef neyse en azından uyucaz -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 28344
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:02

Uyuyamıyorum desem yeridir...bu hikayedeki kızların yerine koyuyorum kndimi düşünüp duruyorum...kafayı sıyırdım iyice:D
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:08

Yalnız değilsin canım aklımızı Koreyle bozduk işte -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 28344
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:12

İyi ki sizleri buldum ha yoksa bn kafayı yerdim en azından bnm gibi düşünen insanlar oldgnu görünce rahatlıyorum :)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:16

Kesinlikle sana katılıyorum yoksa insanlar uzaylı gibi bakıyo ve acayip dalga geçiyo yaa.
Çok şükür siz varsınız, evde kardeşim var okulda yurtta bikaç arkadaş -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 28344 geçinip gidiyoruz -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 32319
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:17

Bayramda beni rezil ettiler ya halimi bi görseydin direk alay konusuydum telefnnda bile koreliler var taktı kafaya bu yok şöyle yok böyle neler neler...:D
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:21

Ah ahh çok iyi anlıyorum seni ama sallamıcaz kimseyi napalım onlar kaybeder böyle bişeyden mahrum kaldıkları için -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 239891
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 10 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11 2010, 01:25

Evet canım haklısın km ne derse desin valla hayal bile olsa harika bi hayal bu :)

-Beklenmedik Çarpışma-
10 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki