SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!

+3
my_angel
Ophelia
sung_young
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
selinn

selinn

Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!   Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 15:23

Hikayeleri yarım bırakmayın böyle ya hepsini birden yazın çatlıyoruz meraktan.... yaz yaz
My Prince Heo Young Saeng

MesajKonu: Geri: Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!   Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 18 2010, 16:23

yaa devamı ne zaman gelicek meraktan çatladımmmm Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 638837
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!   Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 14:39

Hyun Jun!
Ece kaçırılmıştı. Kyu evde oturuyor. Sürekli ağlıyordu. o kuzenine çok düşkün biriydi. Jung Min öfekden kudurmuştu. Kızlar ise kaybolmuşlardı. Jung Min'in o hali beni çok kötü etkilemişti. ona sarılıp ağladığım çok oluyordu. Ece yaklaşık bir haftadır kayıptı. Evimiz resmen buz kalıbına dönmüştü. Saeng bile saçlarıyla uğraşmak yada aynaya bakmak istemiyordu. Lider polisleri çağırmış ve Ece'nin kaçırıldığını ilan etmişti. Basına küçük bir konuşma yapan Lider'in lafları aynen şöyleydi. Öfkeden oda kudurmuştu.

"Kim Mi Shil Ece... Bu kişi son günlerde çevremizde gördüğünüz bayandır. En yakın arkadaşlarımızdan olan Kyu'nun kuzeni olur kendileri. O öpücük meselesi önemsiz bir unsur. Değer verdiğimiz bu bayanın başına çok şey gelmiş ve şu anda kaçırılmış bir durumda. Buradan hayranlarımıza kötü bir haber vermek zorundayım. Bayan Kim bunlunmadan hiç bir SS501 konseri olmayacak! Kyu'nun bu durumunu anlamınızı bekliyorum. Güvenlik güçleri elinden gelini yapsada hayranlarımızın yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Ve onları acımızı paylaşmaya davet ediyoruz!" demişti Lider. O çok cesur ve inatçı bir adamdı.
Jung Min onun yanındaydı. Öfkesinden kıpkırmızıydı. Kapının çalınmasıyla kapıyı açmam bir oldu. Kapıyı açınca gördüğüm kişi donmama sebep oldu. Lider ve Min çoktan evdelerdi. Kapıya doğru yaklaştılar. Ve o anda o güzel kişi içeri girdi. Yanağımdan bir makas alıp büyük bir şekilde öpücük kondurdu.
Sonra dona kalan Jung Min ve Hyun Joong'un yanaklarına birer öpücük kondurdu.
İçeri girip Kyu ve Saeng'e baktığında onlarda dona kalmıştı. Büyük bir kahkaha attı. Sonra Saeng'e bir öpücük verip kuzenine sarıldı.
Kyu ile hepimiz çığlık attık.
"Ece?" Ece kahkaha atarak kulaklarını kapattı.
"Aman susun be!! Kulaklarım elden gidecek!Evet benim. Şimdi bana soracağınız sorulara cevap veriyorum. Beni kurtaran kişi eski dostum Ji hoo!!" dedi. Hepimiz arkamıza döndük. Kapıdan uzun boylu yapılı kaslı bir adam içeri girdi.
Adam gülümseyerek selam verdi. Ece yerinden kalkıp onun kucağına atladı. "Benim çocukluk aşkım !" dedi gülerek.
Diğerlerine baktım. Hepimiz gözlerimizi kısmıştık. Lider hepimize baktı. "Oyun odasına !" dedi. Kyu ayağa kalktı. "Bencede!!" dedi. Hepimiz aşağıdaki odaya inerken Ece arkamızdan bağırdı. "Nereye?" dedi. "Acil bir görüşme yapıp geleceğiz'" dedim. Odaya girip kapıyı kilitledik. Bir araya gelip fikirlerimizi paylaşmaya başladık . " O çocuktan nefret ediyorum!" diye başladı Kyu. "Küçüklüğümüzden beri Ece'de gözü vardı. Ece'yi öpmeye çalışırdı. O pisliği şutlamaya ne dersiniz?" diye sordu Kyu. Hepimizden olumlu cevap alınca Kyu ekledi. "Eğer İlerde ece biriyle evlenmesi gerekirse sizden biriyle evlenmesini tercih ederim çocuklar!!"
Hepimiz güldük!!

MesajKonu: Geri: Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!   Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 14:49

süpperrrrrr çok mutluyumm yeni bölümü çok bekledim ve çok güzel olmuşş derslerden pek fazla giremiyorumm Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 239891 Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 239891
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!   Kraliçe  Bölüm  ~7~ geldi Yeni Bölüm!! - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 15:41

çok sağolun uzun zamandır rahatsızdım bende yeni bölüm yazamamıştım. İnşallah beğenirsiniz

Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» LOVE LİKE THİS 5.bölüm
» Yabancı Gelin!
» MB 2011 - 8. Bölüm 1.Kısım
» Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti
» yeni ailem ve ilk aşkım