SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti

+4
My Prince Heo Young Saeng
merviş
trifid
sung_young
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
sung_young

sung_young

Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ekim 17 2010, 20:07

Sabah erkenden Jung Min'in ağzındaki tek şarkı Crazy For you'ydu. Sürekli onu söyleyip duruyordu. Susmak bilmiyordu.Sürekli aynı melodi... Sürekli aynı şarkıydı... En sonunda Ece ona bağırdı. "Kapa çeneni!" dedi. Ama işe yaramıyordu. Jung Min inatla ona o şarkıyı söylüyordu.
Ece en sonunda bir yastıkla onu boğmaya kalkışınca susmuştu. Bu sessizlik en fazla beş dakika sürmüştü. Ece evden çıkana kadar da devam etmişti. Ece o gün Seul üniversitesine kayıt yaptırmıştı. Kore dili ve edebiyatı ikinci sınıf öğrencisiydi artık. Gülümseyerek eve döndüğünde ilk iş banyoya koştu. Banyonun ortasında yine Jung Min'in sesini duydu. Yine o şarkıyı söylüyordu.
"Şunu keser misin?" diye bağırdı Ece. Jung Min güldü. Allahtan Saeng ve Kyu annesi ve kardeşlerini alarak gezmeye götürmüştü.

"Benim olana kadar kesmeyi düşünmüyorum Ece aşkım!" dedi Jung min. Ece başını suya gömdü. O an Jung Min'in ona saldırışını hatırladı. Vücudu şokla sarsıldı. Jung Min'le beraber olmaktan hoşlanmıştı. Hero çok hoş ve yakışıklıydı . Ece'ye kendini güvende hissetiriyordu..Ama jung Min... O gece.... Ece bir şok dalgasıyla iyice sarsıldı. Jung Min onun bacaklarına dokunmuştu. Ece'nin bacaklarına. Bu ne cüretti? Ece hayatında asla bir erkeğe teslim olmamıştı. Asla aşkı tatmamıştı. Yada vücudunun dokunulmasına izin vermemişti. Sonuçta o bir Özuğur'du. Asilik kanında vardı. O bir asi olarak doğmuştu. İtaat etmemişti hiç bir zaman. Annesi hariç ...
Şimdi Jung Min o asi bedenine dokunmuştu. Ece'nin bacaklarını ellemişti. Ece öfkeyle sarsıldı. Soğuk suyu biraz kıstı. Su daha ısınırken Ece onun dokunuşundan hoşlandığını fark etti.
Jung Min'in ellerinin vücudu üzerinde dolaşmasından çok ama çok hoşlanmıştı. "Lanet olsun!" diyerek tüm öfkesini tırnaklarını avucuna batırarak çıkarttı. Su birden pembeleşmişti. Ece tırnaklarını eline o kadar çok geçirmişti ki eli kanıyordu. Ve yara derindi. Ece sudan çıkıp Bir havluya sarıldı. Havlu da kan olmaya başlamıştı. Banyodan çıkarken yere kan damlamaya başlamıştı. Ece dişlerini sıktı. Jung Min ece'nin elinin kanadığını görünce küçük bir çığlık attı. Onu bir yere oturup odasından yardım çantasını getirdi. Diğerleri mutfaktaydı. Ece'nin elini tendürdiyot sürüp bandajladı. "Bunu yaparken amacın neydi?" diye sordu öfkeyle. Ece'nin yüzü heykel gibi olmuştu. Onun karşında küçük bir çocuk gibiydi.
"Sadece canımın acımasını istedim. Böylece aklım dağılabilecekti." dedi. "Aptal! Kendine zarar vermekle eline bir şey geçmez. Bunu bilmiyor musun? Aptal!" dedi Jung Min. Sesi bir an boğuklaşmıştı. Ece eline bir damla yaş akana kadar onun ağladığını anlamadı. Jung Min dikkatle onun elini bandajladı.
"Aptal bir daha böyle yapma!" dedi ve Ece'nin yüzüne bile bakmadan gitti.... Ece şaşırıp kalmıştı. Jung Min gerçekten ona aşıktı. Güldü. Kahkaha attı. Delirmiş gibiydi. Ece ondan hoşlanmış mıydı yoksa ona mı öyle geliyordu? "Hayır ben Jung min gibileri sevmem!Ben Hero gibilere layığım!" dedi. Üzerini hızla giyinip aşağı indi. Jung Min yine o şarkıyı söylüyordu. Kapı çalınmasıyla Ece kapıyı açtı. Onlarca kişi kapıdaydı.
Super Junior , Girls Generation, SHINee ,CN Blue , Big bang, DBSK, 2PM, 2NE1.... SE7EN..... Kore'nin ünlüleri bu eve toplanmıştı sanki .Hyun onları güler yüzlülükle karşıladılar. Kızlar'ın hepsi Ece'yle sarılmıştı. Erkekler ise ona gülümsemiş ve bazıları ona öpücük atmıştı. Ece şaşkınlıkla hepsini içeri davet etti. Burada Işın Hanım ve erkek kardeşler de gelmişlerdi. Girls Generation'ın dikkati hemen erkek kardeşlere kaymıştı. Erkekler ise Ece'yle konuşmak ve dans etmek için sıra kolluyorlardı.
Hyun ona o an açıklamıştı. "Jung Min vakasını atlanman için süpriz!!"
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ekim 17 2010, 21:45

Hızlı yazman süper oluyor bekletmiyorsun valla ne olacak diye beklerken gözlerim şaşı oluyo sonra
iyiki çabuk yazıyosun ve güzel gidiyo
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 14:41

vlla ellrine sğlk çk gzl olmuş sndn iyi br yazr olur Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 926884
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 14:59

Herkes eğleniyordu. Hyun bunun tam üç gün boyunca süreceğini söylemişti. En sonunda saat on bir gibi Jun Ece'yi bir odaya aldı. Ve ona dansöz kıyafetini giydirdi. "Şimdi senin eğlence zamanın !" dedi. Haklıydı. Tüm evdeki müzik Ece aşağı inene kadar aynı kaldı. Ece merdiven başına geçtiğinde Jun bir kumandayla müziği değiştirdi.
Oryantal müzik başlarken Ece kıvırta kıvırta inmeye başladı.
Jun'da onunla dans ediyordu. Ece göbek atıyordu . Işı9n hanım da yaşını u8mursamadan dans etmeye başlamıştı. Tevfik ve Kamil'de dans ediyorlardı.Tüm herkes şoktaydı. Erkekler'in ağzı bir karış açılmış Ece'yi izliyorlardı.
Ece öyle döktürüyordu ki uzun zamandır yapmamıştı bunu çok iyi gelmişti.
Ece erkekler ve kızların arasında dolaşmaya başlamıştı. Erkeklere kalça atıyordu Kızların önüne bayılıyordu. Hero ve Jung Min dahil herkes şok moduna girmişti. En sonunda kızlar çözüldü.
Kızlarda dans etmeye başlamıştı. Jun bir ıslık çalıp Ece'yi yanına çağırdı. Ece gülerek onun yanına gitti. Jun'un önünde bayılırken Jun ona tam 50 dolar soktu büstiyerin içine.
Erkekler iyice şaşırmıştı.

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 15:28

Süper yaa gülmeklten koptum koptum Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 935309 ayy nefes alamıyom Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 935309 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 935309
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 18:15

aynenn Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 935309
nalan

nalan

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 22:07

ayyy şoktayım bu kadarını beklemiyordum çok süper olmuş tebrikler. aa
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 18 2010, 23:29

Bu çok kısa olmuş ama olsun Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 768209
Seninde işlerin var ondan baskı yapmak istemiyorum ama yeni bölümü de dört gözle bekliyorum canım Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 581176
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 19 2010, 07:42

9 Bölüm fragmanı

Super Junior karşılıklı oturan Hero ve Jung Min'e bakıyorlardı. İkisininde gözleri kısılmıştı... "Ece'yi Geyik gibi avlamak isteyenler karşı karşıya.... Bakalım kim kazanacak?" dedi SHINee'den Jonghyun.

*

"Hero veya Jung Min'le aranda ne var?" diye sordu Yuri ve Sunny. iki Girls Generation üyesi onun ağzından çıkan laffları bekliyorlardı. "Hero ile yemek yedim. Jung Min beni öpmeye kalktı...." dedi Ece. Tüm kızlar nefeslerini tutmuşlardı.

*

Ece gecenin yarısında çok susamıştı. Kızların hepsi uyuyordu. Yavaşça merdivenlerden inip mutfağa doğru ilerledi. İçerinin ışığı yanıktı. Biri içerde oturmuş çok düşünceli bir şekilde kahve içiyordu.
"Taemin?" diye sordu Ece biraz uykulu gözlerle. Taemin bir anda kendine geldi. "Özür dilerim seni rahatsız etmek istememiştim!" dedi Ece. Taemin ona gülümsedi. Saçları çok uzun ve güzeldi. Ece iç çekti. Bir bardak su içerken ne kadar genç olduğunu hatırladı. Gülümsedi.
"Biliyor musun Taemin ? Ben gerçekte 19 yaşındayım." dedi Ece birden bire. Taemin şaşırmıştı. "Ama 22 gibi gözüküyorsun!" dedi. Ne dediğini fark edince özür diledi.
"Ben bir dahiyim. Üstün zekalı biriyim. Liseyi üç yılda bitirdim. Sonra Kore dili ve edebiyatı bölümüne başladım!" dedi. Taemin şaşırmıştı.
"Bir dahi olarak erkekler konusunda iyi değilsin!" dedi gülerek. Ecede güldü. "Evet biraz öyle. Hero tatlı biri. Jungmin'de karizmatik. Ama ben her ikisini de istemiyorum!" dedi Ece. Taemin güldü. "O zaman benim de bir şansım var!!" dedi.

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 19 2010, 11:46

Vayyyyyyy beeee hemen yeni bölümü yaz çabuk çabuk ol sinirli
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 19 2010, 15:46

Bölüm 9

Erkekler dışarda kamp kurmuşlardı. Yaklaşık on çadır vardı. Korumalar evin çevresinde etten duvar örmüştüler neredeyse. Kzılar içerdelerdi. Jonghyun elline bir meykel almış bir muhabir gibi Hero ile Jung Min'in arasına oturmuştu.
"Evet bakalım bu gecelik geyiği avlanamayı kim başaracak?" diye bağırdı mikrofona. O an kafasına Jun'dan bir tane yedi. "Benim kız kardeşim kimseye göre değil anladın mı beni ?" diye kükredi. Bu kargaşanın arasında Jung Min ve Hero'nun gözleri kısılmıştı.
"Bana sığınacak her zaman. Seni arzulasa da her zaman onu korkutacaksın. Senden hoşlanmayacak. Seni istese bile hep benim yanımda duracak!" dedi Hero. JungMin gülümsedi. "Ona asla sahip olmana izin vermeyeceğim!" dedi. JongHyun bu arada onların arasına eğilmişti. "Ooooo" diye mıırıldanıyordu.
"O kendi ağzıyla dedi Jung Min. Kimsenin onunla evlenmeden onunla birlikte olmaya hakkı yok. Kimse o zamana kadar ona sahip olamayacak!" dedi Hero. Jun boğazını temizledi.
"Lafınızı balla kesiyorum düşmanlar da bir sorun var. Ece beklediniz den baya bir genç!" dedi. Jung min ve Hero aynı anda ona döndü. "Neyse o size açıklar zaten..." dedi Jun daha sonra. Jun uyumaya çekilirken Jonghyun ortadalarında oyun oynuyordu.

*

Yuri ve Sunny Ece'ye bakıyorlardı. "Vavvvv!"dediler. Ece'nin vucüdu çokm güzeldi.
Dedikodu yaptılar saatlerce.
En sonunda "Hero veya Jung Min'le aranda ne var?" diye sordu Yuri ve Sunny. iki Girls Generation üyesi onun ağzından çıkan laffları bekliyorlardı. "Hero ile yemek yedim. Jung Min beni öpmeye kalktı...." dedi Ece. Tüm kızlar nefeslerini tutmuşlardı.

*

Ece gecenin yarısında çok susamıştı. Kızların hepsi uyuyordu. Yavaşça merdivenlerden inip mutfağa doğru ilerledi. İçerinin ışığı yanıktı. Biri içerde oturmuş çok düşünceli bir şekilde kahve içiyordu.
"Taemin?" diye sordu Ece biraz uykulu gözlerle. Taemin bir anda kendine geldi. "Özür dilerim seni rahatsız etmek istememiştim!" dedi Ece. Taemin ona gülümsedi. Saçları çok uzun ve güzeldi. Ece iç çekti. Bir bardak su içerken ne kadar genç olduğunu hatırladı. Gülümsedi.
"Biliyor musun Taemin ? Ben gerçekte 19 yaşındayım." dedi Ece birden bire. Taemin şaşırmıştı. "Ama 22 gibi gözüküyorsun!" dedi. Ne dediğini fark edince özür diledi.
"Ben bir dahiyim. Üstün zekalı biriyim. Liseyi üç yılda bitirdim. Sonra Kore dili ve edebiyatı bölümüne başladım!" dedi. Taemin şaşırmıştı.
"Bir dahi olarak erkekler konusunda iyi değilsin!" dedi gülerek. Ecede güldü. "Evet biraz öyle. Hero tatlı biri. Jungmin'de karizmatik. Ama ben her ikisini de istemiyorum!" dedi Ece. Taemin güldü. "O zaman benim de bir şansım var!!" dedi.
Ece ona baktı. "Evet bir şansın var. Ama ben onları red edemem. Onları üzmek istemem. Benim özelliklerimde bir insanı üzmek yoktur.!" dedi. Taemin gülümsedi.
"Ama yarın bir şey yapsan iyi olur. yarın daha fazla konuk gelecek. Anladığıma göre bugün üniversiteye kayıt yaptırmışsın. Nasıl kaçmayı düşünüyorsun?" diye sordu Taemin. Haklıydı.
"Yarın benimle bu minik hapishaneden kaçarmısın ?" diye sordu Ece. Taemin gülümsedi.
"Zevkle madam ...." dedi.

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 19 2010, 17:06

Vayyy süperrr olmuşşşş müthişşş bakalım neler olucak devamını bekliyorummm
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 19 2010, 19:30

bnde bkliorm mrklr içerisnde brkma bizi Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 926884
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 18:51

yhaaa yni büm ykmuu dıt dıt dıt dıt dıt
sung_young

sung_young

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 20:09

Yeni bölüm yarın dörtten sonra

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 21 2010, 07:04

Yaaaaaaaaaa dıt dıt şimdii koyyy
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 21 2010, 14:27

bncede şimdi koyyy Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 21 2010, 16:32

yeni blüm yokmuuuuuuu Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 06:51

Hadi ama heyecandan öldüm öldüm Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 13:36

Ben gelmeyeli ne çok hikayemiz ve yazarımız olmuş böyle...Hikayeyi okumak için kaydettim, böylece hepinizinkini okumuş olacağım ve tabi ki yorumları yollayacağım heyy
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 17:08

tabikide yorumsuz hikayemi olur da yeni bölüm yok mu? yaaaa Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 371716 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 371716
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ekim 25 2010, 19:40

yeni bölüm yokkkkk muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436 Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 750436
harbi_kız

MesajKonu: Geri: Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti   Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Şub. 11 2011, 18:22

yaa yeni bölüm ne zaman gelcek ??

Bayan Dans bölüm 9 Taemin'le gece muhabbeti
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kraliçe Bölüm ~7~ geldi Yeni Bölüm!!
» LOVE LİKE THİS 5.bölüm
» Yabancı Gelin!
» MB 2011 - 8. Bölüm 1.Kısım
» Abilerim ve Baş belam Jung Min Bölüm 5 Jung Min'in cezası