SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

-Beklenmedik Çarpışma-

+14
double's_hilal
asi_kız
eun a sin
selinn
duygu hyun joong
Hana.Atmosphere
ervanur^hyunjoong^
Ruk!Ye _ JOON
BumiEsma
Ophelia
ciwciw
hyun joong^^flower
my_angel
asl1han
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

-Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 14 2010, 23:56

Herkesin merakla beklediği ortada bende dahil tabikide güzel yazıyosun beğenmek ne kelime devamı için sabırsızlanıyoruz.
ciwciw

ciwciw

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 13:54

Aslıhan harika ilerliyor hikaye -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 207745 Her hafta yeni bölümünü sabırsızlıkla beklediğim diziler gibi oldu senin hikayen -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 935309 Acaba yeni bölümde neler olacak diye merak ediyorum, sen de artık fragman vermeye de başladın tam oldu -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 935309
http://ss501turkishfans.yetkinforum.com/
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:59

KİM HYUNG JOON

Fotoğrafçılık hakkında daha çok okudukça bu konuya olan merakım da bir o kadar artıyordu. Bilgisayarda yeni bir site daha açarken Kyu nun fotoğraf çekmeyi neden bu kadar sevdiğini şimdi daha iyi anlıyordum. Daha önce üstüne hiç düşünmemiştim, aslında bu mucize gibi bir şeydi. İstediğin bir anı durdurabilme, saklayabilme gücünün ellerinde olması…
“Jun ne zamandır fotoğraf çekmekle ilgileniyorsun?” bir anda yanımda Arya nın sesini duymamla yerimden sıçramam bir oldu. Bu kadar yakınıma gelmişti ve ben fark etmemiştim.
Bu kadar yakınıma… Fazla yakınıma…
Şaşkınlıkla yutkunarak kendimi geri ittim. O özür dilerken kendimi toplayacak zamanı bulmuştum bende. Tam kendime geldiğimi düşünüyordum ki ona bir defa bakmam yanıldığımı bana kanıtladı.
O kadar güzel görünüyordu ki. Yani onu her zaman güzel buluyordum ama bu gün çok daha güzeldi sanki…
Bir an gözlerim boynuna takıldı. Kolye… Çıkarmamıştı. Sevincimi belli eden bir gülümsemeyle ona bakarken Jung Min in aşağı inmesiyle transtan çıkmıştım sanki.
Her zamanki atışmaları başlarken onları izlemek benim için büyük keyifti.
“ne fark eder ki sonuçta senden bahsediyoruz. En fazla ne kadar güzel olabilirsin.”
Hyun un merdiven tarafından gelen sesiyle hepimiz o tarafa bakmıştık. Neden bu kadar aksi olmak zorundaydı sanki. İçimde ona karşı bir öfke büyürken Arya nın ellerini yumruk yaptığını fark ettim. Hiçbir şey söylemeden Hyun a bakıyordu. Elimde olmadan içimden Hyun a onu kırdığı için kızarak Arya yı teselli etmeye başladım. Jung Min de bana katılınca Arya kendini toplayıp artık çıkmaları gerektiğini söyledi. Kapı ardlarından kapanırken bende Hyun a doğru yürüyordum.
“ne alıp veremediğin var Arya yla? Bugün şirkette ilk günü onu böyle kırmak zorunda mıydın?”
“bu neden umurumda olsun ki” derken mutfağa doğru yürüyordu.
“kendinden başka kimsenin duygularının senin için bir önemi yok mu Hyun? O bir bayan. Neden çirkin olduğunu ima ederek duygularını incitiyorsun?” bende arkasından yürüyordum.
“ben sadece düşüncemi belirttim. Bunda seni bu kadar kızdıracak ne var anlamadım.”
“Yapma Hyun. Bunun koca bir yalan olduğunu ikimizde biliyoruz. Arya çok güzel bir kız. Ne senin ne de benim daha önce çıktığımız kızlar onun yarısı kadar bile mükemmel değildi.”
Gözlerini kısmış bana bakarken sanki bir şeyleri yerine oturtmaya çalışıyor gibiydi.
“onu bu kadar mükemmel bulduğuna göre ondan hoşlanıyor olmayasın? Belki de söylediğim lafların bu kadar canını sıkmasının nedeni de budur. Ondan hoşlanman.”
Kahretsin…
“sa..saçmalama Hyun. İki gözü ve biraz olsun algılama kapasitesi olan herkes Arya nın güzelliğini fark edebilir.”
“yani ondan hoşlanmıyorsun?”
“ha..hayır.”
Yüzünde bir gülümsemeyle elindeki limonatayı çalkalayıp kapağını açtı.
“peki. Davranışlarıma daha fazla dikkat ederim o halde bende olur biter.” Dedikten sonra şişeyi kafasına dikti ve yarısını içti. Elinin tersiyle ağzını sildikten sonra ister misin der gibi şişeyi bana uzattı. Şişeyi almak için uzandığımda yüzünde pis bir sırıtışla elini geri çekti.
“ahh hadi ama Hyun 2. bir Jung Min e daha ihtiyacım yok.”
Kahkahalar eşliğinde şişeyi tekrar bana uzatırken bir elini de omzuma attı. Bunda bu kadar gülecek ne vardı ki anlamadım. Bir anda neşesi geri gelmişti sanki.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 22:02

çok teşekür ederim:D benim içinde dizi gibi oldu valla. yazarken herşey gözümde canlanıyor. beğenmediğimde geri sarıyorm cd yi baştan yazıyorm:D -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 22:07

Çok güzeldi ya ama Hyun erken sevindi sanırım -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344 Bence de tam dizi havasına girdi aslıhancım -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 51113
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 22:19

evet bence de:D
bunu yazayım derken diğer hikayeyi kaçırdım:D bölüm eklemeyi cok istiyorum ona da:D
sinemcim hikayeyi de burda bi başlık altına alsan daha iyi olmaz mı sence? bence süper ilerliyor oyunluktan çıktı gibi:d
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:07

Aslında olabilir...Hatta ben bölüm eklendikçe koyabilirim... -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 32319 Kararsız kaldım ya -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 454245
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:20

bir isim bul ve yeni bir başlıkta aç bence:D
hikaye gerçekten süper ilerliyor. o bunu hak ediyor:D:D heyy -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:23

Sanırım şimdi yapacağım...Bölümleri eklemeye de yarın başlarım artık -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:26

tmm sinemcim:D
yarın büyük bir merakla bekliycem hikayenin devamını:d -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:28

Aynen canım-Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 51113 KOnuyu ekledim, hepimize hayırlı olsun -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:42

gördüm:D wauuaww "Aradığım Cennet"
süper bir isim olmuş:D benimki yanında pek sönük kaldı -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 12:41

Beğenmene sevindim canım, artık ilerledikçe oraya eklerim -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 51113
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 21:57

KİM HYUN JOONG

Jun a Arya dan hoşlanıp hoşlanmadığını sorarken nefesimi tutmuş bekliyordum.
Gelen hayır cevabıyla rahat bir nefes alıp limonatayı kafama diktim.
Farkında değildim ama Jun un Arya dan hoşlanmış olabilme ihtimali beni bayağı endişelendirmişti. Bunu şimdi daha iyi anlıyordum.
Bu sabah onu gördüğümde ne olduğumu şaşırmıştım. Açıkçası olduğundan daha da güzel olabileceğini düşünmemiştim. Bana nasıl göründüğünü sorduğunda hayatımda gördüğüm en güzel kız olduğunu bağıran iç sesime karşılık idare eder lafını azımdan çıkarabilmek epey zor olmuştu.
Onun umurunda olmadığım halde böyle hissetmek berbat hissettiriyordu.
Ama onu nerdeyse öptüğümde bana karşı koymamış olması da aklımı karıştırmıyor değildi hani.
Asssshhh. Benim, Hyun Joong un bu hallere düşmüş olduğuna inanamıyordum. Bu kız… Bu kız…
Hepsi onun suçuydu.
Merdivenlerden inerken Jung Min in ve cadının seslerini duyabiliyordum. Her zamanki gibi atışıyorlardı. Hepsinin yüzü bana döndüğünde biraz önceki lafların benim azımdan çıktığını anladım. Diğerleri onu teselli etmeye çalışırken o hiçbir şey demeden yüzüme bakıyordu. Hayret… Bana cevap vermeden durabilmesi şaşırtıcıydı. Bu daha önce olmamıştı.
Hayır diye düzelttim kendi kendimi. Bir defa olmuştu. Konuşamayacak kadar kötü olduğunda, arabada…
Demek onu gerçekten kırmıştım…
Fark etmez. Bunu hak etmişti.
Peki neden deli gibi özür dilemek istiyorum. Kahretsin. Bu kız… Bu kız…
Onu bir kaşık suda boğmalıydım. Yemeğine zehir de koyabilirdim. Aslında balkondan da düşebilirdi. Bu onu öldürmese de baya bir süre etkisiz kılardı.
Ya da… Ya da…
Beni sevene kadar ona sarılabilirdim. Çok..çok sevene kadar.
Aşkımdan delirebilirdi örneğin. Bu yeterli bir intikam olurdu..
“akşama ne yapıyorsun Hyun?”
Kyu nun sesiyle düşüncelerimden sıyrılmıştım.
“bilmem. Bir planım yok.”
“biz Chin Sun la şu yeni açılan gece kulübüne gitmeyi düşünüyoruz. Diğerlerini de çağırdım Jun hariç hepsi geliyor. Gerçi Jung Min e henüz söyleme fırsatım olmadı ama gelmeme gibi bir ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Bunu asla kaçırmaz. Çok süper bir mekan olacağı söyleniyor.”
Jung Min geliyorsa Arya da gelir.
Aklıma gelen fikirle sırıtarak Kyu ya geleceğimi söyledim.
Bakalım cadı diğer kızların bana olan masumane (!) ilgilerini görünce neler yapacaktı.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:05

unutanlar için hatrlatma: Chin Sun Kyu nun kız arkadası.:D ilk bölümlerden birinde ismi geçmişti.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:21

Hatırlayamadım, bir baksam iyi olacak -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 808833 Ama süperdi gerçekten ya...Şu gece kulübüne gidecekleri anı merakla bekliyorum -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:24

o gece bayaa hareketli geçicek sinemcim:d ikiye ayrıcam:D gece kulübü ve gece kulübünden sonra diye -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 291981 -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:25

bu arada Chin Sun un adının geçtiği yer arya eve ilk geldiğinde young saeng söylüyor kyu kız arkadasının yanında ordan gelecek sütüyoya diye.:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:30

Hatırladım -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 32319 Ayy merakla bekliyorum cidden -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 28344 Ama Jun oppam üzülmesin ya, taktım ben de -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 51113
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:32

gece kulübünden sonraki bölüm Jun la ilgili olacak gibi.:d tasalanma sen:D:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:33

Süper!! -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 51113O zaman mutlu bir şekilde bekleyebilirim -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 32319
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 22:59

Ben de merakla beklemekteyim -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 781911
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 23:00

zamanım olursa yarın eklerim yeni bölümü kızlar:D
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 05:34

Aslı!!~~
Sürpriz :D
Ben de dört gözle bekliyorum devamını . :D
10 numara gidiyor işler. -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 239891
Lider'e sayende uyuz olmaya başladım,haberin olsun .:D Jung Min olayını zaten biliyorsun. -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 291981
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: -Beklenmedik Çarpışma-   -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ağus. 18 2010, 11:58

ooyy inanmuyorummmmmmmmmmmmmm:D:D:Dd -Beklenmedik Çarpışma- - Sayfa 2 917831 esmeeeecannn hoşgeldinn:D:D:
sefa getrdinn:ÇD:D üyeliğin hayrlı olsunn:D:D:D:D ayyy cok süper mutlu oldum hahahahaa:D:D:D

-Beklenmedik Çarpışma-
2 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki