SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charismatic Love/Karizmatik ask

+13
My Prince Heo Young Saeng
trifid
ayşe
eun a sin
asl1han
shin_neul
hyun joong^^flower
selinn
asi_kız
duygu hyun joong
Ophelia
my_angel
Hana.Atmosphere
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1C.tesi Kas. 27 2010, 22:34

Elif bu bölümde çok güzeldii...hayallerimi zorlıyorsun neler olacak merak ediyorum bölüm eklemeni bekliyorum... :P
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Paz Kas. 28 2010, 21:11

Sineeem tesekkürler vampir sis utandirma beni :)
Hayalleri zorlamayi severim :D

Uyandigimda basimda bir agri hissettim. Ee tüm gece aglarsam olacagi buydu. Kalkip etrafima baktim. Irem daha uyanmamisti. Yüzümü yikamak icin lavaboya gittigimde aynada kendimi gördüm. Gözlerim kizarmisti ve altlarinda cizgiler vardi. Ask denilen sey böyle görünüyordu demek. Ask diye düsünüp basim hizlica salladim. Buna alismam icin zamana ihtiyacim vardi. Yüzümü yikayip üstümü giyindikten sonra Iremi uyandirmak icin yanina gittim.
"Irem hadi uyan. Aciktim ya."
Gözlerini yavasca acip yataktan dogruldu. Sonra endiseyle bakti yüzüme.
"Elif iyimisin canim?"
"Bana hasta muamelesi yapma, iyiyim tabi."
Ayaga kalkip gerindi.
"Ne bileyim dünkü tepkinden sonra telaslanmamak elde degil."
"Bana bak bu konudan kimsenin haberi olmayacak tamammi?"
Hayretle "Nasil yani söylemeyecekmisin Jung Min´e?" diye sordu.
Basina hafifce vurdum.
"Tabikide hayir. Kimseye söylemeyecegine söz ver!"
"Üf tamam söz. Beklede hazirlanayim" diyip girdi banyoya.
Delirmis olmaliydi. Nasil söylememi beklerdi? Gidip Jung Min sana asik oldum diyeyimde kisneyerek gülsün bana. Ürperdim. Düsünmesi bile korkunc. Hic birsey yapmayacaktim. Hem belki hastalik gibi buda kendiliginden gecerdi.

Kahvalti yaptiktan sonra otelden cikip Kyu´yu beklemeye basladik. Arayip bizi alisveris merkezine götürecegini söylemisti.
Yollar ne kadar düzenliydi böyle. Savastan sonra sehir en ince ayrintisina kadar planlanip onarilmisiti.
Birden önümüzde siyah bir araba durdu. Pencere acildi ve Kyu´nun gelin der gibi el isareti yaptigini gördüm. O yan koltukta oturuyorsa arabayi kim sürüyordu? Soförmü?
Kapiyi acip arka koltuklara oturunca Kyu bize dönüp gülümsedi. Yüzünde gözlük kafasindada sapka vardi.
"Umarim cok bekletmedim."
"Yok bizde yeni cikmistik." dedikten sonra arabayi kullanan kisi arkaya döndü. Bu yüzü taniyordum.
"Kang Shin!"
Siritarak bana bakiyordu.
"Görüsecegimizi söylemistim."
"Bu kadar erken beklemiyordum."
Kyu "Kang Shinle ayni sirketteniz. Tam binadan cikarken oda gelmek istedigini söyledi."diye acikladi durumu.
"Sendemi sarkicisin?"
"Evet. Hiphop yapiyorum." derken dikiz aynasindan bana bakiyordu.
"Güzel." Hala bakiyordu. Aldiris etmeyip pencereden disariyi seyretmeye basladim.

Alisveris merkezinden iceri girince Iremle ben kapida durup saskinlik ve hayranlikla etrafimizi izlemeye basladik. Cok büyüktü. Hayatimda ilk defa bu kadar büyük bir alisveris merkezi görüyordum. Kim bilir icinde kac tane magaza vardi.
"Burasi cennet olmali." diye hayranligini dile getirdi Irem.
"Bencede."
"Hadi durmayin öyle, yürüyün." dedi Kyu gülerek ve magazalari gezmeye basladik. Hosumuza giden magazaya girip kiyafet seciyorduk. Korelilerin giyim tarzlarini begendigim icin hosuma giden cok sey oldu. Ne alacagimi, neye bakacagimi sasirmis bir haldeydim. Tabi Iremde öyle.
"Bak Elif nasilim?" Kyu tuhaf bir gözlük takmis komik hareketler yapiyordu. Bugün utangacligindan eser yoktu. Cocuk gibi gülüp eglenmesi cok tatliydi. Kang Shin ise cool´lugundan taviz vermeyerek agirdan takiliyordu.
"Süpersin Kyu. Gözlerim kamasti."
Aksam olunca Hyun´dan telefon geldi. Yemek siparis etmisler ve bizi bekliyorlardi. Elimizde bir sürü posetle yorgun ve ac bir sekilde alisveris merkezinden cikip arabaya dogru yürüdük. Hava kararmisti. Magazalarin anca yarisini gezmistik. Ah cok yoruldum.
"Elindekileri ver Elif." Kang Shin elini uzatti.
"Gerek yok ben tasirim."
Gülerek posetleri elimden cekip alinca Kang Shin´de yanilmis olmaliyim diye düsündüm. Bu kadar güvensiz olmayip tanimak icin sans vermeye karar verdim.

Eve varip kapidan iceri girerken hala gülüyorduk. Hyun yerde uyuyordu. Digerleri koltukta oturmus televizyon izliyorlardi. Yer masasini hazirlamislardi bile. Kang Shin´i yanimizda görünce sasirdilar.
"Yolda gelirkenmi karsilastiniz?" diye sordu Saeng.
"Hayir bugün beraberdik" dedi Shin ve beni yere cekerek sofraya oturdu. "Aciktim, hadi yiyelim."
Jung Min´e baktim. Sasirmis gibi görünüyordu.
Hyun´u uyandirma merasiminden sonra digerleride sofraya geldiler ve yemege basladik.
2 ay önce benim yaptigim tanitmayi simdi onlar yapiyorlardi. Yemeklerin tadi basta biraz farkli geldi ama o kadarda fena degildi. Kimchiye bayilmistim. Masada degisik soslarda vardi. Kirmizi olanina uzanip aldim. Bu domates sosu olmaliydi. Agzima atar atar atmaz yanmaya basladim.
"Aaahh bu ne böyle yaniyorum!" Hemen suya sarildim fakat icince daha fazla cogaldi agzimdaki yangin. Belki birsey yemek gecirir diye düsünerek ne olduguna dikkat etmeden catala bana en yakin olan seyi batirip agzima atarken digerleri bir agizdan bagirdilar.
"Dur yeme onu!!" Gec kalmislardi. Agzima atmistim bile.
"Aaaaahh ölüyorum ne bu? Ne buuu?" diye bagirak ayaga firladim. Ellerimi kollarimi sallayip salonda kosmaya basladim. Digerleri hayretle beni izliyorlardi.
"Yaniyoruuum yaniyoruum" diye bagiriyordum. Kang Shin ayaga kalkti ve yanima geldi.
"Ac agzini, bu iyi gelir." dedi ve elindeki marulu bana yedirmeye basladi. Yangin biraz olsun gecmisti.
"Sagol Shin hayatimi kurtardin." Derin bir nefes aldim.
Siritti ve egilerek "Her zaman hizmetinizdeyim" dedi.
O an gözlerim Jung Min´e gitti. Neye bu kadar sasirmisti? Ona baktigimi görünce kaslarini catti ve yanima geldi.
Kolumdan tuttu ve digerlerine dönüp "Biraz hava almak Elife iyi gelecek. Siz yemege devam edin."
"Havayla acinin ne alakasi var?" diye sordum.
Tehtitli bir bakisla "Cok alakasi var" dedi ve beni dünkü gibi kapiya cekmeye basladi. Yine ne yapiyordu bu? Kim bilir digerleri ne düsüneceklerdi.
Kapidan cikinca kolumu cektim.
"Bu yaptiginda ne oluyor? Daha dün bana böyle davranma demedimmi sana? Ne saniyorsun sen kendini?"
Sorularima cevap vermeyip ciddi bir tavirla yüzüme bakti.
"Kang Shinden uzak dur Elif"
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Ptsi Kas. 29 2010, 00:00

Ne demek sis'mm, ben gayet ciddiyim ve sen öyle düşünmesen de hikayen okuduğum en iyi hikayelerden biri... Ahh finale adım adım...Çok güzel:)
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Ptsi Kas. 29 2010, 19:26

Elif süperdi bu bölümde çoook beğendim devam devammmm...

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Ptsi Kas. 29 2010, 21:26

Ayyyy yeni bölüm yeni bölüm =)
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Perş. Ara. 02 2010, 14:30

Sinem evet öyle düsünmüyorum ama nedense finali begeniyorum Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 28344
Bitmesine az kaldi^^

"Ne? Neden?" Epey bir sasirmistim.
"Güvenilir biri degil. Bak biz onunla sadece is arkadasiyiz. Ayni sirketten oldugumuz icin arada bir görüsürüz o kadar."
"Ne yani? Sirf sen onu sevmiyorsun diye görüsmeyeyimmi?"
Bana dogru birkac adim attiktan sonra ciddiyetini bozmadan "Bugün sizinle gezmesi, bize gelmesi tesadüfmü sence? Birseyler ceviriyor." dedi.
"Sen süpheci biri degildin Jung Min. Ne oldu birden?"
"Icimde kötü bir his var. Ondan uzak duracaksin tamammi?"
"Senin sözünle hareket edecek degilim."
Birbirimize ters ters bakarken Shin disari cikip yanimiza geldi.
"Dilin nasil oldu, agriyormu?" diye sordu bana.
Gülümsemeye calisarak "Hayir." dedim.
"Güzel. Yarin sirkete gelsenize. Prova yapacagim, dinlersin."
"Bilmem ki" Jung Min´e baktim. "Rahatsiz etmezmiyiz?"
Ona firsat vermeden Shin "Tabikide hayir" dedi ve Jung Min´e dönüp "Öyle degilmi Min?" diye sordu. Jung Min alnini kiristirip cevap vermeden yanimizdan ayrilip eve dogru yürümeye basladi.
Shin onun arkasindan siritarak bakti ve bana döndü.
"Yarin görüsürüz. Iyi geceler."
"Iyi geceler." dedim Jung Min´in arkasindan bakarak..

Basta Joon olmak üzere digerleri Shin´in fikrini begenince ertesi gün taksiyle sirkete gittik. Joonie ve Shin bizi kapida karsiladilar. Ikimizin arasina girip sevincle "Hadi gelin. Oppaniz Hyung Joon size heryeri gösterecek." dedi.
Gülümsedim. Bu cocugun tatliligi insanda dis agrisi yapar.
Dedigi gibi tüm binayi gezdirdikten sonra digerlerinin yanina gittik. Yemek molasi vermislerdi. Onlarla biraz oturduktan sonra Shin kolumdan cekti.
"Simdi bende sira. Hadi gel."
Gözlerim Jung Min´e gitti ve bize yine anlam veremedigim bir ciddiyetle baktigini gördüm. Ona baktigimi farkedince gözlerini önündeki tabaga dikip yemege devam etti. Kapida bekleyen Kang Shin´in yanina gittim ve prova odasina dogru yürümeye basladik.
"Ee Elif nasil buldun Koreyi?"
"Daha tam gezemedim ama güzele benziyor. Düzenli bir ülke. Insanlarida cok tatli."
"Öyleyizdir" dedi ve bir odanin önünde durup kapiyi acti. "Iste geldik."
Duvarlari kirmizi olan odanin icinde müzik aletleri ve birde siyah koltuk vardi. Beni koltuga oturttuktan sonra mikrofonun oldugu yere gitti ve kulakliklarini takti.
"Umarim begenirsin" dedikten sonra müzigi acip sarki söylemeye basladi.
Fena degildi. Hiphop sesine yakisiyor.
Aklima dünkü konusma geldi. Jung Min´in neden öyle dedigini düsünmeye basladim. Böyle süpheci olmak huyu degildi onun. Kiskandimi yoksa? Yok daha neler. Beni neden kiskansin.. Peki ya neden öyle dedi?
"Begendinmi Elif?" Shin´in sesiyle kendime geldim.
"Evet."
Gelip yanima oturdu.
"Ya beni?"
"Nasil yani?" Ne demek istedigini anlamamistim.
Gözlerimin icine bakarak "Beni begendinmi?" diye sordu.
Buda ne demek oluyor simdi? Saka yapiyor olmali. Gülmeye calistim.
"Bu tür sakalari sevmem Shin."
Yüzü ciddiydi.
"Saka yapmiyorum. Beraber takilmaya ne dersin?"
Bir an ne diyecegimi bilemedim. Sonra kendimi toparlayip "Olmaz Shin." dedim.
Siritarak bakiyordu bana.
"Neden olmaz? Yakisikliyim, ünlüyüm. Kizlar beni bir kere görebilmek icin birbirleriyle yarisiyorlar."
Sözlerine sinir olmustum. Bunlari söylerken gözlerime dik dik bakip siritmasi kizdirmisti beni. Demek ilk hislerim dogruydu..
"O kizlara git öyleyse. Ben istemiyorum!"
Ayaga kalkip gidecekken tuttu kolumdan, gözleri bilekligimdeydi.
Oda ayagi kalkti, öfkeden yüzü kizarmisti.
"Sebebi bumu? Jung Min icinmi reddediliyorum?"
"Bana bagirma! Hem alakasi yok ne Jung Min´i. Sacmalama."
"Hah! Simdi anladim.. Reddedilmeyi sevmem Elif."
"Sev sevme banane!" Kapiya dogru yürüdüm. Omzumdan tutup cevirdi.
"Ben istedigimi alirim Elif. Kimse engel olamaz."
"Beni etrafindaki kizlarla karistirma! Aptalca hareketleri birak!"
Tam agzini acti bagiracakti herhalde, birden yüz ifadesi degisti. Sinsi sinsi gülümsemeye basladi.
"Jung Min´in haberi varmi onu sevdiginden?"
"Ben kimseyi sevmiyorum!"
"Diyelimki gazetecilerin kulagina onlarla takildiginiz gitti. Neler olur sence?"
Aklima gecen sene yasanan bir olay geldi. Hyun ile Saeng bir gece kizlarla otururken görüntülenince cikan o pis haberler.
Korkuyla baktim Shin´e.
"Ne-ne demek istiyorsun?"
"Baslarinin derde girmesini istemezsin degilmi?"
Hayir yapamazdi. O 5 melek insani kimse üzemezdi. Buna izin veremezdim.
"Böyle birseyi yapamazsin."
Siritarak bana dogru birkac adim atti.
"Iste bu sana bagli."
Igrenerek baktim yüzüne.
"Ne istiyorsun?"
"Jung Min´e gidip benden hoslandigini söyleyeceksin."

MesajKonu: Geri: Charismatic Love/Karizmatik ask   Charismatic Love/Karizmatik ask - Sayfa 6 Icon_minitime1Cuma Ara. 03 2010, 19:33

wowwwwwww tehtid ha??? süper gidiyo dewam dewam

Charismatic Love/Karizmatik ask
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» SS501 Love Ya { MV }
» Love Ya Klibi
» LOVE LİKE THİS 5.bölüm