SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
asl1han

asl1han

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:49

tmm halloldu herşey.d
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:51

Evet baya bir stres yaptık ama hallettik Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344 Nur'unkini de ekledim bundan sonrası sizin canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:56

ben fotografı görmesının ardından işte bişekilde jung min in itirafını da yaptrcaktm çekcektım elimi ayağımı finali beklıcektım ama işler plana uymadı:D
şimdilik benım hikayeye yoğunlasayım diyorm sinemcım cok boşlamış gbo hissediyrm onu yazmak istediğim cok sey var.
ama burdakı bölümleri de buyuk bir merakla beklıyorm.özellikle finali:d.d hala bir ipucu bile vermediğin finali:d meraktan kudurttn yani:d
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 22:58

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344 Finalin büyük bir kısmı bitti ama yapacağım eklemeler var Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319 Şu an benim tek merakım sizin yazacağınız gelişmeler Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344 Aslıhancım sen hikayene devam et o zaman, hikayenin devamını kim yazacaksa önceden belirtsin karışıklık olmasın Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:00

kesinlikle katılıyorm..d
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:04

Kızlar yaa çok güzel gidiyo bi final yapsaydık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:20

Sütüdyoya beklediğimden daha çabuk varmıştık. ya da ben Jung Min e sinir olmakla o kadar meşguldüm ki zamanın nasıl geçtiğini farketmemiştim.
arabadan inmek için hamle yaptığımda önümde iki ayrı el belirdi. Saeng ve Jung Min aynı anda ellerini bana uzatmış inmeme yardım etmek istiyorlardı. Jung Min e o kadar sinirliydim ki onun değil yaralı elini tutmak bi kaşık suda boğabilirdim. tmm biraz abartıyorum sanırım. o mükemmel yüze yazık edemezdim sanırım.Saeng e gelince olanlardan hala o kadar utanıyordum ki elimden geldiğince ondan uzak durmaya çalışıyordum.
Jun kaldığım zor durumu hissetmiş gibi "hadi bakalım koca bebek inme vakti" diyerek belimden destek vererek aşağı inmeme yardım etti. ardımdan o da indikten sonra kapıyı kapattı.
tek ayağım üstünde sekerek bir solukta kendimi Kyu nun yanına attım. gülümseyerek girmem için kolunu uzattı.
"işte günlerimizin çoğu burda geçiyor Rüya. toplu dans çalışmalarımızı ve kayıtlarımızı burda yapıyoruz. umarım bugün bizi beklerken sıkılmassın."
"sıkılmam sıkılmam merak etme sen Kyu." derken gülümseyerek bu kocaman binaya bakıyordum.beni oturmam için bir sandalyeye yerleştirmelerinin ardından Hyun hiç zaman kaybetmeden hepsini çalışmaya çağırdı. hepsi teker teker giderken Saeng ve Jung Min sonda kalarak beni şaşırttılar. ikisi de karşısındakinin konuşmasını ya da gitmesini beklerken çalışmaya hazırlanan diğerlerinin arkadan gelen seslerinden başka kimseden çıt çıkmıyordu.
en sonunda dayanamayarak "evet beyler bir şey mi diyeceksiniz" derken ikisininde bana dönen suratlarına bakıyordum.
Jung Min bir yandan ısırdığım elini ovuştururken bir yandan da "ha..hayır. sadece rahat olduğundan emin misin onu soracaktım." derken sıkıntılı görünüyordu.
"evet rahatım." dedikten sonra yüzümü Young Saeng e döndüm.
"sen ne diyecektin Saeng?"
"ııı şey bizi izlemekten sıkılırsan telefonumu yanında bırakayım belki oyun oynamak istersin falan diye düşünmüştüm."
suratlarındaki ifade o kadar komikti ki gülmemek için kendimi zor tutarken "teşekkür ederim. olabilir aslında hele ki uzay gemisi oyunlarından varsa süper olur." dedim.
"olmaz mı benimde en çok sevdiğim oyun türü.hatta bendeki oyunda yedinci level deyim. bakalım beni geçebilecek misin" derken yine o muhteşem gülümsemesiyle gülümsüyordu. sanki bir an birbirimize gülümseyerek bakarken tüm utancımı unutmuştum.
"eminim bende daha üst bir versiyonu vardır Rüya. benim telefonum saeng kinden daha üst model. benden oyna bence."
Jung un sesi bir anda ortamdaki tüm havayı değiştirmişti.
telefonunu aceleyle çıkarıp elime sıkıştrırken gözleriyle sanki onun telefonunu seçmem için yalvarıyordu.
saeng se telefonunu çıkarmış bana uzatıyordu.
Tanrım!!
bu durum beni delirticek. neyseki Hyun un arkadan bir kez daha bağırıp onları tekrar çağırmasıyla rahat bir nefes alıp ikisininde telefonunu kapıp "sanırım gitseniz iyi olacak Hyun delirmek üzere." derken bir arkalarından ittirmediğim kalmıştı.
ikiside çalışma alanına doğru hızlı adınlarla yürürken başımı ellerimin arasına alıp içimden ona kadar saydım.
bu olay giderek daha dayanılmaz bir hal alıyordu.kendi duygularımı daha yeni yeni çözebilmişken bir de bu ikisinin sürekli çakışan yardım severlikleri, durumu benim için daha da kötü bir hale getiriyordu.
neyse ki odada yankılanan müzik sesiyle hepsi birden çalışmaya başladılar.beşi de birbirinden güzel dans performansları sergiliyorlardı. hayran hayran onları izlemeye dalmışken young saeng in çalan telefonuyla birden irkildim. ekranda Young Eun yazısının altında çok güzel bir kızın fotoğrafı yanıp sönüyordu. acaba acil bir telefon mu? young saeng e haber vermeli miyim? acaba neden arıyor? bu kız da kim?
beynimde sorular dönüp dururken telefon çalmayı kesmişti.
kız gerçekten fotoğrafta çok güzel çıkmıştı. acaba bu kız saneg in...
amaan beni ne ilgilendiriyor ki. peki neden birden bire canım böyle sıkıldı.hani duygularımdan emindim artık ben.ooofff yok Kore gerçekten bana yaramamıştı. sanki artık o kendınden emin Rüya gitmiş yerine kendi içinde kaosa gömülmüş bir rüya gelmişti.
sıkıntıyla iç çektikten sonra kafa dağıtmak için oyun oynamaya karar verdim.young saeng in telefonuna dil çıkarıp Jung Min in telefonunu elime aldım.
üst model derken gerçekten abartmamıştı inatçı keçi. nerde bu oyunlar bölümü!
ashhh kahretsin mesajlara girdim. aceleyle kırmızı tuşa basıp çıkarken bir deneme daha yapmaya karar verdim. tanrım bu seferde galeriye girmiştim. şu dokunmatik ekranlı telefonlardan hiç anlamıyorum. pes edip tam yeniden kırmızı tuşa basacaktım ki ekranda gördüğüm fotoğrafla hareket edemez duruma geldim.
Bu.... buuu.....

BENDİM!

anlaşılan Jung Min müzik odasında uyuyakaldığımız gece hiçte boş durmamıştı...
yüzümde oluşan gülümsemeyle biraz önceki tüm sıkıntımın kaybolduğunu fark etmekte geç kalmamıştım....
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:21

bi kopukluk var mı kızlar?düzenlemeye çalıştım.d
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:28

Yok Yok kopukluk falan olmamış bence iyi.:D
Fighting Aslı!! Hemen vazcayma .:D
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:30

kıyamadım yahu emeğime dedım belki kurtarabilirim:d
oldu evet sanırım:D
beğendin yani bölümü de?:d
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Perş. Ağus. 19 2010, 23:40

Bence her şey gayet süper Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 00:05

Her halde beğendim yani,sorulur mu? Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 395858
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 11:55

Aslıhancım ben de çok beğendim, kopukluk olmamış hatta tamamlamış Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 12:59

:D:D saolun bencede iyi oldu.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 13:00

Ophelia demiş ki:
Kızlar yaa çok güzel gidiyo bi final yapsaydık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344 Ben de gidişatı sevdim ama gelişmeleri daha çok merak ediyorum finali bekletmeyi düşünüyorum o yüzden Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319

Aslıhancım iyi kurtarıştı cidden Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 159630
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 16:30

Aslıhan'ım süper bağlamışın. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 590255
Jung min'in telefonu eline tutuşturmasına bittim. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 935309
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 17:06

Ay bayıldım kızlar ya çok keyifli gidiyo sonunu çok merak ettim. Her ne kadar JUng Mini kıskanıyor olsam da hakikaten kızla tencere kapak olmuşlar. Ben kızın adını Esra olarak okurum sorun yok yani Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 18:49

bencee çok keyifli ilerliyor:DD: bu mütiş fikirin ortaya atanı olarak sinem e teşekürlerimi sunarım:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 307897
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 19:15

Kizlar hikayelerinizi bayilarak okuyorum, süper yaziyorsunuz :)
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 19:22

saol cnm.:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 21:20

Aslıhancım çok sağol ama herkesin de emeği geçti Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 86024 Yorumlarınız için çok teşekkürler Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 51113 Bir de yazar takımımıza çok teşekkürler gerçekten güzel ilerliyor. Ben bu akşam buralardayım finale kadar güzel gelişmeler olacağından umutluyum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319 Esracım ya bencede isme takılma Rüya yerine kendimizi koyma kısmı serbest zaten Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 23:30

Devam bu gece benden...Umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı eksik etmeyin Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 51113

Rüya elinde telefon şaşkın şaşkın bakakalmıştı. Kızmak istiyordu ama

kızamıyordu. Aksine mutlu olmuştu. Yüzünde bir gülümsemeyle resme

bakarken şarkı değişti, Rüya dalgınlıkla birden irkildi ve galeriden çıkmaya

çalıştı.
Jung Min'in kendisine baktığını farketti, sonra yüzüne o sinirli ve huysuz

ifadeyi yerleştirip Jung Min'in bakışlarına karşılık verdi. Tabi o sırada dans

ediyorlardı ve Jung Min kareografiyi şaşırınca Rüya gülmeye başladı,
'İyi oldu sana...Bir daha benle uğraşmaya kalkma!'
dedi dil çıkararak.
Jung Min ne dediğini duyamamıştı ama yine laf attığını düşünerek o da aynı

bakışlarla karşılık verdi.
O sırada Hyun çileden çıkmak üzereymiş gibi görünüyordu.
'Min, bu kaçıncı çalışmamız ve sen şu anda karıştırıyorsun. Kaç kere çalıştık

bak böyle ellerinle harfleri göstereceksin.'
O sırada diğerleri gülmeye başladı.
'Yine yanlış gösteriyorsun kaptan'dedi Kyu.
Jung Min bilmiş bilmiş
'Baaaakkk...Böyle olacak.'
Elleriyle ciddi ciddi harfler gösteriyordu aslında iyiydi ama Rüya
'Bence sen beceriksizin tekisin, ne yazdığın anlaşılmıyor' dedi.
Jung Min muzipçe sırıtarak Rüya'nın yanına geldi sonra Rüya'nın gözlerine

bakarak gayet ciddi bir şekilde anlatmaya başladı,aynı anda elleriyle havada

harfler çiziyordu.
'I ıh anlaşılmıyor işte...Ne yazdığını okuyamıyorum.'dedi sırf Jung Min'i

kızdırmak için. Zaten ciddiye alıp okumaya çalıştığı falan yoktu.
Jung Min sabırla Rüya'ya baktı sinirlenmeyeceğim diye düşünerek birden

Rüya'nın eline uzanıp tekrar etti,
'Bak şimdi L...O...V...E...
Gördün mü? Bence sorun bende değil sende...Sadece sen göremiyorsun:D'

En son my_angel tarafından Cuma Ağus. 20 2010, 23:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 23:50

wuuuu:D:D:D
Gördün mü? Bence sorun bende değil sende...Sadece sen göremiyorsun:D'
tanrım nasıl bir laf sokmaydı bu böyleee:D:D bravo Jung:D:DD ve bravo sinem:D:D:D
süper bir bölümdü sinemcım.tebrık ederm:d
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1Cuma Ağus. 20 2010, 23:54

Teşekkürler aslıhan Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 28344 Yollamamayı düşündüğüm bir bölümdü ama beğenmene çok sevindim canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 7 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 00:16

yollamamak mı? şağın daha neler:d çok iyidi:d

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
7 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler