SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
my_angel

my_angel

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 00:20

Şimdi de finale taktım kafayı gittikçe uzuyor ya...Finalden 3 bölüm çıkar bölsem Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 935309 Neyse biz eğlenmeye devam edelim böyle iyi Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 00:24

Beklenmedik Çarpışmaya bölüm yazdım:D nerdeyse bitti. gece klubü bölümü:D ama şimdi çıkmak zorundayım.s yarın eklerim sanırım:D
inş beğenirsiniz:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 00:26

Ekle de çık meraktan ölürüm burada baakk... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 638837
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 01:25

Uzun bi aradan sonra yine ben yazamadigim siralarda cok cok güzel seyler olmus kizlar tebrikler simdi devam benden ama pcde iki harf yok kusurabakmazsiniz artik.

Rüya gözlerini kocaman acti gözlerini kirpistirdi.
Rüya=Hayir anlamayan ben filan degilim.Sen cok cirkin gösteriyosun parmaklarini zarif tut biraz.
Jung min=Ayyhh sen ömrümü yedin.
Jung minin anlatmak istedigini rüya anlamisti ama bikac saniye icinde kendiyle mucadele ettikten sonra yanlis anlamis olabilecegini düsündü.
(.....bu nedediginin farkindami yok hayir o anlamda olamaz aman herzamanki kendini begenmis hali iste ne olacak..)
Hyun=Neyse hadi bugünlük bu kadar yeter gidelim yoksa elimden bi kaza cikacak.
Kyu=Saat daha erken hadi biyerlere gidelim.
Jungmin rüyadan gözlerini alarak "evet tamam bana uyar hadii.." dedi ve hepbirlikte toparlanip arabaya bindiler, jung min saengden önce davranip rüyanin koluna girmisti yardim icin tabi atisa atisa vardilar arabaya...
Rüya=Herzaman yakama yapismak zorundamisin.
Jungmin=Hayir sadece yardima ihtiyac duydugun sürece..
Rüya gözlerini kisarak jung mine bakti jungmin normalde oldugundan dahada keyifle siritiyordu.
Rüya=Neden bu kadar keyfin yerinde?
Jung min=Bugün hava cok güzel..
Rüya=Cevabinin bu olmadigindan eminim.

hyun arkadan yetisip hadi sen jung rüyayi al ve benim arabaya bin saeng sen kyu ve junda diger arabaya hadii hadi..

Bunun üzerine jung daha bi siritti artik daha fazla nasil siritabiliyorsa...Rüyayla arkaya gectikten sonra hyun arabayi calistirdi ve yarim saat sonra ormanlik bir alana geldiler.Jungmin rüyanin kolunda cekistire cekistire saengin yanina götürdü sanki bilhassa onun inadina yapiyor gibiydi ama saeng bunlari gercekten anlayamiyordu.Biraz oturdular cimenlikte jung iste muziplik yapmadan dururmu herkes sakin sakin etrafi izlerken jungun sesiyle irkildiler-
Jung min=Hadi saklambac oynayalim.
Jun=Harika bi fikir.
Rüya=Iyi bende buradan sizi izlerim bakalim jungmin nasil mizikcilik yapiyor?
Jungmin=Aslim mizikciligi sen yapiyorsun sende oynayacaksin hadi.
Rüya=Sen iyimisin günesmi carpti seni bu haldemi oynayayim?
Jungmin=Olsun senin icin bir seyler düsünürüz degilmi beyler?
Jun=Evet sen torpillisin hadi..
Kyu=Dün diyordun biraz daha iyiyim hadi senin icinde bi degisiklik olur.
Saeng=E bu kadar insani kirmayacaksin herhalde..
Saengle yüzyüze gelmekten cekiniyordu ama o anda saeng lafa katilinca yüzüne bir kez daha bakti ve hic bir kirginlik ifadesi olmadigini görünce daha cok rahatlamisti cünki hala icinda sucluluk duygusu vardi.
Rüya=Tamam peki o zaman ama kaleye benim hizimdan fazla kosmek yok bana karsi.
Hyun=Tamam anlastik..
Jungmin=Kim ebe olacak?
Herkesten bi ses cikmaya baslayinca rüya agzi acik izlemeye basladi."amantanrim bunlar daha bir dakika öncesine kadar son derece akilli basli genclerdi tabi jungmin haric ne oldu simdi bunlara"diye aklindan gecirdigi sirada parlak bir fikirle:
Rüya=Hey tama durun bir dakika cubuk cekecegiz kim kisa cekerse ebe tamam mi?
Hepside kaderlerine razi olmus afacanlar gibi baslarini salladilar. rüya cubuklari hazirladi ve tek tek uzatti hepsine kisayi ceken jun olmustu.
Jun=Olamaz böle bisey ya neden ben bu kadar sanssizim.
Jungmin=Hadi hadi nazlanma sansin bir gün belki benimkisi gibi döner.Dedi ve rüyaya bakarak göz kirpti rüya ise anlamamis bakislarla basini salliyordu.
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 01:38

Jun saymaya baslayinca hepsi bi tarafa kacisti.Rüya nereye gidecegini saptirmaya calisiyorduki jungmin kolundan tutarak sürükledi tabi dikkatlice rüyaysa yerleri belli olma korkusundan sesini cikaramamisti.Kisa caliliklarin arkasina gizlendiler ve jung rüyayi bir agac kovuguna sirtini yasladi omuzlarindan tuttu ve gözlerinin icine bakmaya basladi.Rüya sanki bogazinda kalmis birseyi yutmaya calisiyormuscasina yutkundu.Heyecandan kipirdayamaz halde oda jungmine bakiyordu,jungmin rüyanin yüzünün her bir noktasini inceledikten sonra tekrar gözlerine bakti ve:
Jung=Bugün yarim kalan isimizi bitirsekmi ?
Rüyanin gözleri o kadar büyümüstüki agzi desen bi karis acik halde nutku tutulmustu, onun bu halini gören jung katila katil gülmeye baslamisti bu sefer rüyanin kaslarida heran aglayacakmis ifadesini veriyordu.O kadar gulmenin arasindan nihayet belirli bi cümle cikmisti.
Jung min=Saka yaptim.... Suratinin halini görmeliydin...haahaahaa...
Rüya evet biran afallamisti ama simdi hirsindan patlayacak bomba gibiydi..

Devamini siza birakiyorum bakalim neler getireceksiniz bana kalsa rüyanin daha cok heyecanlanmasini saglarim merakle bekliyorum
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 11:58

Sinem Gülcan çok güzel olmuş walla okurken acayip zevk alıyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319 Ellerinize sağlık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 239891
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 15:32

Gülcancım cidden süper olmuş Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319 Mervecim çok sağol canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 126701 Devamını beğenirsiniz umarım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 159630 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 367317

Ne yani? Onunla nasıl böyle alay edebilirdi? Kendini tutamayıp
'Çok komik olduğunu mu düşünüyorsun seni...seni...'
aklına söyleyecek hiçbir şey gelmiyordu.
Jung Min ciddi bir tavır takınmaya çalışıp
'Tamam, üzgünüm, benden bu kadar etkileneceğini tahmin edemedim:D'
Rüya artık oyunu falan unutmuş bağırmaya başlamıştı,
'Senden etkilendiğim falan yok bay ukala!! Sadece korktum tamam mı!!! Bir daha böyle bir şaka yapmaya kalkarsan ölürsün!!!!'
Jung şaşkınlıkla ona bakıyordu
'Korktun mu? Başka herşeye inanırım ama senin korkacağını hiç sanmıyorum.' dedi onu kızdırmak için.
Rüya cevap vermeden sinirle Jung Min'in ağaca yaslanmış olan kolunu itti ve çalıların arasından çıktı. Gözleri dolmuştu...
Jun'a doğru seslendi
'Hey!! Ben oynamıyorum siz devam edin tamam mı?' jun'un yüzü asılmıştı
'Beni bu canavarlarla yalnız mı bırakacaksın, bari beraber gezelim.'
Rüya kararlılıkla ona döndü
'Bak, sana kötü davranırlarsa bana söyle, yalnız kalmak istiyorum...Birazdan dönerim.'deyip ağaçların arasında gözden kayboldu.
İlerlerken Jun'un sesini duydu
'Ha ha buldum seni Min!!'

Ne kadar zamandır yürüdüğünün farkında değildi ama bir ırmağın kenarına gelince durdu. Oradaki kayalardan birinin üzerine oturdu ve düşünmeye başladı.
Kendine hakim olamadığı için canı sıkkındı ve Jung Min...Onu düşününce bile...Ah...neler düşünüyordu böyle...Bir an önce iyileşmeliydi...Sadece o zamana kadar sabretmeliyim dedi içinden...
Vakit geç olmaya başlamıştı ve yağmur bulutları çoğalmıştı. Rüya ise farkında değildi, ırmağa bakarak kendini çok rahatlamış hissediyordu. Suya ufak bir dal parçası bıraktı ve suyla beraber gidişini seyretti...
'Ben de böyleyim işte, tüm bunlar geçip gidecek ve yine yalnız kalacağım...'
Üzüntüyle başını dizlerine dayadı ve çok geçmeden uyuyakaldı...

asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 17:03

süper sinemcim.herzamanki gibi:d
BumiEsma

BumiEsma

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 17:28

Tam anlamıyla süper.:D
Çok heyecanlı.:DDört gözle bekliyorum devamını.:D
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 17:37

tek kelimeyle HARİKA..!! Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319 Özelikle son bölümleri süperr Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 239891
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 17:54

Süper süper süper. Gene çeviriden bakamadım. Daha yeni okudum. Süper ya.
Aman devamı ne olcak acaba? aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 18:18

Sağolun kızlar Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319 Ben de çok merak ediyorum, devamı sizin Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 51113 Rüya bu sefer tedbirsizlik yaptı gibi... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 300950
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 18:42

jung min meraktan kudursun:D:D:D
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 18:52

jung min'nin kuduracağı kesin zaten... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 239891
Ben Rüya'yı kimin bulacağını ve daha sonra olacakları merak ediyorum... tey
Hana.Atmosphere

Hana.Atmosphere

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1C.tesi Ağus. 21 2010, 22:23

Bu hikayenin sonunu cok merak ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 768209
Süpersiniz kizlar.
Sineeem selam canim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 02:24

Devamini yazmayi cok isterim s+per fikirler geliyor aklima ama jung bulsun yine ya saeng bulursa durum yine karisir toparlamasi zor olur sinem süpersin iste devami;

Aradan iki saat gecmesine ragmen rüya dönmemisti,jungda sorusturmamisti zaten onu cok kizdirdigini düsünüyordu jund yalniz kalmak istedigini söyeyince digerleride hak vermisti.Yarim saat daha gectikten sonra iyice telaslanmis olan jung daha dayanamayip onu arayacagini söyeyip telefona sarildi.
Jung=Yeter ama kac saat oldu insan arar söyler.... aysss!!
Hyun=Haklisin yagmur yagacaga benziyor zaten söyöede gidelim.
Jung=Caliyor.........duru bir dkika!!
Evet telefon caliyodu ama arabadan geliyordu ses jung daha fazla yaklasti arabaya iste gördü arabadaydi telefon icini iyiden iyiye bir urperti sardi.
Jung=Kahretsin telefon arabada nerde simdi bu nasil bulacagiz bu issiz yerde...
Kyu=Dur telas yapma hepimiz dagilalim kim bulursa telefonla digerlerine haber versin.
Saengde durumu duyunca hemen ayaklandi.
Saeng=Tamam hadi baslayalim.
Demesinin ardindan hepsi bi tarafa dagildi jung rüyanin gittigi yönü bildiginden hemen otarafa yöneldi yarim saate yakin yürümüstü telasla kendini bilmeden rüya ise yeni yeni uyaniyordu gözlerini acinca etrafindaki karanligi farketmesiyle icini öle bir korku sardiki digerlerinin gitmis olabilecegini kaybldugunu daha bir cok acayip kotü fikirler dolustu düsüncesine hemen ayaklandi geldigi yöne dogru yürümeye calisiyordu ama zorlaniyordu.Yagmur atistirmaya baslamis bes dakika sonrada bindirmisti yagmaya o kadar cok korkuyorduki bir daha mutlu olamayacagi hissine kapiliyordu gittikce sonra bir ses calindi kulagina korkudan oldugu yere cömeldi tekrar ayni ses ama bu ne hayvan sesine nede bi baska sese benziyordu bu jungun sesiydi.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:11

Hana.Atmosphere demiş ki:
Bu hikayenin sonunu cok merak ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 768209
Süpersiniz kizlar.
Sineeem selam canim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 28344

Eliiifffff sağol canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 51113Seni burada görmek çok güzel Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 32319 Ben de sonunu değil ama gelişmeleri çok merak ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 935309 Gülcancım ortamı sen yaptın devamı da benden...Umarım güzel bağlayabilirim... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 367317

Yanlış mı duydum acaba? diye düşündü Rüya. Aynı anda olduğu yere

sinmişti ve sırılsıklam olmuştu.
'Rüya!!!!...'
Jung Min'in sesi bu kez daha yakından gelmişti. Ona kızgındı ama zaten

yeterince endişelendirdiğini düşünerek cevap verdi,
'Jung Min, buradayım!'
Jung Min, Rüya'nın sesinin geldiği yöne doğru adımlarını

hızlandırdı.Korkusu yerini sevince bırakmıştı. Sonra karanlıkta onu farketti,

ıslanmıştı ve titriyordu. Koşarak yanına geldi,onu kendine çekti ve sıkıca

sarıldı... Jung Min kendi kendine tüm bunların sorumlusu benim diyordu.

Rüya ise şaşkınlıktan hareket edemiyordu, başını onun omzuna yasladığını

farkettiğinde telaşla kendini geri çekti. Jung Min'in yüzünde suçlu bir çocuk

ifadesi vardı ve bu haliyle çok...şirindi.
'Rüya, sen iyi misin? Sana bir şey oldu zannettim yani...biz seni merak ettik.'
Rüya yumuşamamaya kararlıydı, karanlık ve yağmur olmasa onu bulmaması

için elinden geleni yapabilirdi,
'İyiyim, gördüğün gibi sen yokken çok daha iyiyim!'
Jung Min onun kendisine meydan okumasından cesaretlenerek,
'Görüyorum ne kadar iyi olduğunu, yağmurda kalmış kedi yavrusuna

dönmüşsün.'Aynı anda üstündeki hırkayı çıkardı, Rüya'yı kendine doğru

çekip hırkayı giydirmeye başladı.Rüya,
'Ne yapmaya çalışıyorsun, ben zaten ıslağım bir de sen ıslanma. Şu saatten

sonra bir de senin mızmızlanmanı çekemem.'
'Mızmızlanan sensin bu havada hasta olmak mı istiyorsun?'
Rüya sinirle Jung Min'e baktı. Hırkayı elinden alıp omuzlarına attı.
'Hasta olduğumda seni daha çok görmem gerekecekse, kalsın...'
Jung Min Rüya'nın elini tutup onu bir ağacın altına çekti, Rüya'nın bir şey

demesine fırsat kalmadan telefonunu çıkardı...
'.....
Hyun, onu buldum, siz de geri dönün arabanın yanında buluşuruz.'

Yaklaşık
yirmi dakikadır yürüyorlardı, ikisi de tek kelime etmiyordu. Rüya,Jung
Min telefonla konuşurken,telefonunda gördüğü resim aklına gelmişti.
Gördüğüm

gibi silmeliydim ya da ona dil çıkarırken bir resmimi çekebilirdim görünce

sinir olurdu diyordu içinden. İyi de niçin çekmişti? Bu konuda kafası

karışmıştı.
Jung Min'in sesiyle düşüncelerinden sıyrıldı,
'İnadına mı iki metre geriden geliyorsun, en sonunda beni çileden

çıkartacaksın!'
Farkında olmadan geride kalmıştı ama alttan alacağına
'Buraya gelmeni ben mi söyledim??Sayende hala buradayız, biraz sabırlı olsaydın çoktan dönmüş olurdum!'
'Bana diyene bakın, karanlıkta sakin sakin oturup seni mi bekleyecektim?'
'Uğraşacak biri olmayınca rahat batmıştır tabi... '
'Aklım sendeyken...'
birden ne dediğini farkedip sustu. Rüya,
'Aklın beni yine nasıl sinirlendireceğini düşünmekle mi meşguldü? Aman ne

güzel...Kesinlikle şanssızım ya da Jun'un ki bana bulaştı.'
Bilerek lafı değiştirmişti. O sırada yağmur daha da şiddetlenmişti. Jung Min

aniden arkasını dönerek Rüya'yı kolundan yakaladı ve
'Yanımdan ayrılmanı istemiyorum en azından şu ormandan çıkana kadar...'
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:39

süperdi sinemcim:D
'Yanımdan ayrılmanı istemiyorum en azından şu ormandan çıkana kadar...'
wuuuuhuuu:D:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:41

Sağol aslıhancım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 367317 Biri çıkarsın onları ormandan artık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 28344
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:42

Vayt "'Yanımdan ayrılmanı istemiyorum en azından şu ormandan çıkana kadar...' " kısmına bittim. Unniler ellerinize sağlık. Harika gidiyor. aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:47

Nurcum cidden beğenmenize sevindim ya sabahtan beri yollasam mı diye düşünmekten bıkmıştım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 78641
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:55

Ya sen düşünme gönder süper yazıyorsun. yaz yaz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 590255 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 590255 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 590255
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 15:57

Ay devamını alsam mı ki? yaz yaz
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:00

Teşekkürler canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 367317 Al Nurcum , merakla bekliyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 51113
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 8 Icon_minitime1Paz Ağus. 22 2010, 16:04

ay hyr nurr:D:D:D
ben yazmaya başlamıştım. başladın mı sen de:D
tanrım bu bizim kaderimiz mi yaaa:D:D

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
8 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler