SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
Ophelia

Ophelia

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 14:15

Gülcan senin bölüm de acayip süper olmuş yaaa walla döktürüyosunuz kızlarrr aa
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 14:20

Canım çok beğendim ama rüya ya üzüldüm Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 700190 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319
Bir kaza daha olmadan yolluyorum devamını...

Bahçeye
çıktığında sakinleşmek için derin derin nefes almaya başladı...Telaşla
arkasını döndü, kimse olmadığını görünce rahatladı.
Niye bu kadar
alınmıştı ki? Belki söyleyen Jung Min olmasa...Neler düşünüyordu
böyle??!! Jung olsa ne farkeder, o hep bu yönüyle övünüp durmuştu hayatı
boyunca...Hiç bir zaman da sorun yapmamıştı.
Birden omzunda
hissettiği dokunuşla ürperdi. Hızla arkasını döndü, az kalsın Jun Min'le
çarpışacaktı. Yüzünde anlayamadığı bir ifadeyle ona bakıyordu.
' Rüya...Ben ...şey... özür dilerim. Seni inciteceğimi düşünemedim.'
Nasıl yani? Şimdi de bay ukalalık abidesi gelmiş ondan özür diliyordu öyle mi?
Kendini toparlamak için derin bir nefes aldı ve saldırıya geçti;
'Senden
özür istedim mi? Evet, ben konuşunca tüm erkekleri kaçırabiliyorum ve
halimden memnunum. Üzgün falan da değilim şimdi için rahatladıysa sen de
git. Bana ve sözlerime daha fazla katlanmak zorunda değilsin!!'
Farkında olmadan bağırmıştı. Jung Min şaşkın bir şekilde ona bakıyordu.
Gitmesini mi söylemişti? Hayır, gitmek istediği falan yoktu. Rüya'ya biraz daha yaklaşarak;
'Hiçbir yere gitmiyorum' dedi.
Rüya söylediklerine bir anlam verememiş halde ona baktı;
'Bana inatçı diyene de bakın...İyi sen kal ben odama gidiyorum!'
Tam
arkasını dönerken Jung Min kolundan yakaladı ve Rüya'yı kendine doğru
çekti. Rüya şaşkınlıktan kalakalmıştı, sadece onun gözlerine bakıyordu.
Baktıkça tüm bedeninin uyuştuğunu hissetti. Jung Min ağzını açtı ama ne
diyecekti? Söyleceklerini de unutmuştu sadece o anın bitmemesini
diliyordu.

'Rüya!! Nerdesin??'
Jun'un sesiyle Rüya bakışlarını kaçırmayı başarabildi. Jung Min kolunu bırakmıştı ama hala Rüya'ya bakıyordu.Titrek bir sesle,
'Buradayım Jun, geliyorum'
Kaçarcasına eve doğru yöneldi...

Uykusunun geldiğini bahane edip erkenden yatmıştı. Saate baktı gece yarısını gösteriyordu.
' Ah...sanırım uyuyamayacağım' dedi sinirle.

Sessizce
kalkıp odasından çıktı. Ne yapsam diye düşünürken Kyu'nun bahsettiği
üst kattaki müzik çalıştıkalrı odaya gitmeye karar verdi. Merdivenlere
doğru yöneldi ve korkuluklara tutuna tutuna çıkmaya başladı. Bileği ne
kadar da acıyordu...
Nihayet üçüncü kata ulaşmıştı. koridorun sonuna doğru ilerlemeye başladı burada üç kapı vardı.
'Hangisi acaba?' diye düşünerek ilkini sessizce açtı.
Kocaman
bi oyuncak ayıya sarılmış halde yatan Jun'du.Panikle kapıyı kapattı.
Diğer odayı da açacakken vazgeçti. En sonuncusunun önüne geldi, kapı
aralıktı. Başını içeriye doğru uzattı.
'İşte, burası!'
Oda müzik
Cd leri, posterler ve kocaman hoparlörlerle doluydu.Posterlerden biri
dikkatini çekti, uzun uzun baktı...Sonra sinirle,
'Gıcık ukala!!!' deyip dikkatle etrafı incelemeye başladı. Bir Cdçalar bulmuştu, sevinçle ellerini çırptı.
'Şimdi CD bakalımm:D'
Diğer masada bir sürü Cd vardı, tek tek alıp dinlemeye başladı.
Şarkıları
çabuk çabuk geçiyordu. Hepsinin sesleri gerçekten çok güzeldi. Bir
şarkıyı daha değiştirdiğinde gözleri sevinçle büyüdü.
'Buldum!!'
Ve
şarkıyı dinlemeye başladı, o sırada oradaki tek küçük koltuğa
oturmuştu...Gittikçe gözkapakları ağırlaştı. Ve farkında olmadan
uyuyakaldı.
Bu arada Cdçalardaki şarkı Jung Min den dinlediği şarkıdan başkası değildi...

En son my_angel tarafından Paz Ağus. 15 2010, 14:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 14:23

Çok teşekküler Mervecim...Ben de ekleme yapan tüm yazar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum cidden harika yazıyorsunuz...Valla ben de bilemiyorum, Rüya ne hissettiğini anlasa yeter Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319

Bu arada Jung Min'in oyunda söylediği şarkı Only Me Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344 Yazmayı unutmuşum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 367317
Umarım devamını beğenirsiniz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 638837
Yorumlar için de çoook teşekkürler... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 396619
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 14:29

Süper süper süper b1 b1 b1
Ya şişe çevirmece oyunu acayip bi heyecan kattı son bölümleri nasıl okuduğumu bilemedim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 590255
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 15:22

Sinemcim güzel olmuş devamı süper ötesi vallahi ne diyeyim başka bilemiyorum şimdii yazmayı çok isterim ama müsait deilim ilerleyen saatlerde görüşürüz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 367249
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 15:51

Sağolun kızlar çok mutlu oldum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319 Tamam canım ben de aynı şekilde bu akşam gelemeyebilirim ama devamını bekliyorum Gülcancım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 504450
es raol goon

es raol goon

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 16:39

Kızlar çok hoş gidiyo ellerinize sağlık.Çok kişi yazdığı için kopukluk olur diye düşünüyodum ama hiç anlaşılmyo faklı kişilerce yazıldığı bayıldım gerçekten. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 239891

Benim sabah dersanem oluyo gelince çok yorgun oluyorum malum Ramazan bir de o yüzden sık giremiyorum bu ara Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 371716 toplu okumak da zevkli ama birikmiş oluyo ya
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 18:47

yahu süper gidiyor kızlar:D aynen bende kopukluk olabillir dıye düşünüyordm ama hepsi aynı elden gibi:D
aksama girebilirsem bende bir bölüm ekliycem.haha eğer benden önce davramazsanız şimdiden söylüyorum kapıdan içeri young saeng i sokucam:D:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 952505 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 18:56

Sağol Esracım, dersane halini bilirim ya, Allah kolaylık versin canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 504450
Aslıhancım ben bu akşam ekleme yapamayacağım devamını bekliyorum heyecanla. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319
Not:Yazarlara sesleniyorum; birisi Jung Min oppama acısın artık ya... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 19:05

o kişi ben değilim vallahi:D young saeng kapsın kızı:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 51397
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 20:30

İkisi de kapamasın madem öyle daha trajikomik olur Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 629990
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 20:53

Sinem bende jung minden yanayım çünki o oynamıyo ama saeng yeni ayrıldığı için kız arkadaşından bi anlık zaaflarına düşebilir anlata biliyomuyum ayrıca hikayedede gerçektede saeng çapkınlık yapıyo vala çünki arkadaşıyla rüya arasında olanlardan haberdar olmasına rağmen rüyaya yaklaşarak aklını karıştırıyo
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:01

Ya aşkım niye kötü adam olduki şimdi? Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 750436
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:11

Ama doğruya doğru eltim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:25

Gülcana katılıyorum yazık oppama ya...Nurcum Saeng Gülcanın dediği gibi zaaf meselesinden dolayı öyle davranıyor Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
Aslıhan yapma bunu... Saeng olmasında diğeri de süpriz olsun ya, Rüya'nın işi belli olmaz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319
Mervecim senin fikrine koptum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 935309

Bu arada yeni bölümünüzü bekliyorum kızlar, ben yarın ekleme yapabilirim anca Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 975317
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:36

Devamm....

Sabah olduğunda normalde kalktıklarından biraz daha erken kalkmışlardı.Bugün stüdyo çalışmaları vardı hizmetliler çoktan kahvaltı masasını hazırlamışlardı bile herkes teker teker aşağı indiler ve masadaki yerlerine oturdular.Jung herzaman geç kalktığından lideri yine kızdırmıştı çünki masada yoktu.
Hyun=Nerde yine bu uykudan kalkamadımı?
Jun=Ben bakarım şimdi.
Jun liderin daha fazla gerilmesini istemiyordu o gerginken dans çalışmaları gerçekten zorlaşıyordu.
Kyu=Bende rüyayı kaldırayım oda gelsin bizimle nedersiniz.
Saeng=Süper fikir, eğlenceli olur.
Hyun=Sorun olmaz hadi kaldır haber ver.
Kyu hemen odasına fırladı.Bi sevinçle odaya girdi ama rüya yatağında değildi.
Kyu=Nereye gidebilirki banyoda olmalı herhalde....Dedikten sonra banyoyada baktı ama yine yoktu aşağıya indi junun telaşla bahçeye çıktığını gördü.
Kyu=Neler oluyor?
Jun=Jung min yok nereye gider haber vermeden telefon odada ayakkabıları burada ee nerde bu?
jung minnn bahçedemisinnn...?
Ses gelmemişti.
Kyu=Jung min sakın rüyaya bişey yapmış olmasın rüyada ortalıkta yok dün akşam atışmanın dozu biraz artmıştı ikisinden biri birine zarar vermiş olabilir mi?
Jun=Hayır bu olamaz!!!
Kyu=Rüya ve jungminden söz ediyoruz.
Jun=Ayyşşş...
Telaşlı adımları daha büyümüştü şimdi direk salona daldı ve hyunla saenge ;
Jun=Rüya ve jung min ortalıkta yok her yere baktık..
Hyun=Nee nasıl yanii ...Telefonlarından aradınızmı?
Kyu=Rüyanın telefonu yok... jung mini ise jun aramış ama odasındaymış telefonu.
Bunun üzerine hepsi telaşlandı her odaya tek tek bakma kararı aldılar bodrum katla beraber kaldıkları ev üç katlı olduğundan hepsi ayrı yerlere dağıldılar.Saeng bodrumdaki odalar bakmaya yöneldi jun ise giriş katında kalmayı tercih edip odalara tek tek bakmaya başladılar.Kyu ve hyun ise üst kata çıkıp aramaya başladılar ama arayış o kadar uzun sürmedi onlar için müzik odasının kapısını açtıklarında ,kiside şok oldular.Rüya bir sandalyede kıvrılıp uyuya kalmış jung min ise onun karşısındaki duvara yaslanıp uyuya kalmış.
Hyun=Ne yapıyo bunlar çıldırmış olmalılar.
Kyu=(önce sessizce güldü)Hayır bence onlar birbirlerine aşıklar hemde ilk andan beri nasılda güzel atışıyolar kaptan farketmedin mi?
Hyun=Jung mini bir çok atışmada gördüm hiç biride bu durumdan farlı değildi lütfen bu konuyu benden başkasınada açma yok yere gerilmesin ortalık.Ayrıca rüyanı kulağına giderse olacakları düşüne biliyormusun?
Kyu=Evet en iyisi sağlığımız için susmak lazım.
Rüyanın kulağına sesler geldi ama ne duyduğunu anlamamış rüyada sanmıştı kendini başını diğer tarafa çevirmek istediğinde boynunda çok kötü bir ağrı olduğunu farketti ve inleme sesiyle uyanabildi.
Rüya=Aaaağğğ....ayyy ayyyy boynum tutulmuş.
Dedi ve gözlerini kırpıştırarak açtı.Kapıda duran kyu ve hyunda sabitleşti bakışları ikiside kafalarını uzatmış ona bakıyorlardı.
Rüya=Ne arıyorsunuz siz orda?
Hyun=Siza bakıyorduk küçük hanım.
Rüya=Bizzz?
Hyun başıyla jung mini işaret etti ve rüyanın bakışları tam karşısında duran jung mine kaydı.Onunda boynu bükülmüş uyuya kaldığını görünce şaşırdı ama ne zamandır böyle bu halde olduklarına anlam veremedi anlamaya çalışırken kyu bu sorunun cevabını söyledi.
Kyu=Dün akşam burada uyuya kalmısınız sanırım.
Rüya=Ama ben tektim..O ne arıyor burada?
Diye bağırırken jung minde kendine gelmeye başlamıştı oda rüya gibi boynunu tutarak kalkmıştı gözünü açar açmaz rüyanın uyanmış olduğunu gördü.
Jung min=Günaydın.
Rüya=Günaydın ama senin ne işin var burada?
Jung min=Dün akşam uyuyamadım gezinirken evi senin burda olduğunu gördüm.Uyumuş olsanda tek bırakmak istemedim seni....
Dedi ve rüya sadece bakalkadı sadece bakıyordu jung mine jung minin gözlerine...

Kızlar yine ancak bu kadar yazabildim devamı için düşündüklerim vardı ama zaman bulursam artık.
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 21:41

Canım harika olmuş ya cidden ikisini aramaları çok eğlenceliydi ben bile meraklandım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319 Ne yazık ki benim de zamanım yok Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 454245 ancak yarın yazabilirim, zamanın olursa devamını bekliyorum canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 504450
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 22:06

Ayyy muhteşem olmuş canımm acayip heyecanlıydı onları aramaları Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 22:11

benden önce davrandın valla:d ben bulsam fena olcaktı:D:D
young saeng e hakszlk yapmayın kızlar. rüya çok gzl bir kız sonucta basbaya bizim çapkın sonunda gercek aşkını bulmuş olabılır:d
ayrıca jung min ın duygularından da haberdar olduğunu sanmıyorm:D
rüya young saeng i de etkıledi:d
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:13

Anladım Kore bana yaramamıştı. Hayatım boyunca bu kadar duygu karmaşası yaşamamıştım ben. şimdi Jung Min in gözlerine bakarken hissettiklerim.. tüm gece benimle beraber burda uyumasından neden bu kadar etkilenmiştim. peki ya young saeng in kollarında hissettiklerim... tanrım kafayı mı yiyorum. yok yok bir an önce iyileşip gitmeliydim burdan.
telaşla ayağa kalkarken bir anda vücudumun her noktasından gelen isyanla kalktığım yere geri oturdum. kahretsin her yerim tutulmuştu. Jung Min ayaklanmayı başarmış kalkmam için elini uzatıyordu. tam yardımını kabul edip elini tutucaktım ki kapıdan içeri bir hışımla Jun ve Young Saeng girdi.
Jun "demek buldunuz onları" derken yüzünde bir gülümsemeyle devam etti "ee Jung Min iyi gözüküyor. yoksa savaşı Rüya mı kaybetmiş?" dedi.
ikimizde ona anlamamış gözlerle bakarken Saeng diğerlerini aşıp yanıma geldi.
"bütün gece burada mıydın? heryerin tutulmuş olmalı dur da sana yardım edeyim."
benim bir şey dememe fırsat kalmadan belimden kavrayıp ayağa kaldırdı.
"istersen odana kadar taşıyabilirim de?"
"yoo..yoook teşekür ederim böyle iyi."
"bende öyle diyeceğini düşünmüştüm." mükemmel gamzelerini ortaya çıkaracak şekilde gülümserken benimde ona gülümsememem imkansızdı. Jung Min hızlıca yanımızdan geçerken Saeng de beni kapıya doğru sürüklüyordu. az kalsın bana çarpacaktı.
Jung Min.. onu tamamen unutmuştum. bir teşekür dahi etmemiştim. sonuçta benim için endişelenmişti.
sanırım bunu üstümü giyindikten sonra halledeblirdim. önce şu pijamalardan kurtulmalıydım.
Saeng beni odama bıraktıktan sonra aşağı inerken yardımcı olmak için beklemesini isteyip istemediğimi sordu. kendim halledebileceğimi söyleyip bir an önce kendimi odama attım.
ohh sonunda rahat bir nefes.. sabah sabah bu ne atraksiyondu böyle.en iyisi şöyle sıcak bir duştu sanırım.
duştan çıktıktan sonra bu gün biraz daha kendime özen göstermek istediğimi farkettim.keten kırmızı bir elbise giydim. üzerinde hiç bir süslemenin olmadığı bu sade elbiseyle incinmiş bileğimdeki sargı süper uyumlu olmuştu hani.(!) neyse bir an önce iyileşmem için bu gerekliydi.
saçlarımı da doğal haline bıraktıktan sonra seke seke Jung Min in kapısı önüne gittim. kapısını tıklatıp beklemeye başladım. "Jung Min benim Rüya girebilir miyim?"
ses yok...
ne yani bir de trip mi yapıyordu. ben sakat bacağımla kapısına kadar gelmişken.hemde teşekür etmek gibi süper nazik bir hareket için.
yapma Rüya tabiki de o bunu bilmiyor.
"hadi ama Jung naz yapmayı bırak."
" peki sen açmazsan ben kendim girerim o halde." diyip içeri girmek için kapıyı açtım.
ama içerde değildi...
odası ondan beklediğimden daha sadeydi. etrafa beyaz rengi hakimdi. devasal yatağı gördükten sonra dikkatimi duvardaki kocaman çerçeveli siyah beyaz resim çekmişti. sanırım konserlerinden birinden bir fotoğraftı.hepsi de mükemmel görünüyordu.. dikkatimi ortada ki muhteşem gülümsemesiyle Young Saeng çekti. çok masum ve yakışıklı görünüyordu. daha sonra onun yanında duran kişiye yöneldi bakışlarım.masumlukla yakından uzaktan ilgisi yoktu. inkar edilemez karizmasıyla orda öylece gözlerime bakıyordu sanki.
"yakışıklı olduğunu sanıyorsun değil mi inatçı keçi? eminim senden daha yakışıklıları vardır.yani dünyanın bir yerinde vardır değil mi.." giderek kısılan sesimle beraber artık gitme zamanının geldiğini fark edip tam arkamı dönmüştüm ki bitişik kapıdan içeri giren Jung Min le resmen olduğum yere çakılı kaldım. ıslak saçları ve belinden aşağı bağladığı havluyla yarı çıplak karşımda duruyordu. çığlık atıp gözlerimi kapatmadan önce beynimdeki tek görüntü mükemmel kasları olmuştu.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:17

ahh süper verimli bir gece oldu:D iki hikayeye de bölüm ekleyebildim. huzur içinde uyuyabilirim:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ağus. 15 2010, 23:21

Ha ha süpersin aslıhan Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 935309 Gece kimse eklemezse yarın devam benden sanırım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
Evet gerçekten baya verimli bir gün oldu canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 51113
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 13:47

Ya yazdım ama içime sinmedi...Şu son anı kurtaracak bir yazar aranıyor... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 13:55

tamam o halde işi devralıyorum:d başlıyorum yazmaya. önerin var mı yaşanabilecek olaylar için?:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 13:59

Şu son kısma baya bi atraksiyon ekleyebiliriz gerisini hayal gücüne bırakıyorum canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 3 32319

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
3 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler