SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!

+7
Ruk!Ye _ JOON
es raol goon
sümeyye..;)
shin_neul
hyun joong^^flower
Ophelia
my_angel
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
asl1han

asl1han

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 14:02

tamam o halde iş başına:d
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 14:28

"ashhh ne işin var senin burda?" ellerim gözlerimde bir saniye önce gördüğüm görüntünün şokunu atlatmaya çalışırken Jung Min in bağırması durumuma hiçte yardımcı olmuyordu.
"aşağı falan indin sandım yoksa seni dikizlemek gibi yeni hobiler edinecek halim yok ya." derken zaten sakat olan bacağımla birde gözüm kapalı yürümeye çalışıyordum.
yanlış mı duymuştum yoksa bu bir kıkırdamamıydı. hah birde acınacak halime gülüyordu anlaşılan. ne hallere düşmüştüm böyle.
"burada olmadığımı düşündüğüne göre hala ne işin vardı odamda?"
ne ima etmeye çalışıyordu bu odasına eşyalarını karıştırmak için falan mı girdiğimi sanıyordu.
bir anlık öfkeyle ellerimi yüzümden çekip bağırmaya başladım."senn ne demeye çalışıyorsun bakiyim. ne hakla bana iftira atarsın!" gördüğüm manzara karşısında aceleyle tekrar gözlerimi kapattım. dolaba sırtını dayamış ellerini göğsünde bağlamış yüzünde bir gülümsemeyle karşımda bana bakıyordu.
"heyy üstünü giyinmek için davet mi bekliyorsun?"
"sen odadayken mi? anlaşılan çıkmayı düşünmüyordun."
"ahh doğru." kafam allak bullak olmuştu ne diyordum ben böyle.
gözlerim kapalı sekerek çıkmaya çalışırken bir yere toslamamla dengemi kaybettim.
"dikkat et!" sırtımdan gelen destek düşmeme engel olamamıştı. bir çığlıkla kendimi yerde bulmuştum. bir dakika burası tam olarakta yer sayılmaz. gözlerimi açmamla kendimi onun üstünden atmaya çalışmam bir oldu ama bu daha fazla canımın acımasından başka bir işe yaramadı.
acıyla yüzümü buruşturmuş Jung Min in üzerinde yatarken o halinden memnunmuş gibi sırıtıyordu.ellerimle göğsünden destek alıp kalkmaya çalışırken hala yarı çıplak olduğunu farkettim.
tanrım daha kötüsü ne olabilir ki!!?
kapının açılmasıyla ikimizde yüzlerimizi o tarafa döndük.
"Jung Rüya yı gördün mü? bir saat önce odasına bırakmıştım ama şimdi hiç biryerde bulamadım."
Young saeng in gözleri sıkıntıyla boş odayı tarayıp yavaş yavaş yere doğru indi.
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 14:29

heyy Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 291981 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 14:55

Ha ha baya bi karıştı ortalık Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309

Evet, utançtan şu anda ölebilirim herhalde diye düşündü Rüya... Son kalkma çabası da başarısız olmuş Jung Min'e
'Biraz yardımcı olsan hiç fena olmaz ' bakışıyla bakıyordu.
Jung Min ise Saeng'in gelmesiyle
'Aaa...şey...merak edeceğini bilmiyordum...biz de tam yanınıza gelecektik...'
Ne??!! Bu nasıl bir açıklama Allah aşkına??? Ah...ölmek istiyorum, başımı utançtan diğer tarafa çevirmiş halde dururken, Jung Min bana imalı bir şekilde bakıp
'Artık sen gitsen iyi olur, ben de üstümü giyinip size katılırım...Ama istersen bekle, beraber inelim:D'
Saeng kapıda gözlerini kocaman açmış bir halde bize bakıyordu...
'Rüya??'
O sırada Jung Min kalkmama yardım etti ve ben Saeng 'e bakmadan
'Niye bana öyle tuhaf tuhaf bakıyorsun?? tuhaf olan ben değilim tamam mı!! Şu karizma bozuntusu...hıh...'
deyip seke seke arkama bakmadan odadan çıktım.Jung Min'in gülüşünü duyabilyordum...Ah...onu bir elime geçirirsem...
Saeng arkamdan
'Yardım edeyim...'
diyecek oldu o sırada Kyu odasından çıkıyordu. Tam zamanında...
'Kyu, aşağıya inmeme yardım eder misin?'
'Tabi ki...Hazırsın değil mi? Bugün bizle stüdyoya geliyorsun:D'
Harika...Ne diyebilirim ki...Umarım Saeng diğerlerine bir şey söylemez. Ve Jung Min...Ah...Bir daha nasıl yüzüne bakabileceğim??!!!
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 14:58

aslıhan cidden süper oldu ya... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 504450 Umarım devamını da beğenirsiniz... Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:09

hahaha Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309 süper bağladk yaaa:D çok tebrik bize:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 856802
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:12

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344 Evet ya, güzel oldu ben de çok beğendim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 504450 Bakalım devamında ne olacak Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 32319 Bu arada Rüya adına üzüldüm yazık ne hallere düştü Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:18

bence Jung Min e biraz tavır yapmalı. hakketti yani o da:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:20

Yazık oppama ya gene olan ona oldu Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309 Ehh...devamı kimden gelecek merakla bekliyorum o halde Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 32319
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:38

'Aaa...şey...merak edeceğini bilmiyordum...biz de tam yanınıza gelecektik...'

'Artık sen gitsen iyi olur, ben de üstümü giyinip size katılırım...Ama istersen bekle, beraber inelim:D'

tam bir çakallık:D:D Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 629990
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:40

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309 Tamam kabul ediyorum Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344 Yine de çok eğlendim yazarken Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 32319 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:46

bende okurken çok eğlendim. sayın üyemiz tebriklerimi sunarım:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 15:48

Teşekkürler, sevgili üyemiz Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309 Devamını kim yapacak peki? Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 16:03

benden şimdilik bu kadar valla. Beklenmedik Çarpışma fragmanlarını verdik ama daha icraat yok:D biraz ona yoğunlaşayım:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 16:06

Haklısın biz de merakla bekliyoruz zaten, çok bekletme canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 51113
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 16:59

Çeviri yapmaktan okumaya zaman bulamamıştım. bayağı biriktirmişim ama hepsini okudum.
Süper eğlenceli gidiyor. Bence Rüya'yla Jung Min tencere kapak gibi olmuşlar. Çok tatlılar. tatlı
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 17:01

Alan yoksa devamını yazıyorum. yaz yaz
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 17:02

Arabada stüdyoya doğru yol alırken...

'Rüya...'
Belki onuncu kez böyle sesleniyordu. Ve yüzünde normalde kalbimin şimdi olduğu gibi hızlı atmasının yanı sıra beni sinirlendiren ifade vardı.
'Yine ne var Jung Min?!!!'
'Kırmızının sana çok yakıştığını söylemiş miydim?' dedi kıkırdayarak...
Biri beni durdursun yoksa Jung yüzünden katil olacağım diye düşündü Rüya ve kendini tutamayarak ön koltukta oturan Jung Min'e doğru yumruk attı;koluna gelmişti. Jun kahkahalarla gülüyordu. Jung Min ise ona odada baktığı gibi imalı bir şekilde bakmaya devam ediyordu.
'Ah... JUNG MİN!!! Ölmek mi istiyorsun ha???!!!'
Hyun araya girerek
'Yine ne için tartıştığınızı bilmiyorum ama sakin olamaz mısınız?'
Jung Min muzipçe Rüya'ya bakmaya devam ediyordu.
Rüya'nın yanında Kyu vardı.
'Sen Jung Min'e bakma...Biz onun hiperaktif olduğundan şüpheliyiz zaten.' Yüzüne bakınca gülmemek için kendini tutuyor gibiydi.Rüya,
'Harika...Bana söyleyene de bakın.' deyip kollarını kavuşturdu ve camdan dışarı bakmaya başladı.

Jung Min ise halinden çok memnundu. Rüya'nın bu kadar tepki verdiği görmek zaten hoşuna gidiyordu ama odada olanları Saeng'in de görmesi onu mutlu etmişti.
Çünkü Saeng artık eline geçen her fırsatta Rüya'ya sarılamıyordu.
Bilmediği şey ise bunun nedeninin Rüya olmasıydı. Sabahtan beri ya Kyu'dan ya da Jun'dan yardım isteyip duruyordu.
Saeng'e gelince olanlara bir anlam verememişti.

İçimden geldi ekleme yapayım dedim Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 32319 Devam yazacak yazar arkadaşlar, Jung Min fena kaşınıyor haberiniz olsun Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 935309 Nurcum çok sağol, haklısın süper uyuyorlar, boş zamanın olduğunda seni de bekliyoruz canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 504450

En son my_angel tarafından Ptsi Ağus. 16 2010, 21:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 17:02

Devamını yazasan çok sevinirim canım Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 32319
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 17:16

Babam geldi ben yazamıyorum. Şimdi çıkmak zorundayım. Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 750436
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 19:41

nur nur nur seni esmanın videosuna yorum yaparken yakaladım. esma benım kanka:D harbi sınf arkadasım:D arkadslık teklıflerımı sunuyorm sana:D beni onayla:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Ptsi Ağus. 16 2010, 20:38

Beni de bulabilir misin aslıhancım? Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344 Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 1426
shin_neul

shin_neul

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 01:20

Aslıhanım kabul etmem mi hiç Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 856802
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 12:42

tabiki de sinemcim:D soyadın ne? yada istersen sen ekle beni aslıhan kaya.:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!   Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 Icon_minitime1Salı Ağus. 17 2010, 14:06

Buldum seni Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 28344
Hikayeye devam bekliyorum kızlar, ne bu durgunluk Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!! - Sayfa 4 1426

Prenslerimiz için toplu hikaye...Yazmayı seven herkes buraya!!
4 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Hikaye 1: Aradığım Cennet
» SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler...
» SS501 ve Türkiye Fan Buluşması İçin Yapılan Etkinlikler