SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501- Yine başım belada!!-

+6
Ophelia
hyun joong^^flower
duygu hyun joong
my_angel
asl1han
asi_kız
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
asi_kız

asi_kız

SS501- Yine başım belada!!- Empty
MesajKonu: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 16:23

Arkadaşlar ben daha yeniyim.Bişeyler yazmak en sevdiğim şeylerden biri.Birde SS501 ile ilgili bir senaryo yazıyım dedim.Umarım beğenirsiniz.Bu arada ilk bölüm biraz uzun ama harika bi senaryo olacağında hiç şüpe etmeli derim iyi okumalar...

-ASYA-
of ya!! inanamıyorumm!
-ben bitmek istemiyorum anne,burası benim için çok önemli hem okulum arkadaşlarım ne olacak??
-Asyam, kızım biliyorum senin için gitmek çok zor inan benim içinde gitmen çok zor ama böyle giderse başına ciddi şeyler gelebilir,hayatın bile bence güvende değil artık...

Bu sözlerin gerisini duymak istemiyorum.Çarptım kapıyı çıktım.Her zaman sinirlerndiğimde yaptığım şeyi yaptım ve denize gittim.masmavi haliyle işte karşımda duruyordu ve beni yine rahatlatıyordu.güneşle bir olmuş beni yine dinlendiriyordu.nniye ben olmak zorundaydım?niye bu kadar güzel olmak zorundaydım?normal bi yüz yeterdi bana . ben neden diğer insanlar gibi sevdiğim şeyleri yapıp, istediğim yerde yaşayamıyorum.Başka insanlara göre tuhaf geliyo ama bu kadar güzel olmayı asla istenmezdim.Güzel olan birinin hayatının bu kadar zor olacağını söyleseler ona da hiç innmazdım.Tıp okuyorum insanların dersten başak bişey düşünmeyeceği bi bölümde ama hocalar bile asılıyoo artık bu kadarı fazla değil mi hayat?Artık banada güzel anılar yaşatma zamanı gelmedi mi?Yıprattığın sadece bende değilim annem benim yüzümden 2. kez evlenemedi, sürekli taşınmak zorunda kaldı onunda sürekli düzenini bozdum.Acaba gitmelimiyim evet evet anneme daha fazla bunu yapamam daha fazla ona yüklenemem.
Bişeyin titrediğini farkettim.AHH tabi ya telefonum arayan annem.meşgule attım hemen eve gittim 4 saattir dışardayım ve saat gecenin 12 si neyseki antalyada hayat geceleride akıyo ve annemi eve gidince tebrik etmeliyim bu şapka ve gözlük gerçekten iyi kamufile ediyo.

evet Asya annenin çığlıklarıylar karşılaşmaya hazır ol.anahtarı çevirdim ve içeri girdim.
-kızım nerdesin sen beni meraktan öldürmek mi istiyosun??
-anne, şey ben tamam ben babamın yanına yani Kore ye gidicem.
koştu bana sarıldı.
-zaten ben meleğimin en doğru kararı vereceğini biliyorudum.Yarın ilk uçakla seni koreye gönderiyorum biletini almıştım zaten!
-ne!! hangi ara?Üstelik kabul ediceğimi nerden biliyodun??
-anneler çocuklarını tanırAsya hanım, anne olunca anlarsın,ama pardon sen erkeklerden nefret ediyosun dimi.
-aANNEE!! aşk diye bişey yoktur ayrıca vazgeçtim gitmeiyorumm!! hehehe
-deli kız git hadi sen hemen bavulunu hazırlamaya başla bende babanla bi görüşeyim zaten önceden söylemiştim tekrar biş haber veriyim şu malum gezilerine çıkmasın.

Annemle babam ben çok küçükken boşanmıştı.babamın iş seyehatlerinde bizimle hiç ilgilenmezdi.Boşandıktan sonra Koreye yerleşti zaten.annem mi bağrıyoo yoksa bana mı öyle geliyoo hayır annem bağrıyoo
-anne ne oldu niye bağrıyosun??
-baban önceden söylediğimde tamam müsaitim demişti ama şimdide 1 aylığına amerikaya gitmesi gerektiğini seni yakın bi arkadaşının oğlunun arkadaşının oğlunun alacağını söylüyoo 1 ay onlarda kalman gerekiyomuş üstelik bide merak etmesin diyo bizde tanıyomuşuz onları.
-nerden tanıyomuşuz??
-hani baban yine koreden iş gezisinden gelirken arkadaşınıda getirmişti bikeresinde küçük senin yşında bide oğlu vardı çok güzel gamzeleri vardı sende o zaman sadece erkeklerin gamzesi var sanıp bende mi erkeğim anne demiştin onunkiler benimkilerden daha güzel diyip ağlamıştın.
-aaa hatırladım elimi sürekli gamzelerine sokuyodum
-onu çok sevmiştin kardeşim ol diyodun bizde çok şaşırmıştık hatta ilk defa bi erkeği sevmiştin kardeş olarak olsa bile
-ilk ve sondu zaten de sen daha demin bağrıyodun şimdi benimle dalga geçiyosun, dur bakim ağlıyomusun sen
-kızımın büyüdüğünü fark ettim şimdi de annesinin yanında ayrılmak zorunda olduğunu ama başka çaremiz yokbenim dünya güzeli kızımın güvenliği için bu şart
- beni o mu alacakmış alandan
-Evet hadi hadi lafa daldık bavulun hazırlancak daha saat 2 olmuş sen yat ben hazırlarım
- ooooo sen benden daha dikkatlisin benim herşeyimide biliyosun doğru sen daha güzel hazırlarsınnama sen uyumamış olucaksın
-yavrucum zaten erkek gibi yaşıyosun ne eşyan var ki üstelik anneler bu günler içindir.
-iyigeceler annem
- iyigeceler hem kalbi hem yüzü güzel yavrum.

benim kalbim mi güzeldi hayır annem bu konuda yanılıyodu ben sadece ona karşı bu kadar iyi olabiliyorum.

-------

-hadi kalk asya
bu annemin sesi hayır onun değil bu annemin uyanmam için kendi sesini kayıt ettiği çalar saat. çok komik ya bugün büyük gün haa hayatımda ki en önemli insanı bırakmam gerektiği gün.

(içerden) -ASYAA kalk hadi kahvaltı hazır hazırlan yavrum uçağı kaçırıcaksın
-tamam anne geliyorum.
bavulumuda hazırlamış dur şu saatide koyum.hemen hazırlandım.kot bi şort,askılı siyah bluz spor ayakkabı takılardan nefren ederim onlara gerek yok sadece annemin aldığı bilekliğide taktımı tamamdır işte hazırım.Saçlarımıda her zamanki gibi açık bırakıyım en azında yüzümü örtmeme yardımcı oluyoo (saçlarım belime kadar ve siyah)işte hazırım.
annmde gizlice ağlıyodu mutfağa girdiğimde beni görünce hemen sustu canım anam ya onun içinde çok zor eminim.
gözlerini silerek-kaltın mı annem hadi otur hemen bişeyler ye hemen bende bavulunu arabaya indiriyim.
-annem kahvaltı yapmam bilirsin uçakta kahve içerim ben dedim
-bilirim bilirim dedi tekrar ağlamaya başladı çektim kendime onu sımsıkı sarıldım kokusunu çektim içime o da şaçlarımı öptü kokladı ben ağlamam ama çok duygulandığım kesin kahvaltının üzerine gazete örtüp çıktık.annem üstü açık bişey bırakmazdı.bavulu ben taşıdım ona taşıtırmıyım hiç.Arabada hiç konuşmadık.Sadece beni alacak çocuğun adını söyledi youngsaeng muş heralde ne tuhaf isimleri var ya şu korelilerin. alana yaklaşmıştık hemen şapkamla gözlüğümüğ taktım. sonunda alandaydık . Annem hiç konuşmuyordu.Bense dışarıyı izliyordumuçağım anons ediliyordu anneme baktım artık gitme vaktiydi.
-yavrum kendine dikkat et,üşütme sakın
-tamam sende dikkat et kendine aklım burda kalıcak zaten

uçağa doğru gitmeye başladım vedalardan nefret ederim ama elveda annem elveda antalya...
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 16:43

ilk yorum bendennnnD::D
çok değişik bir şey olacağa benziyor:D
devamını merakla bekliyorum:D:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 17:28

Bence de baya değişik olacak gibi SS501- Yine başım belada!!- 32319 Devamını ben de merak ediyorum SS501- Yine başım belada!!- 239891
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 17:37

teşekkürler.. hemen gönderiyorum
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 17:37

-----------------2. bölüm---------------

--youngsaeng--
-Birazdan varır.Onu ilk kez 6 yada 7 yaşımda görmüştüm elini gamzelerime sokmaya çalışırdı.
-ya bu senin tam olarak neyin oluyoduki, dedi kyu.
-şimdi bizim babalarımız çok yakın arkadaş onlar türk ahmet amcaya niye geliyoki dedim o da kız çok güzelmiş annesi burda başı daha fazla derde girmeden oraya gelsin demiş
-hadi ya dmek çok güzelmiş.hehehe
-yaa hi gülme kız erkek gibiymiş yüzü çok güzelmiş ama babası size zorluk çıkarırsa alttan al dedi
- yok be o kadar değildir
-görücez.
-ismi ne demiştin??
-asya
-tamam beni burada bırak mei chan le buşuşucaz.
-tamam selam söyle onada(kyu nun kız arkadaşı)
-bye bye eve gidince görüşürüz artık şu asya hanımlada.

----ASYA---
-Vayyy ne büyük şehirmiş şu Seul.Şu çocuk inşallah gelmiştir
"bayanlar ve baylar uçağımız piste inmek üzere lütfen yerlerinizden kalkmayınız.Umarız yolculuğunuz rahat geçmiştir."

Sonunda geldim şu Kore ye eve gidince annemi arıyım.Benim ismimin yazılı olduğu tarafa doğru gidiyodum.İsmimin yazdığı kartonu tutan çocuk.evet şimdi tamamen hatırladım .kardeşim haa
hemen yanına gittim.
- selam ben asya sende youngsaeng olmalısın(ingilizce konuşuyorum en kısa zamanda şu koreceyi öğrenmem lazım)
-ahh evet ama neden gözlük ve şapka takıyosun sen gelmeseydin tanıyamazdım.
-biraz sorun oluyoda daha doğrusu Türkiyede oluyodu.burada çıkarabilirmiyim sence??
-bence çıkartmanda bi sorun yok.
- tamam arabada çıkarırım o zaman.araban var dimi.
-nee!! tabiki var
niye öyle dediki şimdi gösteriş yaparmış gibi olmayabilirde sanki insan hali.arabaya geldik en sonunda.
- vay be BMW Z4 ha bunlar çok pahalı yaa
-aa dur bakim ya sen kesin bizi tanımıyosun o yüzden böyle halktan biriymişim gibi davranıyosun.
-uzaylı mısın yoksa??ikimizde güldük.
-hadi bin arabaya sana herşeyi anlatıyım.
-tamam.

gruplarmış.SS501. korenin en ünlü müzik gruplarından bi tanesiymiş.bunun lakabı princemiş ve tabi diğer grup üyelerinide anlattı.bende o anlatırken gözlükle şapkayı çıkarttım.
-vaaayyyyyy!!! gerçekten çokkk güzelsinn.hemde hiç hafife alınmayacak kadar.
-ahhh sende mi bak sen hayatımda ilk defa kardeşim dediğim erkeksin o na göre.
beraber güldük.

----youngsaeng----
Gerçekten çok güzel bi yüzü var.Daha önce hiç görmediğim güzellikte bi yüz.ama o benim kız kardeşim olacak.Ve ahmet amcanın dediği gibi başa bela açmıycak bi güzellik değil.
-anlaşılan tekwando,judo gibi savunma sanatlarını daha çok öğrenmem lazım.
-niye ki??
-tabi ki seni korumak için.Ama merak etme benden sana zarar gelmez.Gerçekten bi kardeş olarak gör beni bi sıkıntın derdin falan olursa hemen bana söyle tamam mı??
- tamam ama bu arada benim acilen korece öğrenmem lazım kurs bulmam lazım ayrıca okulla evrak işleri falan var.
- tamam ben yardımcı olurum ama şu kurs meselesini bi düşünmem lazım evede hoca getirtebiliriz
şaşkın, kızgın karışık bi ifadeyle bana bakıyodu ama kesinlikle onu korumam lazımdı.artık bi kardeşim daha var değil mi??

---- ASYA---
-vay demek eviniz burası çok güzelmiş yaa biz sürekli taşınmak zorunda kalmıştık
-hadi içeri girelim bavulunu ben taşırım, dedi eve girdik şimdilik kimse yoktu ama mükemmeldi yaa
ama şaşırdığımı çok belli etmemeliydim.
-aaa!
-ne oldu?biyerin mi ağrıyoo?ne oldu kardeşim?
- yok ya dur panik yapma kardeşim annemi aramam laızm hemen çok oyalandım müsait bi oda var mı??
- hemen gel peşimdenn.
Ev çok büyük ve çok güzeldi.Hmm bu odada çok güzelmiş.yoksa yoksa burası benim mi odam.
-evet burası senin odan, dedi sanki zihnimi okumuş gibi
-Vay çok güzelmiş niye zahmet ettiniz ki1 ay az bi süre.
- olsun sen misfirsin rahat olman lazım,şimdi ben çıkıyım sen annenle konuş rahatla duş falan alabilirsin odanda banyo var.ben aşağdayım tamam mı bişey lazım olursa seslen bizim çocuklar gelir birazdan bişeyler hazırlıyım sen acıkmışsındır.
-teşekkürler.

....

-annemlede konuştum,duşumuda aldım aşağıdan sesler geliyoo demek ki diğer üyelerde geldi düzgün bişeyler giyiyim.
siyah eşofmanımı ve siyah beyaz çizgileri olan kalın askılı gömleğimi giydim.derin bi nefes aldım ve aşağı indim.
Oturuyorlardı.Bebek gibi yüzü olan farketti beni ilk sonrada diğerleri ama neden bana öyle bakıyolar ki??

---------2. bölümün sonu--------
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 17:54

SS501- Yine başım belada!!- 32319 Eklediğine sevindim, bizimkiler de geldi SS501- Yine başım belada!!- 81685 Bu arada aramıza hoşgeldin canım SS501- Yine başım belada!!- 126701
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 18:12

Aramıza hoş geldin şeker SS501- Yine başım belada!!- 504450
Hikaye kızların dediği gibi bana da çok değişik ve ilginç geldi devamını bekliyorumm SS501- Yine başım belada!!- 917831
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 18:51

hoşbulduk bu sıcak karşılama için teşekkürler...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 18:53

Ay canım cook dan gördüm ama okuyamıyorum hyunun dizisini izliyorum bi bakem dedim izler izlemez yormumumu yapıcam cokda merak ettim ama....Bu arada aramıza hoş geldin canım SS501- Yine başım belada!!- 504450
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:05

teşekkürler..:)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:32

Canımm aramıza hoşgeldin SS501- Yine başım belada!!- 32319
Hikayen çok güzel sabırsızlıkla devamını bekliyorum SS501- Yine başım belada!!- 768209 Yaa hikayenin başlarında babasının arkadaşının oğlundan gamzesi var falan diye bahsederken Young Saeng olabileceği aklımın ucundan geçmemişti. Öğrenince o kadar hoşuma gitti ki bi ara ağzım açık kaldı SS501- Yine başım belada!!- 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:39

Evet sıra bende hikayen gerçekten çok güzeldi canım sonunun çok güzel olacağı hissene kapıldım şimdiden bakalım bu kızımıza kim aşık olacak SS501- Yine başım belada!!- 291981
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:43

Ayy evet kim olcak acaba SS501- Yine başım belada!!- 28344 Kyunun zaten kız arkadaşı varmış onu eledik
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 22:46

--------3. bölüm--------
--ASYA---(devamı)
sanırım en iyisi kendimi tanıtmak.
-Şey selam ben Asya, Youngsaeng in bi arkadaşıyım malesef bi aksilikten dolayı 1 ay sizi rahatsız etmek zorundayım tabi sizde izin verirseniz??bu arada korece konuşamıyorum ingilizce anlaşırsak sevinirim en kısa zamanda öğrenmeye çealışıcağım.(tabi ben ingilizce konuşuyorum)
Ayağa kalkıp bana doğru gelerek;(ing. konuşarak)
-Aaa tabi tabi ki kalabilirsin ben Hyung benim lakabım baby eğer istersen sende bana öyle hitap edebilirsin.
Çok sıcak karşılamıştı ve asıl tuhaf olan bi erkeğin yaptığı hareket bana sıcak gelmişti.Bir diğeri kocaman gülümsemesiyle yakşalıyordu bana
-Selam ben de jungmin bana da sexy karizma derler ama sen istediğini söyleyebilirsin.
Her ikisininde karşılaması fena değildi.Ama oda da duran diğer iri gözlü çocuğu hiç gözüm tutmamıştı.En sonunda o da ayağa kalktı ingilizce konuşarak.
-bende hyun, grubun lideriyim,dedi
Ayhh o kadar soğuktu ki tam bi erkeğe yakışır hareket işte hıh.
Biraz sonra akşam yemeği hazırdı.Yemeği Youngsaeng ve kyu hazırlamış.Bizde güzelce yedik. Gerçekten lezzetli olmuştu.Hele ki bu korelilerin bi turşusu var adı Kimchimiş baya lezzetliydi.
Yemekte youngsaeng başıma gelenleri anlattı.Hepsi hayretler içinde kalmıştı.Kyu,
-Güzelliğin başına bela oldu demek, dedi zaten nedense bütün yemekte hep bana bakmıştı.Normalde rahatsız olduğumu dile getiren biriyimdir ama bu gün olmaz bana evlerini açtılar işte bu yüzden olmaz.Sanırım kendimi dizginlemeyi öğreniyordum.
sofrayı hyun hariç hepbirlikte topladık.Sanırım yatma vakti gelmişti.

- herkese iyi geceler ayrıca beni kabul ettiğiniz için tekrar teşekkürler.
-youngsaeng in hatırına, dedi hyun .dur bakim senin burnun çok mu yukarda yoksa bana mı öyle geldi Lider efendii.Kyu yine konuşmadan sadece bakıyordu.ne ilginç çocuk.
-Ben sana odanı gösteriyim, ses hyung dan çıkmıştı.
-saol odamı sabah younsaeng göstermişti.
-olsun ben yinede seninle geliyim. jungmin arkadan gülüyodu kesinlikle reddedeceğimi sandı.Onunla dalga geçicekti.Doğru normalde reddederdim ama üzüldüm çocuğa.
- tabi ,sevinirim dedim.Yazık sevindi garibim.Ne garibi asya erkekler asla garip kalmazlar kendine gel.(hehehe)jungmin sustu.(hehehe)
Kapımın önünde hyung a eşlik ettiği için teşekkür ettim. O da her zaman dedi.ingilizcemin ve ingilizcelerinin harika olması gerçekten çok işime yaradı.O ben odaya girene kadar bekledi ben girdim, kapıyı kapattım kendimi yatağa attım ne gündü ama. bu çocuklar kore de çok ünlüymüş ama hyundan başka şimdilik hiçbiri soğuk davranmadı.gerisinide zaman göstercekti elbette...

---hyung---
şimdi odasına girdi ve kapıyı kapattı.O gerçekten çok farklı sadece yüzünün güzelliği değil kalbinin güzelliğide öyle.Ona baktığım zaman karnımın içi gıdıklanıyo sanki ben daha önce hiç böyle hissetmemiştim.tuhaf.hayatıma girdiği ilk günden beni bu kadar etkilemesi gerçekten çok tuhaf.
odama bunları düşünerek gittim.Bi dakkada ben nie onu düşünüyorum.Hyung kendine gel.O sadece bi misafir.artık uyumalıyım.yarının güzel olmasını diliyorum.

--Kyu--
-hayır mei chan daha çok erken.Yani en azından şimdi çok erken.daha 1. ayımızı bitirdik ve sen beni basına tanıt diyosun.Kafam bu aralar çok karışık ve sanırım devam ettiremeyeceğim bi ilişkiyi insanlara tanıtmanın bi gereği yok.
mei chan:neden bana bu kadar soğuksun??Sadece bunu öğrenmek istiyorum.
-tamam istediğin buysa söylücem bugüne kadar zaten seni sevememiştim ama bugün bişey farkettim.
-neymiş o??
-ilk defa birine bakarken kalbimin hızlıca attığını farkettim.Bu benim için ilk ve ben ne yapacağımı bilmiyorum.senin üzülmeni istemiyorum bu yüzden ayr..
-yeter!! kes şunu oppa sen beni seviyosun şimdi sadece kafan karışık yarın size gelicem ve yüzyüze konuşalım.
-alo alo mei chan!!
dıt dıt dıt...
Kapattı.Offff üzgünüm mei chan üzgünüm...

------------------------ertesigün-----------------------
----hyun--------
offfff!!! bu ses ne yaaa!!
'hadi kalk asya'(asya nın odası hyununkinin hemen bitişiğindedir.İlk bölümden hatırlarsanız.Asyanın çalar saati böyle çalıyo) asya mı?? ayşşş daha dün geldi bugün huzurumu bozduu.Benim uykum ne kadar önemli bilmiyomu bu kız??
(asyanın odasının önüne gelir)
--kalk asya kalk!!!
- ne oldu yaa(gözlerini ovuşturarak kapıyı açar)
Öylece kaldım.Bu kız kapıyı açmadan önce üstünü düzeltmedimi.
-eee, şeyy sen önce bi şu göbeğini ört!!
-ne, ne göbeği ya(göbeğine bakar, pijaması toplanmıştır göbeği açıktır)AAA (örter) ne bakıyosun yaa!!
- ne bide ben mi suçlu oldum hıhı evet buraya kadarda zaten dur şu kızın göbeğine bi bakıyım geliyim diye geldim.Çalar saatini kurmuşsun ama maşallah senden başka herkes uyandı.
- sayende bende uyandım.(kapıyı hyun un yüzüne çarpar)
-SENN.. sen... beli ne kadarda inceydi.Sanane hyun git elini yüzünü yıka...hıhh

---ASYA----
Deli mi ne yaa? sabah sabah gelmiş göbeğini ört diyoo.Dur bakıyım bişey atlamış olabilirimmbu konuşmada neyse biraz daha uyuyumm ÇOK YORGUNUMM.(asya da uykuya dayanamıyo o yüzden annesi ona bi çalar saat verdi zaten)

---KYU---
-Ne bu gürültü Hyun yaa sabah sabah??AAA hyun sen bu saatte kalkarmıydın yaa??
-Hiç yok bişey sen nie bu kadar erken kalktın kıyafetlerini bile giymişsin üstelik.
-hiç uyumadım ki uyanayım. Biraz bahçedeyim ben..
-tamam.(şaşırır)

...

-ohh dışardada mis gibi hava varmış.ne şu araba mei chan in değil mi yaa?? evet onun.(arabaya gider.Mei chan arabanın içinde uyuyordur)anlaşılan burda sabahlamış.Hay Allah ım yaa!!
-Uyan mei chan,hadi kalk boynun tutulmuştur ya nie burda uyudun ki??
-Oppaaa sen misinn
-hadi kalk benim ben içeri girelim
(eve girerler)
-ben sana kahve yapayım.
-dur gitme(Kyu yu kendine çeker ve öper)
(tam o sırada merdivenlerden gözlerini ovarak Asya iner,kyu ve mei chan i görür)
(kyu asya yı farkeder hemen mei chan i iter)
--ASYAA!!!

---Asya---
eyvah!!Ben biraz önce görmemem gereken bişey gördüm dimi???

-----------3. bölüm sonu----------
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 22:53

Bu hikaye beni fena sardı yaa çatlıyorum meraktan SS501- Yine başım belada!!- 926884
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 22:58

Gayet güzel ilerliyo ya ama yinemi hyun yinemi üzülmış üzülmış
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:01

Galiba öyle canım SS501- Yine başım belada!!- 28344 Üzme sen kendini Esranın taktiğini uygula. Asya yı Gülcan diye oku SS501- Yine başım belada!!- 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:02

Aynen SS501- Yine başım belada!!- 32319
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:19

teşekkürlerr arkadaşlarr yinemi hyun evet sanırım yine hyun ama bu sefer alırken bayağı zorlanacağa benziyoo:)))
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:21

Ha ha zorlansın ya iyidir...Hatta hiç kavuşamasa da olur SS501- Yine başım belada!!- 952505
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:25

Hyun sert adam olsun kıza çektrsin bence heyy
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:28

Onu Saeng ya da Jun yapabilir SS501- Yine başım belada!!- 935309 (Nasıl olacaksa SS501- Yine başım belada!!- 935309) Ama Hyun yapmasın SS501- Yine başım belada!!- 97520
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:32

Ama kız ona çektircek yoksaaa SS501- Yine başım belada!!- 371716
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:32

Ya orası kolay ama neden hep hyun acı çekiyor ki üzülmış üzülmış Dur bakalım kyuda çıkabilir dıt
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:35

Kyu Asyayı gördü bıraktı ötekini hemen

SS501- Yine başım belada!!-
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» Karikatür SS501
» SS501 Aşkı
» SS501 Love Ya { MV }