SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501- Yine başım belada!!-

+6
Ophelia
hyun joong^^flower
duygu hyun joong
my_angel
asl1han
asi_kız
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
asi_kız

asi_kız

SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 14:51

tabi tabi kesinlikle:)) lütfen sen üzülme Gülcan ben yazım hatası yapmışım SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344 SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 917831
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 14:53

Gobek adım asya SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
Yeni bölümmü ekliceksin yoksa....
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 14:59

bugün eklerim büyük ihtimal...)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 15:07

Bekliyoruz canım SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 15:18

Ya ben iyice kaptırdım netin başından ayrılamıyorum neyski kimse yok evde bana kaldı pc haahaa....Merve ya kederlendim yine...
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 15:41

Ama niye kederlendinki hani keyfin yerine gelmişti SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 700190
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 16:05

Ah bu hyun varya hepsi onun yüzünden kalbime bi girdi çıkmıyo ne bilim sende üzülme merve bak gülüyorum ben SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 16:12

Tamam o zaman artık hep gülüyoruz SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344 SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
Biz bulcaz onları merak etme senn SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 17:29

--------5. BÖLÜM------

----HYUN---
Şimdi hepsi dönmüş bana bakıyordu.Bir an bi sessizlik oldu.Daha fazla kendimi tutamadım Asya yı öyle görünce bende gülmeye başladım.Sonra tekrar onlarda gülmeye başladı.
“-Yeter ya çok güldünüz bna,daha fazlasını kaldıramam bakın”dedi asya
“-Ama çok komik oldun” dedi kyu
“-tamam yeter ben temizlemeye gidiyorum” dedi asya gülerek
“- dur bende temizlemene yardım ediyim hem ellerimide yıkarım”dedi hyung . Elini burada da yıkayabilirdi o neden onunla gidiyo ki(sinirlenir)
Asya ile hyung yukarı çıkmıştı, bende bi dağınık mutfağa bide kyu ya baktım.
“-ne çok şey hazırlamışsınız öyle, zaten baştan belliydi cıvıtacağınız.”
“-boşver ya eğlendik ne güzel yemeği en iyisi dışarıda yiyelim(gülerek)
“-başka çare kalmadı zaten”
“-ben haber veriyimde hazırlansınlar”koşarak yukarı çıktı.Anlaşılan o da asya nın yanında olmak istiyodu ama ya mei chan??

------------HYUNG--------
“-dur şurandada kalmış yumurta kabuğu”gülerek şaçına dokundum çok yumuşktı.
“-tamam ya srun değil ben temizlerim sende temizle kendini şu haline bak üstün hep un içinde”
“-ben böyle iyiyim saol” bi an ikimizde sustuk sonra o konuşmaya başladı.
“- biliyo musun ben böyle biri değildim ama nasıl olduysa 2 günde değiştim”
“-nasıl yani?”
-yani işte böyle biliyo musun uzun zamandır bu kadar gülmemiştim biri bana bi erkekle bu kadar yakın olacaksın dese ona da hiç inanmazdım”
Kızarmaya başladım.yani yakın olduğu ben miydim?Neden bu kadar heyecanlandım ki şimdi??
“-gerçekten mi o zaman bende bişey söylüyüm gülmek sana çok yakışıyo bundan sonra hep gül,tamam mı?
Gülümsedi.o O O gerçekten beni hiç olmadığım bi duruma sokuyo.tam o sırada Kyu içeri girdi.

“-hazırladığınız güzel yemekleri yemeğe kıyamadığınız için yemeği dışarıda yiyez, hadi acele edin Hyun u daha fazla kızdırmayalım”dedi gülerek.
“-tamam”dedik.
Gülerek hemen odalarımıza koştuk.Bu duygu benim kendimi çocukmuşum gibi hissetmeme sebep oluyodu.:))))

-------------ASYA---------
‘Vay be gerçekten gülmeyi özlemişim’.Hızlıca bi duş alıp hemen hazırlanmam lazımdı.Hemn banyoma girdim.duşumu aldıktan sonra giymeyi çok sevdiğim askılı mini beyaz spor elbisemi giydim.
Topuklu ayakkabı sevmediğim için beyaz spor ayakkabılarımı da giydim.işte hazırdım.Makyaj hiç yapmazdım.Odamdan aceleyle çıktım.Hyun merdivenlere doğru yürüyordu.Sanırım o da odasından yeni çıkmıştı ayrıca giydiği spor ceketinin arkası katlanmıştı.:)
“-pardon!”
Arkasını döndü.
“-efendim yoksa sabah ki olay için özür mi dileyeceksin eğer öyleyse kolay affedilmeyeceksin.”
Ahh bu ukalalık.
“-hayır sabah özür dilenicek bi olay olmadı ayrıca affedilmeyi bekleyende yok ve tekrar ayrıca ceketinin arkası katlı kalmış hıh” hızlıcı yürüdüm arkama dönüp hiç bakmadım bile ama tam merdivenleri incektim ki arkamdan seslendiğini duydum.

------------HYUN---------
“-şey sen düzeltebilir misin sanırım bişeye takılmış”
“-tamam”. Yanıma geldi.Ve ayrıca çok güzel olmuştu. Ama bu kadar dikkatli bakmamam lazım yoksa farkedicek.
“-hm. Düğmeye takılmış hemen düzeltirim”
sırtıma hafif hafif ve çok yumuşak dokunuyodu.Dokunuşu neden beni iyi hissettiriyodu ki?Bu kız gerçkten beni tuhaf yapıyodu.

“-tamam işte oldu.”ellerini çoktan çekmişti üzerimden(
“-tamam teşekkürler”

Gülümsedi. merdivenleri koşarak aşağı indi. Parfümü de çok güzeldi daha önce koklamadığım bi koku bu sanırım kendi kokusuydu.Aşağıda kyu ve hyung bizi bekliyodu.Asya önde ben arkada salona girdik ikiside asya ya odaklanmıştı.Bu çocuklar neye baktıklarını sanıyolar yaa(sinirlenir)
“-vovv çok güzel görünüyosun, bu kadar güzel olmak bence burada da sorun olabilir” dedi gülerek kyu.
“-arabayla gidicez,gideceğimiz yer güvenliymiş ve yanımda siz varsınız.”dedi asya evet bu kadar güzel olması sıkıntı değil miydi?
“-evet sana güvenli olduğunu söyledim ama bu kadar güzel olmak zorunda değildin anlaşılan çevrende güvenlik duvarı oluşturmak zorunda kalıcaz” dedi hyung gerçekten ağzı baya laf yapıyodu.(sinirlenir hyun)hızlıca asyanın önüne geçtim;
“-evet bu durum .. herneyse geç kalıyoruz sadece bi bardak kahveyle duruyorum çok açım” dedim
“-sanki biz farklıyız”dedi arkamdaki ses tabiî ki asya ydı.sinirli bi şekilde arkamı döndüm tam bende ona kzıcaktım ki dil çıkarıp kapıya doğru arkasına bakmadan hızlıca yürüdü.Beni gerçekten ……ben onun yanında kendimi kensinlikle tuhaf hissediyodum.Kalbim , kalbim hızlanıyodu.Ben kyu ve hyung a döndüm ‘hadi’ dicekken dışarıdan bi ses duydum
“-acele edermisiniz sabahtan beri sadece kahveyle duruyorum”diyen bi ses ve tabi ki yine asya. Bu kız az önce beni mi taklit etti.
“- hadi neyse hyun o gerçekten çok farklı. Her şeyiyle.çok hoş.”ses hyung a aitti. Kyu ve ben şaşkın bi şekilde ona baktık o ise çoktan kapının önüne gitmiş dışarı çıkıyordu.
“-niyetini biliyorum ama asla kaybetmeyeceğim” evet az önce bu cümleyi fısıldayarak söyleyen kyu ydu kesinlikle oydu.neyi kaybetmeyecekti yoksa asya yımı???O da çoktan dışarı çıkmıştı.en son bende dışarı çıktım.arka koltukta hyung ve asya birlikte oturuyodu, birlikte…

-------------------------5. bölüm sonu----------------
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 18:04

Çok güzeldi yine bölüm canım....Bu akşam daha giremem daha sanırsam ablamlara gidiyoruz hepinizi öptüm ...Merve pcnin başından kalkınca biran yanımdaymıssın gibi geldi acayip bi durum ama pc başında bugünü beraber geçirdik...Ondan olsa gerekk hadi öptüm tekrar hepinizi SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 504450
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 18:22

öncelikle aramıza hoş geldin asi_kız
ben Rukiye(burası tanışma formu gibi oldu yaa)SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 768209 SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 917831
hikayeni büyük bir zevkle okudum,
vayy anasına şu ana kadar aklı karışmayan jung min'le young seang..
Asya baya bir arada kalıcak gibi geliyor yaa hadi hayırlısı bakalım b1
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 20:33

Yeni bölüm çok güzel olmuş canım, devamını bekliyorum heyy aa
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 22:21

hepinize çokkk teşekkür ederim siz böyle şeyler söyledikçe benim şevkim artıyoo :)))
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 01:26

Canım bu bölüm de harika olmuş yine SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319 İşler iyice kızıştı gibi bildiğin yarışa girdiler ve ben cidden çok meraklanıyorum SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
Gülcan yaa cidden bugün orda burda her yerde birlikteydik sanal alem de olsa ama yanyana gibiydik çok güzeldi yaa sen beni duycakmışsın gibi yazmak yerine konuşacaktım nerdeyse SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344 SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 504450
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 15:28

-----------------6.BÖLÜM-------------

------HYUN-----
“-Hadi Hyun ne bekliyosun?” ses kyu ya aitti.
“-tamam, geliyorum.” Koşarak arabaya gittim öne Kyu nun yanına oturdum.Yolculuk hyung un arada yaptığı espirileri ve yolu tarif edişini saymazsak sessiz geçmişti.En sonunda restorana gelmişti.Etraf sakindi.Kyu arabayı kendi park etti.Çünkü burası çokta lüks bir yer değildi.Bu hem bizim hem de Asya nın güvenliği için Hyung un fikriydi.Restoranın karşısında deniz vardı.Asya nın denizi görünce çok mutlu olduğunu fark ettim.Sanırım oda benim gibi denize yakınken rahatlıyordu.Arabadan indik.
“-Vay burası gerçekten çok sakin ve huzur verici bir yer.” Dedi kyu.
“-evet öyledir, önceden buraya Ki bum la çok gelirdik.Ama artık birlikte gelmek için pek vaktimiz olmuyo.” Dedi hyung. Asya dan ses çıkmıyordu. O sessizce denize bakıyordu.Rahatlamış görünüyordu.Kyu yanına gitti.
“-Hadi içeri girelim, (asya nın omzuna dokunur)ooo çok üşümüşsün , hastalanabilirsin.” Dedi asya gerçekten rahatlamıştı ki kyu ya bi tepki vermeden kapıya doğru yürümeye başladı.Kyu onun omzuna dokunmak zorunda mıydı sanki?Hyung ta asya ya kapısını açtı.Hep birlikte içeri girmiştik.En köşedeki 4 kişilik masaya oturduk.İçerde 3 yada 4 kişi vardı.asya ve ben yan yana hyung ile kyu yan yana karşımıza oturdu.Yemekleri sipariş etmek için garsonu çağırdık.Garson koşarak yanımıza geldi.Biz bizi tanımasını beklerken o asya ya bakıyordu ama asya dışarı baktığı için fark etmedi.Az sonra hyung un öksürüğünü fark ettim sonunda garson bize bakmaya karar vermişti.Anlaşılan onlarda bu durumdan rahatsız olmuştu.aynı benim gibi…
“-ee şey evet efendim siparişlerinizi alıyım”diğerleri siparişlerini verirken.
Asya nın kulağıma eğildiğini fark ettim.Nefesini yanağımda hissediyordum.
“-afedersin seni rahatsız edicem ama ben koreceyi h nüz tam olarak konuşamıyorum young saeng halldeceğini söylemişti ama o gidince kaldı.Yemkler konusundada pek bi bilgim yok benim için sen bişeyler söyler misin” az önce benden yardım mı istedi???
“-seni tam olarak affetmiş değilim ama … ” gülümsedim.
“-çok komik tamam isteyende suç zaten bende hyung a söylerim” hyung asya nın karşısında oturuyodu asya tam ona doğru eğiliyorduki kolundan tutup geri yerine otutturdum.
“-tamam ya ben yardım etmeyeceğimi söylemedim yardıma ihtiyacı olan herkese yardımcı olurum ben “ güldüm.
“- peki o zaman teşekkür ederim” çok masum görünüyordu.
“-bize de 2 tane prugoki ve kimchi Lütfen”
“-tabi afedersiniz ama bişey sorabilir miyim”
“- tabi sorun” dedi kyu.
“-şey siz SS501 siniz değil mi?” sonunda bizi tanıdı. Anlaşılan asya ya bakmayı kesmişti.
“-evet” dedi gülümseyerek hyung.sonra devam etti.”-biz buraya biraz rahatlamak için gelmiştik sizden ricamız lütfen dışarıdan kimseye haber vermeyin”
“-tabi efendim nasıl istersiniz” garson sonunda soru sormayı bırakıp yemekleri getirmeye gitmişti.

------------ASYA--------------

Umarım sipariş ettiği yemekleri yiyebilirim.Ondan yardım istemem doğru oldu mu acaba zaten benden yeterince rahatsız oluyo. Her neyse çok açım ve sadece yemeği doyasıya yiyebilmek istiyorum.burası gerçekten hyung un dediği kadar varmış.ilk defa dışarı kamuflajsız çıktım ve çok rahatım.Dışarıda da deniz var 3 gündür deniz göremedim ama bana çok uzun bi zaman gibi geliyo annemide arayamadım hiç.tam o sırada telefonumun çaldığını fark ettim.Annemdi.Kalp kalbe karşymış anlaşılan.
“- ben biraz dışarıdayım” dedim telefonumun çaldığını göstererek.
“-gelme mi istermisin?” dedi hyung gerçekten çok yardımcı oluyodu bana.
“- hayır teşekkürler kendim hallederim” dedim onlar benim arkamdan bakarken ben çoktan çıkışa gelmiştim.Dışarısı serindi çıkınca üşüdüm, denize doğru yürürkende telefonumu açtım.
“-alo annecim sen benden önce davrandın bende seni aramayı düşünüyodum.”
“-aa öyle mi asya hanım bende beni unuttunuz sanmıştım.”
“- ay ay ay ben annemi unutabilirmiyim hiç”
“-yağcı ,(güldüğünü duydum),nasılsın kızım, rahat mısın yaşadığın arkadaşlarınla aran nasıl seni çok merak ediyorum” annem işte.
“- iyiyim canım benim şimdi dışarıda yemeğe geldik burası çok rahat gerçkten şimdiye kadar hiç rahatsız olmadım arkadaşlarda iyi ben erkek gibi kızım onlarda direk erkek(güldüm) yani anlayacağın erkek olmalarına rağmen aramız iyi gidiyo sen nasılsın?
“- iyiyim bende , sana söyleyeceğim bişey var asya”
“-evet canım söyle ama acele et içeri girmem gerekiyo”
“-tamam, asya şey ben biriyle tanıştım.”
“-nasıl biriyle?”
“- off anla işte benden hoşlanan biriyle”
“-ne, kim, tanıyo musun ,güvenilir mi , ne kadar ciddi çabuk anlat”
“- deli kız acelem var diyodun az önce sen şimdi kapat sonra tekrar bu konu hakkında görüşelim”
“- tamam ama kesin konuşucaz unutma kendine dikkat et sakın sana dokunmasına izin verme”
“- tamam annecim hadi hadi kapat deli, görüşürüz bebeğim”
“- görüşürüz annem”

Vay be aneminde hayatına babamdan sonra biri girmişti sonunda kore ye gelmemin onun için iyi olacağını biliyordum.Gerçekten onun iyi olmasını istiyorum.o gerçekten iyi olacak mı?denizin kokusunu çektim içime.Özlemişim gerçekten .birinin omuzlarımı örttüğünü fark ettim.Kyu ydu.Ceketini omuzlarıma örtmüştü.
“-üşümüşsün”
“-fark etmedim” dedim.
“-rahatsız olmasan kiminle görüştüğünü sorabilr miyim??”
“-aaa tabi.Annemdi.Beni özlemişte.”glümsedim.O da gülümsedi derin bi nefes verdiğini duydum sanki.. sanki rahtlamış gibiydi.
“-hadi yemekler geldi haber veriyim dedim”
“-teşekkürler” gerçekten o da çok iyi biriydi. Erkek olmalarına rağmen iyi insanlardı.Kapıya doğru yürürken bunları düşünüyodum.Sonunda içeri girdik gerçekten dışarı serin olmalı çünkü içerisi çok sıcak gelmişti.Hemen masaya yürüdük .Ben kyu ya ceketini verip teşekkür ederken diğerleri bze bakıyordu.
“-Kyu hadi daha fazla soğutmayalım afiyet olsun” dedi
Yemek yemeye başlıcaktım ki hyun un kulağıma eğildiğini hissettim.
“-bakalım sipariş ettiğim yiyecekleri beğenecekmisin ve ben sipariş ettiğim için tabi ki beğeneceksin.(sırıttı)
“-çok ukalasın ve ayrıca görücez” dedim ve ilk lokmamı ağzıma soktum.Ama ters giden bişey vardı.Ağzıma aldığım bu şey acıydı.Çok acı.Alerjimi ortaya çıkaracak kadar çok acı ve işte başlıyordu zar yuttuğum lokmadan sonra nefes alamamaya başladım.Bana sesleniyorlardı ama duymuyordum en sonunda gözlerim tamamen kapanmıştı.

--------------------6. bölüm sonu----------

hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 16:17

Aman aman ne olacak şimdii yoksa suni tenefüs filanmı..Ay çok merak ettim..Çokda şanslıyımki bi geldimki bölüm eklenmiş..Canım sende gayt güzel yazıyosun devamını bekliyoruz unutma... heyy
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 17:31

O şanslılardan biri de benim SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319 Devamı için çok bekletme canım SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 17:40

tamam:) beğenmenize çok sevindim:)))
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 18:09

Ayy nolcak şimdiii çok heyecanlıydı canım yaaaaa
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 18:13

Sinem gerçekten öle zaten sen ben ve merve kopamıyoruz buradan SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 21:25

----------------7. BÖLÜM---------------

----------HYUN--------
“-Asya nasıl beğendin mi tabi ki beğenecek…” dememe kalmadan başı omzuma düştü.Ne oluyodu o o nefes alamıyodu. Ne yapmalıydım.Ben şoka girmiştim hyung asya yı kucaklayıp giderken ayağa zar zor kalkmıştım.Kyu nun beni silkelemesiyle kendime geldim.
“-acele et hyun çabuk nefes alamıyo!!” ne! Nefes alamıyo mu ama neden birden bire ne oldu??Nedenini bilmiyorum ama sanki bende nefes alamıyorum.ama şuan en önemli şey onun nefes alması… arabaya doğru koşarken bunları düşünüyordum. Hemen arabaya bindik arkada hyung ve dizinde yatan asya vardı.Kyu son sürat arabayı kullanırken ben.. ben öylece asya ya bakıyodum onun bembeyaz olmuş yüzüne…
“-bu böyle olmaz yetişemezsek ölmesini mi beklicez ben ona suni tenefüs yapıcam” hyung böyle söylemişti.ne suni tenefüs mü yani şimdi binevi asya yı öpmüş olacak .kıskanmanın zamanı değildi o nefes alsın her şeyi görmeye,hissetmeye çekmeye razıydım.
“-tamam” dedim.
Sonra kyu nun sessizce tamam dediğini duydum onun gözleri dolmuştu.Hyung asya yı koltuğa uzattı baş ucuna geldi ve yapmaya başladı.3. yapışında nefes almaya başlamıştı ama hala bilinci yerinde değildi.Nihayet yol bitmek bilmişti hastaneye gelebilmiştik.Hızlıca indim hemen asya yı kucağıma aldım koşarak hastaneye girdim.
“-yardım edin lütfen!! “diye bağırmaya başladım Hemen sedye getirdiler.Hızlıca yatırdıktan sonra onlar önde biz arkada koşmaya başladık.Koşarken doktor bize sorular soruyordu.
“-Nasıl oldu?”
“-yemek yiyorduk birden bire nefes alamadı.yolda ilk yardım yaptık nefes almaya öyle başladı.”dedi hyung.
“-Bildiğiniz bir alerjisi var mı?”
“-hayır” dedim.çoktan yoğunbakıma gelmiştik hemşire siz buradan sonrasına gelemezsiniz dedi.Ayşş kendimi çok kötü hissediyorum.Kapıya öylece bakakalmıştım.arkamı döndüğümde kyu yere çömelmiş duvara yaslanıyodu hyung sa boş boş duvara bakıyodu.sessizliği hyung bozdu.
“-ona bir şey olursa kendi mi asla affetmem” onu daha doğrusu onları daha önce hiç böyle görmemiştim.Ve bende daha önce hiç böyle olmamıştım.
“- aa şimdi olmaz” kyu böyle söylemişti.

-----------------HYUNG---------------
Kyu ya tam yemekler çok lezzetliymiş derken asya nın çatalının yere düştüğünü duydum.Ona doğru baktığımda nefes almaya çaışıyordu. Sonunda kafası hyun un omzuna düştü.Hemen kalktım onu kucağıma aldım ve arabaya doğru koşmaya başladım sanırım bu şuan için en doğru şeydi arkadan kyu ve hyun geldi.Hemn yola çıktık.Olamaz!yapamam!onu böyle ölürken izleyemem çocuklara suni tenefüs yapacağımı söyledim neyse ki 3. denememde nefes almaya başlamıştı.Ve biz çoktan hastaneye geldik.Hyun kapıyı açmış asya yı kucağına vermemi bekliyodu hemen ona verdim.Seslenişimizden hemen sonra sedye geldi ve bize sorunlan sorular eşliğinde asya yoğunbakıma girdi.Dha ileriye biz gidemezdik.’ona bişey olursa kendimi asla affetmem’ dedim ve hemn arkasından kyu nun ‘aa şimdi olmaz’dediğini duydum döndüm ve bir yığın gazetecinin üzerimize doğru geldiğini gördüm.Gerçekten şimdi olmazdı.

------------------KYU---------------
‘Lütfen ona bir şey olmasın!!lütfen!!’dua ederken bize doğru gelen gazetecileri fark ettim.
‘aa şimdi olmaz ‘ dediğim anda onlar çoktan bize sorular sormaya başlamıştı.
“- efendim buraya bir bayan getirdiğinizi duyduk kimdi?
“-yoksa birinizin kız arkadaşımı?”
“-lütfen sorularımızı cevaplar mısınız?”
“-arkadaşlar burası ne yeri nede zamanı lütfen diğer insanları rahatsız etmeye hakkınız yok daha sonra gerekli açıklamayı yapıcaz” dedi hyun.Ve hastanenin güvenlik görevlileri sonunda devreye girmişti.Ve sonunda uzaklaştılar.Şimdi neler olacağını düşünmeyecektim şuan benim için en önemli şey Asya ydı.Ve sonunda doktor dışarı çıktı.
Hyung ileri atıldı.
“-o nasıl görebilir miyiz?Durumu nasıl?”
“-Şuan iyi ama biraz daha geç kalsaymışsınız ya da ilk yardım yapmasaymışsınız çoktan ölmüş olurdu.”
“-peki bu durumun sebebi ne ?”sordum hemen.
“-hastanın acıya karşı güçlü bi alerjisi var.Yediği şey çok daha acı olsaydı kana karıştığı anda hastayı kaybederdik.Kendisini az sonra oda ya alıcaz bu akşamı burada geçirsin.geçmiş olsun”
“-teşekkürler” dedim.Ne yani acı yediğinden mi böyle olmuştu.Biraz sonra kapı açıldı dışari sedyenin üstünde yatan asya ve hemşireler çıktı.Nihayet tehlikeyi atlatmıştı.Gerçekten şimdi çok daha iyi hissediyordum. Hyung hemen sedyenin yanında yürümeye başladı.Sanırım onun elini tutuyordu.Onun elini tutmamalıydı.Ama şimdi tartışmanın vakti değildi bende sedyeden sarkan saçlarını toplayıp sedyeye koydum.O gerçekten benim için çok daha önemliydi. Şimdi daha iyi anlıyordum.Hyun sa arkadan yavaş yavaş yürüyordu.

---------------7. BÖLÜM SONU-----------

En son asi_kız tarafından Çarş. Eyl. 08 2010, 11:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 21:26

---------------8. BÖLÜM-------------------

---------------HYUN-----------
Benim yüzümden.Hepsi benim yüzümden oldu ona ilk önce acı yiyip yemediğini sormalıydım alerjisi olmasada sormalıydım.Ya ona bir şey olsaydı.Ya yetişemeseydik.Ya hyung suni tenefüs yapmasaydı.Güya ondan kıskanıyorum asya yı ama o hayatını kurtarırken ben onu az kalsın öldürecektim.Asya yı o hak ediyordu.ben değil.Diğerlerinin çoktan girdiği asya nın odasına ben daha yeni gelmiştim.Hyung bir tarafına Kyu bir tarafına oturmuştu asya nın.Ben girdiğimde hemşirelerinde serum takma işi bitmiş dışarı çıkıyorlardı.
“-geçmiş olsun efendim” geçti mi gerçekten geçdiyse benim canım neden yanıyor.Ben de ayak ucundaki koltuğa oturdum.Çok güzel uyuyordu.3 ümüz öylece asya yı izlerken telefonumun sesiyle irkildik.arayan young du.

“-alo hyun benim hastaneye getirdiğiniz kız asya mıydı cevap versene??”
“-evet aasya ydı ama telaşlanma şimdi iyi, demek haberler hemen yayıldı.”
“-evet öyle. Peki nasıl oldu şimdi nerdesiniz?
“-Yemek yemeye dışarı çıkmıştık acıya karşı alerjisi varmış yiyince nefes alamadı geriside hastane falan işte biliyosun.Şimdi de hastanedeyiz bu gece buradayız yani’
“-tamam onunla ilgilendiğiniz için çok teşekkürler iyi olmasına çok sevindim.Jung unda çok selamı var geldiğimiz ilk günden baya kendinizi merak ettiriyosunuz çok sağolun yani çocuklarada selam söyle lütfen asya ya iyi bakın o benim küçük kardeşim”
“-tamam merak etme onlarında selamın var sende Jung a selam söyle görüşürüz”

“-anlaşılan haberlere çoktan manşet olmuşuz Japonya da bile duyulduğuna göre.Basın açıklaması yapmamız gerekecek” dedi hyung.
“-Önce şuradan bi çıkalım hallederiz” dedi kyu başımla onaylamakla yetindim.Asya yavaş yavaş uyanıyordu.
“- uyanıyo” dedi kyu.
“-asya ,asya iyi misin beni duyuyormusun” dedi hyung bense pişmanlıkla baklamkla yetiniyordum.

--------------ASYA-------------
Offf ne olmuştu bana. Başım başım çok kötü ağrıyo.nerdeyim ben.Hyungun sesini duymuştum.
“-asya, asya iyi misin beni duyuyor musun?”başımı salladım.
“-nerdeyim ben, ne oldu bana?”
“- Küçük bi kaza atlattın ama şimdi iyisin” ses solumdan gelmişti kyuydu.Ayak ucumda da bana sessizce bakan hyun oturuyordu.Çok solgun görünüyordu.
“-acı yediğinde böyle olduğunu söylemeliydin bize, kore yemeklerinin nerdeyse hepsinde baharat vardır.” Dedi hyung. O ve kyu da çok yorgun görünüyodu.
“-özür dilerim, ama çantam, telefonum nerede?”
“-orda kalmış olmalı biz hemen yani koşarak çıktık.”
“-ama annem…annem arayacaktı çok merak eder telefonumu açmazsam”
“- ben hemen gider alırım” dedi hyung yine bana yardım ediyordu.
“- çok teşekkürler, seni tekrar yorucağım”
“-lafı bile olmaz sen kendine dikkat et o bana yeter “ dedi ve çoktan çıkmıştı bile.
“- o zaman ben de kantine inip sana yiyecek bişeyler alıyım hiç bişey yemedin aç olmalısın”
“-çok teşekkürler ama gerek yok yorulma”
“-ben yorulmam aç kalmaman lazım” dedi kyu o da çok iyiydi.Hyun hala pişmanlıkla yüzüme bakıyodu tahmin ettiğim gibi kendini suçluyodu.

“-şeyy asya çok özür dilerim hepsi benim yüzümden acı yiyip yemediğini sormalıydım hepsi benim hatam çok özür dilerim.”
“-olur mu hiç ya asıl hata benim ben acı yemediğimi söylemeliydim üstelik baksana nerdeyse tüm yemeklerde baharat varmış üzülme sen”
“-yine de..”
“-üzülme dedim bak çok konuşma başım ağrıyo zaten” dedim gülerek gerçekten başım ağrıyodu.aniden uyku bastırmıştı gözlerimi yumdum.

-----------------HYUN--------------
‘uyudu’ yavaşça kulağına eğildim fısıldayarak teşekkür ederim dedim.Sonra baş ucuna oturdum.Sanki elimde değilmiş gibi elim yavaşça yanağına gitti.O benim için çok önemliydi.Sanırım ben ilk defa aşık olmuştum.Tam eğildim yanağından öpecekken içeri kyu girdi.

--------------KYU---------------
Eğer acıyı sevmiyosa tatlıyı seviyodur o zaman. Dedim ve benim çok sevdiğim çilek keklerinden aldım.Odanın önüne geldim.Kapı aralık kalmıştı.Kafamı uzattım ve gördüğüm gerçek miydi yoksa hayal mi görüyordum. Hayır bu gerçekti ve hyun eğilmiş asya yı öpecekti.Ne!! Hangi ara ondan hoşlanmaya başlamıştı.Durum daha fazla ileriye gitmeden hem şuan olacağa hemde olacaklara dur demem gerekecekti…

----------8.BÖLÜM SONU-----------------
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 22:02

Allah Allah !! Hyundan itiraf geldi SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319 Araları bozulcak bişey değil SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344 Gülcan suni teneffüs konusunda haklı çıktın ama Hyun değil sevinebilirsin eltim SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Eyl. 06 2010, 22:28

SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 28344 Kyu bence de buna bir dur demeli SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 32319 Bozulmasın araları ya... üzülmış
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Eyl. 07 2010, 02:22

Hangisi olucak ya meraktan çatlıyorum aa

SS501- Yine başım belada!!-
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» Karikatür SS501
» SS501 Aşkı
» SS501 Love Ya { MV }