SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SS501- Yine başım belada!!-

+6
Ophelia
hyun joong^^flower
duygu hyun joong
my_angel
asl1han
asi_kız
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Ophelia

Ophelia

SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Salı Eyl. 14 2010, 17:24

Allah allah niye böyle oluyo anlamıyorum ki şağın
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Salı Eyl. 14 2010, 17:30

Mozzilladan açtım merve canavar gibi oldu vala heyy
Sayfa çok hızlı yükleniyo neden akıl edemedim ki ...ah bu hyun yokmuu aa
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Salı Eyl. 14 2010, 17:42

Kızlar yükledim bakalım begencek misiniz...
Ruk!Ye _ JOON

Ruk!Ye _ JOON

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 15 2010, 16:12

Bu bölümde çok güzeldi... efsane harikaydı aa
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 15 2010, 16:35

Teşekkürler :)
-xxx-

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 03:44

acaba yeni bölüm ne zaman gelir meraklandım doğrusu bence yazmaya son hız devam et çok güzel gidiyo
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 12:39

----------12. ve 13. BÖLÜM------
--------Hyun------
Saçları çok yumuşaktı.Rengini ve uzunluğunu da hesaba katarsak hayatımda gördüğüm en güzel saçtı.Kokusunu katmıyorum bile.Şimdi önümde oturuyor ve bende onun şaçlarıyla oynuyorum. Bu anı daha başka hayal etmişitm ama sanırım şimdilik bununla idare etmek zorundaydım.Saçları o kadar güzel kokuyordu ki koku sanki beni kendimden geçirmiş birden uyku basmıştı.Uykuya zaten dayanıklı değildim ve şimdi başım yavaş yavaş Asya nın omzuna doğru kayıyordu.Başımı onun omzuna yaslamış, kokusunu içime çekerek hayatımdaki en güzel uykuya dalıyordum.

Ve biraz sonra her taraf yemyeşildi.Ağaçların arasında öylece geziyordum.Karşıdan da beyazların içinde Asya geliyordu.Bana geliyordu.Hızlanmaya başladı ben bana geliyo sanırken o yanımdan saçları yüzümü okşayarak geçip gitti.Arkamı döndüğümde Kyu ya sarılmıştı.Sonra da arkalarına bakmadan gittiler.Asya beni bırakmıştı…

Ter içinde uyandım. Ne biçim bi rüyaydı bu ya.Hayır bu kesinlikle rüya değildi.Bu kabustu evet kabus.Yatağımda öylece yatıyordum.En son Asya nın omzunda uyuduğumu hatırlıyordum.Nasıl buraya gelmiştim?Hemen kalkıp elimi yüzümü yıkadım, dişlerimi fırçaladım, siyah eşofman altımı ve geniş uzun kollu bir badi giymiştim.Spor ayakkabılarımı da giymişitm işte hazırdım.En son saate baktım 2 olmuştu.Vay bugün tatil günümüz olduğu için bu kadar uyabilmiştim.Aaa olamaz!Bugün young ve Jung geliyo nasıl uyuyakaldım ya ama anlaşılan gelmediler gelseler uyandırırlardı beni de herhalde.Hızlıca odamdan çıkıp aşağı indim.İçerde Kyu kahve içerken televizyon izliyordu.
“-Günaydın”dedim.
“-Günaydın mı?” kahkaya attı.
“-Tamam öğlen olmuş olabilir ama yeni uykudan kalkmış herkes için günaydındır.”güldüm.
“-tamam o zaman sana da günaydın”güldü.
“-Asya yla Hyung nerde?”
“-Young ve Jung a yemek yapıcaklarmış markete gittiler.Akşam gelicekmiş onlar zaten o zamana kadar ancak yaparlar” güldü.”-Bu arada bir teşekkür bekliyorum.”
“-Ne için ?”
“-Dün seni o kadar taşıdım yani” aa evet beni Asya tek başına çıkarmadı yukarı tabi anlaşılan uyandırmak istemedi.Yada uyandırmaya çalışarak imkansız bişeyi denedi.
“-Aa doğru teşekkürler.Asya yla bahçede oturuyoduk uyuyakalmışım demek.”
“-Uyumak için hiç bi fırsatı kaçırmıyosun neyse ki Asya benden yardım istemeye geldiğinde bende uyumamıştım.”Güldü.
“-Tamam ya yeter daha fazla gülme” derken bende gülüyordum.Kalkıp kahve almak için mutfağa gittim.Biraz sonra Asya yla Hyung kahkaha atarak içeri girdiklerini duydum.Hemen kahvemi doldurdum ve içeri gittim.Birden o kadar yüksek sesle gülmüştüm ki elimdeki bardak çatlıcak sandım.Kılık değiştirmişlerdi.Hyung un üstünde uzun boydan bir elbise tabi boydan olması gerekiyomuş ama hyung un topuğunun yaklaşık 20 cm üstündeydi.Gözüne gözlük takmış başına da
Örtü bağlamıştı.Asya da belinde kemerle zor duran erkek pantolonu,Erkek bluzu giymişti.Saçını da zar zor bi şapkanın içine sığdırmayı başarmıştı. Anlaşılan asya erkek, hyung kadın kılığına girmişti.Çok komik duruyorlardı.
“-Ay yolda başımıza ne geldi tahmin edemezsiniz”dedi asya gülerek.
“-Ne geldi?” dedi kyu oda çok gülmüştü anlaşılan gözleri sulanmıştı.
“-Marketten çıktık geliyoduk.Doğal olarak ağır poşetleri hyung taşıyodu.Karşıdan gelen teyzenin biri bana döndü ve dedi ki ayıp değil mi insan karısına bu kadar poşet taşıtır mı?” kahkaya atarak tekrar gülmeye başladı.Onu ilk defa böyle görüyordum çok tatlıydı.
“-Asya da yoldan beri bu şekilde gülüp duruyo nasıl hızlı geldik anlatamam” dedi hyung.
“-Ama teyzenin bi kızışı vardı bi de karına taşıtma diyo.” Hala gülüyodu asya.
“- Tamam yeter çok güldün otur biraz “ dedi kyu asya yı çekti yanına oturttu.
“-Aslında bizden gerçekte de iyi eş olur” dedi hyung yoksa ben mi yanlış duydum hayır yanlış duymadım hyung aynen böyle söylemişti.
“-Hyung bak kocanı kızdırma döverim ha” dedi asya.
“-Hadi gel üzerimizi değiştirelim daha yemek yapıcaz” dedi hyung.
“-tamam geliyorum karıcım “ dedi asya gülerek yukarı çıktılar.Kahvemi masanın üstüne bıraktım poşetleri mutfağa taşıdım.Kyu da yardım ediyordu.
“-Buraya geleli 1 hafta oldu ama çok çabuk alıştı bize.Onu böyle görmek gerçekten beni çok mutlu ediyo ilk geldiği gün yine çok güzeldi ama gözleri sanki daha önce hiç gülmemiş gibi soğuktu.Şimdiki haliyle karşılaştırılınca neyseki Türkiye de çok gülmüyodu, gülünce çok daha güzel oluyo” neden benim yanımda unları söylemek zorundaydı.Sinirlendiğimi anlamıyor muydu yada kasıtlımı yapıyodu.
“-Evet , bence de”dedim zar zor.
“-Sevdiğimi söylemek için çocukların Japonya dan gelmelerini bekliyodum bu akşam geldiklerine göre bi fırsat yakalayıp söylücem.”ne şimdi ciddi ciddi aşkını mı itiraf edicekti. Biz mutfakta konuşurken onların merdivenden sesleri geliyordu.
“-Şimdilik aramızda kalsın hyun bunu en iyi şekilde söylemek istiyorum.”başımı evet anlamında yavaşça salladım.Ne olursa olsun bende pes etmiyecektim.Anlaşılan hyungta buna razı olmazdı.

…..

Saat 9 a geliyordu. Birazdan gelirlerdi.Aradığımızda ilk şirkete gideceklerini söylemişlerdi.Az öncede şirketten çıktıklarını ve eve doğru geldiklerini söylemişlerdi.Hyung ve asya nerdeyse 3 ten beri mutfaktalardı ama zorda olsa yemek yapmayı başarmışlardı.Kyu bahçede oturmuştu bütün gün ben de uzun zamandır yüzemediğim yüzdüm sürekli.1 saat önce asya hepimize hadi hazırlanın uyarısında bulunmuştu onları çok güzel karşılamamız gerekiyomuş hem yaptıkları yemeklerede ayıp olmasınmış.O yüzden hepimiz takım elbiselerimizi giydik ve aşağı indik bu seferde asya nın aşağı inmesini bekliyorduk.

------ASYA------
Bütün gün çok yorulduk hyungla ama buna değdi.Çok güzel yemekler yaptık şimdi de hazırlanma vaktiydi.Annem ‘bunu gerçekten mutlu olduğun bir günde giy’ diye bir elbise vermişti.Ama ben bu güne kadar onu hiç giymemiştim.Bugün gerçekten mutluydum ve bu yüzden o elbiseyi giyecektim.Elbise beyazdı.Askısız, göğüs kısmı lastikli gerisi genişti ve dizkapağıma kadardı.Elbiseye takım olarak birde saç bandajı vardı.Geniş ve beyazdı.Ben her zamanki gibi saçlarımı açık bıraktım ve bandajı da saçıma taktım.Topuklu ayakkabı giymeyi sevmezdim o yüzden hafif topuklu cam ayakkabılarımı giydim.Onları her zaman giymezdim.Özel ve mutlu günlerde.Külkedisinin ki gibi yani. İşte hazırlanmıştım.Şimdi tek yapmam gereken aşağı inip çocuklarla beraber young ve jung u beklemekti.Odamdan çıktım.Kapının önünde kyu bekliyordu.Beni baştan aşağı süzdü.
“-İnanmıyorum. Çok güzel olmuşsun hayır ya buna çok güzel bile denmez meleklere benzemişsin”
“-teşekkür ederim ama biraz daha böyle söylemeye devam edersen o melek bir canavara dönüşüp seni ısırmayı planlıyor.”güldüm.o da güldü.
“-tamamo zaman canavar hanım aşağı kadar size eşlik edebilir miyim?”dedim kolumu uzatarak.
“-zevk duyarım” dedim.Beraber merdivenlerin başına kadar geldik ve kyu durdu.
“- seni aşağı indirip indirmemekte kararsızım”
“-neden?”
“-Güzelliğin çocukları çarpabilir, keşke önceden haber verseydik.”dedi.
“-Kyuu” dedim gülerek.
“-tamam iniyoruz” dedi gülerek.
“-seninle sonsuza kadar bu şekilde yürüyebilirim” dedi birden bire.
“-sonsuzluk çok uzun ayaklarımız nasıl dayanıcak”dedim söyledği şeyi espiriye vurdum ama gerçekten çok şaşırmıştım.yüzüme baktı.
“-bana öyle bakma ya rahatsız oluyorum.”dedim gülerek.
“-herşeyi o kadar rahat söyleyebiliyosun ki sana imreniyorum.”
“- hadi canım o kadar büyütülecek bişey değil ama biraz daha konuşursak çocukları bu seferde beklemek çarpabilir.”güldüm
“-tamam” dedi gülerek.
ve nihayet aşağı indik.

-----------hyun-------------
“-of nerde kaldı bunlar ya?”gerçekten sinirlenmiştim zaten kyu bize görünmeden yukarı çıkmış olmalı büyük ihtimal onu engelliyeceğimizi düşünmüştür ve doğru düşünmüş zaten.
“-bence de ya bi baksam iyi olacak.”
“-bende geli..”dememe kalmadı ki onlar salona doğru geliyorlardı.Asya aynı rüyamdaki gibi olmuştu.Çok Çok güzeldi.Ve aynı rüyamdaki gibi kyu nun kolundaydı.Asya yı kimseye bırakmayacaktım.
-----------hyung-----------
Tam merdivenlere doğru gidiyordum ki asya ve kyu nun geldiğini gördüm Asya tam bi peri gibiydi.Harikaydı.Ama kyu nun kolundaydı.Keşke kyu dan önce yukarı çıksaydım ama asya masaya çok önem verdiği için yani onun için masayı biraz daha güzelleştiriyordum.Biraz daha onun gözünde ön plan da olmalıydım.Asya benim için en önemli şeyse bunu yapmalıydım.

---------------12. ve 13. BÖLÜM SONU-------------

selinn

selinn

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 12:55

Soluksuz okudum harika olmuş tatlım...:)
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 13:16

Gerçekten sonun ne olacağını çok merak ediyorum...bu bölümde güzeldi ellerine sağlık canım b1
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 13:20

Çok teşekkürler :)
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 15:55

Ellerine sağlık canım çok güzel ve çok heyecanlıydı yaa kızı kim kapacak çok merak ediyorum SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 28344
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 16:01

Ben de :))
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 16:47

Asıl biz merak ediyoruz yazan sensin sen nasıl merak ediyosun SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 933456
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 16:50

Hehehe :) Espiri yaptım canım SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 768209 şağın

En son asi_kız tarafından Perş. Eyl. 16 2010, 17:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 16:52

Eee devam etcenmi ne zaman yazcan
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 17:54

Yarın gönderirim büyük ihtimal .)
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 18:42

Ayy kalbim duracak beşinci bölümü izledim dizinin süperr yaa bu arada kızın öğretmenine bakın aynı ben çatlak heyy heyy

bekliyoruz canım
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 19:24

Evet ya dizi muhteşem gidiyo :) Bidaha ki bölümde öpüyo kızı heyy
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 19:27

Bi de ben izleyebilseydim SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 371716
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 21:14

Vikii de var ya ordan izleyebilirsin :))
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 21:30

Yok canım yaa ben de kota sorunu var da o yüzden izleyemiyorm SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 750436
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 16 2010, 22:40

Hmm :( SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 700190
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 17 2010, 12:29

Keşge bi şekilde sana izlettirebilseydim ama..yokk.. kızgınn kızgınn
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 17 2010, 12:35

Yeter artık şu faturaları su kuyusuna ödetcem SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 28344
asi_kız

asi_kız

MesajKonu: Geri: SS501- Yine başım belada!!-   SS501- Yine başım belada!!- - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 17 2010, 12:36

Hehehe :)

SS501- Yine başım belada!!-
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» SS501 - - Let Me Be The One {MV}
»  SS501
» Karikatür SS501
» SS501 Aşkı
» SS501 Love Ya { MV }