SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MY STORYYY

+7
trifid
My Prince Heo Young Saeng
hyun joong^^flower
Ophelia
asi_kız
selinn
eun a sin
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
eun a sin

eun a sin

MY STORYYY - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 16:29

8.Bölüm
- Çok güzel bir masa bizi bekliyordu,oturduk konuşmuyorduk.bunun her zaman ki akşam yemeklerimizden farklı olacağını hissediyordum.yani o her zaman böyle romantikti,ama bu gece onda farklı bir hava vardı.biraz endişeli biraz sevinçli tam olarak tarif edemediğim ifadeler vardı yüzünde..yemeklerimizi bitirdikten sonra terasa çıktık – “gökyüzü bu akşam çok güzel”dedi bana bakarak – “evet haklısın,dilek yıldızımsa her zamankinden daha çok parlıyor fark ettin mi?” ardından ekledim – “sana çok güzel bir haberim var” – “aslında benim de sana söylemek istediğim bir şey vardı”- “öyleyse önce sen söyle merak ettim”dedim sabırsızca – “hayır sen söyle çok heycanlısın baksana hadi söyle”dedi – “pekala fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı ve ben ilk beşteyim,inanabiliyor musun ilk beşteyim ya hiç umudum yoktu çok heycanlıyım amerikaya gidiyorum hayatımda ilk kez yurtdışına çıkıcam ,çok ama çok teşekkür ederim eğer senin desteğin olmasaydı ben o yarışmaya katılmazdım”dedim ve boynuna atladım.soğuk bir gülümsemeyle – “tebrik ederim maya ,senin adına sevindim”dedi.- “pek sevinmiş gibi görünmüyorsun ama neyse sen ne diyecektin?”dediğimde bakışlarını kaçırdı – “hiççç önemli bir şey değildi”dedi. – “ben biliyorum galiba,ımmm ülkene döneceğin için seviniyor olmalısın,aileni çok özlediğini biliyorum” – “ah~
evet onları çok özledim bir an önce onlara kavuşmak istiyorum ama senden ayrılacağım için de üzülüyorum”dedi. – “yaaa,bende senden ayrılacağım için üzülüyorum ama yapabileceğimiz bir şey yok.”dedim elini tutarak.- “ sık sık telefonlaşalım belki ziyaretine gelirim sende benim ülkeme gelirsin seni gezdiririm,gelirsin dimi?” derken yalvaran gözlerle bakıyordu.ellerini bıraktım, gelirim diyerek onu umutlandıramazdım.dudaklarımı büzüştürüp– “beni unutmazsın dimi”dedim sorusunu geçiştirmek için.yanaklarımı sıkıp – “seni nasıl unutabilirim?” – “haklısın bende senin gibi bir yakışıklıyı unutamam”derken dil çıkarmıştım. eski neşesi yerine gelmişti.o akşamı onu kırmadan atlatabilmiştim.sınavlar bitmiş ayrılık vakti gelmişti.o koreye bende Amerikaya gitmek için hazırlıklarımızı tamamlamıştık.ona havaalanına kadar ben eşlik etmiştim.uçağın kalkmasına az kalmıştı , uçağı anons edildiğinde,- “ayrılık vakti geldi ”dedim üzülerek,yanağına küçük bir öpücük kondurdum,ardından bana öyle sıkı sarıldı ki gözyaşlarımı tutamadım,o da gözyaşlarına hakim olamıyordu.- “biraz daha oyalanırsan uçağı kaçıracaksın,acele et”derken gözyaşlarımın içinde gülümsemeye çalışıyordum. tek gerçek dostum bi daha dönmemek üzere gidiyordu…kendimi tutamadım ardından bağırdım – “ beni unutma seni özleyeceğim”arkasına döndü ,bana kendi dilinde anlamadığım bir şeyler söyleyip son kez gülümsedi ve gitti….
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 16:32

bu bölümü de beğenirsiniz umarım MY STORYYY - Sayfa 3 581176
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 17:17

9.Bölüm
- Ben de Amerika yolculuğum için yola koyuldum,dünyaca ünlü bir fotoğrafçıdan ders alacaktım böyle bir şans insanın ayağına kaç kere gelirdi ki hayatta…oraya vardığımda sıcak karşılanmıştım ama dersler başladığında bir çok eksiğim olduğunu fark ettim.çabuk öğreniyordum bu benim için bir artıydı,hocamın takdirini kazanmıştım ,arkadaş edinmem de zor olmadı başarılıydım çünkü.. burada da herkes benden birkaç tüyo kapmak için etrafımda dönüyordu,yarışmadaki kurs süresi bitmişti ama hocam onun asistanı olmamı istemişti bense bu teklifi zaten dört gözle bekliyordum uçarak kabul ettim.artık benim de bir işim vardı hem de zevk aldığım bir işi yapıyordum.başlarda hocamın yanında doğa fotoğrafları üzerine çalışmalar yaparak kendimi geliştirdim sonrasında hocamın da desteğiyle bireysel çalışmalarımı sergilemeye başladım.az çok tasarım eğitimim de olduğu için büyük şirketlerden teklifler de gelmeye başlamıştı.sosyete camiasında konuşulan merak edilen bir isim olmuştum.hatta adım magazin sayfalarında geçmeye başlamıştı,bu durum canımı sıkıyordu.sonunda çalıştığım şirketten ayrılmak zorunda kaldım ve dünya turuna çıkmaya karar verdim. tek başıma sıkıcı olacağını düşünüp ,kurstan arkadaşlarla bir ekip kurduk.ekiptekilerin hepsi yakın arkadaşlarımdı zaten.afrodit jane ;afrodit kadar güzeldi ve asil bir duruşu vardı, lee; playboyumuz ,çapkın ve şakacı , yoorin; içimizdeki en fedakar arkadaşımız neredeyse bütün ayak işlerimizle ilgilenen ve lee ile en çok anlaşamayanımız.aslında lee hepimizle uğraşır ama yoorin çabuk sinirlendiği için onunla daha fazla uğraşırdı.bazen onların birbiriyle atışmaları jane ile beni gülme krizine bile sokardı.fakat her günümüz eğlence içinde geçip gidiyordu dünya turumuzda,temamız gökkuşağı medeniyetiydi.ilk olarak Amerika ,sonra avrupa ve son olarak asyaya gidecek ve çalışmamızı tamamlayacaktık.amerika ve Avrupa seyahatlerimizi tamamlamıştık,Avrupa çalışmamızı yaparken cennet ülkemi es geçmek olmazdı hem de ailemi ziyaret etme fırsatım olacaktı.arkadaşlarım ülkeme hayran kalmışlardı hatta onları ,beni o yarışmaya hazırlayan hocamla tanıştırmak için eski okuluma bile götürdüm.hocamla sohbet ettikten sonra birlikte kampüsün içinde dolaştık .en son onları yaşlı ağacımın yanına götürdüğümde hepimiz altına oturduk ve gün batımını izlerken onlara eski bir dosttan bahsetmeye başladım…
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 17:18

bu bölümü de beğenirsiniz umarım MY STORYYY - Sayfa 3 581176 MY STORYYY - Sayfa 3 581176
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Eyl. 29 2010, 19:32

devamını bekliyorum canım çok güzel yazmışsın MY STORYYY - Sayfa 3 28344
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 01 2010, 23:22

teşekkür ederim tatlım beğenmene sevindim tatl
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 01 2010, 23:24

10.Bölüm
- - “arkadaşlar bu ağaç bir zamanlar benim en sıkı sırdaşımdı,şu gördüğünüz yıldızlar varya işte onlar benim .. içine sıkıntılarımı yazıp buraya bağlardım ,sonra dileklerimi de yazmaya başladım…hep bana niye yalnızlığı seçiyorsun,hayatında aşka da yer ayır diyorsunuz ya sebebi işte tam burada gizli….”söylediklerimden hiçbiri bir şey anlamamıştı.lee – “ne yani bu ağaca mı adadın kendini?” - “ıyyy lee ,susar mısın biraz ,ne demek istiyorsun maya ?” diyen jane di. – “3 yıl önce okulumuza bir misafir öğrenci gelmişti,seninle aynı memleketten yoorin, bir yıllığına gelmişti,tanışmamız arkadaş olmamız olaylı olmuştu şimdi gözümün önüne geliyor da …ben o zamanlar… herneyse canınızı sıkmak istemem, işte o benim için çok değerliydi,sonra ülkesine döndü ve biz bir daha görüşmedik”dedim gözlerim dolmuştu ama ağlamadım.yoorin – “sen o zamanlar hastaydın dimi,ama, madem senin için değerliydi neden aramadın?”dedi kızarak. lee – “kesin senin gibi meraklının biriymiştir”dedi sırıtarak. yoorin tam cevap verecekken jane iksini de susturup bana döndü – “evet neden aramadın ya da o neden seni aramadı?”dedi sabırsızca. neden aramamıştım?bu soruyu kendime sorduğumda tek cevabım korktum oluyordu onlara da aynısını söylemiştim.- “çünkü korktum”dedim lee gülmeye başladı – “korktun mu bu ne demek şimdi niye korktun ki bu çocuk zombi mi?”dedi hepimiz aynı anda ona dil çıkardık .jane – “hahaha çok komiksin lee ,böyle esprileri nerden buluyorsun bilmem ama artık lafa karışmasan diyorum”. yoorin – “evet, bunun iğrenç esprileri midemi bulandırıyor,ıhhgg”dedi sonra bana dönüp – “peki seni korkutan neydi?”diye sordu. – “bunu ondan ayrıldıktan sonra uzun uzun düşündüm neden onu aramıyordum?galiba ona bağlanmaktan korktum,ben ondan hoşlanıyordum, ama bunu hiçbir zaman ona itiraf edemedim, edemezdim de zaten, sonuçta o gidecekti söyleseydim ne olacaktı ki yine ayrılmak zorunda kalacaktık. eğer sevgili olarak ayrılsaydık onun gidişine dayanamayabilirdim, o da beni yanında götürmek isterdi belki ve ona sadece ayak bağı olurdum”dedim artık gözyaşlarımı tutamıyordum,”peki o seni aradı mı?”dedi jane. – “gittikten sonra her gün aradı ben hiç birine cevap vermedim,sonra mesaj bırakmaya başladı benim için endişelendiğini nerede olduğumu beni görmek istediğini söylüyordu.sonra bir gün tek bir mesaj yazdım ve bir daha hiç aramadı.”dediğimde bu kez gözyaşlarım daha çok akıyordu.- “peki o mesajda ne yazıyordu” dedi yoorin merakla…
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Cuma Ekim 01 2010, 23:25

umarım bu bölümü de beğenirsiniz MY STORYYY - Sayfa 3 581176
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 02 2010, 09:07

ahhh yine harikaydı asıl konuyada girsek artıkk yahuu öldümm burda..Hem sana bir önerimm olacakk ismini yine unuttum ama hikayenn yeriniii degiştirmeyee ne dersiiinnn ;)

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 02 2010, 13:10

Süpper gidiyor yaa çok heyecanlandım MY STORYYY - Sayfa 3 239891
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 02 2010, 21:46

selincim benim için fark etmez değiştirebiliriz ama nasıl yapcaz MY STORYYY - Sayfa 3 811960
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 02 2010, 21:49

minik seangiiii ,,hikayemi aslında tam olarak hikayede diyemeyiz ama ne desek ne desek aaaa hayalimii diyeyim beğendiğin için komapta!! b1
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Ptsi Ekim 04 2010, 09:32

ttlım sen bi ara nete girdgnde haber et konuşalım burdan olmaz okee ;)
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ekim 05 2010, 18:36

11.Bölüm
Gözyaşlarımı kuruladım ,yutkundum ve yazdıklarımı onlara söyledim: “ lütfen beni merak etme,iyiyim,artık beni eski bir dost olarak geçmişte bırak,böylesi ikmiz içinde inan daha iyi olacaktır. Ben ışığımı buldum ,bana uzakta olsa onun aydınlatığı yolda yürüyeceğim. kendine dikkat et,hoşça kal”.hepimiz susmuştuk sonra yoorin sert bir sesle – “sen ne yaptın böyle ,demek bu yüzden kimseyle çıkmıyorsun,hıh,”dedi.jane – “yaaaa ideallerin uğruna hayatının aşkını feda mı ettin”. – “jane bunu da nerden çıkardın ortada aşk falan yok sadece ben ondan hoşlanıyordum,hem onu kendi ideallerim değil onun iyiliği için ”derken sözümü lee kesip.- “heyy yattığın uykudan kalk artık belli ki o da seni seviyormuş yoksa neden sen cevap vermedikçe ısrarla seni arasın”dedi.jane – “evet ,maya belli ki o da seni seviyormuş yoksa neden senin için yanına gelmek isteyecek kadar endişelensin ki”. – “hayır, yanılıyorsunuz biz onunla çok iyi arkadaştık,onun bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünmüştüm başlarda ama emin olamadım işte, soramazdım da .. o da açık olarak hiçbir şey söylememişti zaten.” ardından – “ artık her şey geride kaldı,o artık tüm dünyada tanınan bir grubun üyesi,beni çoktan unutmuştur , zaten unutmasını da ben söylemiştim.” – “sen hala onu seviyorsun maya,bu böyle olmaz onunla tekrar görüşmelisin,pişman olduğunu söylersen seni affeder belki”dedi jane. – “hangi grubunun üyesinden bahsediyoruz maya” dedi yoorin. – “şeyy neydii yaa double s bişey ama”dedim. – “işe bak ya ,ss501 canm o , benim kuzenimin grubu ,hergün telefonda konuşuyorum yaa!”dedi.o bunları söylerken şaşkınlığımı gizleyemiyordum,yoorin in sürekli telefonlaştığı kuzeni de mi ss501 nın üyesiydi? – “heyyy ağzını kapa kapa ,bu müthiş bir haber dimi , böylece ona kolayca ulaşabilirsin,sen birşeyler ayarlarsın dimi yoorin”diyen lee bir yandan da yoorine gözkırpıyordu.yanaklarım mı kızarmıştı yine, hepsi gülmeye başlamıştı çünkü… “keser misiniz lütfen,yapamam ,üç yıl sonra ,cee ,ben geldim mi diyeceğim,hayır olmaz ,zaten o da beni affetmez. hem o artık tüm dünyada hayranları olan bir pop yıldızı,beni görmek istemeyecektir,çoktan hafızasından silmiştir.”dedim.fakat ne söylediysem fayda etmedi jane ile yoorin ağzımdan girip burnumdan çıktılar çalışmayı bahane ederek koreye gitmeye ikna ettiler sonunda. .- “tamam çalışmayı kore de yapacağız,hem yoorin ailesini görür,fakat yoorin kuzeninle buluşurken kesinlikle ben gelmem çünkü !!onun!! sınırları içine giremem.kabul mü”dedim yoorine ciddiyetle.başını salladı sadece.ertesi gün türkiyeden kore uçağına biletlerimizi almıştık.havaalanına geldiğimizde yıllar önce onu uğurladığım kapıdan şimdi ben geçiyordum ama ne yazık ki onu görmek için değil….
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Salı Ekim 05 2010, 18:37

umarım takipe devam edersiniz arkadaşlarrr aa

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 06 2010, 06:20

Ayyyyy heyecanlı bölümde bitti amaaa devamı bekliyorummm aa b1
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 06 2010, 14:50

Canım çok güzel devamını bekliyorum artık esas olay başlıyor neler olacak acaba

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 06 2010, 17:43

Yahuuu 11.bölüme geldik daha yeni yeni başlıyorr heyecanlarr b1 MY STORYYY - Sayfa 3 239891 MY STORYYY - Sayfa 3 32319 tatlı aa çokk heyecanlıyımm aa

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Perş. Ekim 07 2010, 16:20

Yaaa yeni bölüm istiyorummm MY STORYYY - Sayfa 3 700190
nalan

nalan

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1C.tesi Ekim 16 2010, 16:38

bunun koreye gitmesi çok uzun sürdü herhalde 10 gündür yeni bölüm için bekliyorum nolur artık gelsin.
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ekim 17 2010, 18:49

nalancım dediğin gibi koreye gitmesi baya uzun sürdü çünkü uçağı rötar yaptı,kusura bakma seni beklettiğim için:) şaka bi tarafa ya ben bu hikayenin bölümlerini yeni baştan başka bir siteye ekliyorum da oradaki bölümleri buradakilerle eşitleyince başlıcam yeni bölüm eklemeye,yani 3 gün sonra yenibölüm geliyorrrr,umarım yenibölümleri beğenirsin:))
nalan

nalan

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Paz Ekim 17 2010, 21:32

teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum.
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 14:49

ellerne ğlk çk gzl olmuş yni bölümü bkliyrm
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 17:44

teşşekkürler tatlım beğenmene sevindim,yaa ben böyle sizlerin yorumlarınızı alınca çok mutlu oluyorum...yarın yeni blm geliyor...:))
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: MY STORYYY   MY STORYYY - Sayfa 3 Icon_minitime1Çarş. Ekim 20 2010, 18:46

harkasn gülü ee tbi mutlu olcn bşna yzmıon hrlde MY STORYYY - Sayfa 3 28344

MY STORYYY
3 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki