SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ss501-Let Me Be The One Devam

+12
Ruk!Ye _ JOON
eun a sin
selinn
choon hee
Hana.Atmosphere
ciwciw
hyun joong^^flower
asl1han
shin_neul
Ophelia
my_angel
duygu hyun joong
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Eyl. 02 2010, 23:29

Bende meraklandım bakalım nasıl bişey olucak aslıhancım.....ve sanada tüm kalbimle katılıyorum hyunun canı acıdıkça benimde acıyor üzülmış üzülmış
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 11:23

Ha ha aslıhan inanılmazsın ne diyeyim amaaa hyuncular için iyi olur Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 952505Duygucum gelince hikayeni okuyacağım, şimdi çıkmam gerek Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 630155
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 18:06

26.bölüm

-Ne haberi?!
-….Ailem seninle tanışmak istiyor.
-…
-Aşkım sakin ol sadece beraber yemek yiyeceğiz o kadar.
-Bilmiyorum gerçekten.Şu an biraz korkuyorum.
-Korkmana gerek yok.Ben yanında olacağım.Eminim benim sevdiğim kadını onlar da sevecektir.
-Peki ne zaman?
-Bu akşam saat 8’de.Ben seni 7’de almaya gelirim.Seni seviyorum dedikten sonra telefonu kapadı.

Ne?!Olamaz?!Tamam bunu bir kere düşünmüştüm ama bu kadar yakın olması gerekmezdi ki?!Uufffff.Ne giymeliydim?

Öyle bir şey giymeliydim ki bu kız oğluma gerçekten yakışıyor diye düşünmelilerdi.Koşarak Jane’i uyandırdım.Olanları anlattım.Her zamanki gibi onun kafasında bir şeyler vardı.Ve ben kesinlikle onları uygulayacaktım.

Siyah düz fakat çok şık bir elbise giydim.Jane’indi bu.Hazırlandım aşağı indim.Hyun geldiğinde kapıyı açtı.Özlemişim :D.

-İyi misin?diye sordu.
-Eh biraz.
-Korkma .Göreceksin her şey iyi olacak.
-Biliyorum gerginim sadece her kız gibi.

Sessize restoranta geldik.
-Hazır mısın aşkım :D ? dedi elimi tutarak.
-Hazırım :D

İçeri girdik.Hyun’un annesi bizi görür görmez el salladı.Hepsi bizi güler yüzle karşıladı.
Masada annesi, babası ve kardeşi vardı.

-Oğlumu bu kadar ağlatan kızı çok merak ettim dedi annesi.Ne bekliyordum ki kadın sonuna kadar haklıydı.
-Anne dedi Hyun.
-Nehircim şaka yaptım.Eğer seni üzdüysem özür dilerim.
-Yo hayır.
-Birbirinize yakışıyorsunuz dedi babası.
-İkisininde mutluluktan gözleri parlıyor dedi kardeşi.O an yanaklarını sıkasım geldi.Abisi gibi o da çok tatlıydı.
-Sen gerçekten oğlum için çok önemlisin Nehir.Doğru bir tercih yaptığını görebiliyorum, dedi annesi.
-Teşekkür ederim dedim kızararak.
Sonra benim hakkımda birkaç soru sordular.Bende nazikçe yanıtladım.

O akşam beklediğimden güzel geçmişti.Özellikle Hyun’un küçüklüğü kısmı çok komikti. Kendimi hiç yabancı hissetmedim.Hep onlarlaymışım gibiydim.Bu sıcacık aileye aitmişim gibi.

Yemekten dönerken:
-Ailen konusunda çok abartmışım galiba.Hepsi çok sıcakkanlı.dedim
-Korkmana gerek olmadığını söylemiştim.Bu arada onlar seninde ailen sayılır artık :D
-:D
Böyle bir aileye sahip olmak beni çook mutlu ederdi.Ama kendi ailem konusunda endişeliydim.Onları ne yapacaktık?

-------------26.bölüm sonu-----------
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 18:14

ne yapacaktık?:D
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:19

Asıl sorun orda tabi kız tarafını ne yapcaz Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 371716
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:25

Aman Allah hyunun ailesiyle tanışmak... aa Düşünmesi bile bir mucize devamını bekliyoruz duygucum...
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:31

Bu hikayenin ilk bölümleri nerde...?
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 19:47

SS501 İçin Yüreğinizden Gelenler bölümünde canım
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 22:31

Tamam canım teşekkür ederim...
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 22:43

Rica ederim canım iyi okumalar
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Eyl. 03 2010, 23:35

merhaba hikayeni büyük bir merakla okuyorum anlatımın çok iyi yaz yaz teşekkürler
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 17:34

Saol tatlım Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 504450
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 18:11

27.bölüm

Kore’ye nasıl bir heyecanla gelmiştim.Şimdiyse bu güzel ülkeden ayrılmama az kalmıştı.Nerdeyse 2 sene göz açıp kapayıncaya kadar geçmişti.

Hyun’u deniz kenarında beklerken bunları düşünüyordum.

-Aşkım, niye bu kadar düşüncelisin? Dedi birden .İster istemez hafifçe irkildim.
-Korkuttun beni…Bana önemli bir şey söyleyecektin.Hadi söyle çok merak ediyorum.
-Bil bakalım ne oldu?
-…
-Ss501 Türkiye’ye gidiyor!
-Ne?!
-Evet yeni şirketimle ayarladım.Diğerleri de faklı şirketteler ama sonuçta bu bir turne.Ve biz hala bir grubuz.
-Çok çok sevindim diyerek boynuna sarıldım.Bir rüyam daha gerçek olmuştu.
-Asıl haberim bu değil.
-Ne peki?
-Türkiye’ye ben 1 hafta önce gideceğim.Ve sende geleceksin.Artık ailenle tanışmalıyım dimi?:D
-Gerçekten mi?
-Evet.
-Ama okulum bitmek üzere ama bırakamam öylece
-Konserin tatilde olduğunu söylemedim mi?
-Çok mutluyum :D Ama… biraz endişeliyim de.
-Korkma ben hep yanında olacağım.

---------------------------

Uçakta Hyun yanımda oturuyordu.Beraber Türkiye’ye gidiyorduk.O ilk defa ülkemi görecekti.Annemlere Hyun’un geleceğini söylemiştim.Annem itiraz etse de bağırıp çağırsa da nasılsa onu eve kabul edecekti.Ben babamı düşünüyordum.Havaalanına indiğimizde taksi çevirdik.Önce Hyun’a güzel bir otel bulduk.Onunla vedalaştım ve eve doğru gittim.

-Anne sizinle tanışmak için geldi.Neden ona bir şans vermiyorsun?Sana ayrıldığımızda yaşadıklarımızı anlattım.Neden anlamıyorsun? dedim mutfakta.
-Hayır Nehir boşuna gelmiş.Buna hayatta izin veremem.Anlamıyor musun siz farklısınız.Hayır hayır…
-Lütfen anne sana yalvarıyorum benim için buralara geldi.En azından evimize gelsin tanışın onunla.Ne olur…Benim yüzümden ölüyordu anne.Sen de hiç mi hatırım yok dedim üzgün gözlerle.
Önce gözlerimin içine baktı.Sanırım onu etkileyebilmiştim:
-İyi peki tanışalım.Sadece tanışma Nehir.Sadece tanışma.Bakalım babana ne diyeceksin?

Salonda babam televizyon seyrediyordu.Gittim televizyonu kapattım ve karşısına oturdum.O bana şaşkın şaşkın bakıyordu.

-Baba sana bir şey söylemeliyim.
-Ne oldu?Niye böyle tuhaf davranıyorsun?
-Baba lütfen sessizce beni dinle.

Hyun’la olan her şeyi ona bir bir anlattım.Yüzüne bakmıyordum.Kafamı kaldırdığımdaysa:

-Demek bunları yaşadın?Ve bize hiçbir şey anlatmadın.
-…
-Buna izin veremem Nehir siz farklısınız.
-Baba lütfen...Sadece tanış eğer eğer…
-Eğer?
-Eğer sevmezsen söz veriyorum ayrılacağım.
-Demek o kadar inanıyorsun.Gerçekten merak ettim bu Hyun’u.Türkçe biliyor mu peki?
-Hayır.Yani şimdi bizde yemek yemesine izin veriyorsun öylemi?
-Evet
Hemen babama sarıldım.Şimdi hazırlık zamanıydı Hyun bizim eve yemeğe geliyordu.Eminim ona her şey tuhaf gelecekti:D

------------27.bölüm sonu-----------------------
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 18:16

süper olmuş duyguuu:D:DDD
ama nasıl anlaşacaklar aileyle hyun anlamadım. nehir tercümanlık yapacak sanırım. zor bir durum ama çok heycanlı:D:D
merakla bekliyorummmmm devamınıı:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 18:21

Bu hikayeyi cidden sevdim, Hyun Türk ailesiyle tanışacak hem de istenmeyen damat olarak...Merakla bekliyorum devamını Duygucum Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 32319 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 504450
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 19:39

Duyguu çok güzel olmuş canım yüreğine sağlık...devamı ne zaman geliyo dört gözle bekliyorum....:)
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 20:03

Ay ay hyunum Türkiye ye mi gelirmiş aa Babaya bak sen babaya hiçte anası kadar itiraz etmedi neden dersiniz??
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 20:35

duygucum süper ilerliyo...pase pase heyy
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 21:20

Babalar kızlarına kıyamaz Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 28344
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 23:34

Bence bu baba süper bi baba Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 28344 Darısı bizim babalarımıza Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 32319
Eline sağlık Duygucum yine çok güzeldi Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 768209
selinn

selinn

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Eyl. 04 2010, 23:42

Kızlar şimdi internetten haberlere bakıyodum..ss501 üyelirinn farklı ajanslarla anlaşma yaptıkları ve dagılmak üzere oldkları yazıyo( ne kadr dgru bilemiyorum ) park jung min hayrn sitesinde başka bi şerkete geçtigini kendi açıklamış ondan öncede lider başka bi şrkete geçmiş zaten..digerlerinin durumu belirsizmiş...
Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 00:40

Evet canım hepsi farklı şirketlerle anlaşmışlar ama YoungSaeng ve KyuJong henüz bi şirketle anlaşmış değil. Grup olarak çalışmalarına devam edip aynı zamanda solo olarak da kariyer yapacaklarmış
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 02:01

28.bölüm(Final)

Ertesi gün Hyun bizim eve geldi.Ayakkabısını çıkarmak ona garip gelmemişti.Hanoklarda(Geleneksel Kore evleri) çıkartırlar demişti.O yüzden şaşırmamış.
Gelince tembihlediğim gibi annemle babamın elini öptü.Bu onların hoşuna gitmişti.Eğilip selam vermesini bekliyorlardı herhalde :D.Hyun garip bulsa da ilk hamlemiz işe yaramıştı.

Yemeklereyse bayılmıştı.Yani öyle olmak zorundaydı annemin bakışları altında.:D
Annem ve babam Hyun’a bir sürü soru soruyorlardı.Korece’ye çevirmekte zorlanıyordum.
Hyun bütün sorulara sırıtarak cevap veriyordu.Biraz gergin olduğu yüzünden belli oluyordu.Kolay değildi tabi.

Hyun gittikten sonra annem bile sonunda:
-İtiraf etmeliyim siz farklısınız bu doğru ama birbirinize bakışınız aşkınızı anlatıyor.Hem yakışıklı bir çocuk, çok samimi ve doğal, içi dışı bir .Bir o kadar da saygılı.O kadar inat ettim.Yılmadın ve bize ciddi olduğunu gösterdin.Ne kadar benim için zor olsa da senin mutluluğun her şeyden önemli.(Bayılacaktım şimdi rüyada mıyım?Yoksa dualarım mı kabul oldu?)
-Annen haklı yavrum.Biz böyle şeylere alışık olmasak da senin için alışırız.Sen bizim her şeyimizsin dedi babam.Bu sözler üzerine ikisine de sarıldım.Duygulansam da mutluydum.Hem de çook…

Tanışma faslını atlattığımız için Hyun da bende çok mutluyduk.Şimdi sıra konserdeydi.Diğerleri de gelmişti.Onlara İstanbul’u gezdirdiğimde hayran kaldılar.

Konser başlamak üzereydi.Ben yüzlerce hayranın arasındaydım.Heyecanla ss501’i bekliyordum.Hyun özel bir yerden izlememi söylemişti ama ben bir hayrandım onların arasında olmalıydım.

Sahneye çıktıklarında Merhaba dediler Türkçe bunu onlara ben öğretmiştim :D.
Şarkılarla kimi zaman çoştuk, kimi zaman ağladık.

Sonunda ‘Hep bizim yanımızda olun bizi asla bırakmayın!’ dediklerindeyse onları hayranlarına ben tercüme etmiştim.

-Çok güzeldiniz sahnede! Dedim kulislerine girerek.
-Saol canım dedi Prince.
-Peki ne zaman dönüyorsunuz? Diye sordum merakla.
-Biz gideceğiz ama Hyun gelmeyecek dedi Jung.Hyun’a döndüm.
-Ailem geliyor bilmiyorum nasıl olacak ama seni isteyecekler :D
-Ahh bunu unutmuşum.Birde o kısım var değil mi?Neyse ben sana ayrıntıları anlatırım dedim.Peki sen nerden biliyorsun kız isteneceğini?
-Biraz araştırma yaptım burada :D

Onun ailesi geldiğinde hazırlıklıydılar.Hyun onlara anlattıklarımı anlatmıştı.Hyun’un kahvesine tuz koyacaktım ama kıyamadım.Tabi onun bundan haberi yoktu :D

Kına gecemde kendimi tutamadım hıçkıra hıçkıra ağladım.Bir ara Hyun’un annesine baktığımda onunda gözleri duygulanmıştı.Anlam veremese de bu ezgi onu da etkilemişti.
Kınanın ertesi günü kır düğünü yaptık.Düğün burada oluyordu çünkü benim ailem baya bir kalabalıktı.İkimizde olması gerektiği gibi mutluyduk.Düğünden sonra önce papaz ve sonra imam nikahımızı kıymıştı.Resmi nikah düğünde olmuştu zaten.Nikah masasında Hyun’un ayağına basacağımı Jane’e söylemiştim.O da Hyun’a.Kyu,Jung,Baby ve Prince merakla o anı bekliyordu.Evlilik cüzdanını almadan önce Hyun’a baktım ve ayağına bastım.Ss501 kahkaha atıyordu .

Evlendikten sonra Kore’ye döndük. Kore’de Hyun beni hayranlarıyla buluşturmak istediğini söyledi.Çünkü hepsi ne olup bitiyor diye merak ediyordu.Ve ss501 ve triple s ler için bir buluşma ayarlandı.Bende triple s’lerle oturuyordum.
-Şimdi sizinle çok sevdiğim eşimi tanıştırmak istiyorum, dedi Hyun.Ben onların arasından kalkıp hızla sahneye gittim.
-Herkese merhaba, Benim adım Nehir dedim kore selamı vererek.Hepsi şaşkın bakıyordu.
-Size söylemek istediğim o kadar şey var ki..Hyun’da sizinle öğrenecek ama ben bu grubun hem de onun çok sıkı hayranıydım.Onunla 15 yaşımda Bof’ta tanıştım.İyi ki tanışmışım.Ve sonra ss501’i tanıdım.Onlarla konuşunca hepsinin ne kadar güzel insanlar olduğunu fark ettim.Bir kez daha hayran oldum.Ve tabi sizlerin de…Siz olmasaydınız onları bu kadar desteklemeseydiniz belki onları bulamayacaktım.Bu yüzden size çok teşekkür ediyorum. Diye devam ettim.

Ss501 bu sözleri duyunca bana sarıldılar.Bu sırada hayranlar bizi alkışlıyordu.Ben yerime geçtim.Sıra şarkıdaydı.Önce hep beraber greenpeasi sonra da harumani söyledik.Her şeye rağmen bende bir triple s’tim.

----------------6 yıl sonra-----------------

Sofrayı hazırlıyordum.Hyun’sa kızımız Eun su’yla ve köpeğimiz Suşi’yle bahçede oynuyordu.Hatırlıyorum da doğumum ilginç olmuştu.Hyun yine sahnede şarkı söylüyordu.Ben seyircilerin arasındaydım.Sancıyla gelen çığlığım salonu inletmişti.Hyun hemen sahneyi bırakıp bana doğru koştu.Herkes şaşkındı. Hyun beni aldığı gibi en yakın hastaneye götürdü.Doğumdan önce:
-Seni seviyorum diyordu.Kızımın ağlayan sesini duyduğumda bütün acılarım bitmişti.
Doğumdan sonraki günlerde odamda ss501 ve canım arkadaşım Jane vardı.Hyun onu kucağına alamıyordu korkuyordu.İlk alan Jungmindi.
-Bu küçücük masum şey bizi nasıl endişelendirdi dedi Jung bebeği Prince’e verirken.
-Aramıza hoş geldin dedi kyu.
-Sen kucağına almayacak mısın hyun? Dedi baby.
-Hayır dedi Hyun.
-Hadi ama dedi prince.Hyun yine de istemedi.İncitmekten çok korkuyordu herhalde.

Bir gün odada Hyun’u kucağında kızımızla konuşurken gördüm.
-Ben bu güzelliğe nasıl sahip oldum?diyordu kızımıza bakarak.
-Güzel bir duyguymuş dimi?dedim yavaşça içeri girerek.
-Teşekkür ederim :D diyerek beni alnımdan öpmüştü.
-------------------
Yemeği hazırladıktan sonra onları çağırdım.Tam sofraya oturduk ki zil çaldı.
-Ben bakarım, dedi Hyun.
Ben kapıya sırtım dönük oturuyordum.Bir yandan da Eun su’ya yemek yedirmeye çalışıyordum.
-Kim gelmiş? Diyerek arkama baktım.
Sürpriz diye bağırdı ss501 ve Jane.Bu arada Jung’la Jane kızımız doğduktan bir süre sonra evlenmişti.

Eun su’yu kucağıma alıp onlara döndüm.Hyun elini belime dolayarak:
-İyi ki doğdun aşkım :D dedi.Yanağıma bir öpücük kondurdu.

Doğum günümdü.Ve ben gene unutmuştum.Bu sefer pastayı üflemeden önce dilek tuttum.
-Hep beraber üfleyelim, dedim.
Pastayı hep beraber üfledik..Sonra kızım Eun su bizi alkışladı.Artık kocaman bir ailem vardı.Ve benim dileğimse sonsuza kadar bu kocaman aileyle mutlu yaşamaktı.

------------28.bölüm sonu------------

Canlarım hepinize muhteşem destekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 504450
Bu benim ilk hikayemdi eğer hatalarım varsa af ola Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 367317

Hikayemi okumak için ayırdığınız zamanlar için de çook teşekkür ederim Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 638837

Umarım artık Let Me Be The One şarkısını daha fazla dinlersiniz Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 28344

Şaka bir yana hepiniz çooook çooook öpüldünüz şekerler b1

Ophelia

Ophelia

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 12:21

Canım harikaydı ya bayıldımm öyle güzel bi final olmuş ki mutluluktan ağlıcam şimdi. Uff çok fena oldum yaaa Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 750436 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 750436
Bu güzel hikaye için asıl biz sana teşekkür ederiz canım yenilerini bekliyoruz çok öpüyorum seni Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 504450

Ama ama ağlarım çok duygulandım benn Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 700190 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 371716 Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 630155
duygu hyun joong

duygu hyun joong

MesajKonu: Geri: Ss501-Let Me Be The One Devam   Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Eyl. 05 2010, 12:23

Saol canım benim Ss501-Let Me Be The One Devam - Sayfa 5 504450

Ss501-Let Me Be The One Devam
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
»  SS501
» SS501 Aşkı
» ♥SS501♥ üYeLeRi.... *♥♥*
» ♥♥ SS501 USA fotoları ♥♥
» SS501 drama ost