SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*

+14
Eun_Hye_Min
ayparçası
Ruk!Ye _ JOON
trifid
eun a sin
merviş
shin_neul
Hana.Atmosphere
hyun joong^^flower
Ophelia
My Prince Heo Young Saeng
asl1han
selinn
my_angel
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
my_angel

my_angel

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 19 2010, 17:13

10. Bölüm : KARMAŞA

(Aslı)

'NE??!!!'Ne yaptım dedin??'
Yağmur'dan bir iki adım uzaklaşarak,
'Hey, sakin ol yoksa anlatamam, sadece azıcık bak birazcık sakin olsan...'
O sırada başımın yanından hızla bir şey geçti, kıl payı ıskalayıp arkamdaki kapının yanında yere düştü...Bir dergi??!
'Sakin mi olayım? Seni bir kaç saatliğine yalnız bırakıyorum ve geri geldiğinde ben bir pansiyon patronuna dönüşmüş oluyorum, hem de ilk müşterilerimiz de...Aishhhh kafayı yiyeceğim sanırım!!'
Bu sefer yine elini masaya attı, eline ilk gelen şeyi kaldırdı; kalemlik...
'Bu gidişle senden önce ben öleceğim..' dedim en masum halimi takınmaya çalışarak...Offf sakinleşmiyordu ve bu şekilde olan bana olacak gibi görünüyor...Bir anda hızla kapıya yönelip koşmaya başladım, lütfen lütfen burada olsunlar diye düşünürken Yağmur da peşimden çıkmış
'Heyy daha konuşmamız bitmedi, buraya gel seni cadı' diye Türkçe olarak sesleniyordu. O sırada Saeng'in sesini duydum,
'Dikkat et!!'
'Ahhh...'
Birden bir şeyin üzerine bastığımı farkedip korkuyla sıçradım, bakışlarımı yere çevirince Hyun'un sinirli ve acı çeken bir ifadeyle bana baktığını gördüm ve bu anı daha da içinden çıkılmaz hale getiren Yağmur'un sesi oldu,
'Sana durmanı söyledimm!!( O sırada beni ve hyun'u görüp gülmeye başladı T.T) Sanırım hakettiğini bulmuşsun:D '
'Ya!!!! Elimi kırmaya mı niyetin var!!Önüne bakmaz mısın sen?'
Hala elini ovuşturuyordu,
'Tuhaf olan ben değilim senin ne işin vardı yerde...'
Bana kızgın kızgın baktı sonra alınmış gibi bir ifadeyle,
'Senden özür bekleyende kabahat...' deyip ayağa kalktı o sırada diğerleri de gelmişti, Yağmur'un değişen yüz ifadesinde beliren paniği görebiliyordum...T.T
'Noluyor burada?' diye Hyun'a baktı Jung, sonra Yağmur'u farketti o bir şey demeden ben yine kendimi tutamayıp
'Bir sen eksiktin buzlar prensi...' dedim Türkçe...
Yağmur gözlerini kocaman açmış bana bakıyordu...
'Hey ne dedin sen?'
'Hiç...Yani şey...Şu rezervasyon için Yağmur'u ikna etmeye çalışıyordum... Önceden yer ayırtan 2 kişi var o yüzden sizi kabul edemeyecek sanırım...En hatırlı müşterileri...'
Jung bakışlarını Yağmur'a çevirdi,
'Öyle mi? Onlara rezervasyonlarını iptal etmek zorunda kaldığınızı söyleyin o zaman...'
Yağmur,
'Ama...'
diyecek oldu ki Jung sözünü kesti,
'Eminim SS501 pansiyonunuzda kalırsa daha iyi müşteriler bulursunuz...' deyip arkasına bakmadan gitti. Diğerleri şaşkın şaşkın arkasından bakıp bizden özür dileyerek yanımızdan ayrıldılar, tabi ki Hyun o eşsiz sinir bozucu bakışlarından beni mahrum etmedi...
Onlar giderken Yağmur boş boş arkalarından bakıyordu, bana dönerek
'Şimdi ne yapacağız?? T.T'
dedi... Sanırım her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmiştim...T.T
Eun_Hye_Min

Eun_Hye_Min

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 19 2010, 17:34

hahaha xD xD koptum bölüm süper di bakalım ne yapacaklar xD
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 21 2010, 14:59

sinemcim ellerine sağlık tatlım:)uzun süredir hikayeni okuyamamıştım sınavlar falan:( toplu okuyunca çok güzeldi bee:)fighting fighting!!!
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 21 2010, 15:22

Sinem abla hikayeni görüyordum ama okumak nasip olmamıştı
Şimdi okudum gerçekten çok güzel gidio ve devamını merakla bekliyorum
Napcak şimdi yağmur yaa?
Aslı işleri çok kötü karıştırdı
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 21 2010, 15:30

Fidancım sağol yorumun için, beğenmene sevindim (ki toplu okumayı ben de seviyorum:D )Yokluğunun farkıdayım, hoşgeldin tekrar canım... Ayrıca hikayeni en heyecanlı yerinde bıraktığın için yeni bölümün zamanını da sormadan duramayacağım işte aa
Betülcüm teşekkürler :D Haklısın işler fena karıştı...
Ve Buket ne yapacakları ve ne yapmaları gerektiği konusunda kararsızım :P
Yeni bölümü bu akşam yollayabilirim, tekrar teşekkürler
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 21 2010, 23:45

Bölüm 11: ÇIKMAZ SOKAK

(Aslı)

Yağmur’un arkasında durmuş sesimi çıkarmadan bekliyordum…SS501 gideli on dakika kadar olmuştu ama o hala arkalarından bakıyordu... Böyle olmayacak, cesaretimi toplayıp,
‘Yağmur… Üzgünüm… Ben… ben bir anda karar verdim ama senin içindi…Zor durumda kalacağın aklımın ucundan bile geçmedi…Lütfen kızma artık…’
Bana doğru döndü, biraz sakinleşmişti sanırım,
‘Biraz daha konuşursan elimde kalacaksın…Ama bana lazımsın Aslı hanım, daha alışveriş yapmamız ve evi düzenlememiz gerek…’
Deyip arkasına bakmadan kapıdan çıktı…İnanamıyorum…Kabullenmiş miydi şimdi? Ah… Jung Min yemin ediyorum şu buzlarını çözebilirsek ilk iş sana bunun için teşekkür edeceğim ! *_*^

* * *

Eve geldiğimizde hemen poşetleri bırakıp kendimi kanepeye attım,
‘Yağmurrr ölüyorum kollarım koptu resmen T.T’
‘Ben de…T.T Ve tahmin et bunun sorumlusu kim?’
Bakışları beni korkutmaya yeterdi…İstisnasız her zaman …
‘Beş dakika…Sadece beş dakikan var sonra tüm evi elden geçireceğiz…’
Deyip mutfağa gitti…Ucuz atlattım :D Ne kadar kızsa da bunun için bana teşekkür edecek :D Yüzümde kocaman bir gülümsemeyle ayağa kalktım ve ıslık çalarak işe koyuldum…Hmmm…Burası bir pansiyon olacaksa ufak değişikliklere ihtiyacı var :D

* * *
BİR HAFTA SONRA...

Arabada beklerken sıkıntıdan radyoyu açıp müzik kanallarını geçmeye başladım tek tek...Şu ünlüler insanı çileden çıkartır...Tam yarım saat oldu ve hala bekliyorum... Geçen bir kaç günde olanları düşününce gülümsemekten kendimi alamadım...Yağmur, Jung'u ikna etmek için nerdeyse her yolu denemişti...Pansiyonun yeterli imkanı bulunmadığından tutun da ıssız bir yerde olduğuna kadar...Ki bunlar gerçekti de zaten...Ama Jung bir türlü vazgeçmemişti;

'Zaten gözden uzak olmak istiyorduk...'

'Eğlenmeye değil dinlenmeye ihtiyacımız var'

'Uyumak ve yemek konusunda bir sorun yoksa rahat ederiz...'

Ve bunun gibi bir sürü sinir bozucu cevap...Yağmur en sonunda pes etmiş gibiydi...Tek üzüldüğüm nokta onunla beraber en özlediğim şeyi yapamamış olmaktı, Yağmur çok güzel keman çalar ve onu tanıdığımdan beri bunun için hep dolunayı bekler...İlk zamanlar bana çok anlamsız ve sinir bozucu gelse de bu onun için çok özeldi...Ben de konser bekler gibi bekler olmuştum her dolunayı ama bu sefer beş gün kala kaçıracaktım sanırım...Jung ve Hyun varken o konserin gerçekleşeceğini sanmıyorum T.T
Birden duyduğum gürültüyle yerimden sıçradım, cama vuran Hyun'u görünce içimden saymaya başladım...Kapıyı açıp yanımdaki koltuğa oturdu,
'Merhaba,' dedi gülerek...
Aynı anda Jung da arka koltuğa geçti,
' Çok bekledin mi?'
'Ah...Sorun değil' deyip arabayı çalıştırdım aynı anda ikisine de bakarak
'Bakın beyler, Yağmur sizi yeterince uyardı sanırım ama bir kez de benden duyun...Gittiğimiz yer ticari bir tatil mekanı değil ve şikayet etme hakkınız da yok...Vazgeçecekseniz şimdi söyleyin.'
Hyun Jung'a baktı sonra bana döndü
'Umarım gittiğimizde de kafamızı ütülemeye devam etmezsin...'
Jung arkada gülmemek için kendiyle mücadele verirken ben pes etmiştim, işte başlıyoruz dedim Türkçe olarak ve gaza bastım...
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Kas. 22 2010, 00:26

Verdiğin bölümleri ancak okuyabildim tek seferde okudum hepsini ellerine sağlık aynen devam daha neler olacak çok merak ediyorum
Hikayeyi bırakma sakın bir tek ben bile okusan bırakma olur mu ki hiç sanmıyorum herkes beğenerek okuyordur. tatlı
Eun_Hye_Min

Eun_Hye_Min

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Kas. 22 2010, 13:01

hehe süper olmuş yaa

'Umarım gittiğimizde de kafamızı ütülemeye devam etmezsin...'

bu bölüme koptum :D

yb bekliyorum
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Kas. 22 2010, 15:34

Trifid yorumunu okuyunca çok mutlu oldum, uzun zamandır yoktun... Tekrar hoşgeldin :) Hikayeye devam konusunda senin için yazmaya devam edebilirim:D Şaka bir yana cidden bilmiyorum ne olur, bu hikayenin de finalini yazmak istiyorum çünkü:))

Buketcim teşekkürler... Yorumlarınızı eksik etmeyin:D
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Kas. 22 2010, 18:40

Sinem abla yeni gördüm bölümü
Hemencecik bitti
Yine de çok güzeldi
Bu tatili merak ettim
Kim bilir neler neler olur
Bölümü beğedim unnşm eline sağlık
İlhma perileri başından eksik olmasın
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Ptsi Kas. 22 2010, 19:15

tatlım ya daha 11.bölümde finalden bahsetme ne olur:( çok beğenerek okuyorum ben hikayeni:) benim içinde yazmaya devam etmelisin:) ok!?
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Salı Kas. 23 2010, 20:01

Betülcüm teşekkürler tatlım, ilham perilerini bağlamak gerek yanımdan ayrılmasınlar diye aa
Fidancım diğer hikayedeki gibi final derdine düştüm ama kendi içimde halledeceğim artık:P Tabi ki senin için de yazarım, merak etme sen •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 504450
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Çarş. Kas. 24 2010, 02:59

Bu güzel hikaye uzuuun uzuuun bölümlerden sonra bitmeli bence hemen bitmesin
Yeni bölümü de dört gözle bekliyorum
Bu arada adım Hasret canım •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 28344
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Kas. 25 2010, 00:10

Sinem wwaaa diyorum başkada birşey diyemiyorum süperdi ya bölümler bir çırpıda biitti kaldığım yerden devam ettim çok güzel yazıyosun canım cidden abartısız söylüyorum çok isten geliyor bana. Kişileri iyi tanımlıyorsun yazımında büyülü bir hava var.

Aslıhan hanım selam ama olmadı böle olduğum yerde çatladım meraktan senin hikayenin dötr gözle bekleye bekleye gözlük sahibi oldum... Nerelerdeydin canım ya....ama gerçekten ben özledim seni love
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Kas. 25 2010, 00:19

Gülcancım teşekkürler, ne diyeyim bilemiyorum ama beğenmene ve yorumuna çok sevindim •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 367317 Ve benim için yorumların gerçekten değerli ( ama sen bunu zaten biliyorsun) bu da yazmam için cesaret veriyor canım •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 504450
Hmmm... Aslıhan sınav hazırlığı mağduru ya... :) Ha ha Gülcan bence beklediğimize değecek ;) Hem Aslıhan'ı hem hikayesini ben de özledim... üzülmış
NOT: Ben de her an kaybolabilirim malum sınav haftası TT
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Perş. Kas. 25 2010, 00:37

Eee söz konusu okul olunca birşey diyemiyorum ne yapalım bekleriz canım ama bölüm yazamasanda varlığını eksik etme sinemim :P benim içinde sen değerlisin canım ama bilemiyorum ben bana göre abartmadan gördüğümü yazıyorum gerçekten övgüye layıksın yazışların anlatışların çok güzel okuyucuyu hiç sıkmadığına eminim bir çok hikaye okumuş kişi olaraktan unutamadıklarımın arasına girecek hikayen :P
asl1han

asl1han

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 26 2010, 00:48

heyy milllett:D:D
kaçamak ettim geldim:D:D iyiki gelmişim gülcan beni özlemiş:D:d
yaa dicek bişey bulamıyorum inanın sadece bu sınav sistemine lanet okumaktayım.yaktı beni.koca bir sene kaybolup gidiyor ellerimden sevdiğim hiç birşey yapamadan.aranıza döneceğim anı iple çekiyorum resmen.çok özledim ikinizide.
gülcan döndüğümde ilk iş hikayemi bitireceğim canım daha sonra gelsin yeni senaryolar:D:D
bu arada benim hikayeye bir kaç bölüm eklemiştim ama herkes unutmuştur bide yarım yamalak olmasın diye yayınlamadım.face den göndereyim sana unutmadan.yorum yapmayı unutma:D:d
veee sineeemm hikayen hakkında daha fazla yorum yapmayacağım:d adeta papağana döndüm zaten.ama son kez demeden edemicem muh-te-şem:D
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 26 2010, 16:59

Hasretcim memnun oldum canım. Ben de Sinem:) Yorumun için teşekkürler kusura bakma görmemişim şimdi farkettim TT

Aslıhaaaannn :D Hoşgeldin canım iyi yaptın( kaçamak konusunda) ara sıra ses vermeni söylemiştim zaten ama cidden yazdığını görünce çok mutlu oluyorum:)
Ve hikayen konusunda haklısın bence de bu ilk sezon sonu gibi oldu devamı sınavdan sonra :D Hikayeni takip edenlerin unutacağını hiç sanmıyorum sıkma sen canını, bu zamanlar çabuk geçiyor ya, kendimden biliyorum... Ama stres yapma sakın ( ki eğer yaparsan bana yazabilirsin her zaman, biliyorsun:)) Veee farkındayım ama (papağan konusunda:P) yorumlarına gerçekten değer verdiklerimden biri de sensin, teşekkürler canım:))

Gülcancım tekrar teşekkürler... Ahh bu okul hayatı bitirecek beni zaten TT Neyse bugün haftasonu tatili başladı o yüzden çok mutluyum hatta bölüm bile yollama ihtimalim var :D Umarım sonu da güzel olur canım...
Hepinizi öptüm, kendinize iyi bakın...
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 26 2010, 20:16

Bölüm 12: FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI
-JUNG MİN-

Son zamanlarda hiç olmadığım kadar keyifliyim diyebilirim...
İlk tanıştığımızda herkese yaptığım gibi ona ve şu çok bilmiş arkadaşına da mesafeli davranmıştım... İlginç olan bize önce tatil yeri diye tarif ettikleri yerin Yağmur'un evi olması...
Tamam, bunu bilmemem gerekiyor ama ben araştırmacı bir kişiliğe sahibim ve kesinlikle internet düşkününüyüm :P
Kabul etmemin tek sebebi ise eğlenceli olacağını düşünmem, şu kız, Yağmur cidden tuhaf biri ve benle konuşmaktan pek hoşlanmıyor sanırım...Hele şu son zamanlarda bizi vazgeçirmek için yaptıkları gerçekten komikti ve sırf bu yüzden merakım daha da arttı... Ayrıca garip bir şekilde tanıdık gelmesi hiç mantıklı değil...
Yatağımda uzanmış düşünürken uyuyakalmışım...

* * *

Sabahın köründe duyduğum garip bir sesle uyku bandımı çıkarıp
'Kes şu sesini pikachu bozuntusu baby!' diye bağırarak yastığımı ona fırlattım; tam isabet...
Beni uyandırma metotları yüzünden bir gün elimde kalacak :S Ama bu umrunda değil gibi.
Yataktan kalkıp yüzümü yıkamak için banyoya gittim. Odama dönerken Hyun'un sesini işittim,
- Heeyyyy hala hazır değil misin?
- Neden bahsediyorsun Hyun?
Saeng de odasından çıkmış yeni aldığı bir saç ürününü denemek için sabırsızlanırken bizi duydu, gülümseyerek
- Ha ha yoksa bugün gittiğimizi unuttun mu? Tabi... Bir süre ayrı kalacak olmamız kötü ama sen vazgeçtiysen zevkle senin yerine gidebilirim...
-Ah...Şu mevzuu...Tabiki vazgeçmedim hem ben hazırım sadece üstümü değiştireceğim.
Alt kattan Kyu seslendi,
-Beyler çabuk olsanız iyi olur, Aslı aradı az önce, sizi bekliyormuş...
-Aish, tamam uzun sürmez diye odama koştum, Hyun ise arkamdan kıkırdıyordu,
- Azıcık beklese ölmez herhalde...
dediğini duydum. Nedense tanıdık geldi... Açıkçası oldukça ilginç günler bizi bekliyordu, bunu hissediyordum, sıradan insanlar gibi tatil yapmayalı çok olmuştu...
Ah...Unutmadan, şu pansiyon olayından tabi ki Hyun'a da bahsetmiştim ve ikimizde bundan kızlara bahsetmemeye kararlıydık :D

hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Cuma Kas. 26 2010, 22:29

Heeheee çok güzeldi ya buradanda anlaşılıyorki sıra dışı muziplikler bişzi bekliyor heyt açılın yoldan hyun ve min geliyor, anam olacaklar çin sabırsızlanıyorum.

Aslı özledim tabi seni neden özlemeyeyim ama hikayeni daha ço özledim ^_^sinemle arada çekiştirdik seni hikayeni beklediğimi heryerde yazdım ama yok gene yok yok yine yok derken bi baktım ki buradasın facede yazdıklarına daha bakmadım çünki en son nerde kaldığımı unuttum bi hatırlayacam buradan sonrada yazacam. Burayamı yapayım yorumumu :P bölüm olmadan yorum yapmak diğerlerine ilginç gelecek çok saol çingum.
trifid

trifid

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Kas. 27 2010, 02:20

Bu Min çok kurnaz yahu
Olacakları merak ettim şimdi kim bilir neler yapar bu canı sıkılmış küçük çocuk gibi eğlence arıyor kendine

my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Kas. 27 2010, 20:59

Gülcancım teşekkürler canım, biraz fazla kısaydı bu kez ama idare edin şimdilik:D
Hasretcim evet Hyun ve Min ikilisi ne yapar bilemiyorum ama kurnaz oldukları kesin sesiz
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1C.tesi Kas. 27 2010, 22:38

Bundan sonrası çok önemli uzun olsun öle yayınla sinem tadı damağımızda kaldı :P
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 28 2010, 01:27

Hmmm...En azından bu kadar kısa olmayacak Gülcancım:D
Eun_Hye_Min

Eun_Hye_Min

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 5 Icon_minitime1Paz Kas. 28 2010, 12:11

yeni bölümü şimdi gördüm
önceden yazmadım özr dilerim
yb süperdi diğer bölümleri
merakla bekliyorum...

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*
5 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki