SS501 Triple S Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS501 Triple S Turkey

Ss501 hakkında her şey

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*

+14
Eun_Hye_Min
ayparçası
Ruk!Ye _ JOON
trifid
eun a sin
merviş
shin_neul
Hana.Atmosphere
hyun joong^^flower
Ophelia
My Prince Heo Young Saeng
asl1han
selinn
my_angel
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 16:30

SAENG BİRİYLE ÇIKCAK HAA??? abo abo O KIZI VARYA GEBERTİRİM SAÇINI BAŞINI YOLARIM VE O HALDE SAENG İN KARŞISINA ÇIKARTIRIM •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 952505 NASIL AMA?? HAA BU ARADA SAENG LE İLGİLİ HİKAYE ÇIKARTIRSANIZ SEVİNİRİM AMA SAENG BENİM OLCAAAKKK ONA GÖRE •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 952505 •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 629990
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 17:03

zaten senin mi olmıcak hahaha güleyim bari snin olmadığı zmn hikayyi yazn kişinin hayatı tehlikede •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 935309

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 17:37

Evt aynen öyle •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 629990
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 18:00

merak etme aynısı joon içinde geçerli yani seni anlaya biliom bu konuda •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 629990

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 22 2010, 20:52

Evt bu konuda çok aynıyız JUN MERVİŞİN SAENG BENİM BU KADAR NET ELİMİZDEN ALMAYA ÇALIŞANIN VAY HALİNEE abo abo •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 28344
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ekim 23 2010, 22:09

ewet 1.çalanın hayatı tehlikede 2. jun ve saengin dışında kim kimi alırsa ilgilenmiyorum ama hele junumu kapanın hayatta kalması % 0 ihtimali var •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 952505 •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 952505

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 08:27

Saengi de çalanı anında öldürürüm hiç şans tanımam abo abo
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 11:57

BÖLÜM 2: BEKLENMEYEN BİR HABER

(Yağmur)

Telaşla odamdan fırlayıp merdivenleri hızla inmeye başladım. Heyecandan asansör falan aklıma bile gelmemişti. Telefondaki sesi duyunca bir an 'Ah hadi ama bu bir şaka değil mi' dememek için kendimi zor tutmuştum. Ama değildi işte...
Aslı...En yakın arkadaşım bana süpriz yapıp Kore'ye gelmişti ve eğer biraz daha geç kalırsam Seoul Havaalanı'ndaki yeşilliklerden birine dönüşmesi işten bile değil:P
Arabama doğru hızla koşarken aniden sert bir şeye çarpmamla dengemi kaybettim, düşmekten son anda birinin kolumu tutmasıyla kurtuldum. Sanırım o çarptığım 'şey' değil 'birisi'ydi:S
Gözlerimi kırpıştırarak başımı kaldırdım, bu sefer şaşkınlıktan öyle saf saf yüzüne bakakalmıştım, özür bile dileyemeden arabama yöneldim. O ise arkamdan
'Ah...Özür dilerim bayan! Bana çarptığınız için!'
diye bağırmıştı. Tanrım!... Bir gün için bu kadar stres fazla değil mi?? Jung Min'le ikinci tuhaf karşılaşmamdı bu...İlkinde tuhaf, ikincisinde kaba bir izlenim vermiştim herhalde T.T

Arabayı çalıştırana kadar arkama bakmaya cesaret edemedim. Derin bir nefes alıp dikiz aynama baktığımda onun sinirli bakışlarla olduğu yerde dikildiğini gördüm...Aishhh!! Omzunu ovuşturuyordu hala....Çarptığım şey omzuydu demek...T.T
* * *

Havaalanına vardığımda onu görmem hiç de zor olmadı. Bavulunu yere yatırıp üstüne oturmuş, başını duvara yaslamış başka kimse olmadığı için değil(!), ben onu heryerde rahatlıkla seçebilirim:D
Beni görünce sevinçle üstüme doğru koştu...
-Nihayet!! Nerde kaldın şaşkın!!
-Bana diyene de bakın, bir mendil açmadığın kalmış:P
Sıkıca sarıldım, onu gerçekten özlemiştim...
Az mı, 1 yıl olmuştu görüşmeyeli...
Yüzüme bakıp,
-Hmmm...Kore sana yaramış, en son halinden daha güzelsin:D
Tabi ki sürekli görüşmeyi ihmal etmemiştik yani olanlardan haberi vardı.Gözlerimi devirerek,
-Ya...Sorma...Ama sen cidden daha iyi görünüyorsun:)

-Umarım işin yoktur, hemen şirkete dönmen gerekmiyor değil mi?
-Ah...doğruya...Haber vermedim ki T.T
derken bir yandan telefonumu çıkarmış şirketi arıyordum. Halkla ilişkiler müdürüydüm o yüzden izin pek sorun olmuyordu ama yine de haber vermeliydim. Telefonu kapatınca Aslı muzip bir gülümsemeyle bana bakıyordu...
-Yağmur...Önce şu evine gidelim olmaz mı?? Sonra gezeriz:)
-Zaten bu bavulu bıraksak iyi olacak, ne yaptın, tüm dolabın bunun içinde değil mi? >_<

Henüz konuşmamıştık ama gelişinin ikimiz için de birçok şeyi değiştireceğini hissedebiliyordum ve sanırım bunu o zaten biliyordu :D
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Paz Ekim 24 2010, 17:14

sinemcim hikaye süper,anlatım daha süper...aradığım cennet hikayeni de çok beğenmiştim...yazdığın başka hikayeler de vardır muhakkak,onları da okumayı çok isterdim...
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Salı Ekim 26 2010, 20:23

bencede çok güzel gidiyosun böyle devem et canım •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 28344
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 22:31

Teşekkürler kızlar, yorumlarınızı okuyunca çok mutlu oluyorum... aa Fidancım şimdilik sadece buna devam ediyorum ama üzerinde çalıştığım başka bir hikayem daha var...Onun ne olacağını hiç bilmiyorum, umarım bu da güzel biter... •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 367317
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 22:40

Bölüm 3: GİZLİ DÜNYA
(Yağmur)

Arabadan indiğimizde Aslı ''Şaka yapıyor olmalısın'' der gibi yüzüme bakıyordu, kendimi tutamayıp gülmeye başladım.
- Hiç öyle bakma şaka yapmıyorum, dedim.
- Ciddi olamazsın Yağmur! Burası... Burası... Resmen orman!
-Evet, hatta benim ormanım: P
Kahkahalarla gülmeye başladık, ben önde o arkada ormana girdik.
Burası gerçekten gizli; çünkü insanlar genelde tırstığı için ormanın bu tarafına pek gelmezler... Hatta hiç gelmezler... Tabii insanlardan kaçmak için fırsat kollayan ben burayı mekân edindim, iş dışında beni bulabileceğiniz tek yer burası diyebilirim... Ormanda, gün ışığının giderek azalıp yeşil ve tatlı bir büyü gibi süzüldüğü bu yerde küçük ama sevimli, berrak bir göl var. Hemen yanı başında da benim satın almak için kırk takla attığım o muhteşem ahşap ev...
Aslı
-Bunu yaptığına inanamıyorum
Diyerek eve doğru koştu.
-Yağmur, buraya yalnız gelirsem kesin kaybolurum her yer birbirine benziyor; ağaç ağaç ağaç...
Gülmeye başladı.
Son sözüyle ben de gülmeye başlamıştım.
* * * * *

Odamdaki iki kişilik kocaman yatağın üstüne çıkmış oturuyorduk.
- Eee anlat bakalım Yağmur Hanım:P
- Yapma Aslı, biliyorsun işte her şey aynı...
-HER ŞEY? Herkes de buna dâhil mi? HALA?
Gözlerimi gözlerinden kaçırarak pencereden dışarı bakmaya başladım, bu yeşil dinginlik de olmasa o an ne yapardım bilmiyorum...
-Hala...
Dedim zor duyulur bir sesle...
-Hmmm... Bu konuda konuşacağız, biliyorsun, konuşmak zorundayız...
- Ama şu an değil... Hem... Sen anlat asıl... Herkes nasıl Türkiye' de?
- Herkesten mi bahsediyoruz, yoksa ondan mı?
- Kimden bahsettiğimi biliyorsun Aslı... Mert... O iyi mi?
- Gerçeği mi yoksa duymak istediklerini mi söyleyeyim?
- Hadi ama Aslı, telefonda yeterince konuyu değiştirdin zaten.
- Sen yokken ne kadar iyi olabilirse o kadar iyi. Eskisi kadar görüşemesek de her hafta sırf seni sormak için beni arayıp duruyor. Ve...Biraz değişti sanırım, durgunlaştı iyice...
Duymak istediğim en son şeylerdi bunlar... Mert, benim için önemliydi... Fazla önemliydi ve işin kötüsü ben de onu özlüyordum...
- Neden onu aramıyorsun Yağmur?
- Biliyorsun Aslı, yapamam, onun iyi olmasını istiyorsam, onu aramamalıyım...
- Ama değil!
- Sadece...Sadece biraz zaman... Zaman iyi olmasını sağlayacak tek şey...
- Bunun doğru olmadığını sen de biliyorsun Yağmur...
Sonra yanlış bir şey söylemiş gibi sustu. Haklıydı... Bir yolu daha vardı ama... Bu mümkün değil, zamanı geri alabilseydim tüm bunların yaşanmamış olmasını dilerdim...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 23:13

Esrarlı bir durum gibi geldi bu bölüm bana eltim anlatışın süper seni kendime örnek almalıyım daha canlı daha olur anlatıyosun anları...
Dolu dolu hikayen gidiş cidden söylüyorum güzel ve devamı için sabırsızlanıyorum =)) sn yazdıkca gözümün önünde canlandıda orman içinde ev süper ya ama ben de korkardım ama duygusallıın gelişeceği bir yer o eve jungminmi gelecek acaba o ormanda olaylarmı gelişecek acaba öle bir tahmin atayım tutarmı acaba •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 291981
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 23:18

Ayy sağol Gülcancım ya, gerçekten çok mutlu oldum ve ben senin anlatımını beğeniyorum ve nedense kendiminkini çok iyi görmüyorum üzülmış Hmm... Sadece şunu diyebilirim; tanıtımdaki duruma geldi sıra... 4. bölümde o kısım anlaşılacak aa Ama daha fazla ipucu yok gülü
Ve o ev benimde hayalim, bakalım sizi şaşırtabilecek miyim( Umarım bunu da başarırım :P)
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 23:26

Ben şaşırtacağına inanıyorum nedense bende kendi yazımımı beğenmiyorum ama seninki bence çok güzel ve doğal..
Demek öyle sinem elttim ip uzu yok heee kyu ve mervenin devamıda sana yok dıt
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 23:32

Yaa yapma bana bunu... üzülmış Face'a yazdım bak sesiz
Anlatımı beğenmene sevindim, umarım daha iyi yazabilirim ve sen de hikayelerinde çok yalın bir anlatım kullanıyorsun; bu konuda iyisin aa
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Çarş. Ekim 27 2010, 23:58

Tamam eltim baktım ben faceye birazcık nazlanayım dedim ee sana geçmiyecekte kime geçecek nazım eltilerimden başkasınamı?? tatl
Benimkinide beğenmissin saol canım heyecanla bekliyorum diğer bölümü gelişmeleri bundan sonrasını pek kestiremiyorum olanlar süpriz olacak ama tahmindede buluncam yine gülü
Emeklerin için saol sinem işte
eun a sin

eun a sin

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 00:59

sinemcim kırık bir kalp:( uuuuuu:( üzücü:( ama bakalım neler olacak.(
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 19:53

Yeni bölüm için biraz bekletebilirim kızlar, sağol Fidancım yorumun için...
Gülcancım kalbime indiriyordun ya... üzülmış gülü
merviş

merviş

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Perş. Ekim 28 2010, 20:31

valla bekletsen ne olur bekletmesen ne olur sonuçta yazıcan =)
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1Cuma Ekim 29 2010, 23:21

Bölüm 4: ANILARDA KALANLAR
(Yağmur)

Yaklaşık iki yıl öncesine kadar her şey o kadar normal ve güzeldi ki...
Ben, Mert ve Aslı… Birbirimizin yanındayken asla bize bir şey olmayacakmış gibi hissederdik. O kadar mutluyduk ki… Mert ve Aslı birbirlerine çok benzerdi. İki çılgın, gecenin bir vakti beni sıcak yatağımdan kaldırıp İstanbul’da macera aramaya az götürmemişlerdi. Ne kadar kızıp, dizginlemeye çalışsam da onlarla olduğum için gerçekten mutluydum.
Mert’le lisede tanışmıştım, her ne kadar en büyük eğlencesi beni kızdırmak olsa da yeri hep farklıydı. Zor anlarımda hep yanımdaydı çünkü. Üniversitede Aslı’yla tanışınca geç olsun güç olmasın diyerek hiç bırakmadık birbirimizi.
Birkaç yıl sonra, üniversite bittiğinde, Mert değişmeye başladı, sık sık tartışıyorduk. Arkadaşlarımı beğenmemesinden, nereye niçin gittiğime kadar karışmaya başlamıştı. Sonrasında saçma kıskançlıkları başladı. Ben, Aslı’ya da aynı şekilde davrandığını düşünürken bir gün gelip bana âşık olduğunu söyledi.

Benim için hayatımın şoku olmuştu bu...O kadar şaşkındım ki...O benim dostumdu ve hayatta vazgeçemeyeceğim kadar değerliydi... Bunu ona açıklayıp eskisi gibi mutlu olacağımız zamanlara dönmeyi bekledim. Ama olmadı... O, her gün biraz daha üzgündü. Üçümüz takılsak da eskisi gibi olamıyorduk.
Beraber yaptığımız tüm gelecek planlarımız için endişelenirken, aylar sonra Kore'deki bir arkadaşım bana iş teklifi sundu... Her ne kadar istemesem de tüm bu olanlar dolayı kendimi sorumlu tutuyordum ve gidersem herşeyin normale döneceği umuduyla kabul ettim. Üçümüzün yurtdışı hayalleri böylece son bulmuştu, artık ayrılıyorduk ve ne yazık ki ilk giden de ben olacaktım...
Türkiye'den ayrılacağım güne kadar Mert'le görüşmedim. Dahası gideceğimden bile haberi yoktu. Ama uçuş günü Aslı dayanamayıp,
-Yeter artık, bunu bize yapamazsın! En azından bilmeye hakkı yok mu? Seni son kez görmeye bile hakkı yok mu?
diye bana çıkışınca, gideceğimi söylemek için onu aramaya karar verdim. Hayatımda yaptığım en zor konuşma olmuştu benim için...
Havaalanında Aslı'yla vedalaşırken Mert'in sesiyle arkamı döndüm; gelmişti... Birbirimize sarılıp vedalaşırken ikimizde ağlıyorduk. Bana defalarca ''Lütfen gitme'' dedi ama tek kelime edemeden sadece ağladım. Ayrılırken ''Lütfen iyi ol, sadece bunu istiyorum...'' diyebildim ve arkama bakmamak için kendimi zorlayarak onlardan ayrıldım. İstanbul'dan, benim için ayrı bir yeri olan bu güzel şehirden, ayrılışımın bu kadar zor olacağını kim bilebilirdi ki...

Ben yokken iyi olacağını düşünmüştüm ama değildi işte... Düşüncelere dalmış halde yatağımda yatarken, Aslı çoktan yanımda uyuyakalmıştı...
hyun joong^^flower

hyun joong^^flower

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 00:13

Siiinemmmm ayyy ne diyeyim ne dyeyim yaz sen sabaha kadar okurum ben ya büyüleyici yanından mı yoksa hislerini bu kadar güzel tercüman edişindenmi bilmiorum cidden kapılmaya başladım ben owww •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 581176
Olamaz yani bu kadarı hislerime tercüme demiyorum şuan muhteşemdi bu bölümde siiinnnneeemmm •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 581176
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 00:19

Canım benim ne kadar mutlu oldum yorumuna anlatamam •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 396619
Ne diyebilirim ki gerçekten sevindim şu an, senden böyle bir tepki almak benim için çok önemli canım b1

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 00:23

Yeni bölüm yaaaaaa •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 638837 •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 638837
my_angel

my_angel

MesajKonu: Geri: •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*   •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 Icon_minitime1C.tesi Ekim 30 2010, 00:29

Daha yeni yolladım ama... aa •.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★* - Sayfa 2 28344

•.★* Suya Bırakılan Hayaller •.★*
2 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki